Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

05.09.2018 | Testování

Báječně uklizený domov jistě každý ocení. Avšak v každodenním shonu, se to občas jeví jako nesplnitelný úkol. Představa úklidem ztraceného času není nikomu příjemná a ani nemotivuje. Naštěstí žijeme v moderní době a můžeme se vybavit různými pomocníky, kteří nám práci usnadní a urychlí. Výborným úklidovým asistentem je rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od značky Vileda, díky kterému se mytí podlahy stane hračkou. Přesvědčí se o tom 8 našich testerek během testování. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?

Třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy prošel mnoha inovacemi, aby se stal ještě lepším pomocníkem v domácnosti. Přesvědčte se o tom i vy!

Praktický pomocník pro snadný úklid

Jedinečná hlavice mopu kombinuje dva druhy třásní. Bílé třásně ze 100 % mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který perfektně vyčistí i tu nejodolnější špínu bez sebemenšího poškrábání podlahy. Mycí návlek lze prát v pračce až na 60 °C anebo jej snadno vyměnit za nový. Trojúhelníkový tvar nástavce zajistí snadný úklid v rozích a teleskopickou tyč lze individuálně polohovat, jak právě potřebujete.

Propracovaná konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO je pro lepší stabilitu a snazší manipulaci vybavena podélnou rukojetí. Pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také doplněná o čelní otvor. Velkou výhodou je při přenášení v domácnosti snížená hmotnost kbelíku.

Tím výhody rotačního mopu od Viledy nekončí. Díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky. Díky tomu je vhodný také pro seniory, kterým již pohyb přece jen může dělat problémy. Chytrý tvar ždímače navíc zabrání vyšplouchnutí vody mimo kýbl. Nemusíte se tak obávat kaluží všude kolem.

Mop Easy Wring and Clean TURBO je vhodný na všechny typy tvrdých podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 949 Kč.

Více informací na vileda.cz

Celkové hodnocení: 99%
Hodnocení: 10 testerek

včera 15:10

Klady:

Mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy velmi ulehčí vytírání.Jedinečná hla vice s 2 druhy třásněmi umožní snadný úklid.Červené třásně zabrání poškrabání podlahy.Třásně lze prát v pračce.Super tvar hlavice,dostane se do každého rohu.Kbelík se snadno vylévá,a je velmi lehký.Doporučuji všem.

Zápory:

Žádné.

21.09.2018

Klady:

Na trhu neznám zatím lepší mop než tento od Viledy. Jediné zlepšení, které může nastat, už jen fakt, že bude mop i sám vytírat. Teleskopická tyč je super, žádný chlap už se na to nebude vymlouvat a se stíráním doma konečně pomůže. Super.

21.09.2018

Klady:

TESTOVÁNÍ: Rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy.Jde o osvědčený mop,který je skutečně kvalitní a skvěle funguje.Praktický je i ždímací sytém,který usnadnuje práci při úklidu a to se vždy hodí..

20.09.2018

Klady:

Na trhu je velký výběr mopů ale mopy vileda jsou prostě jednička.Tenhle mop má moje dcera a je s ním velmi spokojená.Oceňuje ždímací systém,který ji usnadní práci a že podlaha je za chvíli suchá.Můj mop už dosluhuje,takže volba na nový je jasná

19.09.2018

Klady:

Rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy je velmi dokonalý mop, s kterým je snadná manipulace, ždímací systém mi velice vyhovuje a také dvoje třásně velice kvituji. Vřele doporučuji pro snadné vytírání podlah.

18.09.2018

Klady:

Vytíráni s tímto mopem je paráda. Díky ždímacímu systému se podlahy zbytečně nenamáčejí, není třeba máchat ruce ve špinavé vodě. Vhodný pro všechny druhy povrchů podlah v domě. Kbelík praktický a vytírací plocha rychle schnoucí.

18.09.2018

Klady:

Třásňový rotační mop Easy Wring and Clean TURBO od Viledy se natolik zlepšil, že mop od Viledy touží mít každá domácnost. Praktický pomocník pro snadný úklid je dokonalý. Dokáže pořádně vyčistit i nejrůznější zaschlé kapičky. Jedinečná hlavice mopu kombinuje dva druhy třásní. Bílé třásně ze 100 % mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který

18.09.2018

Klady:

Tenhle mop má mamka a musím říct,že Vil3a opět nezklamala. Lehký,ale účinný ždímací systém,který odstraní přebytečnou vodu do té míry,že jej lze používat i na plovoucí podlahy. Určitě stojí za vyzkoušení.

18.09.2018

Klady:

Vileda je u nás doma hojně zastoupena. Prohání se nám po domě děti i zvířátka, takže se vytírá často. S tímto mopem to jde snadno a rychle. Ždímací systém je dokonalý, kbelík přiměřeně velký a praktický a vytírací plocha dostatečně velká. Vlákna rychle schnou a dají se snadno udržovat čistá, jako nová.

18.09.2018

Klady:

Používala jsem ho v práci a byla jsem velice spokojená. Byl pro mě lepší než ten co nyní mám. Mám bez ,,sušení". Podlaha nebyla vyloženě mokrá a neklouzala. Uvažuji nad ním si ho pořídit i domů až starý doslouží. No uvidíme. Nabídka na trhu je veliká

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Kterých 8 testerek vyzkouší rotační mop Easy Wring and Cl...

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí prsa s mandlemi

20 hlasů
40min 563kJ 140 Kč

Kuřecí plátky s mandlemi a šafránem.

Podzimní ovocný salát

17 hlasů
20min 706kJ 55 Kč

Salát z nektarinek a švestek.

Poradny

existuje prevence hemoroidů?

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Máte pravdu, že změny na žilním systému mají svoje genetické rizi... Více

Pobírám RP a pracuji na HPP, mám nárok na ošetřovné?

Dobrý den,kdybyste pouze pobírala RP bez toho, abyste pracovala pro Vašeho původního zaměstnavate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více