TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

18.03.2019 | Testování

Chystáte se na jarní úklid? Pak by to jistě chtělo pořádného pomocníka, který vám vaše úsilí usnadní. Přihlaste se do našeho testování mopu Ultramat XL Turbo od Viledy, který si poradí s jakoukoli nečistotou! Hledáme 8 testerek. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 31 testerek


S mopem Ultramat XL Turbo bude (nejen) jarní úklid hračka! Jedná se o set plochého XL mopu a kbelíku se šlapacím pedálem. Hlavice mopu je ve srovnání s produkty ze standardní řady o 20 % delší a zajistí rychlé a pohodlné vytírání podlah.

Čistá podlaha snadno a rychle

Mop Ultramat XL Turbo nabízí také jednoduché a velmi efektívní vyždímání díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a také rotačnímu systému, který je poháněný jednoduchým sešlápnutím pedálu. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy. Dokonale vyždímaný mop pak zanechá vaši podlahu rychle suchou.

Návlek je tvořen 2 druhy vláken, které lépe odstraňují nečistoty a perfektně vyčistí vaši podlahu. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. Abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Návlek je navíc možné prát až na 60 °C (nedoporučuje se však používat aviváž nebo sušičku). Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou nabízí maximální délku tyče 125 cm.

Ultramat XL Turbo je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Tvar ždímače brání vystříknutí vody při ždímání. Rozměr hlavice mopu je 43 x 13 cm.

Cena: 1670 Kč

Více informací na www.vileda.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 8 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, co nikdy nevynechají v rámci jarního úklidu a jak dlouho jim uklízení zabere.
HLASTE SE DO 28. BŘEZNA 2019.
Vybrané testerky získají mop Ultramax XL Turbo od Viledy.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat