TESTOVÁNÍ: Nadýchané špičky od Penamu chutnají malým i velkým

24.11.2021 | Testování

Zasytí, uspokojí chutě na sladké, jsou univerzální, vláčné a osvěžující. Plundrové špičky od Penamu se stávají fenoménem už jen proto, že se vejdou do každého batůžku a kabelky, a jsou tak připravené kdykoli a pro kohokoli. Hledáme 25 testerek, třeba i maminek s dětmi ve věku 3+, které se zaměří na jejich báječné výhody! Kolik jich vlastně je?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 85 testerek


S podzimem se mnozí chumlají do dek a vzdávají se pobytu na čerstvém vzduchu, což je ohromná škoda. Navzdory chladnějšímu počasí organismus nebývale vítá pravidelné procházky ideálně v přírodě. Pouhá chůze lesem přispívá k fyzické i duševní kondici, zvlášť když je tělo minimálně po deset minut denně vystavené sluníčku. O tom, že je tedy v zájmu zdraví nutné chodit do přírody co nejčastěji, není pochyb. S sebou si ale pro jistotu berte i něco dobrého. Nikdy nevíte, kdy vás přepadne mlsná! Existuje nějaká svačinka, která chutná dětem i dospělým? V obchodě ji najdete v oddělení pečiva!

Občerstvení do batůžku i kabelky

Nová plundrová špička od Penamu s nadýchanou krémovou náplní je přesně tím, po čem sáhnout, když si obujete teplé boty, oblečete huňatý svetr a bundu a vyrazíte za zdi svého domova. Díky praktickému balení (100 gramů) je vždy po ruce. A z čeho se peče? Základem je česká pšenice a super skvělé náplně. Netradiční kombinace krémové náplně a klasického jablka s populárním rakytníkem, který posiluje odolnost organismu a vitalitu. Na svoje si ale přijdou i ti, kteří milují maliny. A samozřejmě nezapomeňme na třetí špičku s báječnou dvojnásobnou krémovou náplní.

Když je všechno v rovnováze

Obě varianty obsahují ideální poměr jemného pečiva a 32 % náplně. Třetí špička má dvojitou krémovou náplň, která pohladí po duši i po těle. Ať už si na cesty vyberete jakoukoli variantu, získáte ideálního spojence z plundrového těsta, na které si potrpěly již naše prababičky. Plundrové těsto spojuje dobré vlastnosti těsta listového a kynutého. Jeho největší předností je vláčnost až hebkost. V případě, že je spojené s jablkem, rakytníkem, malinou a krémem, jeho výjimečnost vyniká. Ochutnáte? Naše testerky ochutnají hned tři krémové balíčky. 

Cena v řetězcích Billa, Albert a TESCO je cca 18,90 Kč za 1 balení.

Více informací najdete www.penam.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by jim a jejich ratolesti krémová špička zpříjemnila den?  
HLASTE SE DO 12.12. 2021.
Vybrané testerky získají 3ks balení plundrové krémové špičky od Penamu.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

 

vybraná testerka | 03.01.2022

Velmi jemné a nadýchané pečivo. Plundrová náplň všem moc chutnala. Myslím si, že je pro děti vhodnější, než mák nebo ořechy. Balení je tak akorát na cesty s dětmi, dobře zasytí. Nemusíte nic mazat, prostě jen vybalíte a vrátíte děcka do ruky. Nakrájela jsem i na talíř jako zákusek. A i to se setkalo s úspěchem.

Uvítala bych více náplně. Nevím, jestli to byla náhoda, nebo je to pravidlem, ale mnou testované kusy byly skoro suché. Raději si připlatím, ale upřednostňuji větší množství náplně.

vybraná testerka | 28.12.2021

Velice nadychane, jemné pečivo, které je na pohled i na chuť skoro jako úplně čerstvé. Výborná kremova náplň se krásně rozplývá na jazyku. Doporučila bych pečivo s horkým hrnkem mléka či kávy. Špička je velice sytá a zaplní bříško jak dětem, tak dospělím. Můžete servírovat nakrájený a podělit se s rodinou a nebo hodíte do batohu či kabelky a máte skvělou snídani nebo svačinu. Vůbec nedrobí!

Možná bych volila menší tvar, jsou hrozně syté

vybraná testerka | 28.12.2021

Jedna z nejlepších svačinu jak na cesty, výlety, do školy a práce, ale i jen tak doma. Špička je velmi jemná a plná krémové náplně. Hned jsme si ji oblíbili. Vypadá hezky i na talíři, když přijde nečekaná (ale i čekaná) návštěva. Je úžasná. Máme rádi i ostatní varianty špiček, ale tato je nejpovedenější

Nic jsem nenašla

vybraná testerka | 27.12.2021

Jsme buchtová rodina a testování nás všechny vyloženě nadchlo - tyto špičky jsou úplně jiné než dosavadní penamské s klasickými náplněmi . Těsto mají nádherně jemné a nadýchané , úplně se rozplývá v ústech a likérový krém jej úžasně doplňuje , je vynikajicí , takový sváteční . Za nás velká pochoutka a rozhodně je budeme kupovat .

-

vybraná testerka | 26.12.2021

Měkkoučká mňamka která se rozplývá v ústech. Do testování jsem ani nevěděla že se něco takového vůbec prodává. Děti byli nadšené že jsem neměla šanci ani při první várce ochutnat 🤣 Budeme kupovat často ve velkých zásobách aby se mi zase o to nepoprali🤣 👌 TOP výrobek 🤤 Určitě doporučuji bude chutnat malým i velkým 🤤

--

vybraná testerka | 26.12.2021

Testovala jsem já a moje dvě dcerky. Na mě jsou tedy o trošku více sladké, ale dcerkám strašně moc chutnaly. Starší dcerka mi řekla, že jí to připomíná buchtičky s krémem. Je to super snídaně, třeba s kakaem. Nebo ideální svačinka na výlety. Za nás mohu určitě doporučit. Budu muset koupit další. Bylo jich prý málo. 😂🙈

Žádné

vybraná testerka | 26.12.2021

Moc dobré testování, testovala ochutnávala celá naše pětičlenná rodina, ani jeden si nestěžoval. Moc dobré, měkké, tak akorád sladké a ve vnitř tak akorád krému. Líbilo se nám i složení cukrů, tuků a bílkovin, vyvýžená svačinky vhodná na doma i cestování. Doporučuje celá naše rodinna, Chitné a praktické.

nenešli jsme

vybraná testerka | 26.12.2021

Tyto špičky se krémovou náplní nás mile překvapily. Mají vyváženou chuť. Nejsou tedy ani příliš sladké a ani mdlé. Těsto je krásně měkké a krému je uvnitř tak akorát. Líbí se mi, že tento produkt nepatří mezi ty, kde si člověk kousne a je tam jen samé těsto a uprostřed jen trošku ztvrdlého krému. U těchto Špiček je vidět poctivost. Tento produkt jsme testovali společně s tříletým synem a musím říct, že i on byl spokojený. Na těchto špičkách oceňuji i praktičnost balení, jelikož je možné si je prostě hodit do tašky a jet třeba někam na výlet. Zrovna tato špička mě poměrně zachránila u doktora při odběrech, jelikož v těhotenství bez jídla moc dlouho nevydržím a takhle jsem si hned po odchodu z ordinace mohla rozdělat sladkou svačinku.

vybraná testerka | 25.12.2021

Testerkami byly nakonec mé dcery - a vzhledem k tomu, že špičky od Penamu zmizely dříve, než jsem stačila ochutnat já, obstály na jedničku. Obě dcery mi potvrdily, že ve špičkách je vyvážený poměr těsta x náplně, krémová náplň je opravdu krémová a je sladká právě tak akorát. Starší dcera navíc ocenila i praktičnost balení-"prostě popadnu a jdu" a nasnidam se cestou do školy.

vybraná testerka | 20.12.2021

Výborná svačinka na doma nebo na výlety . Těsto bylo krásně nadýchané . Vyzkoušeli jsme s přítelem , dcerou i vnukem , kterému špička chutnala nejvíce . Krém byl vynikající , jemný , nebyl přeslazený . Výrobky Penam nás nikdy nezklamaly , vybere si každý z rodiny od chleba přes pečivo až po cukroví .

Těsto bylo na povrchu trošičku sušší a někdo by možná uvítal jen o kapku více krému.

vybraná testerka | 19.12.2021

Velmi kladně hodnotím výrobek PENAM, špičky byly vnuky hodnoceny tak dobře, že mně na testování zbyl jen ždibek.Proto mají přislíbeno, že jak je uvidím nakoupí jim je.Zatím jsem je nikde neviděla.Jako svačinka budou výborné, moc chutný byl i krém vevnitř. Všeobecně výrobky Penam ráda kupuji, jsou velmi chutné.

Snad jen, že mohly být alespoň čtyři :-)))

vybraná testerka | 18.12.2021

Špičky mají velmi příjemnou chuť, s jemným nádechem rumu? Při každém kousku jsem si vzpomněla na buchtičky s krémem.😀 Naše děti mají rády domácí buchty, ale kupované tvarohové buchty jim moc nejedou, ale tyto špičky nám všem chutnaly moc a zmizelo to během chvilky. Určitě si to někdy ještě koupíme, příjemný dezert k odpolední kávě.

Povrch těsta mi přišel takový cekem suchý a bylo toho malo😀

vybraná testerka | 18.12.2021

Musím říct, že tyto špičky jsou opravdu moc dobré. Chutnala jsem ty s krémem uvnitř a lahoda. Náplně je tam opravdu hodně, ne jako u konkurenčních výrobků. Velikost je akorát na svačinu i snídani. Dali si i moji malý synové a chutnalo jim taky moc. Dobrota, která u nás určitě nebude chybět. Doporučuji.

nic

vybraná testerka | 18.12.2021

Super snídaně či svačinka nejen na doma ,ale i na cesty.Špička je měkká, nadýchaná,nedrolí se při porcování. Náplň je v kombinaci s těstem sladká tak akorát možná by tam té náplně mohlo být trošku víc ,ale celkově chutná moc dobře .Oceňuji i velikost balení a dobu trvanlivosti.Za mě velká spokojenost. Doporučuji malým i velkým.

málo náplně

vybraná testerka | 17.12.2021

Vyzkoušely jsme s kolegyní v práci. Přesto, že sladké snídaně nepreferuji, častěji si dávám snídaně na slano , obě jsme se shodly na tom, že je velmi příjemná a dobrá snídaně. Měkkoučké nadýchané pečivo, s velmi dobrým a lahodným vanilkovým krémem. Určitě nadýchané špičky od Penamu koupím občas i domů.

vybraná testerka | 17.12.2021

Špička je nadýchaná, nepřeslazená s velmi poctivou dávkou náplně. Za cenu kterou se pohybuje v obchodě se určitě jako svačinka vyplatí a je celkem dobře dostupná i v jiných příchutích 🙂🙂🙂 s klodným svědomým, ale mohu říct, že ty z pekárny nebo doma upečené jsou určitě lepší a na tom ae shodl i můj manžel, který je se mnou ochutnával.

Bohužel složení už se mi tak nelíbí, ano je to balené trvanlivé pečivo, ale těch přidaných látek jako je modifikovaný škrob, ztužený tuk je ve složení bohužel dost.

vybraná testerka | 16.12.2021

výborná, skutečně lehká a nadýchaná špička s krémem. Není preslazena, těsto je měkké a křehké, krému je dostatek v celé délce zákusku. Špička je navíc i větší než jsem čekala, takže není problém se o ní podělit. je vhodná jak k snídani, jako svačina i zákusek po jidle. Rozhodně doporučuji. jak je patrné z foto, neuhlídala jsem špičku před manželem ani během focení....

Jako jediný zápor vidím to, že ji u nás v obchodě nemají.

vybraná testerka | 16.12.2021

Špičky od Penamu jsou plněné krémovou náplní, těsto je křehké, chuťově výborné. Kdyby tam bylo náplně o malinko více, tak bych se nezlobila:) Různé využití, na rychlou svačinku, k snídani či kávě, na cesty, balení je praktické 100g, vejde se do kabelky. Cena je tak akorát, určitě si produkt koupím a doporučím svým známým.

O malinko více krému a bylo by to na 100%:)

vybraná testerka | 16.12.2021

tyto nadýchané krémové špičky s krémovou náplní jsou vynikající, dostali jsme tři produkty , protože u nás byla vnučka, rozdělili jsme si každý jednu výsledek a chuť byly vynikající, také velikost balení je vynikající, dají se do kabelky a jsou po ruce jak na výletu, tak při okamžité chuti na něco sladkého

zápory jsme nenašli

21.01.2024

tohle pečivo miluju, jsem velký fanoušek závinů a tyhle prcci jsou velikostně akorát

nevím i žádných

21.01.2024

Špičky jsou moc chutné a mají hodně náplně což ocení každý

11.10.2023

Mňam tak tohle se opravdu povedlo. Tohle musí chutnat každému

11.10.2023

Povedená novinka od penamu. Měkké, jemné těsto bohatě naplněné chutnou, svěží krémovou náplní. Přesně dle mého gusta. Praktické balení do školní tašky či batůžku. Rychlá svačina či snídaně. Chutné, zbytečně nepřeslazené.

29.08.2023

Ke kafi naprostá klasika Lehoučké Tvaroh je nadýchaný

Vyšší cena

29.08.2023

Jemné, plné chuti a spousta náplně. Špičky jsou výborné,rádi si je kupujeme.

žádné

20.04.2023

co jsme poprvé ochutnali, tak už na to nedáme dopustit. Výborné. Ke snídani, ke svačině, na výlet.

11.04.2023

Výborné špičky, vhodné ke kávě, na snídani nebo klidně i na svačinu!

28.02.2023

Báječný moučník, který nemusím péct já! Chutná dětem i manželovi. Bohatě naplněné jemné těsto. Bez pachuti z umělých přísad. Opravdu chutné a navíc dlouho čerstvé.

-

17.02.2023

Výborné, u nás už klasické špičky. Měkounké, dobré, voňavé, naplněné lahodným krémem.

16.02.2023

Opravdu nadýchané špičky opravdu chutnají všem. Jemný krém je v pečivu v dostatečném množství. Těsto je měkké a chutné. Celý moučník je přiměřené sladký. Ideální jako snídaně či svačina, snadno ho vezmete sebou třeba na výlet. Pevné balení a dlouhá trvanlivost.

-

18.01.2023

Kupuju je pravidelně dětem na svačinu a moc jim chutnají

20.11.2022

Vynikající, doma se mi po tom mohou utlouct, milují to

14.11.2022

Tato špička je opravdu vynikající nemám na ní co vytknout

30.10.2022

velmi dobrý a kvalitní velmi dobrá chuť nikdy nezklame

30.10.2022

Velikost balení - jsou akorát na cestu a jejich trvanlivost.

Mě i dětem přijdou špičky zbytečně přeslazené.

30.10.2022

Dobra chuť, krásná cena, dá se využít jako svačinka pro děti

30.10.2022

dá sa jako nouzovka, ale samozřejmě je tam ta ordinální chuť

27.10.2022

Výborná buchta na svačinu, doporučuji.

nemám žádný.

27.10.2022

Mikuju? Můžu jenom doporučit vanilkový krém je moc dobrý

27.10.2022

Skvělá chuť. Když přijde nečekaná návštěva,je super mít doma něco,co můžu rychle vybalit a nabídnout.

26.10.2022

tyto špičky mne velice nadchla jsou vláčné uvnitř příjemný krem

24.10.2022

Nadychané špičky od penamu jsou super třeba na výlet s dětmi nebo jen tak.

24.10.2022

Tyhle špičky si kupuji když jsem někde mimo domov. Jsou super, a moc mi chutnají.

22.10.2022

Plundrove testo a vyrobky z nej mi pripominaji detstvi. Z tohoto testa pekla moje babicka 😀 Spicky od Penamu jsou skvele, vsechny 3 prichute jsou výborné, kremova ale nejlepsi 🔝

Jsou to výborné buchty. Miluji hlavně ty Makove. hodí se k mléku,kakau,i kávě. Dobré na výlety.

19.10.2022

Výborná chuť, jemné a nadýchané pečivo. Opravdu doporučuji

10.10.2022

Super a velice chutné, moc doporučuji všem………………..

07.10.2022

Bála jsem se, že to bude chutnat jako buchty s tvarohem, ale je to spíše buchta s pudinkem - to je moc dobrá kombinace!

25.09.2022

Rychlá svačinka super chuť. 🙂 Za nás evidentně krémová je 100% i malina se dá.

Malé balení 🙂 mohly by skusit vymyslet nějaké větší..

24.09.2022

Ovocná pochoutka pro každou příležitost. Mnoho příchutí.

19.09.2022

výborné na svačinku jen tak na chuť nebo vzít na výlet výborná chuť

18.09.2022

Můžete si ji zabalit do tašky a máte vynikající svačinku, která vám zpříjemní den.

Málo náplně.

16.09.2022

Velmi doporučuji jemná výborná chuť hodí se kávě nebo kakao

14.09.2022

Výborná chuť, krásně voní po rozbalení. Dceři občas dávám k snídani s kakaem.

12.09.2022

špičky milujeme celá rodina nejvíce tvaroh a nikdy nezbyde

12.09.2022

vyborna chut, napln. ne tolik sladke. pqtri k mym nejoblibenejsim.

30.08.2022

Úžasná svačinka, náplně vevnitř opravdu dost

Mohlo by být i větší balení

29.08.2022

V nouzi kdykoli při ruce.

Trvanlivé potraviny plné konzervantů.

29.08.2022

Opravdu výborné. Lehké, nadýchané těsto a vynikající náplň v dostatečném množství, díky tomu vzniká dokonalá kompozice. Opravdu příjemný dezert, svačinka, či snídaně. Krásně se krájí a kousky se nerozpadají, takže lze využít i jako občerstvení pro návštěvu.

28.08.2022

Velmi chutná a příjemná chuť . Doporučuji 😁😁😁😁

Dobrá cena skvělá chuť a ke kávě a čaji ještě lepší

30.07.2022

Výborná snídaně, špičky mají delikátní chuť, nejraději mám pudinkovou.

06.06.2022

výborná svačina, nebo doplněk k ranní kávě...hlavně náplň chutná výborně a je jí dostatečné množství

nic

06.06.2022

Mám moc ráda nadýchané pečivo s náplní,uvitala bych o trochu více náplně.

Žádné.

29.05.2022

Chuťově je výrobek moc dobrý. Je sladký tak akorát. Náplně by mohlo být více, tak jak je uvedeno na fotografii.

Více náplně.

31.03.2022

Velmi mě nadchly nejenom svojí chutí, ale také nadychanosti. Oceňuji množství náplně. Dětem velmi chutná, nedrobi se a tak je vhodná i jako svačina na cesty.

Nic

23.03.2022

Tento výrobek se jim moc povedl....v naší rodině má velký úspěch....

Malé balení 😂

19.03.2022

Špičky jsou nadýchané a moc dobré. Náplň nám chutnala. Vhodné ke kávě nebo čaji

16.03.2022

skvělá chuť,dlouho vydrží a skvělá cena .

bez výhrad

04.03.2022

Špičky od Penamu chutnají skvěle a ráda je často jim..

Zadne

27.02.2022

Těsto je vlacne a nadychane. Náplně tak akorát. Ideální pro dospele i děti.

04.02.2022

Jsou velmi chutné, s různými náplněmi. Skvělá snídaně či svačina.

Mohlo by se vyrábět i větší balení, se 4 ks.

19.01.2022

Tak tahle svačinka je prostě boží, malému synovi dávám vždy do batůžku když jdeme na výlet moc mu chutná 😍

12.01.2022

Výborné, měkkoučké špičky s vyváženou chutí a dvojitou náplní.

06.01.2022

Prijemna sladkost ke kave, dostupna v mnoha provedeni. Za me s kremovou naplni super volba. Idealni i na cesty.

05.01.2022

Skvělá chuť těsta i pudinku uvnitř. Není přeslazená, je hezky měkkoučká a nadýchaná. Ideální ke snídani i svačině.

Žádné

02.01.2022

Vynikající těsto i náplň. Velmi chutné a vhodně na snídani.

26.12.2021

Výborné a nadýchané pro děti skvělé malá spokojená.

21.12.2021

nadýchané špičky jsou boží, když mám možnost je koupit, hned tak činím, zavděčím se celé rodině a i já s chutí pochutnám. Prostě nemají chybu.

v obchodech jsou hned pryč

21.12.2021

Penam spicky znam a tato mi chutna nejvice. Pripomina mi sodo z buchticek. Rychla svacinka za par korun idealni do prace ci na cesty. Musim uznat ze i malinovou s kremem mam moc rada.

19.12.2021

Špičky od Penamu chutnali celé rodině, byly velmi nadýchané

Mohlo jich být více

19.12.2021

ochutnali jsme všechny druhy a musím pochválit. I když jsem byla ze začátku skeptická, nejsou přeslazené, chutnají a zasytí. Jako svačina na cesty, do školy nebo do práce super. Top je pro nás krémová

-

19.12.2021

Jednou okusíš a už nepřestaneš.Tak mi tento výrobek zachutnal

málo dostupné

19.12.2021

Krásně nadýchaná, kamkoliv může jít semnou a v horských letních dnech se neskazi a je pořád jak čerstvá.

Mohlo by být víc náplně, já osobně si myslím že zrovna výrobní hodnota je malá a tak přeci není problém, jednu davku náplně přidat.

13.12.2021

Tak tyto nadýchané špičky se velice povedly. Mají moc dobré těsto a také náplň.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:11
405 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:50
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:15

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat