Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Posilte dětskou imunitu s Immune Akut sirup

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

02.10.2017 | Testování

Nejen kancelář, ale i školka a škola jsou v chladnějších měsících hotovým semeniště virů a bakterií. Stačí, aby rýmou či kašlem onemocnělo jedno dítě, a už je nemocná celá třída. Jak posílit dětskou imunitu, aby odolalo i této zatěžkávací zkoušce?

Léto je již nenávratně pryč a příroda se připravuje na zimu. Musíme tedy dětem pečlivěji vybírat oblečení, případně dbát na důslednější kontrolu. Kromě toho je důležitý aktivní pohyb, zdravé a střídmé stravování, udržování příjmu dostatku vitaminů, pravidelný a dostatečný přísun tekutin (ideálně voda nebo čaj), otužování či kvalitní spánek. Pamatujte, že „školkáčci“ potřebují pro zdravý rozvoj až o 4 hodiny spánku denně víc než dospělí.

Když pomáhají nukleotidy

Pro posilnění imunity ratolestí sáhněte po Immune Akut sirup na akutní podporu imunity. Jeho užívání je vhodné i jako první pomoc pro včasné zachycení prvních příznaků onemocnění.

Obsahuje přírodní vitamin C, nukleotidy, zinek a bez černý, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému a podporuje správnou funkci dýchacích cest. Obsažené nukleotidy jsou důležité pro buňky imunitního systému.

Immune Akut sirup lze užívat jak při akutních potížích, pro zkrácení doby trvání příznaků, tak i v průběhu rekonvalescence anebo dlouhodobě v období vyššího výskytu chřipky a nemocí z nachlazení.

Sirup neobsahuje barviva, aroma, umělá sladidla ani konzervační látky. Je vhodný pro děti již od 1 roku (pro děti 12+ a dospělé volte žvýkací tablety Immune Akut s vyšším množstvím účinné látky).

Cena: 136 Kč

Více informací najdete na www.generica-bohemia.cz

Celkové hodnocení: 91%
Hodnocení: 65 testerek
Doporučeno: 83x

vybraná testerka | 27.11.2017

Klady:

Děkujeme za možnost otestovat sirup Immune akut co se chutě týče asi je moc sladký dcera se po polknutí otřepala,zapila jej a v pohodě. Asi má svoje účinky měla rýmu a po 5 -ti denním užívání je bez příznaků.Takže za nás doporučujeme.

vybraná testerka | 19.11.2017

Klady:

Sirup Imune mě překvapil svoji příjemnou chutí, kterou i moje mlsná pětiletá dvojčata neodmítala :-) V době, kdy sirup užívaly bylo kolem nich spousty rýmy a kašle, každopádně holky to ustály. Nevím, zda je to právě díky tomuto sirupu, každopádně věřím, že pokud by se využíval i nadále, zimní nemoci nás minou. My moc děkujeme za možnost s produktem se seznámit a vědět, že neexistuje jen Imunoglukan :-)

vybraná testerka | 19.11.2017

Klady:

Začala jsem dceři podávat Immune Akut hned, jak dorazil. Po deseti dnech užívání dostala vysoké horečky (+-39°C), které třetí den pominuly a nastoupil trochu kašel a rýma téměř žádná. Tak jsem zvýšila dávky, podle příbalového letáku. Vše mělo mnohem mírnější průběh, než je u ní obvyklé. Vždy má žlutou hustou rýmu, ošklivý kašel, vysoké horečky čtyři dny a poté zvýšenou teplotu. Určitě budu v podávání dceři pokračovat a mohu vřele doporučit i ostatním.

Zápory:

Příliš sladký, až se dcera šklíbila. :-)

vybraná testerka | 16.11.2017

Klady:

Maly byva v tomto období často nemocný, co bral teď sirup immune akut tak jsem ho nemusela nechat doma ani jednou ze školky. Těžko říct jestli je to jen sirupem ale jsem ráda že nebyl nemocný. Malému dokonce sirup chutnal takže nebyl žádný problém s vypitím. Děkujeme za možnost testování.

vybraná testerka | 15.11.2017

Klady:

S výrobkem Imunit Acut jsem byla spokojena. Po několika dnech bylo vidět znatelné posílení imunity při nachlazení u 3letého dítěte. Ustopilo nachlazení. Mohu jen doporučit dalším maminkám pro jejich děti.

vybraná testerka | 15.11.2017

Klady:

Malá má tento sirup moc ráda, moc jí chutná. V tomto počasí bývá často nemocná, ale teď se drží. Těžko říct, jestli za to může zrovna sirup :) Sirupek bere jednou denně a vzhledem k tomu, jak jí chutná, tak ho pravděpodobně koupím znovu :)

vybraná testerka | 15.11.2017

Klady:

Děkujeme za testování. Sirup má velmi přírodní chuť, není z něho cítit žádní chemie. Líbí se mi také jeho složení. Myslím, že v kombinaci s dalšími věcmi jako hodně ovoce a zeleniny je pro dětskou imunitu opravdu skvělý. Děti zatím nebyly nemocné, i když ve škole už nějaké viry řádí. Mohu doporučit.

Zápory:

Nevím o žádných:-)

vybraná testerka | 15.11.2017

Klady:

naše děti nejsou žádné skleníkové kytičky, pořád jsou venku, takže imunitu mají myslím, docela dobrou, ale je jasné, že jak přijdou mezi ostatní děti, občas se taky o ně něco pokusí. sirup jim snacha dávala preventivně a zatím nebyly nemocné. ocenili jsme přírodní složení sirupu. chu´t prý také vyhovovala

Zápory:

když máte víc dětí, je balení za chvíli pryč

vybraná testerka | 15.11.2017

Klady:

Sirup dorazil ve chvíli, kdy jsme najeli na tradiční podzimní kolotoč školka-škola-virózy-nachlazení. Prostě taková klasika. Hned jsem podle návodu nasadila sirup a přišlo mi,, že dětem pomohl v rychlejším uzdravování. Rýma se nám sice pořád ještě vrací, ale té se stejně do března nezbavíme:-) Zkusíme sirup používat dál. Líbí se mi, že není chemický.

Zápory:

Děti se moc netvářily na chuť, ale ve šťávě jim nedělala potíže

vybraná testerka | 14.11.2017

Klady:

Dětem sirup velmi chutnal. Prvně jsem ho zkusili asi třetí den poté, co se objevilo u syna nachlazení a musím říct, že během dvou dnů bylo viditelné zlepšení a celkově rychlejší průběh virózy než bývá jindy. Sirup jsem poté nasadila i u dcery jako prevenci a po celou dobu užívání byly děti v pohodě a bez nachlazení. Za mě tedy sirup určitě doporučuji.

Zápory:

Nic negativního jsem na sirupu nenašla.

vybraná testerka | 13.11.2017

Klady:

Neteř (1,2) brala sirup každý den, podobu braní nebyla nemocná , přešla jí i rýma. Jinak kladné je složení bez konzervantu v prirodnim provedeni dávkování . alergie nebyla žádná ani nevolnost :) každopádně zakoupíme znovu . jako preventivní

Zápory:

Cena \ množství Kyselejší chuť

vybraná testerka | 10.11.2017

Klady:

Sirup je přírodní, bez konzervantů. Zatím funguje a stále ve víru nemocí se držíme. Jediný problém, je že spíše drží našeho taťku, protože ten si ho dává pravidelně, ale našemu mladému nechutná a dostat to do něj je občas problém.Jinak je opravdu bylinkový, což jsem ocenila nejvíce.

Zápory:

Není moc chutný. Pokud by byl chutnější uvítala bych větší balení.

vybraná testerka | 07.11.2017

Klady:

Syn (3 roky) onemocněl ,nejdříve přišla rýma,tak jsem mu dala sirupek,který ho teda chutí moc nenadchl ale vypil to,.....nevím zdali nemoc už byla na takové úrovni,že nám sirup vůbec nepomohl,syn musel na pohotovost s laryngitídou:-(,doteď s nemocí bojujeme.....už jenom kašle a tak mu vždy nenápadně dám do čajíku.Snad to pomůže,momentálně ale bez efektu.

Zápory:

moc synovi nechutnal

vybraná testerka | 07.11.2017

Klady:

Sirup dávám synovi už asi 3 týdny, resp. od té doby, co nám dorazil k testování. Má příjemnou chuť (moc mu chutná) i vůni (žádné uměle navoněné). Složení je přírodní, což jako matka velice oceňuji. Snažíme se doma preferovat alternativní léčbu, takže tento sirup nám vyhovuje. Občas malý vypadá, jako by se chtělo rozjet nachlazení, ale zatím drží - zda je to užíváním sirupu či jeho imunitou jako takovou, nedokážu posoudit, ale po předchozích jeho nachlazeních bych se přikláněla k pozitivnímu účinku sirup Immune Akut :-) . Užívá 1x denně 5 ml - takže jako prevenci :-) . Osobně chválím i to, že po otevření se má spotřebovat do 30ti dnů. Někomu se to může zdát málo, ale pro mne to znamená, že tam není žádná další zbytečná chemie, která by byla dobrá jen k tomu, že by prodlužovala trvanlivost, ale vůbec by nepomáhala zdraví.

vybraná testerka | 06.11.2017

Klady:

Nevím zda mám nějaké klady. Bohužel malý začínal být nemocný a tak jsem mu sirup dávala podle doporučení,bohužel mu vůbec nezabíral a tak jsem byla nucena nakonec koupit jiný sirup na bylinné bázi a ten mu zabral i s pastilkami do 3 dnů. Bohužel jsem zklamaná .

vybraná testerka | 31.10.2017

Klady:

Hodnotím především přírodní složení a taky chuť... dostat něco nedobrého je u naší malé nadlidský úkol.. ale s touto medicínkou neměla sebemenší problém. Nasadili jsme jej před 8 dny a a věřím, že bude účinný.

Zápory:

Delší expirace a větší balení.. : )

vybraná testerka | 30.10.2017

Klady:

Immune AKUT sirup můžu vřele doporučit. Testování přišlo v době, kdy byl syn nachlazený a měl kašel. Proto jsem využila dávkování na 7 dní a vypadá, že pomohl k rychlé léčbě. S chutí sirupu malý neměl problém a vždy se na medicínu těšil.

vybraná testerka | 24.10.2017

Klady:

Na tento sirup jsem se nesmírně těšila, jsem zastánce zdravých produktů bez chemických přísad. Sirup je na chuť velmi chutný (dcerka 2 roky) by ho papala stále :) co se týče složení je naprosto bez chyby, jsou tam vitamíny, nukleotidy, které tělo potřebuje a není tam nic pro nas či děti škodlivé, jak u jiných sirupů to bývá zvykem! Za mě prostě nejlepší sirup!

Zápory:

Malé balení uvitala bych klidně i nějaké rodinné balení

vybraná testerka | 24.10.2017

Klady:

S Immune Akut už máme doma nějakou tu zkušenost a proto mě testování nadchlo. Je výborný a já jen a jen chválím.Nejen, že svou funkci skvěle plní při prvním náznaku nachlazení, co je ještě lepší, tak mým dětem velice chutná, a na rozdíl od jiných sirupů, u tohoto vůbec neprotestují a vždy danou dávku s radostí polknou. Immune Akut nesmí chybět v naší lékárničce, jako prevence je skvělý.

Zápory:

Ocenila bych klidně větší balení.

vybraná testerka | 21.10.2017

Klady:

Imunitu posilujeme protože malá nastoupila do školky a už to je sama rymečka, jsem ráda že jsem měla možnost vyzkoušet tento přípravek, chuťově je dobrý, podle složení možná zatím nejlepší co jsme měli, nám co bych vytkla a malé moc chutná.za mě určitě 100%

25.06.2020

Klady:

Imunita je důležitá , hlavně při nástupu do školy nebo jiného kolektivu - sirup je přírodní , jednoduché dávkování a je chutný

17.01.2019

Klady:

Musím potvrdit,že jsme s výrobkem spokojeni. Nasadíme na podzim a i když syn chodí do školky,kde je všude spousta bacilů, tak přečkal bez nemoci. Sirup je chutný, hlavně obsahem je také dobrý pro děti. Oceňuji přírodní složení a také, že lze užívat v době od 1 roku. Nejen při akutních potížích,ale i po doléčení nemoci.

16.12.2018

Klady:

Naše děti jsou pro nás nejdůležitější a jejich zdraví je pro nás to nejpřednostnější. Jelikož jsem jako dítě neměla ráda sirupy, i když je doktoři předepisovali raději než pilulky, tak já jsem raději vždy spolkla pilulku než se trápit s pro mě odpornou chutí sirupu. Tento sirup je pro mě moc sladký, ale co se týče léčení, tak je funkční ;-) po pár dnech se zaznamená zlepšení, ale dostat to do dětí už je horší :-D aspoň z mé zkušenosti :-D můj syn je ještě malinký, ale sestřenice to koupila synovy, když byl nachlazený a byl to boj, aby otevřel pusinku :-D Ale každé dítě je jiné ;-)

10.12.2018

Klady:

Výrobky od firmy Generica jsou vesměs povedené. Já sama od nich pravidelně užívá třeba magnézium. Immune Aktiv sirup je vynikajícím doplňkem pro doby, kdy nastává sezóna různých nachlazení a viróz. Určitě má velké plus za své přírodní složení a chuť.

08.06.2018

Klady:

Nemocne deti mame skoro stale a davame vzdy na predepsani leku a sirupu Tento me velice zaujal a mohl by pomoci v jakemkoli obdobi Nasim milacku.Cena krasna halvni je efekt .😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇

16.03.2018

Klady:

Vždy, když přijde podzim, tak si postesknu, protože vím, že bude následovat několik usmrkaných a ukašlaných dní u mých dětí. Prostě ať děláme, co chceme, tak stejně někde bacila "nakoupíme":-( Letos jsem na doporučení v lékárně vyzkoušela tenhle prostředek a světe div se, po nemoci ani památky - a teď doufám, že jsem to nezakřikla :-)

05.03.2018

Klady:

Sirup berou děti pravidelně a letošní zimu měly pouze jednu virózu, což je v na naše poměry skvělé. Oceňuji praktické podávání formou sirupu, které si děti bez větších obtíží vezmou. Také cena je v porovnání s jinými podobnými přípravky dobrá.

03.03.2018

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

08.02.2018

Klady:

Sirup je vyborny jak na chut tak i co se ucinnosti tyce. Koupila jsem ho vnukovi, kdyz byl nachlazeny a prislo mi, ze nebyl nemocny tak dlouho jako obvykle. Urcite mu ho budu kupovat pravidelne a bude ho uzivat i preventivne.

07.02.2018

Klady:

Momentalne imunitu posilujeme, nejen sirupem, ale i dalsimi pripravky, je obdobi chripek, chce to pobyt na zdravem vzduchu, hory, sport, pohyb, sauna, a k tomu posilit organimus sirupem, ale i citrony, zazvor apod.....acerola a bez černý, nukleotidy a zinek...to vse najdete v tomto sirupu ..dobre i na rekonvalescenci

Doporučení: 73

06.02.2018

Klady:

Immune Akut sirup je skvělý doplněk stravy, který obsahuje Vitamín C, bezinky a zinek. Líbí se mi, že neobsahuje konzervační látky, umělá sladidla, ani žádná barviva. Za mě určitě doporučuji, protože dobře chutná a je opravdu účinný

28.01.2018

Klady:

Immune Akut sirup jsem koupila synkovi, když se nemohl stále dostat z virozy, kašlal a smrkal, sirupek jsem mu dávala dle návodu, má lahodnou chuť, takže medecínku v pohodě slupl. Zatím už chodí 14 dnů do školky bez známek nachlazení, zřejmě ještě koupím preventivně další balení. Za nás doporučuji.

27.01.2018

Klady:

Immune Akut sirup na akutní podporu imunity dětem v celku chutná i když je sladší.Na posílení imunity v tomto ročním období je bezvadný ale během nemoci jsme ho ještě nezkoušeli.Děti se zatím drží a jsou zatím bez nemoci

13.01.2018

Klady:

Immune Akut sirup na akutní podporu imunity používáme od září, syn ani jednou nemeškal školku oproti loňskému roku kdy byl poma pořád, určitě sirupek doporučujeme jeho předností je že neobsahuje barviva, aroma, umělá sladidla ani konzervační látky a je od jednoho roku takže na podzim nasadíme i druhému synovi.

01.01.2018

Klady:

Immune Akut sirup je skvělý doplněk na akutní podporu imunity. Má příjemnou chuť, dětem moc mu chutná i vůni nic uměle navoněného. Složení je přírodní, což velice oceňuji. Vše, co podpoří imunitu dětem, rozhodně stojí za vyzkoušení.

10.12.2017

Klady:

S výrobkem Imunit Acut jsem byla spokojena. Po několika dnech bylo vidět znatelné posílení imunity při nachlazení u 3letého dítěte. Ustopilo nachlazení. Mohu jen doporučit dalším maminkám pro jejich děti.Dětičky mam nemocné skoro pořád bohuzel.

Zápory:

Nic

30.11.2017

Klady:

Malý tento rok je velmi často nemocný moc to nechápu proč , ale vím že náš byt je studený protože majitel odmítá zapnout topení na více jak na 2ku , takže jsem přistoupila k tomu že je třeba posílit imunitu a zakoupila jsem immune akut sirup , nemohu posoudit jak moc je efektivní u ostatních dětí , u nás v celku zabral od té doby zatím nebyl nemocný a proto nadále používám protože budou příchazet mrazy , takže my jsme velmi spokojený co se týče chuti je sice sladčí ale malému to vyhovuje :D

30.11.2017

Klady:

výrobek Imunit Acut mohu všem rodičům jedině doporučit. Během nemoci jsem podávala- dětem moc chutnal což byla výhoda a nemoc se dala do ústupu. JSEM S NÍM MOC SPOKOJENÁ- CO JINÉHO SI PŘÁT NEŽ ZDRAVÉ DĚTI :-)

25.11.2017

Klady:

Sirup jsem zacala pouzivaz preventivne, a heleďme se sestra nebyla nemocná, což se velice divim, protoze trpi na chripky a na anginy. Coz znamena, ze chodila stale do skoly bez zmeskani. V techto zimnich mesicich se sirup velmi hodi. Holt nikdy nevite kde se muze dite nakazit.

23.11.2017

Klady:

sirup jsem neznala, doposud jsem dětem dávala Marťánky atd.., jak se začal testovat tento sirup, tak nám akorát vitamíny docházely, tak jsem zkusila zakoupit. Chuťově dobrý, musím zaťukat že zatím žádná rýma ani kašel, tak uvidíme jestli bude pomáhat.

23.11.2017

Klady:

Mě se tento výrobek hodně líbí a je účinný. Doma ho máme již po několikáté a určitě ho budeme kupovat dále. Děti ho snadno přjnmou bez obtíží a já jsem za to ráda. Doporučuji ho všem. Já si na něj nemohu stěžovat. I cena je super

Zápory:

nic

22.11.2017

Klady:

Doma ho máme pokaždé. Ze všech dostupných se nám osvědčil nejvíce a to nejen účinky, ale i cenou. Drahý není a navíc děti ho rády přijmou, a to velice obdivuji a chválím. Podobných bych uvítala více :)

Zápory:

žádné

20.11.2017

Klady:

Tento sirup jsem před časem koupila na doporučení v lékárně. Sirup má příjemnou nevtíravou chuť. Chutná i naším dětem. Zatím dávám dle návodu. Děti zatím bez rýmy a kašle. Uvidíme dál. Zatím vřele doporučuji. Jako mi ho doporučil pan z lékárny.

18.11.2017

Klady:

Immune Akut sirup na akutní podporu imunity je velmi dobry vyrobek, cenove sice drazsi ,ale prijde mi ze funguje, imunita je zlepsena a v pripade nachlazeni zkracuje dobu nemocnosti, za nas tedy hodne doporucujeme

09.11.2017

Klady:

Immune Akut sirup na akutní podporu imunity jako první pomoc pro včasné zachycení prvních příznaků onemocnění se mi zamlouvá. zaujalo mne že neobsahuje barviva, aroma, umělá sladidla ani konzervační látky. Doporučuji

06.11.2017

Klady:

Immune Akut sirup je skvělý pomocník na dětskou imunitu. Má příjemnou chuť, dětem chutná a ještě jim i pomůže. Dá se užívat dlouhodobě jako prevence před virózami, ale i když nemoc udeří. V těchto podzimních dnech je přímo nepostradatelný.

06.11.2017

Klady:

Každá matka se boji, aby jeji dítě nebylo nemocné a tak se tomu snaží všemožně předcházet. S tímto sirupem sme nadmíru spokojeni, malému chutná, nemocný není, je přírodní, bez cukru, bez sladidel a to se mi líbí.

30.10.2017

Klady:

Akut sirup na akutní podporu imunity je vhodným doplňkem pro nastávající období chřipek a různých bacilů. Jeho užívání je vhodné i jako první pomoc pro včasné zachycení prvních příznaků onemocnění. Líbí se mi, že obsahuje přírodní vitamin C a další prospěšné látky!

28.10.2017

Klady:

Sirup známe, doporučila nám ho kamarádka s nemocnými prcky. Naší holčičce chutná, což je základ. Vitamín C, který obsahuje je velmi užitečný a další posilující složky samozřejmě také. Významně posílí odolnost a zatím se nám všechny podzimní nachlazení vyhýbají.

27.10.2017

Klady:

Synek nastoupil v září do školky a od té doby ho trápí nachlazení.Vlastně celou dobu trpí na rýmu,ted dobral antibiotika na zánět průdušek. :( Hledala jsem proto něco,co by mu pomohlo posílit imunitu. Zakoupila jsem si tento přípravek a je skvělý. Dobře chutná a to hlavní je,že je opravdu účinný.Zatím dáváme krátce,ale myslím,že účinek mít bude.Za mě zatím spokojenost a doporučuji.

Zápory:

Malé balení.Byla bych ráda za nějaké rodinné,aby déle vydrželo :)

26.10.2017

Klady:

Tento sirup dávám dcerám preventivně v tomto období aby byli chráneny před bacily a měli dobrou imunitu.Musím říci zatím se úspěšně virózám vyhýbáme takže za mě tento sirup je dobrý v posílení detské imunity

26.10.2017

Klady:

Akut sirup na akutní podporu imunity používáme pro včasné zachycení prvních příznaků například chřipky. Líbí se mi, že obsahuje přírodní vitamin C a další složky jako je zinek a bez černý. Tento sirup podpoří imunitní systém!

26.10.2017

Klady:

tento přípravek na dětskou imunitu jsem ještě donedávna neznala, vyzkoušeli jsme až před pár dny. Má příjemnou chuť a obsahuje cenné vitamíny. Používáme v době snížené obranyschopnosti a při nemoci, ale dlouhodobější účinek zatím nemůžu použít.

26.10.2017

Klady:

Můj vnuk v září nastoupil do školky a tak není divu,že je každou chvilku nachlazený.V lékárně nám doporučili sirup Imune akut a já musím říct že je opravdu dobrý a hlavně zabírá a vnuk je zase fit.Takže víme co mít doma v zásobě až vnuk zase přijde nachlazený.

25.10.2017

Klady:

Můžu říct že jsme vyzkoušeli spousty vitamínů a tento mě přesvědčil zakoupili jsme cenově dostupný bez barviv vhodné pro děti od 1 roka a hlavně děti co chodí do školky potřebují hodně silnou imunitu syn je na zimu často nemocný ze školky samá rýma kašel tak testujeme a zatím se držíme

23.10.2017

Klady:

Tento výrobek bych hodnotila velice kladně, protože je na posílení imunity, která já pro náš organizmus tak důležitá. Obsahuje další důležité vitamíny, které našemu zdraví moc slouží. Díky dobré imunitě jsme v pohodě a vyhýbají se nám nemoci.

21.10.2017

Klady:

O nás už se s podzimem nachlazení pokoušelo, ale nějak jsem ho prozatím udolali. Podobné přípravky preventivně dětem dáváme. Na přírodním základě, bez barviv a podobných nesmyslů. Přijatelná chuť, snadné užívání. K podpoření dětské imunity vhodný přípravek.

20.10.2017

Klady:

Známe tento výrobek celkem dobře. Rozhodující je, že se děti nebrání ho užívat, protože chuť je dobrá. Vůně neutrální a konzistence tak akorát na polykání. V současném podzimním období se hodí přírodní přípravek, na posílení odolnosti dětského organismu.

Doporučení: 10

19.10.2017

Klady:

Prevence je velice důležitá. Dcera na podzim každou chvílí pokašlává. Na prevenci dbáme a podobné přípravky v tomto ročním období pravidelně nakupuji. Přípravky na přírodní bázi, bez umělých přísad. Posilnit organismus před chřipkovým obdobím je třeba. Je dobré, že je výrobek určen pro malé děti a zároveň je i varianty pro starší a dospělé.

19.10.2017

Klady:

Imunne Akut sirup přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Sirup neobsahuje barviva, aroma, umělá sladidla ani konzervační látky. Je vhodný pro děti již od 1 roku, má příjemnou chuť a neměl by chybět v žádné domácnosti, kde jsou malé děti.

19.10.2017

Klady:

U tohoto vyrobku jsem moc zvedava na recenze. Jelikoz jsme porad nemocni po nastupu do skolky tak o necem takovem uvazuji ze detem poridim. Maly to donese od nech chytne rok a pul stara dcera a bacily se toci furt dokola...

19.10.2017

Klady:

Syn začal chodit do MŠ a je často nemocný, hledala jsem něco na posílení imunity a paní magistra v lekárně mi doporučila tento výrobek pro posílení imunity. Oceňuji formu - sirup, který je příjemný a lehce se podává i malým dětem, které bojují s tabletkami. Chuť je neutrální, takže jí syn bez problémů přijal

19.10.2017

Klady:

Posilování imunity je nesmírně důležité. Vím, o čem mluvím. Jsem totiž právě nachlazená a prevenci jsem podcenila. Oceňuji přírodní složení sirupu, i fakt, že obsahuje také zinek. Medicína formou sirupu byla má nejoblíbenější už jako dítě, takže nelze šlápnout vedle.

18.10.2017

Klady:

U nás na prevenci dbáme a podobné přípravky vhodné pro děti v tomto ročním období pravidelně nakupuji. Přípravky na přírodní bázi, bez umělých přísad. Posilnit organizmus před chřipkovým obdobím je třeba. Je dobré, že je výrobek určen pro malé děti a zároveň je i varianty pro starší a dospělé.

17.10.2017

Klady:

Posilte dětskou imunitu s Immune Akut sirup.Podpoření imunity na podzim i v zimě je důležité pro děti i dospělé.Děti jsou ještě zranitelnější,pro to je třeba na to dbát ještě více.Stravou i vhodnými přípravky..

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Křehká dětská imunita. Jak ji posílit?

Kterých 20 testerek a jejich ratolestí vyzkouší Immune Ak...

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborový salát s koprem

17 hlasů
55min 232kJ 70 Kč

Lehký recept na bramborový salát bez majonézy. Hodí se...

Roláda z kuřecích prsou

12 hlasů
1h a 10min 777kJ 150 Kč

Roláda se sušenými rajčaty a bazalkou.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více