TESTOVÁNÍ: Nadýchané špičky od Penamu chutnají malým i velkým

24.11.2021 | Testování

Zasytí, uspokojí chutě na sladké, jsou univerzální, vláčné a osvěžující. Plundrové špičky od Penamu se stávají fenoménem už jen proto, že se vejdou do každého batůžku a kabelky, a jsou tak připravené kdykoli a pro kohokoli. Hledáme 25 testerek, třeba i maminek s dětmi ve věku 3+, které se zaměří na jejich báječné výhody! Kolik jich vlastně je?

Přidat příspěvek do rozstřelu

S podzimem se mnozí chumlají do dek a vzdávají se pobytu na čerstvém vzduchu, což je ohromná škoda. Navzdory chladnějšímu počasí organismus nebývale vítá pravidelné procházky ideálně v přírodě. Pouhá chůze lesem přispívá k fyzické i duševní kondici, zvlášť když je tělo minimálně po deset minut denně vystavené sluníčku. O tom, že je tedy v zájmu zdraví nutné chodit do přírody co nejčastěji, není pochyb. S sebou si ale pro jistotu berte i něco dobrého. Nikdy nevíte, kdy vás přepadne mlsná! Existuje nějaká svačinka, která chutná dětem i dospělým? V obchodě ji najdete v oddělení pečiva!

Občerstvení do batůžku i kabelky

Nová plundrová špička od Penamu s nadýchanou krémovou náplní je přesně tím, po čem sáhnout, když si obujete teplé boty, oblečete huňatý svetr a bundu a vyrazíte za zdi svého domova. Díky praktickému balení (100 gramů) je vždy po ruce. A z čeho se peče? Základem je česká pšenice a super skvělé náplně. Netradiční kombinace krémové náplně a klasického jablka s populárním rakytníkem, který posiluje odolnost organismu a vitalitu. Na svoje si ale přijdou i ti, kteří milují maliny. A samozřejmě nezapomeňme na třetí špičku s báječnou dvojnásobnou krémovou náplní.

Když je všechno v rovnováze

Obě varianty obsahují ideální poměr jemného pečiva a 32 % náplně. Třetí špička má dvojitou krémovou náplň, která pohladí po duši i po těle. Ať už si na cesty vyberete jakoukoli variantu, získáte ideálního spojence z plundrového těsta, na které si potrpěly již naše prababičky. Plundrové těsto spojuje dobré vlastnosti těsta listového a kynutého. Jeho největší předností je vláčnost až hebkost. V případě, že je spojené s jablkem, rakytníkem, malinou a krémem, jeho výjimečnost vyniká. Ochutnáte? Naše testerky ochutnají hned tři krémové balíčky. 

Cena v řetězcích Billa, Albert a TESCO je cca 18,90 Kč za 1 balení.

Více informací najdete www.penam.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by jim a jejich ratolesti krémová špička zpříjemnila den?  
HLASTE SE DO 12.12. 2021.
Vybrané testerky získají 3ks balení plundrové krémové špičky od Penamu.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

 Zdarma produkt k testování!

Přihlaš se do testování!

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden nepůjde prakticky nic podle vašich představ a plánů. Ještě než začnete propadat panice a zoufalství, uvědomte si, že to nutně nemusí znamenat neúspěch či důvod k rozčarování! Někdy se zkrátka věci vyvíjejí vlastním směrem, nezávisle na v... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

149 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:51
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:56
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat