TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Vileda Infinity. Sušák, který překvapí

07.05.2019 | Testování

Naše "Máma" (alias bloggerka HanKa) si tentokrát vzala v rámci testování na mušku sušák Vileda Infinity. Jak jí pomohl zvládnout hory prádla, které domácnost se dvěma dětmi nasbírají, aniž by člověk věděl jak?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 34 testerek


Matně si vzpomínám na časy svého svobodného a bezdětného života. Jednou, maximálně dvakrát týdně jsem zapínala pračku. Následně jsem roztáhla malý sušák, abych na něj rozvěsila sedmery kalhotky, pár triček, jeansy, sukni a dvoje šaty. Jakožto matka dvou malých dětí také pouštím pračku jednou, maximálně dvakrát. Ovšem denně.

Čas pro sušák


Pro Vileda Infinity není problém ani "velké prádlo". Pohodlně jej totiž roztáhnete až na délku 257 cm. Díky tomu nemusíte čekat, až se pro další prádlo uvolní místo nebo kupovat další sušák.

Neberte to prosím, že bych si jakkoli stěžovala. Hory špinavého prádla zkrátka k rodinnému životu patří stejně jako láska, legrace a radost ze společných chvil. Pojďme si říct upřímně, že ty pozitivní stránky rodičovství onen opruz s prádlem bohatě převáží. Navíc není nikde psáno, že by se o prádlo doma měla starat jen žena. Do procesu praní, věšení, skládání či žehlení by se měli zapojit všichni členové rodiny.

V tom u nás také problém není. Řešila jsem jiný zádrhel. Kvanta prádla už skoro nebylo kam dávat sušit. Ačkoli mám doma sušičku, nepoužívám ji výhradně. Zejména z ekologických a ekonomických důvodů. Navíc sušička kolikrát jede a obsah další pračky už už chce na světlo boží. Nastává čas pro sušák. Pokud se v pračce nachází ložní prádlo, pak pro sušáky dva. A stejně nestačí!

Nejedno překvapení

Tomuto druhu „starostí“ je ovšem konec. Od té doby, co máme doma sušák Vileda Infinity. Tenhle kousek v sobě skrývá nejedno překvapení. Když ho vidíte složený, má rozměry normálního sušáku. Ovšem můžete ho roztáhnout až na délku 257 cm. Ideální na prostěradla, deky či ubrusy.


Jednou z vychytávek, které na sušáku Vileda Infinity oceníte, je speciální držák na drobné prádlo.

Centrální dráty jsou silné, takže se „neobtisknou“ do sušeného prádla a tím se podstatně zkrátí následný čas strávený nad žehlicím prknem. Drobné kousky – kupříkladu ponožky – zase pohodlně pověsíte na speciální držák.

Když už sušák rozložíte do celé jeho velikosti, nemusíte se obávat, že bude nestabilní. Drží! A to, i když ho chcete přesunout včetně prádla na jiné místo, což je navíc díky kolečkům poměrně pohodlné.

Tenhle sušák má prostě překvapivé možnosti. Pojme i velehory špinavého oblečení, které každý den generuje rodinný provoz. Navíc má sympatickou výšku 1 metr, takže se u věšení nemusí hrbit ani můj vysoký manžel. A víte, co je skvělé? Moje děti si rády hodí přes sušák deku a tak vznikne skvělý úkryt čili bunkr. S Vileda Infinity to není bunkr, ale palác, ve kterém se moje téměř tříletá dcera pohodlně postaví.

Sušák na prádlo Infinity od Viledy

 • Roztahovací ocelový sušák s maximální sušicí plochou 27 m.
 • Chytré a snadné použití: díky centrálním drátům, které lze prodloužit až na 189 cm, je vhodný pro každodenní prádlo nebo pro sušení velkých předmětů, jako jsou prostěradla a ubrusy.
 • S bočními křídly dosahuje maximální rozměr až 257 cm, což vám pomůže optimalizovat prostor pro sušení podle vašich potřeb.
 • Velmi snadno vysušíte velké množství prádla, ale také spodní prádlo a ponožky díky držáku pro malé předměty.
 • Silné centrální dráty zabrání mačkání prádla, což následně zkracuje čas žehlení.
 • Rovnoběžné ocelové nohy sušáku zaručují větší stabilitu a robustnost výrobku a jejich speciální kloub zabrání jakémukoli náhodnému uzavření, i když sušák přesouváte.
 • Sušicí plocha: 27 m
 • Ideální pro ubrusy a prostěradla, délku centrálních drátů lze nastavit podle potřeby a sušák dosahuje maximální rozměr až 257 cm.
 • Velmi komfortní pro velké a dlouhé prádlo díky 1 m výšce sušáku.
 • Silné centrální dráty, které zabrání mačkání prádla.
 • Robustní a stabilní, což zajišťují extra bezpečné a stabilní nohy.
 • S držákem pro malé předměty, kolečky pro snadné přemisťování a zámkem křídel pro bezpečné skladování.
 • Bezpečnostní zámek bočních křídel.
 • Hmotnost: 5,4 kg

Cena: 1150 Kč

Více informací na www.vileda.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat