TESTOVÁNÍ: Proměňte svého muže v elegána se zastřihovačem Rowenta Airforce Ultimate

09.10.2017 | Testování

Uhlazený vzhled opravdového gentlemana už nemusíte mít jen od profesionálního kadeřníka, perfektní úpravu vašich vlasů zvládnete sami s novým zastřihovačem vlasů Rowenta Airforce Ultimate TN9300!


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 61 testerek

Doporučeno: 79x


Zastřihování v pohodlí domova oceňuje nejeden muž – a díky unikátnímu zastřihovači vlasů Rowenta Airforce Ultimate TN9300 to jde snadno a bez nepořádku!

Revoluce v zastřihování

S revolučním konceptem 3v1 vlasy zastřihnete dokonale jedním tahem díky silnému motoru (6300 ot./min), druhý výkonný vakuový motor (18500 ot./min) zase účinně vysaje více jak 99 % zastřižených vlasů. Neztrácíte čas uklízením koupelny, ani očišťováním svých ramen.

Jako bonus lze zastřihovací část použít samostatně na detaily pro finální doladění účesu, zastřižení chloupků na krku nebo tvorbu ornamentů. Tvrdé titanové čepele jsou omyvatelné a samoostřící!

Součástí zastřihovače jsou dva (3–10 mm, 11–18 mm) nastavitelné hřebeny s krokem 1 mm pro precizní zastřihování.
 
Doporučená cena: 2 299 Kč

Více informací najdete na www.rowenta.cz

Na hodnocení testovaného zastřihovače se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Porovnat ceny zastřihovače Rowenta Airforce Ultimate můžete na Zboží.cz

vybraná testerka | 13.11.2017

Jelikoz vyrobek zkousel partner, tak pisi za neho. Velice se mu strojek zalibil asi nejvice snadna manipulace a ze neni strojek zbytecne veliky ale krasne padne do ruky. Me se zase nejvic libi vysavac na vlasy, ze nemusim po partnerovi behat a uklizet vlasy😀. Jinak holil vlasy i vousy a parada. Vsem strojek velice doporucuji a verim ze s nim budete spokojeni i vy.

vybraná testerka | 12.11.2017

Zastřihovač dobře padne do ruky, je lehký a dobře se s ním pracuje. Skutečně odstřižené vlasy nasaje, ale ne všechny, ale přesto je mnohem méně nepořádku. Záchytná nádobka na vlasy se musí vysypávat, ale je jasné, že nemůže být větší. Dobrá je i vychytávka, že ovládáním jen 2 nástavců se dají volit různé délky střihu vlasů. Líbí se mi i jeho design.

Je trochu hlučnější. Šňůra by mohla být delší.

vybraná testerka | 12.11.2017

Zastřihovač 3v1 nás mile překvapil, jeden zastřihovač už doma máme od jiné značky, ale manžel ho moc nepoužívá, spíš zabírá místo ve skřínce. Ale teď zastřihuji vlásky i synovy, tak jsem moc ráda, že jsem byla vybrána do tohoto testování. První jsme ho doma vyzkoušeli na synovy, je pravda, že nádobku jsem musela párkrát vysypat, ale výsledek byl skvělý a hlavně bez vlasů všude po podlaze. Když to viděl manžel, tak se taky zapojil do testování a použil zastřihovač na vousy. A byl s ním také spokojen, velmi ostré břity, bez tahání a hlavně si pochvaloval, že se dobře drží a je lehký. Ze začátku trošku bojoval se šňůrou, ale to je jen o zvyku. Jsem ráda, že se nám tento zastřihovač dostal do rukou :)

Zatím žádné

vybraná testerka | 12.11.2017

Děkujeme moc, že jsme mohli zastřihovač vyzkoušet, partner byl velmi spokojený a já taky, konečně žádné chlupy a vlasy po celé koupelně :) Partner si pochvaluje snadnou manipulaci, dobře padne do ruky a taky nastavení délky zastřižení. Použil ho na vousy i vlasy, obojí zvládnul skvěle. Zásobník na odstřižené vlasy nám přijde dostačující a hlavně díky vysavači nejsou nikde chlupy, tak to je osobně za mě velké plus :)

vybraná testerka | 12.11.2017

Děkujeme za možnost testovat. Zastřihovač jsme vyzkoušeli hned jak dorazil a docel ajsme si to užili. Když jsme to zvládli my takuž nejspíš každý:-)) Používání je jednoduché, dva nástavce úplně stačí (vlastně by nám klidně stačil jeden, ježek je ježek). Vysávání vlasů je praktické protože člověk pak nemusí běhat se smetáčkem a lopatkou, spadne opravdu jen pár vlásků. Nože jsou velmi ostré a přesné.

