TESTOVÁNÍ: Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy

30.09.2019 | Testování

Hromadí se vám doma hadry všeho druhu i velikosti, a když potom chcete naleštit zrcadlo, nevíte, po které sáhnout? Vyzkoušejte multifunkční mikrohadřík Actifibre od značky Vileda, který zvládne umývat, stírat, leštit i utírat jakýkoliv povrch a navíc má perfektní sací schopnosti.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 106 testerek


Kouzlo mikrohadříku Actifibre spočívá ve speciální úpravě, díky které vzniklo mikrovlákno pro úklid ve 21. století. To v sobě snoubí nejlepší vlastnosti houbového hadříku, leštícího hadru na okna a klasického mikrovlákna.

Jedním tahem

Díky nejnovější technologii má Actifibre skvělé absorpční schopnosti a zanechává za sebou nejen čistý, ale i lesklý povrch už po jednom tahu.

Technologie Actifibre je velmi jemná a šetrná, takže se nemusíte bát poškrábaného nábytku či obkladů v koupelně. Navíc mikrohadřík vše uklidí jen s trochou vody. Před použitím ho stačí pouze mírně navlhčit, přesto za sebou zanechá hygienicky čistou plochu a to bez přidání chemických přípravků.

Po úklidu jej zase jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou, nebo ho můžete vyprat v pračce, avšak pozor! Bez aviváže.

Cena: od 39,90 Kč

Více informací na: www.shop.vileda.cz

vybraná testerka | 12.11.2019

Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy je božský zvládá kuchynskou linku kouplu ale i okna perfektne umyje a vylesti, Vileda je orpavdu super, používám od nich i ty houbičky a krásně vezmou všechnu špínu pryč.

vybraná testerka | 05.11.2019

Multifunkční hadřík attifibre od Viledy splnil má náročná očekávání, hezky odstraňuje skrvrny z různých povrchů, je ideálním pomocníkem nejen v kuchyni, nezanechává čmouhy, je dobře udržovatelný, rychle schne,

Nenašla jsem

vybraná testerka | 04.11.2019

Docela mne překvapila tvrdost hadříku před namočením. Ale od prvního namočení jsem se do něj zamilovala. Je heboučký, savý , a nepouští chlupy. Je z toho láska na první pohled a už ho nikdy nepustím z ruky :-D

vybraná testerka | 03.11.2019

S hadříkem jsem naprosto spokojená. Zvládl se mnou generální úklid po malování. Oceňuji, že v kombinaci s teplou vodou dokázal setřít i zaschlejší skvrny. Nejdůležitější ale je, že nedělal šmouhy, takže jsem nemusela přetírat znovu a znovu. Je skvěle savý, takže zvládne pohltit velké množství vody.

vybraná testerka | 01.11.2019

Tento hadřík se firmě Vileda opravdu povedl.Dokáže úžasně vyčistit různé povrchy a nezanechává šmouhy.Dobře absorbuje rozlitou tekutinu - dobře saje.Lehce se udržuje,můžeme ho bez obav vyprat v pračce.Doporučuji si tohoto pomocníka do kychyně určitě pořídit.

nic

vybraná testerka | 26.10.2019

Jsem s hadříkem velmi spokojena. I odolnější skrvny v kuchyni jsem nemusela drhnout žádným přípravkem. Stačilo trochu teplé vody. Nemá problém vyčistit žádný mnou vyzkoušený povrch (kachličky, nerez, dřevo, ...). Mohu vřele doporučit!

Žádný jsem nenašla

vybraná testerka | 25.10.2019

Musim moc pochvalit tento hadrik od Viledy.Predevsim chci vyzdvihnout mazerial.Je prijemny na omak .U klasického mikrohadriku se mi zatrhava kůže okolo nechtu o hadrik, ale u tohoto ne.Hadrik je měkký a hezky tvarny.Dokaze nasat hodne vody.Nezanechava smouhy.

Žádná

vybraná testerka | 25.10.2019

Hadřík Actifibre od Viledy je z velmi zajímavého materiálu. Dobře se ždímá, nedělá šmouhy. Hezky se s ním uklízí. Je to materiál, který nemá chlupy, tak hadřík nepouští chlupy. Lze jej prát v pračce. Není nutné s ním používat zádnou chemii. Velmi užitečný výrobek je to.

vybraná testerka | 25.10.2019

testování multifunkčního mikrohadříku Actifibre od Viledy mě potěšilo. při leštění skleněných ploch nezanechává šmouhy a nepouští chloupky. dalším kladem je to, že je pratelný a dá se opakovaně používat.za mě super

vybraná testerka | 24.10.2019

Hadřík výborně saje a sebere veškeré nečistoty, nezanechává na povrchu čmouhy, tudíž je opravdu vhodný na všechny povrchy (linka, dřez, indukční deska, digestoř). Hadřík nezapáchá jako většina hadrů během krátké chvíle. Lze prát v pračce, což je prostě super na druhou stranu i kdyby nešel,tak cena v poměru s kvalitou je více než příznivá.

Návykový 😀

vybraná testerka | 24.10.2019

Hadřík je opravdu příjemný na dotek a opravdu skvěle saje. Mám ho neustále po ruce u dřezu v kuchyni. Utírám s ním kuchyňskou linku, dřez a sklokeramickou desku. Báječně stírá nečistoty a nezanechává mokré stopy ani šmouhy. Dřez je opravdu vyleštěný. Musím říct, že hadřík taky dost rychle schne. Příznivá je i jeho cena. Líbí se mi, že hadřík lze prát, aniž by ztratil svou funkčnost - to jsem však nestihla vyzkoušet, neboť mi přišel 3 dny před uzávěrkou testování (za to i ubírám jednu hvězdičku, neboť na testování by bylo ideální alespoň 7 dní).

Hadřík když uschne, tak je neforemný a tvrdý jako karton - pořádně saje až když je vlhký. Tudíž když se mi něco vyleje, hadříkem to spíše v úvodu "rozpatlám" a pak až setřu.

vybraná testerka | 24.10.2019

Tenhle hadřík od Viledy je jeden z nejlepších pomocníků v domácnosti. Krásně saje vodu, beze stop stírá nečistoty, nezanechává po sobě vlákna a povrch je pak krásně čistý. Neposlední výhodou je opakovatelné použití po vyprání.

Cena

vybraná testerka | 24.10.2019

Skvělý hadřík do domácnosti. Nepouští vlákna, nezanechává na povrchu šmouhy, rychle odstraní i špínu. Navíc je pratelný. Další jeho výhodou je, že se dá použít na různé povrchy a nespotřebuji na ně žádnou chemii. Stačí pouze hadřík. Opravdu povedený výrobek.

vybraná testerka | 23.10.2019

Děkuji za možnost testování.Hadřík Vileda je opravdu super.Hodí se na všechny povrchy nezanechává čmouhy a ani nepouští chlupy jako většina hadrů.Jelikož máme doma lesklý nábytek a dvě malé děti které ho pořád utapkávají tak s tímto hadříkem je utíráni hračka nábytek má zase svůj lesk beze čmouh.Další výhoda je že je pratelný.Já hadřik doporučuji

žádné

vybraná testerka | 23.10.2019

Je multifunkční, lze pouzit na různé povrchy. Nedělá smouhy, nepouští chlupy a krasne saje vodu. Velke plus davam tomu ze je pratelny. Zprvu jsem byla skepticka vůči jeho tvrdosti, ale po namoceni predcil ma očekávání.

Nic

vybraná testerka | 22.10.2019

S multifunkčním hadříkem Vileda mám jen ty nejlepší zkušenosti, s trochou vody odvede mnoho práce, nezanechává žádné šmouhy a hodí se na každý povrch. V kuchyni používám na otírání linky, sporáku i dlaždiček. Zakoupila jsem ještě jeden, který mám v koupelně, kde je perfektní především na zrcadlo, na kterém po umytí není jediný chloupek. Po použití stačí propláchnout. Za mne naprostá spokojenost!!!

Žádné

vybraná testerka | 21.10.2019

Multifunkční hadřík Vileda mne mile překvapil. Hned po jeho vyzvednutí jsem se pustila do úklidi abych ho mohla vyzkoušet. Hadřík po sobě nezanechává žádné šmouhy a hodí se na každý povrcu. Je s ním lehká manipulace a snadno se po úklidu umývá na další použití. Jeho přiznivá cena je jen další plus :). Tento výrobek vřele doporučuji a značka vileda je zárukou kvality :)

Žádné mě nenapadají

vybraná testerka | 21.10.2019

Fialový hadřík od Viledy je skvělý pomocník do každé domácnosti. Krásně čistí a to nejen klasické povrchy, ale i náš skleněný stůl stačí tímto hadříkem setřít a leskne se a je zcela bez flíčků. Prostě paráda!.

žádný

vybraná testerka | 21.10.2019

Opravdu top výrobek, který je vhodný na všestranné použití. Utírám s ním linku, nerez povrchy, obzvlášť super na různé skleněné a zrcadlové plochy, kde nezanechá žádné šmouhy a není potřeba ani přidávat žádný přípravek, pouze namočit do vody. Můžu vyprat a použít znovu.

vybraná testerka | 20.10.2019

Za mě super, určitě bych ho doporučila. Nijak nezapáchá, je příjemný a hlavně plní svůj účel a skvěle se s ním uklízí. Je to teď náš pomocník. Navíc je pěkný 😊. Podle mě cena odpovídá kvalitě takže nemám co vytknout.

vybraná testerka | 19.10.2019

Děkuji za možnost testovat tento skvělý výrobek. Multifunkční mikrohadřík mě první dost překvapil a to tím jak vvypadal materiál,Nebo spíše na dotek byl takovy tvrdý a divný,ale po namočení super. Nezanechává chloupky,ty jsem neměla ráda na zrcadle a velké plus,že se dá prát.

vybraná testerka | 18.10.2019

Za mě hadr úplně super! Líbí se mi i to, že je možnost ho prát v pračce. Na první pohled mě trošku vyděsilo, z jakého je materiálu, ale po namočení se úplně změnil a plní svou funkci skvěle. Určitě ho budu využívat dál.

vybraná testerka | 18.10.2019

Tenhle hadřík je prostě top. Je opravdu multifunkční. Včera jsem s ním zkoušela mít i okna a paráda. Moc fajn je ale třeba i na prach. Navíc cena je víc než přijatelná. Takže opravdu vřele doporučuji a už teď vím, že si ho i sama koupím a budu ho používat.

Žádné jsem neshledala

vybraná testerka | 18.10.2019

Univerzální hadřík Actifibre se Viladě opravdu povedl. Pěkně všechno vytře do sucha, žádný čmouhy. Zkusila jsem nejdřív i za sucha na prach a taky byl dobrý...A dá se vyprat a neztratí svoje úžasné vlastnosti. Takový malý pomocník při úklidu a co toho zastane! Viledo, jen tak dál. Bez tebe se doma už neobejdeme!

vybraná testerka | 18.10.2019

Microhadřík od Viledy je skvělý! Nezanechává stopy po utření. Krásně do sebe nasaje hodně vody. Lze ho vyprat, což je velké plus. Už nikdy nebudu používat jiný. Stačí kapka saponátu a vše umyje. Super i na indukční desku.

vybraná testerka | 17.10.2019

co jsem obdržela tento hadřík ,tak už nebudu používat jiny..urcitě si ho budu opakovaně kupovat...určitě moc doporučuji,výborně saje a krásně se sním stíra..za sebe můžu říct, že jsem moc rada ,že jsem mohla testovat

vybraná testerka | 17.10.2019

Microhadřík Actifibre mě velmi mile překvapil. Svěle saje, nezanechává šmouhy a snadno se s ním umyjí všechny povrchy, včetně okna i zrcadla. Nezůstávají po něm chloupky a mytí jde rychle od ruky. Mohu jen doporučit.

Žádné

vybraná testerka | 17.10.2019

Hadřík od Viledy Actifibre je univerzální pomocník do domácnosti. Zvládne umýt různé nečistoty sám i se saponátem. Špinavý hadřík lze prát i v pračce. Drží tvar i barvu. Rychle schne. Mohu doporučit.

vybraná testerka | 17.10.2019

Hadřík od Viledy Actifibre používám velmi ráda.Skvěle saje .Snadno se s ním umyjí všechny povrchy a nepouští žádné chlupy. Nezanechává šmouhy, dají se s ním leštit okna i zrcadla. Mám ho neustále po ruce.

žádné

vybraná testerka | 16.10.2019

Vileda opět nezklamala. Nebyla jsem sice vybrána mezi testerky, ale hadřík jsem vyzkoušela a používám ho. Má totiž všestranné použití, hodí se na všechny povrchy a je k nim šetrný. Velice dobře saje a nezanechává za sebou šmouhy. Dobře se s ním pracuje v případě potřeby ho lze vyprat i v pračce. Jsem naprosto spokojena a doporučuji ho.

nejsou

vybraná testerka | 16.10.2019

Tenhle hadřík už znám déle a pouzivam je úplně na všechno!! Dokonce i na okna a zrcadla je skvělý, nepouští chloupky a nenechává žádné smouhy. A když už je špinavý tak sup s nim do pračky a je hotovo. Za me naprostá 1!!!

07.11.2023

Zrovna včera jsem koupila další kupuji stále dokola skvěle čistí nezanechává šmouhy a nepotřebujete žádný čistič k tomu

Na hadřík je to fakt drahé ale vyplatí se

12.10.2023

skvělý hadřík na čistění povrchů snad kdekoli. používáme ho doma na prach, na zrcadla, další mám na koupelnu, kuchyň a další v autě. skvělý pomocník za sucha i na mokro.

mohl by být o kousíček větší

13.05.2023

Skvělý multifunkční hadřík. Svou funkci plní skvěle. Úklid je s ním snazší.

19.02.2023

S hadrikem jsem velice spokojena. Je to skvely pomocnik na uklid. Pouzivam ho pri kazdem uklidu.

19.01.2023

mikrohadřík Actifibre od Viledy je boží. Používám ho v kuchini , na prach , koupelnu a i okna zvládne. Je super

14.01.2023

Kupovala jsem opakovaně, dobře saje, dobře se s ním pracuje

Vyšší cena

19.12.2022

Tento hadřík je perfektní, jsem s ním spokojená, dobře vsakuje

19.12.2022

Tento hadřík je skvělý. Dobře vsakuje, dobrý materiál

20.11.2022

Velice dobrý mikrohadřík,vezme opravdu vše

Žádný není

28.10.2022

Výrobky značky Vileda jsou vždy kvalitní a splní mé očekávání

19.10.2022

S hadříkem jsem spokojená. Krásně vše vyleští, je savý a nepouští chlupy

08.10.2022

Multifunkčnost je přesně ta věc, která je v domácnosti potřeba. Za mě super!

22.08.2022

Úplně nejlepší hadřík, který jsem kdy měla! Doporučuji!

14.03.2022

S hadříkem jsem naprosto spokojena - je nedílnou součástí koupelny. Úžasně saje vodu, takže už nikde ani kapka.....

06.03.2022

Mám doma, nezanechává za sebou prach. Super pomocník. :)

06.03.2022

Od značky Vileda doma využíváme řadu produktů, mezi které patří i tento hadřík. Využíváme ho v kombinaci z houbičkami v kuchyni. Je naprosto perfektní. Vydrží poměrně dlouhou dobu a perfektně se s ním umývá keramická deska či linka. Nezanechává skvrny.

04.02.2022

Příjemný, savý. Kvalitní značka. Dobrá cena a dostupnost.

Nevím

21.12.2021

Mikrohadřík hezky odstranuje nečistoty, je velmi kvalitní

11.11.2021

Mikrohadřík Acrifibre je úžasný, krásně vyčistí a je to skvělý pomocník do každé domácnosti.

13.03.2021

s mikrohařídem od Viledy utírám moc ráda, je velmi příjemný na dotyk a hlavně skvěle se s ním utíra

08.02.2021

Super pomocník pro domácnost. Dá se s ním umývat všude, v koupelně, v kuchyni, má spoustu využití. Dobře saje, nepouští vlákna.

Žádné

03.02.2021

Snadné použití, kvalitní provedení, lze použít na různé povrchy

Žádné

03.02.2021

multifunkční mikrohadřík od Viledy je nejlepší vynález. Dá se použít na všechno, jak na kuchyňskou linku tak na okna no prostě na vše. Nezanechavá žádné chloupky a vše ihned vsákne. Používá se velmi snadno je prostě perfektní

15.01.2021

Toto je absolutní dokonalost na leštění zrcadel, ale i umývání oken jen s obyčejnou vodou. Je jakoby pogumovaný a leští bez jakékoliv šmouhy a bez použití přípravku na sklo. Nesmí se prát v prášku ani aviváži, jinak ztrácí svoji schopnost a pak je prakticky k ničemu. leští sice také, ale už se šmudlí. Dá se sehnat v každé drogerii nebo supermarketu, takže se nemusí nijak pracně shánět. Toto je zázrak :-)

Žádné

14.12.2020

Měla jsem možnost testovat, hadřík je skvělý, schovala jsem si je hlavně na zrcadla, a do auta.

02.12.2020

nevěřila jsem, ze bude tak skvělý. ale mile mě překvapil. kolik vody do sebe vsakne. a i kolikrát po vyprání vypadá porad dobre. v kuchyni ho používám denně. nezanechává šmouhy. vše hezky setre.

nemam žádné

02.12.2020

Skvělý pomocník do domácnosti, dá se s ní utřít úplně vše.

30.11.2020

Ten už nedám z ruky. Krásně se s nim vše umývá bez použití přípravku. Miluji ho 😊

Žádné.

30.11.2020

Nedělá cmouhy, skvěle lesti kachlicky a sklo,, úžasný pomocník na vánoční úklid.

Někdy jde v obchodě špatně sehnat.

30.11.2020

hadrik kupuji porad vyborne saje a dobre se snim i lesti linka. pouzivam jiz 2. rokem a velmi doporucuji.

30.11.2020

Super pomocník. Mám ho položeny na okraji umyvadla, protože nevím proč vždy byla voda i za umyvadlem. Teď už naštěstí není hadřík vše zachytí.. A je super i na běžné uklizeni

Vše ok

21.06.2020

Na mikrohadřík od Viledy nedám dopustit. Používám ho denně. Vše krásně vyleští.

17.06.2020

Multifunkční mikrohadřík Actifibre funguje bezvadně. Je velmi savý, při úklidu opravdu není nutné používat čistící prostředky. Nejraději ho používám na mytí oken.

nejsou

11.03.2020

Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy je super. Používáme ho jak v kuchyni, tak koupelně. Dá se využít i na mytí oken. Jeho použitelnost je dlouhá. Můžete ho vyprat i v pračce a je jako nový.

26.02.2020

Multifunkční mikrohadřík Actifibre je úžasný pomocník na všechny povrchy.Stačí jen trochu vody,a může se s nim uklízet.Má absorpčí schopnosti.Povrchy jsou nejen čisté,ale i lesklé.Dá se prát v pračce,ale bez aviváže.Stačí ho vymáchat pod tekoucí vodou.

Žádné

09.12.2019

Výborný hadřík, který perfektně saje a nezanechává nevhodné šmouhy. Povrch je za chvilku suchý. Používám v kuchyni na všechny povrchy a také v obýváku na prosklený stůl a obývákou stěnu. Všem mohu vřele doporučit.

08.12.2019

Když je něco od Viledy, tak máte zaručeno, že to bude absolutní pecka. Nejinak je tomu i u tohoto Multifunkčního hadříku. Hadřík dozajista splní vaše očekávání, poradí si s každým povrchem v domácnosti, krásně saje, takže ani nehody s rozlitou vodou Vás nezaskočí. Doporučuji

30.11.2019

výborný, skvělý pomocník při úklidu, který pak jde sám

27.11.2019

Vileda má nejlepší houbičky a hadříky. Tento hadřík perfektně umyje jakýkoliv povrch včetně skla a lehce odstraní i zašlou špínu. Maminka i já ho již dlouho používáme. Další jeho výhoda je, že vydrží hodně dlouho, než se musí pořídit další. Mohu všem doporučit.

27.11.2019

Výborně saje, příjemný materiál, dlouho vydrží. Skvělý pomocník do kuchyně, koupelny i na okna. 👍😊

Ty opravdu nemá.

27.11.2019

Tento hadřík je skvělý používám ho sice chvíle ale za to zase na všechno 😁

21.11.2019

Úplně úžasná věc . Mohu jen a jen doporučit . Multifunkční hadřík používám skoro denně a myslím že je to TOP!! Doporučuji každému koho znám a jsou velice spokojený . Takže moje hodnocení zní ..že je to prostě bomba kterou musí mít doma každý .

20.11.2019

Perfektní hadřík, který má dlouhou životnost a dobře čistí i bez zbytečné chemie.

nic

20.11.2019

Mikrohadřík Actifibre je velmi skvělý pomocníkem do domácnosti

19.11.2019

Má drsnější povrch, nemusím tedy zaschle skvrny dlouze drhnout, nezanechává smouhy. I po vyprání skvěle saje. Super! Používám hlavně v kuchyni a nemůžu si ho vynachválit. Funkční hadřík, splní to, co od něj čekáte.

16.11.2019

Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy se hodí opradu pro všechny a určitě ho vužije každá hospodyňka. Mě se osvědčil hodně, krásně totiž saje vodua hlavně nepouští ze sebe částečky, nitky apod, jako to dělají jiné

15.11.2019

Tento hadřík je naprosto super! Když je suchý, tak je tvrdý, ale ihned po namočení změkne a je takový spíše gumový, než látkový. Dá se prát, což také oceňuji. Výborně saje a netrhá se. Už nepoužívám žádný jiný :-)

-

14.11.2019

Hadřík jsem si zakoupila a při prvním vzítí do ruky jsem byla velmi zklamaná, ale poté co jsem ho namočila do vody byl úžasný. Je jemný, savý, nezanechává chloupky, dobře se sním myje jak koupelna, kuchyň, tak jsme zkoušely i na okna a super.

14.11.2019

Můj nejoblíbenější úklidový pomocník. Skutečně multifunkční. Na všechny povrchy v domácnosti. Je pevný, ale i jemný, nepoškrábe hladké plochy. Pohlcuje prach. Snadno se opakovaně pere a rychle schne, takže je stále k dispozici. Vileda to prostě umí.

09.11.2019

Hadřík Vileda,jsem vyzkoušela při úklidu a taky při mytí oken.Překvapil mě tím že nepouští chlupy,nezanechává šmouhy a taky že je savý a pevný.Určitě si koupím další,abych měla takového užasnýho pomocníka doma vždy při ruce. Doporučuji vyzkoušet všem.

08.11.2019

Velice mile me prekvapil. Zadne extra velke nadeje jsem si nedelala, ale opravdu mohu rict, ze doporucuji. Je krasne savy, mekky a hebký. Urcite si koupim dalsi do zasoby. A do dalsiho cisteni se pustim hned s vetsi radosti :-)

05.11.2019

Hadřík krásně stírá a hned je to suché, nezanechává šmouhy. Je vlastně multifunkční -lze ho použít jak na plochy kuchyně tak i např. na okna. Nepouští žádné chlupy.Práce s ním je rychlá a opravdu velice efektní.

Po delší době používání po uschnutí je docela tvrdý.

01.11.2019

Za mě top hadřík na úklid, který po namočení skvěle stírá všechny povrchy bez toho, aby zanechával mapy a bylo nutné používat ještě suchý hadřík na dotření. Jeho velkou výhodou je možnost praní v pračce.

Osobně mi vadí volba barvy hadříku, na kterém je i po vyprání vidět vše. Žádnou velkou parádu na lince tedy neudělá a musí se po uschnutí schovat.

30.10.2019

Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy je to skvělý pomocník do kuchyně a jsem s ním spokojená. Jak cenově, že je lehce dostupný, tak je i velmi pčinný a více hygienický než klasické houbičky. Lehce čistí a neničí linku, jako třeba drátěnky.

29.10.2019

Hadr je opravdu perfektní, krásně leští dlaždice, zrcadla, okna, vše stačí přejet tímto hadříkem a už není potřeba nic dolešťovat, ak jsem to musela dělat dřív. máme dlaždice v koupelně v lesku, téměř všechny přípravky dělaly šmouhy. Tento hadřík opravdu stačí namočit v čisté vodě, otřít a vše se leskne. Takže mi ušetří spoustu práce. Navíc krásně saje vodu. Měla už jsem několik podobných typů, ale tenhle je jednoznačně nejlepší.

29.10.2019

mám s tímto hadříkem výborné zkušenosti, stačí namočit, pořádně vyždímat a krásně stírá nečistoty, nezanechává mokrou stopu, nerezové koupelnové baterie i kachličky krásně očistí od vodního kamene - samozřejmě pokud není stoletý nános, ale to pak pomůže přidat trošku prostředku na odvápnění nebo obyčejný ocet nebo sodu.

-

27.10.2019

Actifibre hadřík od Viledy je jedna z nejlepších a nejvyužívanějších pomůcek na úklid u mě doma. Úžasně saje, leští, rychle schne. Mám ho doma už asi potřetí. Dlouhé roky jsem zkoušela všechno možné na vyleštění oken a tenhle hadřík je prostě nejlepší. Okna jako nová :D Dlouho vydrží, pokud ho jako já, omylem nevyperete s dalším prádlem s aviváží. To pak okamžitě ztrácí savost a je z něj obyčejný kus hadru. Doporučuji pořídit !!!!!

25.10.2019

Miluji multifunkční věci a tyto hadříky ještě určitě dokoupím, aby mohla uklízet celá rodina :D Za velké plus považuji, že nepouští chloupky (což je u konkurence běžné) a úplně úžasně se s ním leští zrcadla. Opravdu top výrobek.

23.10.2019

Pro mě osobně je tento hadrik nepostradatelným pomocníkem v domacnosti. Bez okolků přiznávám, ze s nim myju i okna, protože je opravdu neskutečný - žádné šmouhy, všechno je ihned čisté a nedá to skoro žádnou práci.

23.10.2019

Od prvního vyzkoušení, používám jen tento hadřík. jeden mám v kuchyni a jeden na úklid v koupelně. Vyhovuje ml mi že po úklidu s ním nezůstávají mokré skvrny, vše je suchè a čisté. Mohu ho jen doporučit. Jsem s ním spokojená a vždy ho mám nakoupeny do zásoby.

22.10.2019

Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy má všestranné použití. Utírám s ním linku, nerez povrchy, obzvlášť super na různé skleněné a zrcadlové plochy. Jsem s ním nadšená. Nezanechá žádné šmouhy a není potřeba ani přidávat žádný přípravek, pouze namočit do vody. Můžu vyprat a použít znovu.

NEMÁ!!!!

21.10.2019

Tento mikrohadřík mám velice oblíbený. Používám ho nejen v kuchyni, ale i při mytí oken, skel a leštění klik od šmouh. Perfektně saje a také lze snadno vyprat, což zákazníci ocení. Přetírám tím i kliky, nebo kohoutky, baterii a zůstane lesklá bez šmouh.

21.10.2019

Po dlouhé době se mi podařilo testovat.A zrovna hadřík "Vileda",na který já nedám dopustit.Měla jsem možnost již testovat na jiném portále.Nejdříve mě zarazila tvrdost hadříku,ale po namočení super.Hadřík má snad nekonečnou trvanlivost,mám ho dva roky,používám na všechno a hadřík je pořád stejný.Oceňuji,že se dá vyprat.Nevýhody jsem žádné nenašla.Děkuji že jsem se mohla do testování zapojit.

21.10.2019

Značku vileda doma používám už nějkou dobu a tenhle hadřík už znám déle. Používám jeje úplně na všechno. Skvělý pomocník na okna i zrcadla. Především nepouští chloupky a nenechává žádné šmouhy. Po vyprání v pračce je vždy jako nový a můžu ho tak používat zas a zas a zas :)

16.10.2019

TESTOVÁNÍ: Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy.Líbí se mi lehkost s jakou tento hadřík uklízí na všech možných površích.Proto mohu tento univerzální hadřík všem doporučit.Navíc nestojí mnoho..

16.10.2019

Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy má velmi univerzální použití díky svému složení. Velice oceňuji, že dobře zvládne umývání, stírání a leštění na jakémkoliv povrchu. Také má dobré sací schopnosti. Dobře se udržuje a to ocení každá hospodyňka.

16.10.2019

Hadřík je skutečně multifunkční, což se v domácnosti moc hodí. Utírá suchý i namočený. Hodí se na všechny druhy povrchů v domácnosti. Nepoškrábe žádný. Dobře pohlcuje prach i vlhkost. Pevný, odolný a rychleschnoucí.

16.10.2019

hadřík je krásně měkoučký a hodně dobře se s ním pracuje , savost je hodně podle mne vysoká a zdá se mi , že skoro vůbec na sebe nenatahuje různé pachy jako hadříky a houbičky jiných značek - za mne hodně dobrá věc

snad jedině vyšší cena

15.10.2019

Tenhle hadřík jsem si oblíbila už dávno a stále si ho kupuji. Mám jeden v kuchyni se kterým otiram linku a stůl a také jeden v koupelně při úklidu. Musím říct že krásně saje a nepouští žádné chloupky ani nedělá šmouhy, stačí navlhcit a je ihned k dispozici a nepotřebujete ani žádný saponat.

Žádné nemám.

15.10.2019

Pouzivam, presne stejnou barvu, fialovou, ci lila, od Viledy, i kamaradce jsem dala tento typ hadriku Vileda, at zkusi. Prima do kuchyne ci na ruzne utirani necistot nejen tam, i pro koupelnu se hodi.

15.10.2019

Multifunkční mikrohadřík Actifibre od Viledy je skvělý používám ho na okna ,ale i na běžné otírání prachu, dobře se zdime a prijemny povrch, zvladne i pracku bez problemu, vydrzi toho opravdu ohdne a dlouho s epouziva

14.10.2019

Sice jsem hadřík nevyhrála, ale zrovna nedávno jsem si jej domů poprvé pořídila a určitě nelituji. Výrobky od značky Vileda mě totiž nikdy nezklamaly a nejinak je tomu v případě toho hadříky. Skvěle saje, nezanechávám šmouhy a jeho použití je prakticky univerzální :-)

Nic

14.10.2019

Má nižší pořizovací cenu, než jsem čekala. Krásně saje a dají se s ním utirat všechny možné povrchy. Rychle uschne. Na utirani prachu, nebo stolků věčně opatlaných od dětí je to u nás ideál :) doporučuji

Snad jediny nedostatek sem shledala a to, že když se s ním utře něco mastného, tak mi šel špatně vyprat.

13.10.2019

Sice mě mrzí, že jsem hadřík nevyhrála, ale rozhodla jsem se ho koupit a nelituji toho :-D :-), Hadřík je perfektní na všechny různé povrchy, takže jich doma nemusím mít tolik a stačí jeden :) I cena je přijatelná.

13.10.2019

Mikrohadřík Vileda kmbinuje vlastnosti několika hadříků - saje jako houbové hadříky, čistí jako hadry z mikrovlákna a leští jako hadry na okna. Je vyroben z mikrovláken s technologií aktivní absorbce, což znamená, že hadřík dokonale saje tekutiny a zanechává povrch čistý, hladký a bez šmouh, vláken a chlupů. Actifibre se jednoduše ždíme a velmi rychle schne. Je určen pro všechny povrchy bez použití chemických čistících prostředků. Hadřík lze používat opakovaně – stačí vyprat v pračce a nechat uschnout. Značka Vileda je dnes nejznámější značkou výrobků na úklid. V letošním roce získala ocenění Superbrands Award, které je udělován ve více jak 90 zemích světa.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

35 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:45
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:30
95 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:57

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat