TESTOVÁNÍ: Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure

11.03.2019 | Testování

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845) nabízí spojení vysokého parního výkonu s unikátním systémem proti vodnímu kameni, takže je zárukou dokonale účinného žehlení. Přesvědčily se o tom i testerky v rámci našeho zážitkového testování. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 39 testerek


Zcela nová unikátní technologie filtru mikročástic vodního kamene pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení. Proměnlivý parní výkon až 60 g/min zase zajišťuje maximální efektivitu a obzvláště výkonný parní ráz 260 g/min si poradí i s nejodolnějšími záhyby.

Zcela nový unikátní systém proti vodnímu kameni s inovativním filtrem mikročástic nabízí účinek 2 v 1: filtr zachycuje vodní kámen a k prádlu se dostane jen čistá pára. Filtr mikročástic vodního kamene lze snadno vyjmout a vyčistit.

Nejvýkonnější napařovací žehlička značky Tefal: Příkon 3200 W pro rychlé zahřátí a vysoký výkon. Intenzivní parní ráz 260 g/min pomáhá při žehlení silných látek a snadno si poradí i s nejodolnějšími záhyby.

Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean přináší nejlepší kluznost pro rychlé a snadné žehlení. Zajišťuje také optimální rozptyl páry pro vysoce účinné žehlení. Katalytický povrch Autoclean vyvinutý značkou Tefal pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu.

Díky funkci Automatic Steam si nemusíte dělat starosti s volbou správného množství páry. Stačí vybrat teplotu odpovídající druhu prádla, které žehlíte, a žehlička se o zbytek postará automaticky. Nádržka na vodu o objemu 350 ml pohodlně vystačí i na dlouhé žehlení.

Cena: 3 299 Kč

Více informací na www.tefal.cz

11.10.2023

Máme doma a nemůžeme si vynachválit!! Moje těžko vyžehlitelné šaty do práce to zvládá s přehledem.

11.10.2023

S touto napařovací žehličkou jde žehlení jedna báseň

25.01.2023

Perfektní a kvalitní žehlička. Skvěle želí a napařuje

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

skvělý pomocník do domácnosti s halou prádla, pára je opravdu skvělá

27.10.2022

Kvalitní značka, skvěle žehlí a napařuje

vyšší cena

07.04.2022

Tefal je záruka úspechu sama o sobě a Ultimate pure není výjimkou. Mě nadchl i design. Mnoho nastavení teplot, žehlí skoro sama

Pro někoho cena

04.02.2022

Kvalitní značka a výrobek. Skvělá pára, bezvadně žehlí

Cena

15.03.2021

Tato žehlička je velice praktická, pěkná a šikovná

15.08.2020

Tuto žehličku mám ráda. Není těžké a lehce se skladuje, je šetrá k oblečení

nic

12.07.2020

Tato žehlička je podle mě skvělá a její použití je snadné.

12.07.2020

Napařovací zehlicka má silný parní ráz, dokonale vyžehli veškeré prádlo.

20.05.2020

Líbí se mi elegantní design, výkon, dobře se s žehličkou manipuluje,ma výbornou zkluznou plochu, žehlí perfektně.

O žádných nevím

13.11.2019

Žehličky Tefal mají nejlepší skluznou plochu mezi ostatními dostupnými žehličkami na trhu. Nové modely mají navíc skvělý systém čištění, aby se zabránilo pronikání vodního kamene do prádla, což bytostně nesnáším. Za mě pecka.

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.07.2019

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure je perfektní. Díky nové unikátní technologii filtru mikročástic vodního kamene pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení. Má vysoký výkon a intenzivní parní ráz, který pomáhá při žehlení silných látek a snadno si poradí i s nejodolnějšími záhyby. Rozhodně doporučuji.

12.07.2019

Další super pomocník od této kvalitní značky. Žehličku jsem si zkoušela u dcery, jelikož se mi strašně líbil její vzhled a design. Prostě jsem. Si ji musela vyzkoušet 😊 Krásné se s ní Žehli a hrozně oceňuji, že má ochranu. Proti vodnímu kamení 😊

Trošku vyšší cena

29.05.2019

Tato napařovací žehlička je naprostý dokonalý pomocník do domácnosti!Žehlička má elegantní materiál,vysoký tlak, vyžehlí i nejjemnější materiál oblečení.Co ocenuji je délka kabelu,lehkost a snadná udržba a ovládání.

Nic

10.05.2019

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure mě okouzlila svým designem a hlavně černo-měděnou barvou, je prostě krásná. Ale i její schopnosti dokonale a rychle vyžehlit prádlo se mi moc líbí. To, že má i ochranný filtr proti vodnímu kameni je velké plus.

09.05.2019

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure nemám mu opravdu co vytknout. Má skvělý tvar a líbí se mi jeho styl a kdo chce mít prádlo dokonale upravené, tak ať neváhá a pořídí si tento výrobek. Určitě neprohloupíte

08.05.2019

Vynikající výrobek od vynikajícího výrobce. Žehlička produkující páru pod vysokým tlakem vyžehlí všechny druhy látek bezpečně a rychle. Nehrozí propálení ani poškození. jedinečná žehlící plocha klouže po povrchu z každého materiálu a žehlení je tak snadné. Šikovně padne do ruky. Elegantní vzhled a vysoká efektivita práce.

28.04.2019

Vynikající žehlička od mé oblíbené značky. Skvělý systém a moderní materiály maximálně usnadňují žehlení. Jedinečná žehlící plocha žehlení usnadňuje, nehrozí poškození ani těch nejjemnějších tkanin. Sofistikovaný systém zabraňuje ukládání vodního kamene a prodlužuje tak životnost přístroje. Velmi snadná údržba i ovládání. Elegantní vzhled a dokonalá funkčnost.

28.03.2019

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845) pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení, což u nás kde máme s tím doma velký problém je pozitivní věc, lehká, dobře se s ní žehlí.

28.03.2019

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure má opravdu nádherný design. Velmi mě těší délka kabelu, takže si nemusím dělat starosti se zásuvkami a zapojením. Nadržka na vodu je optimální, ale uvítala bych ji klidně větší.

23.03.2019

Průměrná délka kabelu 2 metry zajistí minimální problémy s hledáním zásuvky a manipulací s žehličkou během žehlení. Objem nádržky je potom také průměrný, 300 ml vystačí na dostatek prádla, nejde-li o velmi početnou rodinu s dětmi. Potom bude nejspíš potřeba párkrát vodu do nádržky dolít. Doporucuji

22.03.2019

Nejen hezký design, ale i rychlost a efektivita žehlení je to, čím mě žehlička nejvíce oslovila. V ruce se drží velmi dobře a žehlení pomocí ní je rychlejší v porovnání s žehličkou, kterou jsem doposud používala doma. Velké plus dávám systému s výkonnou párou, která proniká hluboko do oděvu a žehlí zároveň látku z obou stran. Chytrost napařovací žehličky opravdu změnila můj pohled na žehlení díky perfektnímu výkonu a jednoduchému použití se žehlí s radostí.

21.03.2019

za me skvely výrobek. s touhle naparovackou se totiž zehli vlastne uplne samo. libi se mi ze nemusíte nic moc resit s nastavovanim teplot a množství pary a tak. jen zadate jake pradlo zehlite a zehlicka si všechno automaticky pohlida. do ruky je prijemne lehka,a opravdu snadno klouze po prkne, takze vas po chvili neboli ruka jako u klasických naparovacek, co jsem mela. dobře se do ni doliva voda. vzhled také musim pochválit, myslim ze by mohla zaujmout i nejake muze, schvalne to vyzkousim na tom svem.

20.03.2019

Žehlička je vybavena systémem proti vodnímu kameni a k prádlu se dostane jen čistá pára. Příkon má 3200W a parní ráz 260g/min. Je krásná, těžká tak akorát, lehká žehlička moc prádlo nevyžehlí. Dobře se drží a výborně se s ní pracuje .

žádné

20.03.2019

Napařovací žehlička Ultimate Pure je sen každé chytré hospodyně. Je zde spojen vysoký parní výkon s unikátním systémem proti vodnímu kameni. Což je žádoucí - už žádná destilovaná voda. Nedochází ke vzniku usazenin. Už jen pohodlné a dlouhé žehlení.

Cena.

20.03.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

19.03.2019

Nikdy jsem si nemyslela, že bych si mohla nějakou žehličku skoro zamilovat, ale o téhle to platí. Přesně padne do ruky, má šikovný tvar (body navíc dávám i za černo-měděné barevné provedení). Po prádle klouže úplně sama díky hladkému povrchu žehlicí plochy, není vůbec těžká do ruky jako obdobné parní žehličky (když žehlíte skoro každý den, je to důležité kritérium). Velká výhoda je, že nemusíte hlídat „příděl“ páry – žehlička si ji sama dávkuje podle nastavené teploty, se kterou žehlíte. Výkon je taky skvělý – stačí v podstatě žehlit prádlo jen z jedné strany a krásně rovné je pak z obou. Poradí si i se silným textilem. Žehlička má ochranný filtr proti vodnímu kameni, což je za mě velké plus. Cena je podle mě odpovídající. Protože Tefal Ultimate Pure je opravdu kvalitní žehlička, která vám hodně usnadní práci.

19.03.2019

Upřímně žehlení není mým koníčkem, ale když už, tak s kvalitní žehličkou to jde samozřejmě lépe. Žehlička od Tefalu Ultimate Pure dobře padne do ruky, má opravdu silný parní ráz, oproti mé žehličce to je sakra rozdíl. Zaujala mi funkce Automatic Steam, který vlastně sám určuje množství páry. Takže stačí jen žehličku jednoduše nastavit, podle toho co žehlíte a už se o nic nestaráte :)

18.03.2019

Žehlička od Tefalu prostě nikdy nezklame, napařovačka Ultimate Pure skvěle padne do ruky a je to pořádně výkonná napařovačka. Oceňuji velký nalévací otvor na vodu a systém proti vodnímu kameni. Snadno se s ní manipuluje, velmi srozumitelné nastavení a naprosto jednoduché čištění. Žehlička je rychle nahřátá a má silný parní ráz. Žehlí se s ní prostě skvěle. Váha žehličky mi přijde také běžná, spíš bych jí zařadila mezi ty lehčí.

15.03.2019

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure (FV9845 má nejen krásný design, ale také skvělý výkon, díky síle páry prádlo dokonale vyžehlí, má samočistící účinek a manipulace je velmi jednoduchá a pro hospodyňky příjemná. Do budoucna vážně uvažuji o její koupi.

15.03.2019

Napařovací žehlička Tefal Ultimate Pure je žehlička, se kterou se dobře pracuje, dobře se drží, jen je maličko těžší. Pára má opravdu výkon a prádlo se tak žehlí hodně rychle. Moc se mi líbí, že i při naší tvrdé vodě žehlička zachycuje díky filtru vodní kámen, takže se nestane, že by na žehleném prádle něco ulpělo nebo na něj při napařování vyprsklo.

15.03.2019

U této žehličky mne nejvíce zaujala dokonale zpracované žehlící plocha. Vyrobená ze supermoderního materiálu se nelepí na žádný druh tkaniny. Zůstává stále čistá a hladká, dokonale klouže po žehleném prádle. Tefal to prostě umí. Žehlička vpravuje do tkanin páru pod vysokým tlakem a v širokém rozptylu, takže je žehlení usnadněno, urychleno. Doporučuji.

14.03.2019

Tato žehlička je prostě zázrak, se kterým se žehlí samo. Jelikož je u nás tvrdá voda, tak co u žehliček značky Tefal oceňuji tak je technologie filtru mikročástic vodního kamene. Při čištění je to vždy plné. Takže to nejspíš funguje :-D Díky výbornému napařování není problém vyžehlit i tužší materiál či nenáviděné košile, ale zase se mnohem více musí doplňovat voda, což může být někomu nepříjemné. Rozhodně tuto i jiné od značky Tefal doporučuji :-) Jinou značku bych si již nekoupila :-)

14.03.2019

Klasická napařovací žehlička. Velký výkon páry, dobře žehlí, krásně klouže po prádle. Špičkou žehličky se vyžehlí i hůře dostupná místa či detaily na oblečení. Oceňuji filtr na vodní kámen, který jde snadno vyčistit. Žehlička se rychle nahřeje, je tedy téměř ihned připravená k použití.

Malá nádobka na vodu, musí se často doplňovat. Žehlička je těžší.

13.03.2019

Líbí se mi už jen vzhledově. Má spoustu kladů. Mě asi nejvíc oslovila technologie filtru mikročástic vodního kamene , protože pomáhá bránit vzniku usazenin nebo skvrn od vodního kamene při žehlení a přesně s tím mám momentálně u žehličky problém.

Cena

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat