TESTOVÁNÍ: Navraťte unaveným a vypadávajícím vlasům energii a krásu. Testujeme Šampon Klorane s chininem a BIO protěží alpskou

15.11.2022 | Testování

Jsou vaše vlasy jako bez života a energie? Více Vám padají? Ať už je důvodem únava, stres, hormonální výkyvy (nejčastěji porod), nebo změna ročního období, něco jim chybí. Může to být vhodná vlasová péče plná stimulujících aktivních rostlinných látek a vitaminů, jako je Klorane Šampon s chininem a BIO protěží alpskou, který se chystáme testovat. Budete další, komu tato energetická bomba pomůže?


Celkové hodnocení: 100%

Hodnocení: 2 testerek


Denně nám v průměru vypadne 30 až 100 vlasů, což zapadá do přirozeného životního vlasového cyklu. O nadměrném vypadávání se začíná hovořit tehdy, když denní úbytek tu zmíněnou stovku přesáhne. Jak poznat, že se to týká i vás?

Jednoduchý test napoví

Denně vypadne 30 až 100 vlasů, což zapadá do přirozeného životního cyklu vlasu. O nadměrném vypadávání se začíná hovořit tehdy, když denní úbytek tu zmíněnou stovku přesáhne. Jak poznat, že se to týká i vás? Zkuste malý test – oddělte si 3 pramínky zhruba o 10 vlasech a jemně za ně zatahejte. Pokud z každého pramene vytáhnete více jak dva vlasy, je nejvyšší čas s tím něco dělat. Kromě samozřejmých rad týkajících se vyvážené stravy bohaté na vitaminy, minerály, proteiny a omega-3 mastné kyseliny je nutné omezit i stres a vyhnout se příliš těsným culíkům i drdolům. Důraz se klade také na kvalitní spánek a pochopitelně kvalitní vlasovou kosmetiku. A my vám jednu takovou nabízíme!

Hledáme právě vás!

Aktuálně vyhlašujeme pátrání po 40 testerkách ve věku 25 až 40 let, které chtějí své vlasy před zimou posílit a dodat jim chybějící energii nebo zmírnit vypadávání vlasů. Přihlásit se mohou i čerstvé maminky, které kštici ztrácejí vlivem nedávného porodu. Nebojte, spolu to zvládneme! Co se vlastně bude testovat?

Klorane Šampon s chininem a BIO protěží alpskou 400 ml

Základem první pomoci při nadměrném vypadávání vlasů by měla být intenzivní kúra nebo sérum doplněná kvalitním a vhodným šamponem. Ale ne jen tak ledajakým! Otestovat můžete Klorane Šampon s chininem a BIO protěží alpskou, jehož účinky si osaháte již po pouhých pár týdnech. Obsažený chinin získaný z kůry chinovníku mírní vypadávání, a díky schopnosti zvyšovat mikrocirkulaci ve vlasové pokožce stimuluje růst nových a silnějších vlasů. K jejich rychlejšímu růstu pomáhá také BIO protěž alpská, stejně jako vitaminy skupiny B. Lze ho používat samostatně i jako doplněk kúry proti vypadávání, a to vždy s pocitem, že nepečuje jen o vaše vlasy, ale i planetu. Co chtít víc?

Přírodní složení, 100% recyklace

Testovaný Klorane Šampon s chininem a BIO protěží alpskou obsahuje vysoké procento složek přírodního původu. Naopak v něm nenajdete žádné kontroverzní látky, jako jsou sulfáty a silikony. Jeho velkou předností není jen bioodbouratelné složení, ale i stoprocentně recyklovaný a recyklovatelný obal. Tento šampon tedy nezatěžuje životní prostředí, a právě proto nese označení Green impact index „A“ zavedené Pierre Fabre (společností, pod kterou značka Klorane spadá). K dostání je pouze v kamenných a on-line lékárnách.

Cena: 485 Kč/400 ml

Více informací naleznete na webových stránkách https://www.klorane.com/cz-cs.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu věk a odpoví na otázku, zda jim a z jakého důvodu vypadávají vlasy a zda by rády Klorane péči vyzkoušely.
HLASTE SE DO 28. LISTOPADU 2022.
Vybrané testerky získají Klorane Šampon s chininem a BIO protěží alpskou.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

29.11.2022

Koupila jsem si šampon a je dokonalý. Opravdu po 14 dnech jsou krásně vyživené.

Žádný není.

29.11.2022

Šampon klorane účinkuje už po pár týdnech, doporučuji.

Žádné

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

866 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat