TESTOVÁNÍ: Přírodní pomoc při inkontinenci s Fytofem Iconti

22.01.2018 | Testování

Inkontinence neboli samovolný únik moči trápí spoustu žen nejen s přibývajícím věkem, ale také například po porodu. Potýkáte se s tímto nepříjemným problémem i vy? Pak se přihlaste do našeho testování!


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 54 testerek

Doporučeno: 108x


Dvacet z našich testerek totiž bude moci vyzkoušet přípravek FYTOFEM ICONTI, který pomáhá obnovit normální funkci močového ústrojí.

Co je vlastně inkontinence moči?

Pokud budeme citovat encyklopedie, pak inkontinence moči je nekontrolovaný, nechtěný a naší vůlí neovladatelný únik moči. V řeči čísel je to problém, který se týká až 40 % žen.

Příčin inkontinence může být mnoho. Většina žen se s tímto problémem setká poprvé buď v průběhu těhotenství, nebo krátce po porodu. V tomto období se však většinou jedná o přechodný stav (pokud nedojde při porodu k poranění močového svěrače), který se obvykle časem vrátí do normálu.

Druhým kritickým obdobím, od něhož výskyt inkontinence narůstá, je klimakterium. Nejčastější příčinou vzniku inkontinence je pokles hladiny ženských pohlavních hormonů – estrogenů – a právě v období klimakteria se hladina estrogenů začíná trvale snižovat. Nedostatečná hladina estrogenů vede k ochabnutí svalů pánevního dna, které napomáhají močovému svěrači s udržením moči. A odtud je již jen krůček ke vzniku inkontinence.

Příznaky menopauzy (návaly horka, nadměrné pocení) v kombinaci s inkontinencí vyvolávají sekundárně psychické potíže. Od zhoršení nálady, přes poruchy spánku až k rozvoji deprese. Proto by se inkontinence neměla nikdy podceňovat.

Dá se s inkontinencí něco dělat?

Určitě dá! Prvním krokem je přiznat si, že mohu mít tyto potíže a navštívit s nimi lékaře. Buď gynekologa nebo urologa. Vždy je nutné vyloučit jinou příčinu obtíží a tady je role lékaře nezastupitelná.

Ale něco můžeme udělat samy! Nejvhodnější je kombinace rehabilitačního cvičení na posílení svalů pánevního dna a příjem dostatečného množství tak zvaných fytoestrogenů (látky rostlinného původu s podobnou strukturou a účinky jako pohlavní hormony – estrogeny).

U žen asijského původu je výskyt inkontinence díky vysokému příjmu fytoestrogenů ze sóji asi poloviční ve srovnání s Evropankami!

Co je Fytofem ICONTI?

Přípravek FYTOFEM ICONTI je čistě přírodní přípravek. Jedná se o unikátní trojkombinaci tří složek:

  • fytoestrogeny
  • štýrská dýně
  • fytoserotonin

FYTOFEM ICONTI pomáhá díky vysokému obsahu přírodních estrogenů a extraktu ze štýrské dýně obnovit normální funkci močového ústrojí. Extrakt z ploštičníku hroznatého (s obsahem fytoserotoninu) pomůže vrátit ztracenou duševní pohodu a rovnováhu.

Jak se přípravek FYTOFEM ICONTI užívá?

První měsíc se FYTOFEM ICONTI užívá: 2 tablety denně (buď ráno a večer 1 tabletu, nebo 2 tablety večer). Od druhého měsíce potom dlouhodobě 1 tableta denně (nejlépe večer). Změnu budete pravděpodobně pociťovat po 3–4 týdnech užívání, K rozvinutí plného účinku přípravku FYTOFEM ICONTI dojde v řádu několika měsíců.

Cena: 209 Kč/30 tablet

Více informací na www.fytofem.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kdy je začala trápit inkontinence moči a jak situaci řeší.
HLASTE SE DO 31. LEDNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování přípravek Fytofem Iconti.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 05.04.2018

Příjemně mne překvapilo, že FytoFEM je přírodní. Tablety jsou příjemné na polykání, necítím žádnou pachuť ani zápach, velikostně jsou akorát. Po užívání bych neřekla, že je problém zcela vyřešen, každopádně došlo k malému zlepšení. Už si můžu kýchnout nebo zvednout těžší věc, každopádně problém zcela nevymizel. Vzhledem k tomu, že došlo alespoň k malému zlepšení, budu v užívání FytoFEM určitě pokračovat.

Jediná záporná věc kterou jsem našla, je že FytoFEM obsahuje sojový extrakt. Mnoho lidí má na soju intoleranci nebo alergii, což sice není můj případ, ale při vyloučení všech alergenů by mohlo přípravek užívat větší množství žen.

vybraná testerka | 05.04.2018

Tento výrobek byl pravidelně maminkou používán. Nevím, zda to bylo v hlavě, ale po pár dnech používání byl znát výsledek. Takže děkuji za možnost vyzkoušet tento přípravek. Myslím si, že koupě tohoto výrobku se pro další použití vyplatí.

vybraná testerka | 05.04.2018

Nečekala jsem, že bylinky by mohli pomoci a byla jsem příjemně překvapená. Využila jsem celé dvě krabičky a rozhodně si budu kupovat další. Děkuji za možnost testování a rozhodně doporučím kamarádkám.

Nejsou.

vybraná testerka | 04.04.2018

Pripravek mi celkem pomohl. Ale jeste to neni ono,v pripravku porad pokracuji. Koupila jsem.si dalsi baleni. Je fajn,ze je v tabletach,I kdyz jsou vetsi. Uvidime,zda se to po.delsi dobe srovna a ustoupi to uplne.

vybraná testerka | 23.03.2018

moc jsem tomu nevěřila, ale vypadá to, že se blýská se na lepší časy, vypadá to, že výrobek začíná působit. Určitě budu v používání pokračovat. Doporučím i tchyni, která má také problémy a ta určitě doporučí dál. Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat výrobek.

nic :-)

vybraná testerka | 15.03.2018

Mohu doporučit. Používala jsem pravidelně a asi po 3 - 4 týdnech užívání, jsem cítila změnu. Už mi při kýchání, nic neuteče :-) Určitě si ještě koupím. Děkuji, že jsem mohla otestovat a ostatním vřele doporučuji.

vybraná testerka | 15.03.2018

Byla jsem potěšena,že jsem byla vybrána testovat výroberk FytoFem INCONTI forte a moc se těšila,že mi zmizí problémy. Ale bohužel.Asi je to tím,že již tímto problémem trpím řadu let,je mi již 60.Tím nechci ale odrazovat mladší adeptky,které nemají inkontinenci již v tak hrozném stavu.

Viz článek výše

vybraná testerka | 15.03.2018

poctivě jsem přípravek testovala a mohu potrvdit že je opravdu velice účinný. Pusobil na mě velmi blahodárně a menší problémy které jsem měla jsou prostě fuč. Takže vřele všem doporučuji navíc jsem vše konzultovala s lékařkou která byla také velmi mile překvapená

Nelze nic vytknut

vybraná testerka | 14.03.2018

Nečekala jsem žádné zázraky ,ale jsem příjemně překvapená.Poctivě jsem využívala obě balení tablet . Po čase jsem si uvědomila, že už se v noci nebudím na potřebu ani hned po ránu nemusím okamžitě utíkat na toaletu.Tento přípravek mohu s klidným svědomím doporučit.

Nic záporného jsem nezaznamenala.

vybraná testerka | 13.03.2018

Výrobek mně velmi překvapil, zatím jiné vyzkoušené doplňky mně nijak neoslovily.Již po pár dnech doporučeného užívání jsem zaznamenala úlevu v tom, že nemusím omezovat tekutiny před odchodem do města, vydržím bez problémů dojít domů, nenervovat se ve výtahu/do 10.patra/ zda stihnu dojet. Opravdu se cítím mnohem líp a jistě si troufnu i na delší výlet.Zrovna dnes jsem kamarádce doporučila výrobek si zakoupit, tak jak to udělám i já. Moc děkuji za možnost si Fytofem Iconti vyzkoušet. Úžasné, vřele doporučuji a protože jsem osobně velmi spokojená, mohu tuto zkušenost sdělit přátelům a známým.

Žádný zápor jsem nezaznamenala!

vybraná testerka | 12.03.2018

Poctivě jsem využívala obě balení bez jakýchkoli vedlejších projevů. Subjektivně se domnívám, že se účinnost přípravku již projevila. Protože však také cvičím cviky na zpevnění pánevního svalstva, nemohu posoudit do jaké míry. Každopádně jsem při víkendových pohybových aktivitách zaznamenala příjemné zlepšení. Hodlám v užívání pokračovat. Děkuji za příležitost poznat Fytofem!!!

vybraná testerka | 09.03.2018

K doplňku jsem byla skeptická. Po pěti týdnech užívání můžu potvrdit, že obtíže s noční urgencí viditelně ustoupily. Nyní vstávám v noci pouze asi 2x do týdne. Většinou můžu spát celou noc, aniž by mě to vzbudilo. Což je super pokrok. Po přípravku pokukuje můj manžel a hledá alternativu pro sebe.

Tobolky jsou dost velké, ocenila bych třeba účinné látky v rozpustné tabletě.

vybraná testerka | 08.03.2018

Musím říci, že mě mile překvapili. Moc jsem tomu nevěřila, že by mi mohli pomoci. Tento problém byl moc nepříjemný. Ale díky tabletkam, je můj problém menší. Budu užívat dále. Třeba to zmizí úplně. Takže doporučuji.

vybraná testerka | 07.03.2018

Začala jsem se svou stresovou inkontinencí chodit na fyzioterapii, docházím 2x týdně a kromě toho cvičím denně, kdykoli si vzpomenu, k tomu užívám FytoFem. Takže nemůžu objektivně posoudit, jak moc tomu pomohlo cvičení a jak moc tento přípravek, každopádně se stav upravil a já jsem šťastná. FytoFem budu užívat i nadále.

Nic záporného jsem nezpozorovala, pokud nepomáhají, pak ale určitě neškodí. Takže nic.

vybraná testerka | 06.03.2018

Jsem velice ráda, že jsem mohla tento produkt testovat, neboť mám mírnější problémy, který tento výrobek léčí. Velice kvituji, že obsahuje pouze rostlinné extrakty a žádné jiné škodlivé příměsi. Musím konstatovat, že tablety užívám již druhý týden a došlo skutečně ke zlepšení mých problémů, dokonce úplnému vymizení. Abych účinnost zvýšila, cvičila jsem také cviky na zpevnění pánve. Tablety jsem si naordinovala dvě večer a bez problému se mi polykají. Na tento produkt mám pouze pozitivní hodnocení. Věřím tomu, že pokud se mi v dalších letech objeví sebemenší problémy s inkontinencí, určitě si znovu tyto tablety koupím, protože mě svým účinkem velice příjemně překvapily.

vybraná testerka | 06.03.2018

Děkuji za možnost testování. Už delší dobu mě inkontinence trápí a toto je první přípravek, který mi pozvolna zabírá. Nejdříve jsem brala dvě tabletky, nyní už jen jednu a výsledek je znát. Oceňuji i to, že se jedná o přírodní prostředek. Určitě budu dále užívat a doporučuji!

vybraná testerka | 04.03.2018

Mnohokrát děkuji za možnost otestovat FytoFem iconti forte se štýrskou dýní.Problém s inkontinencí není nic příjemného a tak jsem velice ráda že lze řešit i takovou metodou.Tobolky jsou sice trochu větší,ale problém mi to nedělalo.Zatím jsem pocítila jen mírné změny takže si tabletky ráda koupím a v léčbě budu pokračovat.

vybraná testerka | 27.02.2018

Děkuji za možnost vyzkoušení přípravku FytoFem iconti forte se štýrskou dýní. Tabletky jsou větší, ale jdou bez problémů zapít. Užívám dle návodu dvě denně, jednu ráno a druhou večer. Líbí se mi přírodní složení a hlavně to, že můj choulostivý problém trochu polevil. Po čtyřech týdnech užívání se počet tabletek denně sníží pouze na jednu a vzhledem příznivé ceně výrobku budu určitě v započaté léčbě pokračovat. Úleva od tohoto problému mi určitě stojí zato§

vybraná testerka | 25.02.2018

Děkuji za možnost testovat. Problém mě začal trápit po porodu a ani po několika letech a pravidelném cvičení neustoupil. Tablety jsem začala užívat podle návodu, pokynů a můžu potvrdit částečné zlepšení. Určitě není zbytečné je používat, ale obávám se, že když produkt přestanu používat problém se opět objeví.

Příliš velké tabletky, někomu může dělat problém spolknout obě najednou. Pořizovací cena.

vybraná testerka | 23.02.2018

Moc děkuji za možnost testovat,protože tento problém mě hodně trápí.Jen co tabletky přišli tak jsem je začala pravidelně užívat 2x denně a po desetidenním užívání už pomalinku ale jistě se začínají objevovat první výsledky :-D má inkontinence se malinko zmenšila,tak doufám že po používaní těchto tablet se můj problém zminimalizuje.Děkuji moc

20.12.2022

Výrobek mě velmi příjemně překvapil, mohu jen chválit

Asi nic

20.11.2022

Koupila jsem mamince a doporučuji produkt, pomohl jí

10.10.2022

Skvělá pro lidi v starším věku , účinný na inkntinenci

16.05.2020

tímto výrobkem nemám osobní zkušenost , ale hodně jsem o něm četla na netu , připadá mi vyloženě individuální - někdo spokojen , jiná ne

cena

10.10.2019

Fytofem ICONTI pomohl mé mamince s nepříjemným únikem moči. Opět se raduje ze života a nepraktickým vložkám dala sbohem. Díky přírodnímu složení se nemusíte obávat nežádoucích látek. Za maminku mohu doporučit.

02.06.2018

Toto jsem zakoupila mamince je ve starsim veku a ma s tim bohuzel trapeni.Sama jsem nikdy nezkousela ale vyrobek si moc chvalila a byla za neho velice vdecna.Nevyleci uplne ale urcite snizi a napomuze mensimu trapeni

01.05.2018

Na přípraveku FYTOFEM ICONTI oceňuji zejména že se jedná o čistě přírodní přípravek. Již po pár dnech doporučeného užívání jsem zaznamenala úlevu v tom, že nemusím omezovat tekutiny při odchodu z domu. Určitě doporučuji vyzkoušet.

06.04.2018
Doporučení: 90

Fytofem Iconti mi doporučila moje kamarádka. Užívá ho už dlouhodobě a je velmi spokojená s jeho účinky. Prý je čistě přírodní, nezatěžuje organismus, je bez vedlějších účinků a zmírňuje potíže spojené s návaly

14.03.2018

Ma maminka ho dostala k minulym Vanocum a vlastne ji ho kupujeme pravidelne jelikoz ji na mocove cesty zabira velmi dobre.I prirodni vec muze cloveku takto pomoci jsem za to rada a nedame na nej dopustit.

12.03.2018

Vhodný doplněk stravy pro všechny ženy trpící tímto problémem, který je nepříjemný zejména z hlediska společenského uplatnění. Doporučuji provádět současně cviky na posílení pánevního dna všem ženám, i jako prevenci proti těmto potížím.

03.03.2018

Výrobek fytofem zaujal mou babičku je přírodní tudíž žádná chemie nezatěžuje tělo cenové dostupný tak až budu mít třeba i já problém tak už budu mít inspiraci co zakoupit a věřím že můj problém vyřeší a já budu spokojená

01.03.2018

Problém s inkontinencí má v poslední době čím dál tím víc žen. Je jedině dobře, že je dostupných tolik pomocníků při řešení tohoto problému. U přípravdku Fytofem velice oceňuji to, že je zcela přírodní. Tudíž do těla necpeme žádnou chemii. Užívání je také jednoduché. Jen se musí užívat dlouhodobě, což je u všech takovýchto preparátu nutné.

28.02.2018

Přírodní pomoc při inkontinenci s Fytofem Iconti je dobrou volbou pro potíže tohoto druhu. Velmi oceňuji, že se jedná o přírodní cestu bez vedlejších účinků. Mám ráda tyto přírodní přípravky, protože se obávám vedlejších účinků.

18.02.2018

Tenhle choulostivý problém se začínal bohužel začíná objevovat i u mě.Doporučila mi ho kamarádka tak jsem na nic nečekala a koupila si ho.Je cenově dostupný,není v něm žádná chemie ale je čistě přírodní.Po měsíci užívání moje problémy odezněly.Takže za mě ano,doporučuji

17.02.2018

Výrobek fytofem mě zaujal je přírodní tudíž žádná chemie nezatěžuje tělo cenové dostupný tak až budu mít problém tak už budu mít inspiraci co zakoupit a věřím že můj problém vyřeší a já budu spokojená 😌

16.02.2018

Pripravek Fytofem je dobry doplnek k samotnemu cviceni. Je super,ze je to ciste prirodni doplnek stravy a telo tedy neni zatezovano chemii. Maminka si jej velmi pochvaluje,tak az me potka stejne trapeni,tak vim po cem sahnout.

15.02.2018

Choulostivý problém inkontinence se týká také naší rodiny. Velmi tedy vítáme podobné preparáty a další informace o nich. Tabletky se snadno užívají a zlepšení stavu je patrné po krátké době. Pořizovací cena rozumná.

14.02.2018

Fytofem Iconti je přípravek, který určitě pomůže při problémech s inkontinencí. Já naštěstí ještě takové problémy nemám, ale má je moje teta a ta si tento přípravek velmi pochvaluje. Užívá jej pravidelně a její problémy ustoupily.

12.02.2018

Vzhledem k mému věku už mi mé tělo nefunguje tak jak by mělo a tak si musím dopomáhat různými přípravky a léky. Jako Fytofem Iconti například mě velmi uspokojil a já si na něj nemůžu stěžovat. Určitě budu užívat dál, jsem spokojená

žádné

11.02.2018

Intimní problém se týká velké části naší rodiny. Pokud s e chcete vyhnout inkontinentním vložkám, je dobré zkusit na trhu dostupné přípravky. Z doslechu vím, že tento preparát poměrně dobře funguje. Užívaný dle předpisu pomáhá odstranit příčinu inkontinence, nebo její nástup citelně oddálit.

11.02.2018

Moji tchýni je 90 roků a potížemi s inkontinencí se léčí několik let.Od vánoc bere Fytofen Iconti ,atyto problémy se ji zlepšily.Je čistě přírodní a má unikátní trojkobinaci,které mají blahodárný vliv na tyto nepříjemné potíže.Bere 2 tablety denně 3 měsíc,a bude v tom rozhodně pokračovat.

Žádné

09.02.2018

Výrobek, který se nám v rodině osvědčil. Vysoká účinnost a přírodní báze výrobku z něj dělají oblíbeného pomocníka při těchto nepříjemných potížích. Snadné užívání, a rychlý nástup účinku jsou velkým plusem. Snadno k dostání a přijatelná cena.

08.02.2018

Fytofem ICONTI používá pravidelně moje tchyně a je s přípravkem velmi spokojená. Její potíže se zlepšily a na na tento přípravek nedá dopustit. Nemá žádné vedlejší účinky a i cenově je přijatelný......

08.02.2018

FYTOFEM ICONTI užívám dle návodu 2x denně a výsledky proti inkontinenci se dostavily téměř rychle. neříkám hned, ale brzy. Jsem ráda, že něco takového na trhu je. Po tabletách mi není špatně, hlava se nemotná, doporučuji

žádné :)

07.02.2018

TESTOVANI-Prirodni-pomoc-pri-inkontinenci-s-Fytofem-Iconti - mám ráda přírodní přípravky,jelikož jsou šetrnější nebo si to alespon myslím než běžné silné léky.Tento přípravek vypadá velice dobře.Tyto potíže jsou jistě nepříjemné,ale lze je řešit..

07.02.2018

Podle maminky slov je pro ni a spoustů žen důležité, chránit si svou ženskost. Mamka je velice spokojena s tímto přírodní přípravek Fytofem Inconti. Je velice spokojená s účinností přípravku. Opět je šťastná.

07.02.2018

Čistě přírodní FYTOFEM ICONTI začala maminka používat při problémech inkontinece po operaci dělohy, teď po 2 měsících užívání se únik moči několikanásobně zlepšil, nemyslím si že problém se vyřeší ale maminka se cítí líp a to je hlavní.

07.02.2018

Neměla jsem možnost vytestovat ale moje maminka používá a je s ním velice spokojená.Je šetrný k tělu,je čistě přírodní.Líbí se mi že jedny z mála opravdu fungují,velká spookojenost,za sebe doporučuji.

07.02.2018

FYTOFEM ICONTI užívala moje maminka dlouhodobě. Trpí únikem moči, dlouho hledala na to něco spolehlivého a po delší době narazila na tohle. Ze začátku se nic nedělo, ale po čase byla s přípravkem spokojená. Navíc nemá žádné vedlejší účinky.

na mamku trochu drahý

07.02.2018
Doporučení: 18

Hodnocení produktu FYTOFEM. Dá se s inkontinencí něco dělat? V dnešní době ANO - nemusíme se za to stydět. Většinou navštívíme lékaře. Co však můžeme udělat sami. Posílit svaly pánevního dna a zajistit tělu dostatečné množství tak zvaných fytoestrogenů. Někdo ho má ze stravy, jiný ho hledá v lékárně. A najde ho - tělu jen prospívá. Doporučuji.

06.02.2018

Fytofem INCONTI je čistě přírodní přípravek, to preferuji ze všeho nejvíc, cena přijatelná, recenze také kladné od žen, které přípravek užívaly, ikdyž výsledek není 100%, ale určitě se můj problém zmírnil.

05.02.2018

Ještě jsem nebyla určena k tomu vyzkoušet ale četla jsem clanek a upoutalo mě to jen nevím jestli je to zrovna to co by mě mohlo pomoci ikdyz po porodu se mi občas stane.chvalim že je to čistě přírodní produkt

03.02.2018

řípravek FYTOFEM ICONTI je čistě přírodní přípravek, myslím, aby byl výsledek trvalý, je třeba ho užívat dlouhodobě. Jedna krabička stačí na 15 dnů - takže 2 se užívají první měsíc a další měsíce už po jedné krabičce. Zlepšení vidím, ale ne zase až k úplné spokojenosti, myslím, že operace je u mně nevyhnutelná.

02.02.2018

Znám problém inkontinence z rodiny velmi dobře. Pomalu se připravuji na to, že mne také začne trápit. Preferuji výrobky na přírodní bázi a tento mé požadavky splňuje. Jednoduché užívání, nezávadné složení a dobré recenze od uživatelek, to vše se mi zamlouvá. Také cena je přijatelná.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat