TESTOVÁNÍ: Potěšte své nejmenší Mašinkou Tomáš od Fisher Price

02.10.2017 | Testování

Máte doma malého nadšeného obdivovatele vláčků? Pak jeho pozornosti jistě neunikla ani Mašinka Tomáš. Otestovat společně s ním jste mohli hračku MEGA Bloks Velký Tomáš od společnosti Mattel!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 66 testerek

Doporučeno: 143x


Máte doma špunta ve věku 1 až 5 let, který propadl kouzlu vagonků a lokomotiv a který obdivuje Mašinku Tomáše?

Pro malé mašinfíry

Stavění kostek, počítání a spojování barev a obrázků! To vše a ještě více čeká na všechny malé strojvůdce s touto velkou lokomotivou Tomášem.

S velkým pojízdným Tomáškem plným barevných kostek si děti užijí spoustu legrace. Vydejte se na cestu se svým oblíbeným hrdinou, který byl navržen přímo pro malé stavitele! V Tomášovi jsou ukryté barevné kostky (20 ks), které lze polepit přiloženými čísly a obrázky známých mašinek z ostrova Sodor.

Stavte své stavby přímo na střeše lokomotivy nebo vytvářejte barevné stavby a překážky na Tomášově cestě světem!
Kostky perfektně padnou do malých dětských ručiček. Hračku je možné kombinovat s ostatními Mega Bloks® mašinkami a sety z kolekce Mašinka Tomáš a jeho přátelé.

Sesbírejte ostatní sety a postavte si své velké dobrodružství na ostrově Sodor.

Ideální pro děti ve věku od 1 roku

Cena: 1 399 Kč

Hračku Velký Tomáš zakoupíte na pompo.cz, bambule.cz nebo maxikovy-hracky.cz

vybraná testerka | 06.11.2017

Za svého synka chci moc poděkovat za možnost testovat a hlavně si i nechat MAŠINKU TOMÁŠE! Je to skvělá, vícefunkční hračka, kdy syn opravdu miluje vláčky a zároveň si moc vyhraje s kostkami všeho druhu. Nálepky na kostky byly jen třešinkou na tomto obrovském dortu! Mašinka je krásně barevná, veliká, prostě přesně taková, jakou syn potřebuje 😊 Za sebe vítám její stabilitu a snadné udržování v čistotě.

Udržet ho, aby na ní nejezdil, je opravdu nadlidský výkon 😊

vybraná testerka | 01.11.2017

Nejprve chci poděkovat za úžasnou možnost testovat Mašinku Tomáše (Velkého Tomáše Mega bloks) od společnosti Fisher Price. Nadšené nejsou jen děti, ale i já. Mile mě překvapila velikost hračky. Co si budem epovídat, děti mají rády velké a výrazné hračky, mašinka je velká tak akorát, stabilní, takže samozřejmě slouží i k tomu, že děti na ní různě lezou, vozí se... Děti potěšila známá "tvář", mašinku znají z pohádek, knížek, vláčkodráhy, takže s eokamžitě stala jejich důvěrným přítelem. Oceňuji variabilitu hračky, dá se s ní vyhrát různými způsoby, kostky jsou perfektní přidanou hodnotou. Mě jako mámu těší snadná údržba. Hračka je i pěkným designovým kouskem v pokojíčku. Vřele doporučuji!

vybraná testerka | 01.11.2017

Když náš syn uviděla poprvé mašinku, mohl se zbláznit! Je velký nadšenec vláčků a jakmile je to v takto krásně barevném provedení, tak se může doslova zbláznit radosti! Co bych nejvíce vystihla je to, že syn se s ní učí i chodit :) Výška mašinka je totiž tak akorát pro začínajícího chodce a on ji bere jako i učící chodítko :) Jezdí s ní od rána do večera po celém bytě :) Takže já velmi doporučuji Všem!!!

Vůbec žádná!

vybraná testerka | 31.10.2017

Mašinka je opravdu krásná,barvičky jsou úžasné.Malej měl obrovskou radost a už má své místo mezi ostatníma mašinkama,jen je teďka právě ta nejdůležitější.Možnost stavění kostiček je také skvělá,kostičky nám nějak chybí tak už máme nápad na dárek k vánocům.

Moc láká k tomu si na ní sednout a jezdit.

vybraná testerka | 31.10.2017

Mašinka je úžasná. Dcera jí miluje. Velikost je super všude jí tlačí před sebou místo choditka. Tak snad ji naučí chodit Tomáš když ne my 😂 . Takže bych jí doporučila jak pro holky tak pro kluky.

Žádný

vybraná testerka | 31.10.2017

Nejde napsat jiné, než pozitivní hodnocení! Mašinka je úžasná! Krásně barevná a naše princezna z ní byla naprosto unešená! Dokonce s ni musela i spátv postýlce :D a to už je co říct! S kostičkami si hraje i náš starší syn, bavilo je lepení nálepek na kostičky a celkově není den, kdy by si s ní nehrály. Krásné provedení, žádné ostré hrany! Určitě doporučuji všem dětem!!

Naprosto žádné !

vybraná testerka | 30.10.2017

Masinka je stabilni a ocividne dobre zpracovana, nema zadne ostre hrany. Pro male dite je to idealni velikost pro tlaceni, kostky jsou pekne velke a dobre se stavi. Ulozny prostor je dostatecne veliky.

Piktogram, ktery rika ze se na masince nesmi sedet je nesikovny, skoro se tomu neda zabranit. Skoda, ze oci nejsou hybaci, tak jak to v pohadce bylo.

vybraná testerka | 30.10.2017

Synovi se moc líbí nechtěl si nechat ani rozbalit a začal testovat :-) Pak ale zjistil, že uvnitř se schovávají kostky a může stavět komíny a naložit náklad (vše co doma našel) tak byl nadšený. Je dobře stabilní takže se nepřevrací když se při tlačení rozběhne... balení obsahuje také pěkné nálepky na kostičky.

Možná to napadlo jen mé dítě, ale dle piktogramu na mašince se na ní nesmí sedat i když k tomu svou velikostí láka ... ale neberu to jako zápor spíš náš postřeh :-)

vybraná testerka | 29.10.2017

Děkujeme za možnost testování, Mašinka Tomáš je krásně barevná s velkýma očima, které se smějou. Kostky jsou akorát do ručiček našeho malého a hrozně ho baví, že jí může tlačit, a tak běhá po celém baráku a křičí hůůhhůůů. Určitě doporučím kamarádkám a možná Ježíšek přinese další kostky, aby si malý mohl skládat a kombinovat.

vybraná testerka | 27.10.2017

Díky za možnost testovat tuhle nádheru. Mašinka je kouzelná, překvapilo mě, že je větší, než jsem očekávala. Náš Dáda skákal nadšením, protože pohádky o Mašince Tomášovi patří k jeo nej ... Ale zpět k hračce. Dádu zaujala hned, protože je nádherně barevná, vpředu se na něj culí pozitivní obličej s velkýma očima. Kostky jsou dost velké do jeho malých ruček. Máme už doma jedno balení těchto kostek a je fajn, že se dají navzájem kombinovat. Takže bez mašinky te'd nedáme ani ránu!

Snad jen vyšší cena.

vybraná testerka | 23.10.2017
Doporučení: 21

Hračky od Fisher Price máme doma rádi a patří k nim také Mašinka Tomáš. Je to větší mašinka, kterou díky dětskému seriálu náš syn okamžitě poznal a měl z ní radost. Má rád hračky s milým výrazem "lidské" tváře, hračky barevné se snadno uchopitelnými prvky, které může posouvat nebo tahat. Tato hračka stojí za dětský úsměv a moment krásného překvapení. Rozhodně nebude ležet po rozbalení v koutě:o)

Nejsem si žádných vědoma

vybraná testerka | 23.10.2017

Mašinka je krásně barevná. Má moc pěkný obličejíček. Veselý a příjemný. Velká usmívající se kukadla :-) Filípek když ji uviděl, tak pištěl radostí. Je vidět, že je to chlap. Hned s ni jezdil po bytě. Hrál si na průvodčího a na strojvůdce. Musel mašinku Tomáše všem ukazovat. Když jsme se šli podívat na vlakové nádraží, vzal mašinu sebou a pochlubil se. Průvodčímu a strojvedoucímu se mašinka taky moc líbila. Moc děkuji

vybraná testerka | 23.10.2017

Opravdu moc děkujeme za možnost testování této úžasné hračky! Malej je z ní nadšenej. Hned přišel na to, kde se vytahují kostky, se kterými si okamžitě začal stavět. Poté začal s mašinkou běhat po bytě a výskal nadšením :-) Hračka je krásná, barevná, velká, prostě úžasná! Moc doporučuji!!!

Osobně bych za ni ty peníze nedala. Ale jako tip na dárek bych doporučila...

vybraná testerka | 22.10.2017

Tak nejdřív musím poděkovat za možnost testování mašinky.Kdyby jste viděli ty očíčka malého když jsme otevřeli krabici.No super!Mašinka je skvělá,jelikož se k ní dají přidávat kostičky tak si s ní vyhraje malej i já.Vypadá skvěle ani jsme to nečekali.Mašinku určitě doporučuji,myslím,že s ní uděláte velikou radost.Ještě jednou děkujeme.

Nelíbí se mi jen cena jinak vše OK.

vybraná testerka | 20.10.2017

Lokomotiva Tomáš dnes dorazila - je o moc větší než jsem počítala, je nádherná, krásně řešená, Šimonek si začal hrát, hned jak přišel ze školky a hraje si doposud. Je to super hračka pro malé "mašinfíry". Moc děkuji za možnost testovat.

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Krásná mašinka, malému se velice líbila

Žádné nejsou

27.10.2022

Ideální parťák na hraní pro malé i větší děti, skvěle zabaví

25.06.2020

Naprosto úžasná hračka jak pro kluky i holky , udivila mne její velikost a celé provedení - pecka

Cena

05.09.2019

Hracek od Fisher price mame spoustu, je to kvalitni znacka a pro deti dokonala. Masinku dostala dcera (miluje vlacky) k prvnim narozeninam a hraje si s ni stale. Je velka, stabilni a hlavne kradne barevna :-)

19.04.2019

Mašinka Tomáš je plná barev a ukrytých kostiček,které se můžou polepit přiloženými čísly a obrázky.Obsahuje uložný prostor.Je to ideální víceučelová hračka pro malé dítě,a hodí se jako dárek k Vánocum dětem!

Možná cena

28.03.2019

Synovec miluje vláčky všeobecně, ale Mašinku Tomáše má ze všech nejraději, takže jsme neváhali a MEGA Bloks Velkého Tomáše jsme mu museli ihned koupit. Synovec byl nadšený. Vůbec nechtěl kostky pustit z ručiček a o nehtěl jít ani do postýlky. Na víc je fajn, že je stavebnice kompatibilní s ostatními sadami Megabloks.

08.11.2018

Zábavnou formou se děti učí manuální zručnosti, barvám i počtům. Kostičky jsou dostatečně veliké, aby nemohlo dojít k nečekanému vdechnutí.Máme teprve chvíli a malý si s ní náramně vyhraje.Hračky od FP jsou návykové čím víc máš tím víc chceš :)

22.07.2018

Hračky pro děti od značky Fisher Price máme velmi rádi. Líbí se mi na nich, že rozvíjejí dětské dovednosti ve všech směrech. Tato mašinka Tomáš mě velmi zaujala svým krásným barevným vzhledem, který každé dítě zaujme. Líbí se mi, že si syn s ní může jezdit a nebo stavět s kostkami všelijaké stavby :-D

05.07.2018

Můj syn miluje mašinky a k jeho narozeninám jsme mu právě jednu koupili. Je to mašinka od Fisher Price. Kvalita a bezpečnost pro malé dětičky oceňuji právě u tohoto výrobce. A syn jí snad týden nedal z ruky :D

Vysoká cena.

04.06.2018

Když kluci uviděla poprvé mašinku, mohl se zbláznit! Jesou nadšeneci vláčků jelikož se masinka tomas tak maléj byl ještě rad ze je pojmenována po něm oba kluci si sní hraji od rana do večera je to jejich nejoblíbenější hracka

03.03.2018

Mašinka je strašně krásná, myslím že potěší každého malého raráška. Krásně se drží v rukou, barvy jsou nádherně vyřešené, celkově povedený kousek. Doporučuji jako dárek pro malé děti, nám se moc líbí..

06.02.2018
Doporučení: 77

Mašinka Tomáš od Fisher Price je opravdu zábavná, dobrodružná a především stvořená pro malé stavitele ke stavění, počítání a spojování. Nejvíc se mi líbí barevné kostičky s různými čísly, protože jsou dostatečně veliké, aby nemohlo dojít k nečekanému vdechnutí

27.01.2018

S Mašinkou Tomáš od Fisher Price si děti opravdu velmi rádi hrají.Je krásná , veliká.Mašinka děti určitě neomrzí :-) nakládají kostky, staví věže :-) určitě doporučuji i když je trochu dražší.Je to pěkný dárek,který děti potěší

10.12.2017

Mašinka Tomáš od Fisher Price překvapila nejen mě, ale hlavně mého syna, který si s ní dokázal hrát dlouhou dobu a já jsem byla ráda, že mám čas pro sebe. Když přišel synovec, tak se se synem o ni hádaly :D

docela drahé

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Nic

30.11.2017

Synovec mileje mašinky a tak jsem mu k narozeninám pořídila Mašinku Tomáš od Fisher Price :-) byl opravdu nadšený a s mašinkou si opravdu vyhraje ne jako s jinými hračkami které brzo leží ladem.rozhodně doporučuji

25.11.2017

Tak tohle si musí oblíbit snad každé dítě! A je jedno, jestli je to kluk nebo holčička. Mašina je skvělá a hlavně zabaví, což velice oceňuji. Syn i synovec si s mašinkou dokáží hrát dost dlouho a já si ji nemůžu vynachválit. Navíc je kvalitně zpracovaná

vysoká cena

25.11.2017

Ktere dite by nemilovalo masinku Tomase. S masinkou si pohraje dite od 1roku, masinka je vice funkcni, staveni, pocitani kosticek, uceni se barvam a spoustu jinych moznosti a take rozviji psychomotoricke schopnosti.

24.11.2017

jelikož máme doma velkou spoustu stejných kostek máme asi dobrý tip díky vám na vánoce. koukala jsem v hračkářství na mašinku a vypadá dobře a tak že nebude hned rozbitá vypada s pevného materiálu. děkujeme redakci za tip :-)

24.11.2017

Mašinka Tomáš od Fisher Price je bezvadná hračka. Děti jí mají rády už jen díky oblíbenému seriálu a rády si s ní hrají. Má pěkné barevné provedení, dobrou velikost, má úložný prostor pro kostičky, které se tak dobře ukryjí a neztrácejí se. Rozhodně doporučuji.

23.11.2017

Mašinka Velký Tomáš je nejen krásným desingnovým kouskem v bytě, ale i úžasně zajímavou hračkou. Má pěkné barevné provedení, odpovídající velikost pro malé děti i pro dospělé, aby se nemuseli moc ohýbat. Velmi se mi líbí, že mašinka je pohyblivá, ale i dobře stabilní. Variabilita hračky je úžasná. Za sebe oceňuji, že má úložný prostor pro kostičky, které se tak dobře ukryjí a neztrácejí se. Stačí otevřít vagónek a objevit „náklad“, který veze. Zábavnou formou teď doma všichni zkoušíme manuální zručnost.

21.11.2017

Další uzasna hračka od velice známé značky Fisher Price. Vláček zabavi. Učí se s ním skládát kostky atd. Je velice pekne zpracovaný a je takový bytelný. Něco již vydržel a ještě vydrží. Děti si s ním vyhrají.

09.11.2017

Jé mašinka Tomáš, toho už milovala i má dcera když jí bylo 5 let a měla ho. Momentálně mám syna 7 měsíců a i jemu jej v budoucnu určitě pořídím. Je to fajn, že si s tím víc vyhraje, skládá se, má to více setů.

09.11.2017
Doporučení: 26

Škoda mašinku jsem nevytestovala.Mám 3 vnoučata určitě by se využila.Nicméně jsem ji viděla u kamarádky,která tuto mašinku koupila svému vnukovi k vánocům.Mašinka se mi moc líbí má krásný desain a je i veliká.Já už sice dárky pro vnoučata mám,ale asi tuto mašinku ještě dokoupím.Děkuji za skvělý typ na dárek.

07.11.2017

EGA Bloks Velký Tomáš od společnosti Mattel je nááádherná obrovska hracka pro vsechny vlackove nadsence, u nas ji kluci zboznuji, je opravdu velikanska, krasne barevna, kostky do ni krasne zapadaji, je zaroven ale lehka adobrese prenasi

06.11.2017

Syn a ja milujeme hračky od Fisher Price. Dle mého názoru není na trhu detskych hraček kvalitnějších, než sou právě ty od Fisher Price. Mašinka syna moc baví, rozvíjí jeho motoriku, a mam co dělat, abych ho udržela a malej na ni nesedal. :-)

02.11.2017

Mašinku Tomáš od Mega Bloks® vyhrala sousedka pro sveho rocniho synka, proto jsme nelenili a s detmi jsme ji sli vyzkouset, na prvni pohled zaujme svou mega velikost, je vetsi nez ty deticky, kosticky jdou do ni krasne skladat, tvorit, detimaximalne nadsene, nemohla jsem je dostat domu :)

30.10.2017

Mašinka Tomáš od Fisher Price je kvalitním výrobkem se kterým si děti užijí mnoho zábavy. Fisher Price je pro mě luxusní značkou, která používá na své výrobky kvalitní materiály a já se je tak nebojím dát svým dětem!

30.10.2017

nebyla jsem vybrána k testování, ale byl to dobrý podnět ke koupi ke svátku 14m Natálce. dárek zatím nedostala ale provedení můžu hodnotit více než precizní, mašinka se snadno ovládá a dílky jdou dobře nasazovat

30.10.2017

Neznám dítě, které by nemělo rádo mašinky a vláčky. Fisher Price je skvělá značka, která zajišťuje nezávadnost, vzdělávání formou zábavy a kvalitní materiál. Mašinka Tomáš děti moc baví, vydrží u ní hodiny

28.10.2017

Lokomotiva MEGA Bloks Velký Tomáš je prostě úžasná. Překvapila mně její velikost, je plný barevných kostek, které krásně padnou do dětské ručičky, děti mohou stavět na střeše mašinky nebo zvlášť. Je to super hračka, kterou se každý malý "mašinfíra" zabaví na dlouhé hodiny - a s ním i jeho tatínek.....

28.10.2017

Mašinka Tomáš je u nás oblíbená i u starší dcerky a chodí si hrát k sousedovic klučíkovi velmi často. Maminky mají chvilku pro sebe, protože mašinka děti zabaví na velmi dlouho. Sympatická kreativní a fantazii povzbuzující hračka. Moc pěkná, ale také poněkud drahá, bohužel.

27.10.2017

Předem bych chtěla říct,že mě hrozně mrzí,že jsem nebyla vybrána jako testerka.Syn mašinku Tomáše přímo zbožnuje a miluje všechny vláčky :) Naštěstí mám kamarádku,která tuhle mašinku pořídila jejímu synovi k narozeninám,takže jsem i já se svým synem mohla vyzkoušet. Hračka je krásná,barevná,pozitivní a hlavně velká :) Syna hraní si s touto hračkou nesmírně bavilo! Uvažuji o jejím zakoupení. Opravdu mě tato hračka mile překvapila.

Takovou cenu bych za ní asi nedala.Proto budu pokukovat po nějaké akci a kdo ví,třeba jí přinese ježíšek :)

27.10.2017

Mašinka Tomáš je prostě super. Je velká, barevná, dětí rády se s ní hrají. V Tomášovi jsou ukryté barevné kostky (20 ks), které lze polepit přiloženými čísly a obrázky známých mašinek z ostrova Sodor.

26.10.2017

Když byli dcery malé tak si oblíbily hračky od značky fisher price.S touto značkou jsem byla velice spokojena.Tato mašinka je naprosto ideální pro děti a jejich rozvoj.Může si stavět z kostiček,mašinku tahat.Rozhodně bych ji doporučila všem maminkám a jejich detičkám

26.10.2017

Mašinkou Tomáš od Fisher Price potěšíme každého kluka, ale tuším, že i mnoho holčiček. Hračka se pyšní roztomilých designem a také je úžasně funkční. Dokáže děti zabavit na delší čas a jen tak neomrzí!

25.10.2017
Doporučení: 19

Sice jsem nebyla vybrána aby jsme hračku vyzkoušely ale měla jsem tu možnost ji vidět u kamarádky a opět značka Fischer Price nezklamala,úžasná hračka s blokovými kostkami ,malé se moc mašinka.libila a hned by jí chtěla ,možná ikdyz je holka napíšeme Ježíškovi 😁

25.10.2017

Hračky od Fisher price jsou odmalička u nás doma jsolu velice kvalitní a i když jsme vybráni nebyli tak si syn určitě vyhraje s menší mašinkou.Kostičky jsou krásně barevně provedeny takže se dítě může naučit barvy a i čísla prostě mašinka s nimi roste od mala

24.10.2017

Sice jsem neměla štěstí( respektive má dcerka neměla štěstí), ale značka této hračky hovoří jasně. Kvalitní, oblíbená a hlavně zábavná. Vlastně nás tato značka provází od samého narození až do teď. A k Vánocům zase něco vybereme.

23.10.2017

Tato mašinka Tomáš je velmi úžasná.Moc se mi líbí její barevné provedení i velikost.Zároveň se mi moc líbí kostičky,které se dají různě skládat.Dokonce se dají k tomu ještě kostičky dokoupit.Neměla jsem to štěsí ji vytestovat,ale tuto hračku určitě koupím vnoučátkům.Udělám jim určitě velikou radost.

Žádné.

23.10.2017

Je to velmi krásná hračka pro děti, která potěší, děti velice dobře zabaví, její design je velmi pěkný, takže pro děti, nejen ty nejmenší je velmi dokonalá. Já jsem se rozhodla podle pozitivních hodnocení, že je koupím jako vánoční dárek v příbuzenstvu.

21.10.2017

Hračky od Fisher Price jsou velice kvalitní a mají dlouhou životnost. U dětí jsou oblíbené - hlavně pro svoji barevnost a rozvíjení smyslů. U nás doma jsou tyto hračky na prvním místě. Tato lokomotiva musí být snem každého dítka.

Akorát cena, ale ta odpovídá kvalitě.

21.10.2017

Jeden čas si u nás s mašinkou Tomášem hrála celá tlupa dětí. Kostky a nálepkami, veselá mašinka a pestré barvy, to je velký tahák pro nejmenší děti. Fantazie a kreativita si přijdou na své. I rodiče se občas přidali.

20.10.2017

Děti mají rády podobné kreativní, promyšlené a krásně barevné hračky. Mašinka Tomáš je testovaná na bezpečnost a nezávadnost a to je základ. Hrají si s ním rády i tatínkové a uspokojí děti různých věkových kategorií. Vyšší pořizovací cena může být ale problém.

19.10.2017

Kdo si hraje, nezlobí. Jednoduchá a krátká větička, ale dětem přeci musíme zpříjemnit ten jejich kouzelný svět. Vánoce se blíží, tak je tu jeden nápad na dárek. Nechte rozehrát fantazii vašich dítek. Investice se vám jistě vrátí.

19.10.2017

Další skvělá hračka od Fisher Price. Bohužel jsme neměli štěstí a nebyli vybrány mezi testery, ale hračku známe z rodinného centra, do kterého se syny pravidelně chodíme. Hračka je bytelná, rád ji prohlíží i ten mladší, kterému bylo nedávno 12 měsíců. Doporučuji

18.10.2017

U nás nejen oblíbená hračka, ale také stejnojmenný pohádkový seriál. Mašinka Tomáš je fenomén. Milovali ji obě naše děti. Krásně vybarvená hračka od renomované značky. Podněcuje fantazii a kreativitu. Vyšší pořizovací cena, ale jednou za čas.. od Ježíška třeba.. proč ne.

18.10.2017

Fisher Price dělá jedny z nejhezčích hraček, bohužel tomu odpovídá i cena. Jednou za čas se ale určitě vyplatí udělat radost dítku třeba právě touto kouzelnou mašinkou. Je bytelná a velmi dobře provedená. Děti ji milují.

17.10.2017

Tuto hračku jsme měli možnost vyzkoušet v herně. Mašinka Tomáš zaujme snad každého kluka, troufám si říct, že i holčičky. Hračka je bytelná a kostky Megablocks máme doma a ty jsou také fajn. Fisher Price zkrátka nikdy nezklame.

17.10.2017

Potěšte své nejmenší Mašinkou Tomáš od Fisher Price na tuto značku hraček si vzpomínám z dětství..už přesně nevím co jsme měli za hračky, ale měli jsme hračky této značky hodně oblíbené..je dobře že tato značka pořád existuje..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat