TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

17.07.2019 | Testování

Mimořádné účinky piva využívaly v péči o vlasy už naše prababičky, které dobře věděly, že jim tento blahodárný zlatavý nápoj dokáže vykouzlit krásné, hebké a lesklé vlasy. Chcete tento zázrak také vyzkoušet? Pak se přihlaste do našeho testování. Hledáme 30 z vás! Jaké budou zkušenosti a recenze našich testerek?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 67 testerek


Pivo představuje unikátní zdroj vitaminů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů – zmírňuje jejich lámavost, zpevňuje je, dodává lehký tužicí efekt, napomáhá jejich růstu, navrací jim přirozený lesk a propůjčuje objem. Podporuje také regeneraci a zklidnění vlasové pokožky.

Vylepšené složení pro bohaté vlasy

Manufaktura 1. července 2019 představila oblíbenou Pivní kosmetiku v novém. Produkty se nyní pyšní vylepšeným složením s novými ingrediencemi a šetrnější konzervací. Změny se dočkal také design, který je inspirován historií pivovarnictví v naší zemi.

Pivní kosmetika Manufaktura vychází ze staleté tradice českého piva, které je v celém světě proslulé svou výjimečnou kvalitou. Obsahuje skutečné pivo Ferdinand – světlý ležák Max 11% vařené z prvotřídních českých surovin, připravené tradičními, více než 120 let nezměněnými postupy v mimořádně krásném pivovaru Ferdinand v Benešově, který má tradici již od roku 1897. Toto poctivé pivo, připravené ze speciální odrůdy žateckého chmele „Vital“, vyšlechtěné pro farmaceutické a biomedicinální účely, přináší i mnoho vynikajících účinků do Pivní kosmetiky značky Manufaktura.

Jak na to? Umyjte si vlasy extra jemným revitalizujícím a hydratujícím šamponem snů, který jim dodá lesk a objem. Do umytých vlasů vetřete vlasovou masku pro jejich jas, hebkost a hloubkovou péči. Každý den vmasírujte ke kořínkům Intenzivní aktivační vlasové sérum, které podporuje růst vlasů a zamezuje jejich vypadávání.

Otestujte příznivé účinky našeho národního nápoje i na svých vlasech a dopřejte jim intenzivní pivní péči s krásnou bylinou bezalergenní vůní. Hledáme 30 testerek, které mohou vyzkoušet skvělý pivní balíček obsahující produkty pro rituál pro krásné a bohaté vlasy.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat