TESTOVÁNÍ: Mixér Tefal Ultrablend Boost

26.06.2019 | Testování

Ultra high speed blender Tefal Ultrablend Boost (BL985A31) představuje revoluci v mixování.


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 31 testerek


Užijte si množství lahodných horkých a studených nápojů díky dvěma specifickým nádobám: tepelně odolná skleněná nádoba a ultra odolná tritanová nádoba pro snadné přepínání mezi horkými a studenými nápoji.

Unikátní technologie

Díky technologii Tripl'Ax® Pro zajišťuje 6 nerezových nožů poháněných 1 300W motorem mimořádné výsledky a vysokorychlostní pulverizace uvolňuje živiny obsažené v každé z ingrediencí. Technologie Nutrikeep™, která je součástí mixéru Ultrablend Boost, vzduch doslova vysaje z nádoby, takže nemůže způsobit zhoršení kvality potravin.

Vakuové víko k odstraněné vzduchu, které zabraňuje oxidaci při přípravě vašeho receptu. Bezpečnostní víko: mixér se nespustí, pokud nebude víko správně zablokované.

Deset automatických programů, které přinášejí tu nejlepší chuť (polévka, pyré, horká omáčka, kompot, vícezrnné mléko, drcený led, zelené smoothie, mléčný shake, ořechy, sorbet), a intuitivní a chytrý digitální displej pro přípravu široké řady receptů.

Více informací na www.tefal.cz

Cena: 9 999 Kč

19.01.2023

Výbornej a kvalitní mixér , který by neměl v žádné kuchyni chybět

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

skvělý pomocník do domácnosti, krásně mixuje jak má

28.10.2022

Skvělý pomocník do každé kuchyně

Žádné jsem neshledala

04.02.2022

Mixování ovoce i zeleniny. Vysoké otáčky. Kvalitní značka

Nevím

31.08.2021

Velice dobrý pomocník do každé domácnosti. Vřele doporučuji.

Nejsou

13.03.2021

miluju mixery a hrozně rada s ním pracuji! je vážně super

27.02.2021

Velmi výkonný, super i na led. Používám pravidelně

06.07.2020

Skvělý mixer s velkým výkonem. Skvěle rozmixuje ovoce i zeleninu.

20.05.2020

Mixér je velmi výkonný, zvládne nadrtit i led, poradí si s omáčkami, pyré, zkrátka téměř se vším.

Šílená cena, proto dávám takové hodnocení.

08.11.2019

Výborný a velmi výkonný multifunkční mixér. Připravíte s ním lahodné polévky i smoothies. Namelete oříšky na ořechové mléko nebo mouku, prostě ideální pomocník do každé kuchyně. Tefal je značka, která je prostě zárukou kvality.

20.08.2019

Díky tomuto mixeru od značky Tefal sem mohla konečně v klidu vyhodit všechny ostatní mixery, které sem doposud měla doma. Protože zastane všechny mixery a to v jednom. Není hlučný, snadno se meje a funguje skvěle.

07.08.2019

Tento mixér od značky Tefal pořízením hned do každé domácnosti vnese nový životní styl. Oceňuji, že mixíér je opatřen Technologii Nutrikeep™, díky které při použití nehrozí zhoršení kvality potravin. Před osobním seznámením se s tímto mixérem, jsem vůbec netušila, že něco takového existuje. Vůbec si neumím představit život bez mixéru, jelikož v domácnosti s miminkem ho teď využívám téměř denně, ale i jako milovník smoothie a polévek, tak i pro mě má vysoký význam v kuchyni. Doporučuji :-)

31.07.2019

Mixér Tefal Ultrablend Boost je velice výkonný mixér, který si poradí v pohodě i s ledem, takže si můžete připravit krásně ledovou kávu nebo milkshake! Mixér Tefal Ultrablend Boost je investice, která se opravdu vyplatí.

27.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

25.07.2019

Mixér Tefal Ultrablend Boost patří mezi mé favority jako pomocník do kuchyně. Kdo má malé děti mixuje o sto šest a s tímhle králem mixérů to bude hračka. Jediné co mě mrzí je velikost. Do naší malé kuchyňky se zatím nevejde. :)

14.07.2019

Výborný a hlavně výkonný pomocník do kuchyně. Spolupráce skvělé elektronické technologie, kvalitních použitých materiálů a vysokého výkonu umožní zpracování i pevných tvrdých potravin. Umixuje, poseká a pokrájí vše rychle a hlavně bezpečně. Pěkná, velká nádoba umožní snadně nalití či vysypání zpracovaného. Snadná údržba i ovládání.

13.07.2019

Mixer prekvapi tim, co lze s nim delat za kouzla, jen pouhym mixovanim uvarit polevku, to je uzasna zalezitost. Zaroven rozdrtite, rozmixujete, co je potrebujete v danou chvili, velmi dobre pouzitelne na co chcete.

12.07.2019

Technologie, která vysaje z mixéru vzduch. Silný motor a 6 nerezových nožů. Bezpečnostní pojistka, která nedovolí mixér pustit, aniž by bylo víko správně uzavřené. 10 různých programů. Digitální displej.

Vysoká cena, vysoká hlučnost a neskladná velikost.

12.07.2019

Mixér dokáže připravit jak studené nápoje, koktejly, smoothie, ale také horké polévky a pyré. Je dostatečně výkonný, aby rozdrtil i led, ořechy. K dispozici jsou dvě nádoby. Jedna na horké a druhá na studené nápoje. Mixér dokáže odsát z nádoby vzduch a tak při mixování zůstanou zachovány všechny živiny.

Mixér je docela dost hlučný, cena je vyšší.

11.07.2019

Ultra high speed blender Tefal Ultrablend Boost (BL985A31) je skutečnou revolucí v mixování. Jsem velice překvapena, co dokáže tento přístroj. Díky dvěma specifickým nádobám dokáže mixovat studené i horké nápoje. Obsahuje 6 nožů. Unikátní také je, že vzduch doslova vysaje z nádoby, takže nemůže způsobit zhoršení kvality potravin. Deset automatických programů, které přinášejí tu nejlepší chuť a chytrý digitální displej. Prostě úžasný pomocník pro každou hospodyňku, v tom bude radost připravovat jakékoliv jídlo i nápoje.

09.07.2019

TESTOVÁNÍ: Mixér Tefal Ultrablend Boost.Tento mixér má řadu výhod. Podle mě největší výhodou je přepínání mezi teplými i studenými nápoji.Dále určitě to že skvěle rozmixuje veškerou zeleninu i ovoce...

09.07.2019

Skvělý výrobek do kuchyně. V letním období pomůže připravit čerstvé ovocné studené koktejly. Nadrtí ovoce i led rychle, snadno, a bezpečně. Moderní použité materiály zachovají v ovoci a zelenině přirozené chutě, barvy a hlavně vitamíny. Praktická, velká mixovací nádoba, ze které hotový nápoj snadno nalijete. Snadná údržba i ovládání. Nehrozí vystříknutí či vylití připravovaného koktejlu. Návod je srozumitelný, s přístrojem si poradí každý. Multifunkční pomocník do každé kuchyně.

05.07.2019

Mixér Tefal Ultrablend Boost: dá se v něm vařit. Připravit např. dětskou stravu, džemy, rostlinné mléko, zmrzlinu, smoothie. Poradí si s oříšky. Má 10 automatických programů. Když se na něj vloží nádoba, nabídne programy. Dá se tam vytvořit vakuum, kdy neoxidují ingredience. Když děláme smoothie, neodděluje se proto dužnina od tekutiny. Má intuitivní digitální displej.

02.07.2019

U tohoto mixéru mě nejvíce zaujalo vakuové víko k odstranění vzduchu, které zabraňuje oxidaci při přípravě jídel a 6 kvalitních nerezových nožů, které si myslím, že jsou základem každého dobrého mixéru. Výkon tohoto mixéru je opravdu ohromující.

02.07.2019

Mixér Tefal Ultrablend Boost jsem s ním dost spokojená. V mixérech se vyznám, už jsme jich taky doma pěknou řádku měla. Tento se mi líbí jak designově, tak hlavně i jeho výkon je ohromující. Vše zvládne rychle a velmi kvalitně

Jen je dražší

02.07.2019

Tento mixér od Tefalu má úžasnou technologii a 6 nerezových nožů,co zabraňuje oxidaci.Má 10 automatických programů.Je veliký pomocník na omáčky,kompoty,ořechy a sorbet.Také má vakuové víko.Má moderní vzhled,údržba je snadná.Chtěla bych si ho co nejdříve pořídit.

Žádné

02.07.2019

Multifunkční, praktický pomocník do kuchyně. Zejména teď v létě nejvíce oceňuji rychlé a k vitamínům a jiným prospěšným látkám ohleduplné zpracování ovoce. Pyré či smoothie jsou z něj chutné, zdravé a rychle připravené. Poradí si ovšem s přípravou koktejlů, polévek a dalších běžně připravovaných pokrmů. Má moderní vzhled, jednoduché ovládání. Údržba je snadná a čištění také.

01.07.2019

Mixér Tefal Ultrablend Boost jsem si pořídila hlavně kvůli naší zahradě. Roste nám tam plno ovoce a je škoda si z něj něco nevyrobit. Mixér je šikovný a snadnos e myje. Dokonale ixuje a nedělá tak velký rámus, jako můj starý

01.07.2019

Mixér Ultra high speed blender Tefal Ultrablend Boost umí mixovat nejen studené, ale i horké a studených nápoje a pokrmy. Má totiž tepelně odolnou skleněnou nádoba a pak ultra odolná tritanovou nádobu, která se opravdu nikdy nerozbije pro studené nápoje a pokrmy. Programy lze volit jednoduše a celé ovládání i mytí lze také zvládnout rychle a bez velké námahy.

nic

28.06.2019

Wau ten je! Na první pohled paráda a člověk už ho vidí ve své kuchyni . Je to skvělý pomocník a dá se s ním vykouzlit spoustu dobrot. Vysokorychlostní pulverizace uvolňuje živiny obsažené v každé z ingrediencí takže supr. A je dobře Vakuovaný takže nic se nedostane ven. Taky oceňuji domyšlenou bezpečnost.

Cena

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:25
10 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:45

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat