TESTOVÁNÍ: Posilte dětskou imunitu s Immune Akut sirup

02.10.2017 | Testování

Nejen kancelář, ale i školka a škola jsou v chladnějších měsících hotovým semeniště virů a bakterií. Stačí, aby rýmou či kašlem onemocnělo jedno dítě, a už je nemocná celá třída. Jak posílit dětskou imunitu, aby odolalo i této zatěžkávací zkoušce?


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 65 testerek

Doporučeno: 83x


Léto je již nenávratně pryč a příroda se připravuje na zimu. Musíme tedy dětem pečlivěji vybírat oblečení, případně dbát na důslednější kontrolu. Kromě toho je důležitý aktivní pohyb, zdravé a střídmé stravování, udržování příjmu dostatku vitaminů, pravidelný a dostatečný přísun tekutin (ideálně voda nebo čaj), otužování či kvalitní spánek. Pamatujte, že „školkáčci“ potřebují pro zdravý rozvoj až o 4 hodiny spánku denně víc než dospělí.

Když pomáhají nukleotidy

Pro posilnění imunity ratolestí sáhněte po Immune Akut sirup na akutní podporu imunity. Jeho užívání je vhodné i jako první pomoc pro včasné zachycení prvních příznaků onemocnění.

Obsahuje přírodní vitamin C, nukleotidy, zinek a bez černý, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a podporuje správnou funkci dýchacích cest. Obsažené nukleotidy jsou důležité pro buňky imunitního systému.

Immune Akut sirup lze užívat jak při akutních potížích, pro zkrácení doby trvání příznaků, tak i v průběhu rekonvalescence anebo dlouhodobě v období vyššího výskytu chřipky a nemocí z nachlazení.

Sirup neobsahuje barviva, aroma, umělá sladidla ani konzervační látky. Je vhodný pro děti již od 1 roku (pro děti 12+ a dospělé volte žvýkací tablety Immune Akut s vyšším množstvím účinné látky).

Cena: 136 Kč

Více informací najdete na www.generica-bohemia.cz



Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:56
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:55
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat