Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

11.03.2019 | Testování

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845) nabízí spojení vysokého parního výkonu s unikátním systémem proti vodnímu kameni, takže je zárukou dokonale účinného žehlení. Přesvědčily se o tom i testerky v rámci našeho zážitkového testování. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?

Zcela nová unikátní technologie filtru mikročástic vodního kamene pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení. Proměnlivý parní výkon až 60 g/min zase zajišťuje maximální efektivitu a obzvláště výkonný parní ráz 260 g/min si poradí i s nejodolnějšími záhyby.

Zcela nový unikátní systém proti vodnímu kameni s inovativním filtrem mikročástic nabízí účinek 2 v 1: filtr zachycuje vodní kámen a k prádlu se dostane jen čistá pára. Filtr mikročástic vodního kamene lze snadno vyjmout a vyčistit.

Nejvýkonnější napařovací žehlička značky Tefal: Příkon 3200 W pro rychlé zahřátí a vysoký výkon. Intenzivní parní ráz 260 g/min pomáhá při žehlení silných látek a snadno si poradí i s nejodolnějšími záhyby.

Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean přináší nejlepší kluznost pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje také optimální rozptyl páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu.

Díky funkci Automatic Steam si nemusíte dělat starosti s volbou správného množství páry. Stačí vybrat teplotu odpovídající druhu prádla, které žehlíte, a žehlička se o zbytek postará automaticky. Nádržka na vodu o objemu 350 ml pohodlně vystačí i na dlouhé žehlení.

Cena: 3 299 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Celkové hodnocení: 96%
Hodnocení: 29 testerek

12.07.2020

Klady:

Tato žehlička je podle mě skvělá a její použití je snadné.

12.07.2020

Klady:

Napařovací zehlicka má silný parní ráz, dokonale vyžehli veškeré prádlo.

20.05.2020

Klady:

Líbí se mi elegantní design, výkon, dobře se s žehličkou manipuluje,ma výbornou zkluznou plochu, žehlí perfektně.

Zápory:

O žádných nevím

13.11.2019

Klady:

Žehličky Tefal mají nejlepší skluznou plochu mezi ostatními dostupnými žehličkami na trhu. Nové modely mají navíc skvělý systém čištění, aby se zabránilo pronikání vodního kamene do prádla, což bytostně nesnáším. Za mě pecka.

24.07.2019

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.07.2019

Klady:

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure je perfektní. Díky nové unikátní technologii filtru mikročástic vodního kamene pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení. Má vysoký výkon a intenzivní parní ráz, který pomáhá při žehlení silných látek a snadno si poradí i s nejodolnějšími záhyby. Rozhodně doporučuji.

12.07.2019

Klady:

Další super pomocník od této kvalitní značky. Žehličku jsem si zkoušela u dcery, jelikož se mi strašně líbil její vzhled a design. Prostě jsem. Si ji musela vyzkoušet 😊 Krásné se s ní Žehli a hrozně oceňuji, že má ochranu. Proti vodnímu kamení 😊

Zápory:

Trošku vyšší cena

29.05.2019

Klady:

Tato napařovací žehlička je naprostý dokonalý pomocník do domácnosti!Žehlička má elegantní materiál,vysoký tlak, vyžehlí i nejjemnější materiál oblečení.Co ocenuji je délka kabelu,lehkost a snadná udržba a ovládání.

Zápory:

Nic

10.05.2019

Klady:

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure mě okouzlila svým designem a hlavně černo-měděnou barvou, je prostě krásná. Ale i její schopnosti dokonale a rychle vyžehlit prádlo se mi moc líbí. To, že má i ochranný filtr proti vodnímu kameni je velké plus.

09.05.2019

Klady:

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure nemám mu opravdu co vytknout. Má skvělý tvar a líbí se mi jeho styl a kdo chce mít prádlo dokonale upravené, tak ať neváhá a pořídí si tento výrobek. Určitě neprohloupíte

08.05.2019

Klady:

Vynikající výrobek od vynikajícího výrobce. Žehlička produkující páru pod vysokým tlakem vyžehlí všechny druhy látek bezpečně a rychle. Nehrozí propálení ani poškození. jedinečná žehlící plocha klouže po povrchu z každého materiálu a žehlení je tak snadné. Šikovně padne do ruky. Elegantní vzhled a vysoká efektivita práce.

28.04.2019

Klady:

Vynikající žehlička od mé oblíbené značky. Skvělý systém a moderní materiály maximálně usnadňují žehlení. Jedinečná žehlící plocha žehlení usnadňuje, nehrozí poškození ani těch nejjemnějších tkanin. Sofistikovaný systém zabraňuje ukládání vodního kamene a prodlužuje tak životnost přístroje. Velmi snadná údržba i ovládání. Elegantní vzhled a dokonalá funkčnost.

28.03.2019

Klady:

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845) pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení, což u nás kde máme s tím doma velký problém je pozitivní věc, lehká, dobře se s ní žehlí.

28.03.2019

Klady:

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure má opravdu nádherný design. Velmi mě těší délka kabelu, takže si nemusím dělat starosti se zásuvkami a zapojením. Nadržka na vodu je optimální, ale uvítala bych ji klidně větší.

23.03.2019

Klady:

Průměrná délka kabelu 2 metry zajistí minimální problémy s hledáním zásuvky a manipulací s žehličkou během žehlení. Objem nádržky je potom také průměrný, 300 ml vystačí na dostatek prádla, nejde-li o velmi početnou rodinu s dětmi. Potom bude nejspíš potřeba párkrát vodu do nádržky dolít. Doporucuji

22.03.2019

Klady:

Nejen hezký design, ale i rychlost a efektivita žehlení je to, čím mě žehlička nejvíce oslovila. V ruce se drží velmi dobře a žehlení pomocí ní je rychlejší v porovnání s žehličkou, kterou jsem doposud používala doma. Velké plus dávám systému s výkonnou párou, která proniká hluboko do oděvu a žehlí zároveň látku z obou stran. Chytrost napařovací žehličky opravdu změnila můj pohled na žehlení díky perfektnímu výkonu a jednoduchému použití se žehlí s radostí.

21.03.2019

Klady:

za me skvely výrobek. s touhle naparovackou se totiž zehli vlastne uplne samo. libi se mi ze nemusíte nic moc resit s nastavovanim teplot a množství pary a tak. jen zadate jake pradlo zehlite a zehlicka si všechno automaticky pohlida. do ruky je prijemne lehka,a opravdu snadno klouze po prkne, takze vas po chvili neboli ruka jako u klasických naparovacek, co jsem mela. dobře se do ni doliva voda. vzhled také musim pochválit, myslim ze by mohla zaujmout i nejake muze, schvalne to vyzkousim na tom svem.

20.03.2019

Klady:

Žehlička je vybavena systémem proti vodnímu kameni a k prádlu se dostane jen čistá pára. Příkon má 3200W a parní ráz 260g/min. Je krásná, těžká tak akorát, lehká žehlička moc prádlo nevyžehlí. Dobře se drží a výborně se s ní pracuje .

Zápory:

žádné

20.03.2019

Klady:

Napařovací žehlička Ultimate Pure je sen každé chytré hospodyně. Je zde spojen vysoký parní výkon s unikátním systémem proti vodnímu kameni. Což je žádoucí - už žádná destilovaná voda. Nedochází ke vzniku usazenin. Už jen pohodlné a dlouhé žehlení.

Zápory:

Cena.

20.03.2019

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

19.03.2019

Klady:

Nikdy jsem si nemyslela, že bych si mohla nějakou žehličku skoro zamilovat, ale o téhle to platí. Přesně padne do ruky, má šikovný tvar (body navíc dávám i za černo-měděné barevné provedení). Po prádle klouže úplně sama díky hladkému povrchu žehlicí plochy, není vůbec těžká do ruky jako obdobné parní žehličky (když žehlíte skoro každý den, je to důležité kritérium). Velká výhoda je, že nemusíte hlídat „příděl“ páry – žehlička si ji sama dávkuje podle nastavené teploty, se kterou žehlíte. Výkon je taky skvělý – stačí v podstatě žehlit prádlo jen z jedné strany a krásně rovné je pak z obou. Poradí si i se silným textilem. Žehlička má ochranný filtr proti vodnímu kameni, což je za mě velké plus. Cena je podle mě odpovídající. Protože Tefal Ultimate Pure je opravdu kvalitní žehlička, která vám hodně usnadní práci.

19.03.2019

Klady:

Upřímně žehlení není mým koníčkem, ale když už, tak s kvalitní žehličkou to jde samozřejmě lépe. Žehlička od Tefalu Ultimate Pure dobře padne do ruky, má opravdu silný parní ráz, oproti mé žehličce to je sakra rozdíl. Zaujala mi funkce Automatic Steam, který vlastně sám určuje množství páry. Takže stačí jen žehličku jednoduše nastavit, podle toho co žehlíte a už se o nic nestaráte :)

18.03.2019

Klady:

Žehlička od Tefalu prostě nikdy nezklame, napařovačka Ultimate Pure skvěle padne do ruky a je to pořádně výkonná napařovačka. Oceňuji velký nalévací otvor na vodu a systém proti vodnímu kameni. Snadno se s ní manipuluje, velmi srozumitelné nastavení a naprosto jednoduché čištění. Žehlička je rychle nahřátá a má silný parní ráz. Žehlí se s ní prostě skvěle. Váha žehličky mi přijde také běžná, spíš bych jí zařadila mezi ty lehčí.

15.03.2019

Klady:

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845 má nejen krásný design, ale také skvělý výkon, díky síle páry prádlo dokonale vyžehlí, má samočistící účinek a manipulace je velmi jednoduchá a pro hospodyňky příjemná. Do budoucna vážně uvažuji o její koupi.

15.03.2019

Klady:

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure je žehlička, se kterou se dobře pracuje, dobře se drží, jen je maličko těžší. Pára má opravdu výkon a prádlo se tak žehlí hodně rychle. Moc se mi líbí, že i při naší tvrdé vodě žehlička zachycuje díky filtru vodní kámen, takže se nestane, že by na žehleném prádle něco ulpělo nebo na něj při napařování vyprsklo.

15.03.2019

Klady:

U této žehličky mne nejvíce zaujala dokonale zpracované žehlící plocha. Vyrobená ze supermoderního materiálu se nelepí na žádný druh tkaniny. Zůstává stále čistá a hladká, dokonale klouže po žehleném prádle. Tefal to prostě umí. Žehlička vpravuje do tkanin páru pod vysokým tlakem a v širokém rozptylu, takže je žehlení usnadněno, urychleno. Doporučuji.

14.03.2019

Klady:

Tato žehlička je prostě zázrak, se kterým se žehlí samo. Jelikož je u nás tvrdá voda, tak co u žehliček značky Tefal oceňuji tak je technologie filtru mikročástic vodního kamene. Při čištění je to vždy plné. Takže to nejspíš funguje :-D Díky výbornému napařování není problém vyžehlit i tužší materiál či nenáviděné košile, ale zase se mnohem více musí doplňovat voda, což může být někomu nepříjemné. Rozhodně tuto i jiné od značky Tefal doporučuji :-) Jinou značku bych si již nekoupila :-)

14.03.2019

Klady:

Klasická napařovací žehlička. Velký výkon páry, dobře žehlí, krásně klouže po prádle. Špičkou žehličky se vyžehlí i hůře dostupná místa či detaily na oblečení. Oceňuji filtr na vodní kámen, který jde snadno vyčistit. Žehlička se rychle nahřeje, je tedy téměř ihned připravená k použití.

Zápory:

Malá nádobka na vodu, musí se často doplňovat. Žehlička je těžší.

13.03.2019

Klady:

Líbí se mi už jen vzhledově. Má spoustu kladů. Mě asi nejvíc oslovila technologie filtru mikročástic vodního kamene , protože pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení a přesně s tím mám momentálně u žehličky problém.

Zápory:

Cena

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek je jen pro registrované a přihlášené testerky.

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jehněčí maso se zelím

8 hlasů
1h a 30min 470kJ 160 Kč

Jehněčí maso dušené v troubě se zelím.

Celerový krém

24 hlasů
40min 229kJ 45 Kč

Sytý celerový krém se smetanou a olivovým olejem.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více