Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

26.06.2019 | Testování

S multifunkčním tlakovým hrncem Tefal All in One Pot (CY505E30) budete na přípravu jídla dohlížet jen minimálně. Užívejte si společnost přátel a rodiny. Večeře se zatím „uvaří sama“.

Multifunkční tlakový hrnec je navržený tak, aby vám zkrátil dobu strávenou v kuchyni. Uumožňuje mimo jiné snadnou přípravu rýže, ovesných a jiných kaší. Rychle uvaří výborný guláš. Umí opékat dohněda, umožňuje pomalé vaření, rychlé vaření pod tlakem, péče, dusí a vaří v páře.

Všestranný pomocník

Tento všestranný automatický elektrický multifunkční hrnec s 25 programy dokáže připravit chutné pokrmy a zkrátit dobu, kterou strávíte v kuchyni. 25 programů včetně přípravy rýže, ovesné kaše, dětských pokrmů, vaření pod tlakem (vysokým, středním nebo nízkým), pečení,
3 programů pro přípravu guláše/polévky, 3 nastavení vaření v páře, 7 úrovní opékání dohněda, 3 úrovní dušení, pomalého vaření a ohřívání

Funkce manuální nastavení umožňuje upravit teplotu a dobu vaření, takže s ní můžete připravovat pokrmy podle sebe. Funkce automatického ohřevu zvládne udržet pokrm teplý až 24 hodin. Zcela utěsněná poklice s aretací zaručuje bezpečné vaření.

Více informací na www.tefal.cz

Cena: 2 999 Kč

Celkové hodnocení: 96%
Hodnocení: 25 testerek

09.07.2020

Klady:

Multifunkční hrnec je vhodný pro rychlou a zdravou přípravu jídel

20.05.2020

Klady:

Hrnec je úplně super. Je to všestranný pomocník do kuchyně. Vaření s ním je hračka i pro mě 😊 Líbí se mi, že má tolik programů a že si poradí s vaření dětských prikrmů.

Zápory:

Vyšší cena, ale za kvalitu si musí člověk zaplatit

Klady:

Tefal u nás doma nesmí chybět ať jsou to paničky, hrnce nebo různé vychytávky. Tento hrnec mě nadchl. Já i dcera jsme milovníci polévek a manžel je milovník svíčkové. Vše dokážete připravit v tomto hrnci skoro bez námahy. Vřele doporučuji

15.09.2019

Klady:

Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot je velmi skvělý pomocník pro každou hospodyňku, protože díky 25 programům se v něm snadno přípraví různá jídla. Zkrátí čas vaření a jídlo je velmi chutné. Je velice dobře technicky vybaven a má také pěkný design. Moc se mi líbí.

20.08.2019

Klady:

Značka Tefal patří u nás doma mezi stálice a oblíbence a nejinak tomu je i u tohohle hrnce. Nejen ze v jídle zachová všechny vitaminy, což je pro mě, jako pro matku malého dítěte super, ale ještě udrží jídlo teple cely den.

09.08.2019

Klady:

TEFAL se zase činí a na trhu představuje další hvězdičku v podobě multifunkčního tlakového hrnce. Teď s malým prckem v kuchyni oceňuji každou pomoc, která dokáže zkrátit čas strávený vařením na minimum a tento hrnec je přesně pro to ideální. Je perfektní pro vaření klasických dětských pokrmů a dokáže v potravinách udržet potřebné vitamíny, které často v rámci tepelné úpravy pokrmů ztrácíme. Jídlo po uvaření je nejen chutné, ale zároveň teplé a výživné. Též oceňuji, že skutečně dokáže udržet jídlo teplé téměř 24 hodin a tak není potřeba níčit chuť dalším ohříváním :-) Super! :-)

31.07.2019

Klady:

Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot je skvělý, protože jsou i tvrdé pokrmy dříve hotové a tak v kuchyni můžete trávit méně času :) Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot je výborný multifukční pomocník

27.07.2019

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

25.07.2019

Klady:

Multifunkční tlakový hrnec All in One Pot od Tefalu jsem si přála dlouhou dobu. Přítel se rozhodl mi udělat radost a k výročí mi tento zázrak daroval. Nemůžu si ho vynachválit v kuchyni strávím daleko méně času a jídlo přesto chutná skvěle.

14.07.2019

Klady:

Tefal a kuchyně se mají rádi. Krom jiných hrnců se také tento tlakový hrnec povedl. Elegantně vypadá, je ozdobou každé kuchyně. Propracovaný systém činí výrobek bezpečným. I složitě vypadajíc systém se snadno ovládá a celá nádoba se snadno udržuje v čistotě. Ušetří mnoho času a potraviny připravuje šetrně.

13.07.2019

Klady:

Multifunkční tlakový hrnec zkrátí dobu strávenou v kuchyni. Překvapilo mě, že umožňuje snadnou přípravu obyčejné ovesné kaše. Guláš uvařit musí umět. Dopéká do hněda a vaří i v páře. Má různé úrovně na guláše, na vaření v páře a na ohřívání. Zcela utěsněná poklice s aretací zaručuje bezpečné vaření.

12.07.2019

Klady:

Tento multifunkční hrnec má 25 programů, nahradí tlakový hrnec, pomalý hrnec, rýžovar. Dá se v něm i péct koláč, uvařit ovesná kaše, vývar. Dokáže 24 hodin udržet jídlo teplé. Nepřilnavá nádoba se dá mýt v myčce.

Zápory:

Návod je někdy méně srozumitelný.

12.07.2019

Klady:

Tento multifunkční hrnec má 25 programů, nahradí tlakový hrnec, pomalý hrnec, rýžovar. Dá se v něm i péct koláč, uvařit ovesná kaše, vývar. Dokáže 24 hodin udržet jídlo teplé. Nepřilnavá nádoba se dá mýt v myčce.

Zápory:

Návod je někdy méně srozumitelný.

12.07.2019

Klady:

Množství programů (25 programů) Možnost do hrnce dát suroviny a nechat ho vařit "samotný", bez hlídání. Možnost upravit teplotu a délku vaření dle vlastní potřeby. Rychlé a snadné vaření ocení každá žena :)

Zápory:

Cena a váha hrnce.

09.07.2019

Klady:

TESTOVÁNÍ: Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot.Na tomto hrnci ocenuji především to že poskytuje široké využití v rámci vaření mnoha rozmanitých jídel.I to že uvaří extrémně rychle a snadno..

09.07.2019

Klady:

Tlakový hrnec od tefalu je moderní, výkonný pomocník. Díky němu je jídlo připraveno v kratší době, než v běžném hrnci. Je hotové rychle a se zachováním všech prospěšných látek, chutí a vůní. Snadné ovládání, přehledný displej. Díky použitým materiálům je odolný, robustní a bezpečný. Také jeho údržba je snadná. Vynikající.

08.07.2019

Klady:

Tento výrobek mi přijde naprosto geniální vzhledem ke komplexnosti funkcí a možnostem jídel, které umožňuje připravit. Zastane i funkci rýžovaru a nahradí mnoho dalších spotřebičů, které zvládnou třeba jen jeden úkon. Cena tím pádem odpovídá.

05.07.2019

Klady:

Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot – je na tlakové vaření stupně středního, malého a vysokého. Guláš na stupeň vysoký je hotov za 40 minut. Jsou tam různé programy – na rýži, ovesné vločky, maso, těstoviny, dětskou stravu. Smaží, vaří, peče. Má systém udržování teploty, takže nepřijdeme ke studenému jídlu. Pokrm udrží teplý až 24 hodin. Má poklici a areací, která zaručuje bezpečné vaření.

02.07.2019

Klady:

S multifunkčním tlakovým hrncem Tefal All in One Pot překonám i já fóbii z tlakových hrnců. Má 25 programů včetně přípravy rýže, ovesné kaše, dětských pokrmů, vaření pod tlakem (vysokým, středním nebo nízkým), pečení, 3 programy pro přípravu guláše/polévky, což jako milovníci guláše a polévek dokážeme ocenit, 3 nastavení vaření v páře, 7 úrovní opékání dohněda, 3 úrovní dušení, pomalého vaření a ohřívání. Manipulace a údržba je jednoduchá.

02.07.2019

Klady:

Multifunkční tlakový hrnec Tefal All in One Pot je opravdu moc prima a je to ten druh nádobí, které mi doma celou dobu chybělo. Mohla sjem díky němu vyházet dva staré hrnce a nahradit ho tímto. Dá se na něm toho dělat opravdu hodně

02.07.2019

Klady:

Výborný výrobek od renomované značky. Mnohé druhy pokrmů jsou v němu připraveny zdravě, šetrně, rychle, bezpečně a chutně. Elegantní vzhled, kvalitní materiály, snadné čištění a ovládání, to vše z něj činí užitečný doplněk do každé kuchyně. Cena přiměřená.

02.07.2019

Klady:

Hrnec je fajn jak na maso, tak i na zeleninu. Těch starých tlakových hrnců u babičky jsem se vždycky bála, tak jsem hodně dlouho váhala i na tento. Nedávno jsem ho ale dostala jako dárek a nebylo zbytí. Od té doby v něm vařím často, pokrmy jsou z něj chutné a šťavnaté, čerstvé a zachovají si živiny. Navíc si drží teplotu jídla po dlouhé hodiny.

Zápory:

Žádné

01.07.2019

Klady:

Multifunkční tlakový hrnec od Tefalu,šetří čas v kuchyni u vaření.Vaří pod tlakemLze v něm uvařit chutné pokrmy i v páře.Rýže a ovesné kaše není pro tenhle hrnec žádný problém.Dokáže udržet 24 hodin pokrm teplý.Je bezpečný.

Zápory:

Žádné

01.07.2019

Klady:

Multifunkční tlakový hrnec je opravdu všestranný a neuvěřitelně šetří čas, který bychom jinak trávili v kuchyni. Umí uvařit rýži, pak umožňuje rychlé vaření pod tlakem, také peče, pak dusí a v neposlední řadě vaří v páře. Prostě multifunkčňák a jen navolím program a hrnec jídlo připraví.

Zápory:

nic

28.06.2019

Klady:

Tak to je opravdu velký pomocník v domácnosti každé ženy která miluje vaření. Ne vždy je čas stát v kuchyni ale přitom nechceme utrácet za hotovky. Tenhle hrnec vykouzlí dobré jídlo . třeba v páře- takže to jde i zdravě a maso může být do křupava pomalu dělané. Funkce automatického ohřevu zvládne udržet pokrm teplý až 24 hodin takže paráda.

Zápory:

Cena

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek je jen pro registrované a přihlášené testerky.

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na večeři

Makrela v hořčičné omáčce

15 hlasů
60min 898kJ 94 Kč

Pokrmy z ryb patří k těm nejzdravějším.

Grilovaný kapr

7 hlasů
40min 705kJ 90 Kč

Marinovaný grilovaný kapr.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více