vybraná testerka | 12.11.2017

Mockrát děkujeme za možnost testování. Zastřihovač už na pohled vypadá velmi kvalitně, robustně. Vyzkoušela jsem prvně na sobě, jrelikož jsem nemohla vydržet až manžel dorazí domů :)) zvládal vše dobře,ale na muži se prostě pracuje líp :) musím pochválit nápad s tzv "vysavačem" jednoduchý na vysypání - velikost také stačila. Takže my tleskáme!

žádné jsme nenašli :)

vybraná testerka | 12.11.2017

Rowenta Airforce Ultimate je elegantní strojek, který plní všechno co slibuje. Má dva nástavce pro zastřihování, automatický vysavač, který zajistí že odstřižen vlasy nepadají na zem, dostetčnšě dlouhou výdrž. Je lehký do ruky,ovládání je intuitivní. Hlučnost je podle mého nátoru přiměřená, ale nemám srovnání.

vybraná testerka | 12.11.2017

Zatřihovač jsme zkoušely s mou dcerou na jejích klucích. Hrozně se jim líbil vysavač jak do něj vlasy "padají", skoro bylo těžké udržet je sedět v klidu jak se pořád chtěli dívat. S Airforce Ultimate se zastříhává snadno, určitě by to zvládl i člověk sám na sobě. Pro muže, co nechtějí žádný komplikovaný účes a nechtějí ztrácet za kadeřníka ideální. A líbí se mi i barevná kombinace výrobku, i když to není nejspíš podstatné...

Menší zásobník na odstřižené vlasy.

vybraná testerka | 12.11.2017

Zastřihovač mě překvpil hlavně jeho sacím výkonem, kdy pochytí veškerý vlas a já nemusím pak všude ty ostříhané vlasy sbírat :) je velký,robustní, jen mi přišel trošku hlučnější. Příteli velmi vyhoval a byl spokojený, takže já bych určitě doporučila:)

vybraná testerka | 12.11.2017

Strojek se celkem příjemně ovládá, oceňuju že odpadá úklid vlasů po stříhání. Líbí se mi systém nástavců, které se dají ještě na strojku posouvat takže jediným otočením kolečka upravíde délku vlasů a střihu. Nejsem zrovna zdatný kadeřník, ale manžel odcházel s docela pěkným sestřihem,

Trošku hlučnější, ale už neáme malé děti, takže stříhání nikoho nebudilo:-)

vybraná testerka | 12.11.2017

Líbil se mi popis, že prcka budu stříhat a bude to vlásky rovnou brát, protože jakmila má vlasy na ramenou se hned ošívá a křičí. Muž je také zvyklý si zkracovat vlasy i vousy, tak jsem doufala, že bude super a odkoupím k Vánocům. Taky je fajn široký rozptyl nástavců

nevím, jestli jsme blbí nebo máme vadný kus nebo to tak prostě je, ale strojku se nehýbe ostří po zapnutí, ale až se hoodně přitlačí na kůži, máte to tak i ostatní? muž měl úplně vytlačené pruhy až to teprve zabíralo. když jsem chtěla přejet synkovi vlásky, tak to vůbec nebralo, jak jsme zvyklí u stávajících a musela bych moc přitlačit, aby začalo vůbec stříhat, což se prckovi moc nelíbilo :-( psala jsem i na rowentu, ale jejich info moc nepomohlo. Takže pokud je tam opravdu spuštění až na dotyk, silný, tak pro nás prostě nevhodně, neberu vždy jen vlasy na hlavě, ale i přes hřebínek nebo ve vzduchu zkracuji delší vlasy. My byli tedy s mužem zklamaní

vybraná testerka | 11.11.2017

Při stříhání opravdu výrazné snížení padání vlasů kolem.Strojek má pouze 2 nastavitelné nádstavce, které ještě mají označení velikosti na sobě a můžeme si zvolit délku vlasů. Nemusíme během stříhání měnit nadstávce.

Není to kadeřnický set - tudýž dokoupit nůžky + hřebínek Malý sběrač u ustřížených vlasů velice zdržuje při stříhání stále vyprázdňovat zásobník Je nezvykle hnučný a vysavač během stříhání mně dosti rušil

vybraná testerka | 10.11.2017

Velmi účinný vakuový vysavač je perfektní kombinací s zastřihávačem. Není potřeba žádné uklízení vlasů a chlupů. Břity na zastřihávači jsou velice ostré a tím pádem u nich nedochází ke ""škubání"" vlasů a chlupů.

vybraná testerka | 08.11.2017

Vždycky jsem dost skeptická, když nějaký výrobce slibuje skoro zázraky, ale tenhle zastřihovač od rowenty mě docela překvapil. Teda spíš mého přítele, já si ho rozhodně na vlasy nepustím:-) Jednak chválil, že padne dobře do ruky a hodně jsme se pobavili u toho vysavače, protože tomu jsme fakt nevěřili:-) ale fakt to funguje, na zem nespadl prakticky ani vlásek. Přítelovi se taky líbilo ovládání nástavců a nastavování délky, není potřeba dvacet různých nástavců.

nádobka na oholené vlasy se musí po chvíli vysypat, ale zase kdyby byla větší, tak nevím, jak by se ten zastřihovač držel v ruce:-)

vybraná testerka | 08.11.2017

Děkujeme za možnost testovat. Zkusila jsem Rowenta Airforce Ultimate na partnerovi i synovi a u obou spokojenost. Jakmile to člověk dostane do ruky, už je ovládání hračka. Je mnohem lehčí než nás starý strojek, což je fajn, když máte na stříhání hned dva kluky, že:-) Líbí se mi i design. Není hlučný a díky zabudovanému vysavači se všechny odstřižené vlasy dostanou do "zásobníku" a ne na zem. Samozřejmě je potřeba občas zásobník vysypat,:-)

vybraná testerka | 08.11.2017
Doporučení: 9

Na zkracování krátkých vlasů a vousů , absolutně perfektní , k tomuto účelu oceňuji vysavač se zásobníkem, který si pochvaluje i manžel, jelikož mu odpadl úklid , nebo jeho větší část a zbylo jen omytí umyvadla, případně drobné smetení vlasů...při použití na krátké vlasy je zásobník na vysavač dostačující a snadno se čistí...oceňuji také snadnou manipulaci v ruce jej téměř není cítit, má i tichý chod

při zastřihování poněkud delších vlasů, či zkracování delších , je zásobník nedostačující, je snadnější stříhat bez něj a následně uklidit...dále mi vadila špatná viditelnost na čepel, která mi stěžovala odhad při stříhání delších vlasů

vybraná testerka | 08.11.2017

Naprosto doporučujeme!! Vyzkoušeli jsme hned, jakmile jsme strojek obdrželi a můžu říct, že já i manžel jsme velmi překvapení a spokojeni! Zastřihovač nádherně pochytí veškerý chloupek či vlas, což beru jako velké plus, jelikož jsme jindy měly vlasy všude po domě :))) nesnášela jsem to neustále uklízení odstřižených vlasů a takto vysavač pobírá opravdu každý vlas! Krásně se čistí, vysypává. A variabilita rozměrů je velká, takže určitě všem doporučujeme! Jiný už nechceme!!! :)

vybraná testerka | 08.11.2017

Zastřihovač testoval hlavně můj manžel, takže přikládám jeho hodnocení: "Se strojkem jsem plně spokojen, super střih téměř nehlučný. Perfektní vysavač dobře se čistí výborná variabilita. Nenašel jsem žádnou vadu nebo problém. 10 hvězdiček z 10 :-)" No a já za sebe přidávám, že oceňuju vysavač, díky kterému nejsou všude po podlaze vlasy. Takže u nás je o jeden vánoční dárek už postaráno:-))

vybraná testerka | 08.11.2017

Jediný klad spatřuji ve snadném čištění strojku. Jde krásně rozebrat na části a opláchnout vodou. Upřímně jsem žádný jiný klad nenašla. Co se týče samotného výkonu, produkt funguje dobře, ale nespatřila jsem žádné viditelné extra plus nad ostatními zastřihovači. Jeho cena je zbytečně vysoká a zřejmě zohlednuje zcela zbytečnou nádobku turbíny, která vysává vlasy a vousy rovnou při použití, ale to je zbytečnost - viz komentář v záporech. Vzhled výrobku je vkusný, ale předpokládám, že kvůli vzhledu ho nikdo nekupuje.

Jako jedna z věcí velice vyzdvyhovaných u tohoto výrobku je samostatná turbína, která vysaje vousy i vlasy rovnou při jejich zkracování. Má sice vlastní motorek a saje vcelku dobře, ale opravdu je to zbytečnost, která je tak maximálně zohledněná v ceně, ale rozhodně neí potřebná. Krom toho nádobka turbíny, resp. toho vysavače je velmi malá, takže při zkracování už tak krátkých vlasů jsem ji musela několikrát vysypávat a to jen zdržovalo. Mnohem rychlejší je nechat padat vlasy na zem a pak během pár vteřin smést.

vybraná testerka | 05.11.2017

Zastřihovač 3v1 (zastřihování vlasů, holení, ruční vysavač). Zachytí všechny ostříhané vlasy a vousy. (žádné vousy a vlasy v umyvadle) samoostřící titanové čepele síťové napájení snadné čištění záruka servisu po dobu 10 let 2 nastavitelné hřebeny - 17 délek (vybere si opravdu každý) střih 0,5 - 18 mm pěkný desing

- pouze síťové napájení - velikost

12.01.2023

Super vynález na zastřihování menších vlásku či chloupků, zásobník je super věc

Šňůra je moc krátká

10.01.2023

Zastrihovac dobře padne do ruky. Skvěle se s nim pracuje

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Můj muž doporučuje, skvělý produkt zastřihává úplně krásně

27.10.2022

Zastřihovač vlasů kvalitní značky.

Žádné jsem neshledala

25.06.2020

Vyzkoušela jsem ostřihání manžela u kamarádky a velké zklamání , manželovi husté vlasy strojek sice ostříhal , ale nepobral je do nádobky a navíc je šíleně hlasitý - za ty peníze rozhodně nestojí

Hlučnost , nepobere do nádoby husté vlasy , cena

16.01.2019

Holící strojek do Rowenty doporučuji všem mužům kteří už nechtějí utrácet za holiče a mít kvalitního pomocníka. Tento strojek jsem viděla u bratra a už vím co pořídím příteli, který se zatím trápí s nekvalitnimí zastřihovači které už dosluhují. Výkonný strojek a navíc odsávání vlasů. Konečně nebudu muset po příteli uklízet vlasy po celé koupelně. :)

23.10.2018

A zase jeden produkt od značky Rowenta, kterou mám velmi ráda. Můj brácha má velmi husté vlasy a pamatuji si, že když mu mamka stříhala vlasy, tak jich byla plná celá koupelna a ani nešli pořádně zamést. Teď si pořídit tento strojek a po ostříhání jsou vlasy hezky v strojku a koupelna je stále krásně čisťounká. Manipulace je s tímto strojkem taky velmi lehounká a krásně padne do ruky. Všem vřele doporučuji! :-)

07.06.2018

Krasne recenze.Krasny design.😊Tento jsme nemeli moznost vyzkouset ani jsme zatim nevyzkouseli.Miluji,kdyz je muz peclive upraveny a tento vyrobek to umoznuje coz je moc fajn.Nemam co dodat a cena prijatelna.😊

26.03.2018

Skvěle pane do ruky protože má velikost tak akorát. Lehce se s ním manipuluje, skvěle stříhá na požadovanou délku, vlasy nelítají všude jako u konkurenčních strojků. Dostal jsem jej pod stromeček a jsem s ním zatím velice spokojený.

03.03.2018

Zastřihovač jsem koupila na vánoce pro mého přítele, protože se starý pokazil. Musím pochválit provedení a také dobře řešenou rukojeť. Takže bych doporučila jako dárek nebo jen tak, když hledáte vhodný zastřihovač.

02.03.2018

Zastřihovač Rowenta Airforce Ultimate padne skvěle do ruky. Manipulace je s ním snadná. Odstřižené vlasy nasaje- ne všechny. Nejvíce se mi líbí design. Je super i nastavení délky. Takže doporučuji všem.

15.02.2018

Tento zastrihavac si poridil manzel na zastrihovani vlasu a Vousu, nebot nenavidi navstevu holice a muzu rict, ze je nadevse spokojeny. Vyrobek usetri nejen spoustu casu i penez, ale navic je veliceprakticky a vzhledove krasny. :-)

10.02.2018

Tento zastřihovač jsem koupila manželovi k narozeninám a ten si ho nemůže vynachválit. Dobře se s ním manipuluje a výsledek je podle očekávání, takže určitě spokojenost. Je poměrně tichý, takže bez rámusu.

07.02.2018

Zastrihovace vlasu jsou perfektni a hodi se i na cesty, kdyz jste dele v zahranici a nechcete vyuzivat sluzeb kaderniku, casto ne nejlevnejsich. Pouzivala jsem v rodine a obsluhovala ja, na muze s pristrojem na vlasy a vousy, da se pouzit i na zastrizeni brady, pokud se nekdo dlouho neholil, zkrati zastrihovacem prerostle vousy a doladi ziletkou. U vlasu bezna uprava, ale pozor, ne moc nakratko, aby neco na hlave zbylo, muze vam ujet ruka...:)

06.02.2018
Doporučení: 70

Rowenta Airforce Ultimate TN9300 je unikátní zastřihovač vlasů, který jediným tahem dosáhne prvotřídního sestřihu. Nejvíc se mi líbí vysoce ostřené nože a exkluzivní vysokovýkonný motor, protože zajišťují plynulý a bezchybný řez v jediném průchodu

27.01.2018

Rowenta Airforce Ultimate je moc pěkný strojek.Pořídila jsem ho přítelovi k vánocům.Byl z něho nadšený a já také protože stříhám jeho i syna a starší strojek byl už tupí a moc dobře to s ním nešlo.Se strojkem jsem spokojená

10.12.2017

zastřihovač Rowenta Airforce Ultimate mě velice mile překvapil svou snadnou ovladatelností a liší se od jiných v tom, že opravdu udělá dobrou práci. Člověk ani nemusí být školený kadeřník, protože s tímto výrobkem jde všechno samo :)

žádné

05.12.2017

Moc si potrpím na dokonalé vystupování a vzhled. Proto jsem příteli pořídila rowentu a jsem ráda, že i on ji přijal skvěle, protože jak vidím moc rád ji používá. Je z ní nadšený a jen si výrobek chválí

nic

30.11.2017

měli jsme starší strojek - snad neznačkoví a s ním jsem stříhala přítele i syna - trvalo to a já z toho byla otrávená.nakonec přítel pořídil tento strojek a já jsem za to ráda.ostříhaný jsou raz dva :-) krásně padne do ruky :-) doporučuji

26.11.2017

Můj partner je elegán stále, ale co se týče vlasů a vousů, na nich si dává opravdu záležet. když jsem mu pořídila tento zastřihovač k narozeninám, byl rád a hned ho šel vyzkoušet. A musím uznat, že i když není profík, zastřihovač udělal perfektní službu :)

vyšší cena

24.11.2017

Zastřihovač vlasů Rowenta Airforce Ultimate TN9300 je pro mě naprostým unikátem, pro svůj zabudovaný vysavač zastřižených vlasů nebo vousů. Velmi oceňuji tento úžasný nápad díky kterému každý chlap po sobě hned uklidí. :-) Za mě super a rozhodně všem chlapům doporučuji.

09.11.2017

Jako dárek na vánoce je to určitě vhodný strojek. Věřím že potěší každého muže, aby se mohli upravovat jak se jim zlíbí :-). Parádní je, že to nedělá bordel, nevadí mi ani cena je přijatelná. Doporučuji

02.11.2017

zastřihovačem vlasů Rowenta Airforce Ultimate TN9300 je super strojek an vlasy, jednoduse se s nim pracuje a zvladne manzela ostrihat i uplny amater, aplikace i cisteni pristroje je velmi jednoduche skoda jen vysoke ceny

02.11.2017

Tento zastřihovač mě naprosto uchvátit a zakoupila jsem ho svému přítelovi. Udělala jsem to nejlepší,co jsem udělat mohla. Dřív s eholil klasickým strojkem na vlasy a pak jsem vlasy vysávala ještě dva dny ze země. Byly naprosto všude.Navíc ho nic při stříhání nesvědí,ani se nijak kvůli tomu nehýbe.Lehce se ovládá a opravdu precizně stříhá! Moc se mi líbí,že výrobek rovnou likviduje ostříhané vlasy. Doporučuji!

Trošku vyšší cena...

02.11.2017

Můj manžel se holí žiletkou i hlavu takže mám doma plesounka 😁 ale zastřihovač bych doporučila určitě mému švagrovi který občas má i vousy a tím o by si hodně ulehčil práci se zastrihavanim jak vlasů tak vousů

30.10.2017

zastřihovače Rowenta Airforce Ultimate je moje první volba na vánoční dárek :) Líbí se mi, že u něj odpadá nepořádek s holením, protože saje nepořádek. Zároveň slibuje perfektní zastřižení jedním tahem! Já mám vybráno!

30.10.2017

Hurááá, konečně mám doma krásně upraveného chlapa jako ze žurnálu a to ani nejsem kadeřnice a nemám žádné zkušensti se stříháním. Rowenta udělala všechno za mě. Úžasně padne do ruky, jednoduše stříhá.

28.10.2017

Manžel strašně nerad chodí ke holiči a to nás vedlo k zakoupení velmi podobného přístroje. Ostříhám ho a vousy mu upravím buď já a nebo klidně on sám. Strojek je výkonný a přitom lehký do ruky. Ovládání je velmi snadné a pořizovací cena naprosto přiměřená vlastnostem výrobku.

26.10.2017

Úžasný zastřihávač na vlasy.Mnžela stříhám pokaždé doma a jsem velice spokojena s tímto zastřihovačem.Vytvoří požadovanný účes ,jednoduché ovládání a jednoduché čištění,tichý.Doporučuji všem kdo chce mit svého partnera krásně ostříhaného

26.10.2017

Zastřihovač Rowenta Airforce Ultimate je tím pravým vánoční dárkem pro Vašeho muže. Precizně odvádí svou práci a každý muž určitě uvítá, že také saje! Skvělý výrobek od vynikající značky! Takže za mě ano!

26.10.2017

Rowenta Airforce Ultimate TN9300 - jedinečný pánský zastřihovač 3v1 kombinuje jedinečný zastřihávač s funkcí nasávání vlasů, odnímatelný nástavec pro precizní zastřižení, který funguje samostatně a ruční vysavač, který odstraní všechny zatoulané vlasy. 17 nastavení délky zástřihu je taky jedinečné. Super pomocník pro všechny muže.

25.10.2017

Rowenta je velmi kvalitní značka.Mám od této značky žehličku na vlasy a jsem moc spokojená.Tento zastřihovač používá naše rodinná kadeřnice a je s ním velice spokojená.Vždy když s ním upravuje mého muže,stane se z něj úplný elegán během chvilky.Tento výrobek doporučuji všem.

Žádné.

23.10.2017

Jedná se o výrobek známe značky, což je záruka kvality. Tyto strojky jsou velmi praktické, snadno se s nimi pracuje a dokáží udělat z muže elegána. Mají několik funkcí a podle toho se dá vytvořit pěkný střih.

21.10.2017

Také pánové chtějí být upravení a elegantní s minimem vynaložené námahy a s minimem času. Ten můj tedy ano. Zastřihávač od rowenty je moc fajn a úpravu vousů a vlasů s ním zvládne i nešika. Jednoduché ovládání, nastavení i údržba a přiměřená cena. Výborný přípravek.

20.10.2017

Další prima kousek od rowenty. Také muži chtějí vypadat elegantně a upraveně a netrávit mnoho času u holiče či kadeřníka. S tímto strojkem to je snadné. Je výkonný, výsledek působí profesionálně. Ovládání je snadné a pořizovací cena rozumná.

20.10.2017

Můj manžel používá zastřihovací strojek už spoustu let.Pamatuji si,že první si přivezl ze zahraničí.To ještě byli u nás tyto strojky v plenkách.Od té doby měl strojků několik.Já se letos rozhoduji,že mu koupím nový strojek pod stromeček.Jen jsem nevěděla jakou značku a vy jste mi dali skvělý typ.Děkuji za něj.

19.10.2017

Je to fajn, že muži o sebe pečovat stejně jako ženy. Dnešní móda a doba si to žádá vypadat dobře. Být respektován jinými, mladšími. Vědět, že po vás ženy touží, že si o vás šuškají. Se zastřihovačem to pak půjde snadněji.

19.10.2017

Mně se současná móda vousáčů moc líbí. I hladce oholení muži mají něco do sebe, ale čím jsem starší, nějak ten vous k chlapům prostě patří. A i vous musí mít svůj tvar a působit elegantně, takže skvělá věc pro každého moderního muže.

18.10.2017

Nedbalá elegance, upravený vzhled třídenního strniště, to je přesně to , co se mi na manželovi líbí. Upravuje si vousy velmi podobným strojkem už několik let s úspěchem. Odpadá pořezání žiletkami č podivnými strojky, Odpadá návštěva kadeřníka. Ušetří se čas a výsledek je profesionální.

17.10.2017

Proměňte svého muže v elegána se zastřihovačem Rowenta Airforce Ultimate.Super věc,doma máme jen starý zastřihovač,který se s tímto určitě nedá srovnávat.Tato pomůcka ušetří čas i peníze,mohu jen doporučit.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

968 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
15 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
70 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat