Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Vileda Infinity. Sušák, který překvapí

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

7. 5. 2019 | Testování

Naše "Máma" (alias bloggerka HanKa) si tentokrát vzala v rámci testování na mušku sušák Vileda Infinity. Jak jí pomohl zvládnout hory prádla, které domácnost se dvěma dětmi nasbírají, aniž by člověk věděl jak?

Matně si vzpomínám na časy svého svobodného a bezdětného života. Jednou, maximálně dvakrát týdně jsem zapínala pračku. Následně jsem roztáhla malý sušák, abych na něj rozvěsila sedmery kalhotky, pár triček, jeansy, sukni a dvoje šaty. Jakožto matka dvou malých dětí také pouštím pračku jednou, maximálně dvakrát. Ovšem denně.

Čas pro sušák


Pro Vileda Infinity není problém ani "velké prádlo". Pohodlně jej totiž roztáhnete až na délku 257 cm. Díky tomu nemusíte čekat, až se pro další prádlo uvolní místo nebo kupovat další sušák.

Neberte to prosím, že bych si jakkoli stěžovala. Hory špinavého prádla zkrátka k rodinnému životu patří stejně jako láska, legrace a radost ze společných chvil. Pojďme si říct upřímně, že ty pozitivní stránky rodičovství onen opruz s prádlem bohatě převáží. Navíc není nikde psáno, že by se o prádlo doma měla starat jen žena. Do procesu praní, věšení, skládání či žehlení by se měli zapojit všichni členové rodiny.

V tom u nás také problém není. Řešila jsem jiný zádrhel. Kvanta prádla už skoro nebylo kam dávat sušit. Ačkoli mám doma sušičku, nepoužívám ji výhradně. Zejména z ekologických a ekonomických důvodů. Navíc sušička kolikrát jede a obsah další pračky už už chce na světlo boží. Nastává čas pro sušák. Pokud se v pračce nachází ložní prádlo, pak pro sušáky dva. A stejně nestačí!

Nejedno překvapení

Tomuto druhu „starostí“ je ovšem konec. Od té doby, co máme doma sušák Vileda Infinity. Tenhle kousek v sobě skrývá nejedno překvapení. Když ho vidíte složený, má rozměry normálního sušáku. Ovšem můžete ho roztáhnout až na délku 257 cm. Ideální na prostěradla, deky či ubrusy.


Jednou z vychytávek, které na sušáku Vileda Infinity oceníte, je speciální držák na drobné prádlo.

Centrální dráty jsou silné, takže se „neobtisknou“ do sušeného prádla a tím se podstatně zkrátí následný čas strávený nad žehlicím prknem. Drobné kousky – kupříkladu ponožky – zase pohodlně pověsíte na speciální držák.

Když už sušák rozložíte do celé jeho velikosti, nemusíte se obávat, že bude nestabilní. Drží! A to, i když ho chcete přesunout včetně prádla na jiné místo, což je navíc díky kolečkům poměrně pohodlné.

Tenhle sušák má prostě překvapivé možnosti. Pojme i velehory špinavého oblečení, které každý den generuje rodinný provoz. Navíc má sympatickou výšku 1 metr, takže se u věšení nemusí hrbit ani můj vysoký manžel. A víte, co je skvělé? Moje děti si rády hodí přes sušák deku a tak vznikne skvělý úkryt čili bunkr. S Vileda Infinity to není bunkr, ale palác, ve kterém se moje téměř tříletá dcera pohodlně postaví.

Sušák na prádlo Infinity od Viledy

 • Roztahovací ocelový sušák s maximální sušicí plochou 27 m.
 • Chytré a snadné použití: díky centrálním drátům, které lze prodloužit až na 189 cm, je vhodný pro každodenní prádlo nebo pro sušení velkých předmětů, jako jsou prostěradla a ubrusy.
 • S bočními křídly dosahuje maximální rozměr až 257 cm, což vám pomůže optimalizovat prostor pro sušení podle vašich potřeb.
 • Velmi snadno vysušíte velké množství prádla, ale také spodní prádlo a ponožky díky držáku pro malé předměty.
 • Silné centrální dráty zabrání mačkání prádla, což následně zkracuje čas žehlení.
 • Rovnoběžné ocelové nohy sušáku zaručují větší stabilitu a robustnost výrobku a jejich speciální kloub zabrání jakémukoli náhodnému uzavření, i když sušák přesouváte.
 • Sušicí plocha: 27 m
 • Ideální pro ubrusy a prostěradla, délku centrálních drátů lze nastavit podle potřeby a sušák dosahuje maximální rozměr až 257 cm.
 • Velmi komfortní pro velké a dlouhé prádlo díky 1 m výšce sušáku.
 • Silné centrální dráty, které zabrání mačkání prádla.
 • Robustní a stabilní, což zajišťují extra bezpečné a stabilní nohy.
 • S držákem pro malé předměty, kolečky pro snadné přemisťování a zámkem křídel pro bezpečné skladování.
 • Bezpečnostní zámek bočních křídel.
 • Hmotnost: 5,4 kg

Cena: 1150 Kč

Více informací na www.vileda.cz

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 30 testerek

17. 11. 2019

Klady:

U mě zvítězila v případě tohoto sušáku především ta vlastnost, že se dá rozložit do neskutečné délky. Dřív jsem různě kombinovala, abych prádlo z jedné pračky mohla vůbec na starý sušák pověsit kompletně, ale u tohoto nemám problém, dokonce bezproblémově pojme prádlo z dvou praček. Při koupi mě docela zarazila tloušťka vnitřních tyček na sušení, ale i to se časem ukázalo jako výhoda.

11. 11. 2019

Klady:

Mám tento sušák nějaký ten pátek. Nejvíce oceňuji stabilitu a lehkost přenášení, kdy se mi řada levnějších sušáků hned skládala v náruči. Jednotlivé tyče jsou poněkud blíže k sobě, takže objemnější věci se nezavěšují tak snadno. Jinak moc velká spokojenost.

26. 10. 2019

Klady:

Po sušáku na prádlo Vileda Infinity často pokukuji u jedné své kamarádky. Já sama mám nekvalitní věšák a čekám, že se každou chvíli rozpadne. Poté mám v plánu koupit nový a jeden z favoritů je právě tento model od Vilety. Přijde mně robustní a hlavně se mně na něm strašně líbí ten speciální sušák na ponožky, ty totiž u toho svého neustále sbírám po zemi :-)

6. 8. 2019

Klady:

Díky sušáku Vileda Infinity už se nemusím obávat zda venku prší, sněží neb mrzne. Jednoduše rozložitelný a nezabírá moc místa.Tedy pokud zrovna více místa nepotřebujete vy sami. Ideální pomocník pro ty co nemají možnost sušit prádlo venku.

4. 8. 2019

Klady:

Už dlouho považuji značku Vileda jako jednu z nejlepších na našem trhu. A v naši domácnosti má největší zastoupení. U tohoto sušáku nejvíce oceňuji stabilitu (předchozí sušák mi párkrát spadl) a překvapil mě tím kolik prádla se na něj vejde.

27. 7. 2019

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14. 7. 2019

Klady:

Sušák na prádlo Vileda Infinity je naprosto perfektní stejně jako všechny ostatní výrobky od Viledy, které jsem kdy používala a používám. Jednoduše se skládá, pevně a bezpečně stojí, za větru se nepřevrátí. Naskládá se na něj velké množství prádla. Drobné kousky se snadno uchytí a zavěsí a velké kusy prádla se také snadno umístí. rozhodně doporučuji.

19. 6. 2019

Klady:

Další prima kousek z portfolia vileda. Pevný, snadno přenosný, snadno složitelný i rozložitelný sušák, na který pohodlně rozvěsíte dostatek prádla a to i větších rozměrů. Silnější dráty se tolik neobtisknou do rozvěšených kousků. Robustní konstrukce je stabilní i když třeba fouká silnější vítr. Výborný.

18. 6. 2019

Klady:

nejlepší sušák, který jsem kdy viděla. Jeho plocha je neuvěřitelně velká (27 m), konstrukce je lehká a přesto stabilní, takže ani děti sušák nepřevrhou. Díky velké sušící ploše se vejde dostatek prádla a není třeba ho "zdrcávat" a tudíž odpadá i 50% žehlení.

5. 6. 2019

Klady:

Další povedený kousek od viledy. Moc se mi líbí, že si sušák kdykoliv podle potřeby přemístím na požadované místo. Je skladný, lehký, snadno rychle rozložitelný. Zároveň je stabilní. Na trávníku, dlažbě, i na koberci. Vždy k dispozici. Drátky jsou silnější, než je obvyklé, tak se nezaříznou do prádla. Cena je vyšší, ale v poměru ke kvalitě výrobku.

20. 5. 2019

Klady:

Vileda Infinity. Sušák je opravdu super, tak jako dalsi vileda vyrobky nedam na ne rposte dopustit, u tohoto skveleho susaku ocenuju hlavně to , že je lehoučky, snadno přenosny a vejde se na něj opravdu hodně prádla

16. 5. 2019

Klady:

Sušák je velmi skladný, velikostně tak akorát a je dobré, že má trošku silnější trubky než ostatní obyčejné sušáky. Dá se skvěle složit a vlastně uložit kdekoliv. Dobře stojí a i design v kombinaci se šedými okraji je moc pěkný.

15. 5. 2019

Klady:

Toto žehlící prkno znám z domácnosti mojí tchýně, a měla jsem tedy možnost ho několikrát vyzkoušet. Oceňuji: - velikost sušící plochy - velmi snadno se usuší velké množství prádla - výška sušáku - nízká hmotnost

13. 5. 2019

Klady:

Naprosto ideální věc do bytu. V létě máme sušák na balkoně rozložený, v zimě složený pod postelí a vytahuji ho jen na sušení, dám k radiátoru a nikde nic nezavazí. Vychytávka na ponožky, kapesníky nebo spodní prádlo je skvělá vychytávka.

Zápory:

Žádné

12. 5. 2019

Klady:

Skladaci susaky jsou dobra vec do bytu v zime i v lete, v lete na balkone nebo venku, kde si ho rozlozite a postavite, kam potrebujete. V zime u topeni, kde vam pradlo rychle uschne, to vse v pripade, kdy nemate susicku.

12. 5. 2019

Klady:

Nedávno jsem sušák od Viledy zkoumala v obchodě ( měli ho tam rozložený ) a až mi doslouží ten můj starý, tak si ho rozhodně musím koupit. Nejen, že je pěkně stabilní, ale ty držáčky třeba na ponožky jsou parádní. Sušák dávám na balkón, tak na drobnější prádlo musím stejně použít kolíčky..

12. 5. 2019

Klady:

Vileda Infinity. Sušák, který překvapí je věc, kterou jsem ocenila, když jsme nemohla sušit venku. Vyprané prádlo se na něj pěkně uchycuje a to ssamozřejmě i bez kolíčků. Prádlo z něj nepadá a doma mi ho neodfoukne vítr. Jsem ráda,že si můžu sušák dát kam chci.

10. 5. 2019

Klady:

tento sušák od Viledy mně nadchnul, je velice stabilní, má velkou sušící plochu, celkem 27 m, dobrá je taky vychytávka na sušení drobných kousků prádla, prostě je to super pomocník v domácnosti a doporučuji

9. 5. 2019

Klady:

Líbí jak svým vzhledem tak svojí praktičností. Dobře se dá využít místo a nezabere půl bytu a přitom zároveň se dá skvěle roztáhnout a vejde se na něj tak akorát. Jednoduchá manipulace. A nejvíc oceňuji silné dráty které zabrání mačkání prádla.

Zápory:

Cena

9. 5. 2019

Klady:

Vileda Infinity. Sušák, který překvapí - výborný kousek. Sušák, jak má být. Nevezme ho vítr a nesloží se, Stojí pevně na zemi. Oceňuji jeho stabilitu. Cenově mi přijde dražší, ale vyplatí se. Je to dobrá investice.

9. 5. 2019

Klady:

Výborný kousek od Viledy. Popadnu a přenesu tam, kam zrovna svítí sluníčko. Lehký, stabilní. Umístím na něj všechno prádlo, co potřebuji. I s velkými kousky si poradí. Dráty jsou silnější, než bývá obvyklé, prádlo tak od nich není označkované. Cena tak akorát.

9. 5. 2019

Klady:

Sušák na prádlo od Viledy je celkem lehký a skladný, Vejde se na něj hodně prádla, kolíčky na prádlo na něm drží také. Sušák lze použít doma i venku, Zatím mi s prádlem nespadl. Mohu doporučit.

9. 5. 2019

Klady:

tento sušák na prádlo od Viledy je prostě bomba. Je stabilní, má velkou sušící plochu, jednotlivé dráty jsou silnější, tak se neobtisknou do prádla, oceňuji také držák pro suše ní drobných kousků prádla, kolečka na rychlé a jednoduché přemístění, pro naši 5 člennou rodinu je to super pomocník, který je denně v akci.

8. 5. 2019

Klady:

Jsem moc spokojeá s tímto sušákem od mé oblíbené značky. Absolutně pevně, bezpečně stojí, nepřekotí se ani za větru. Naskádá se na něj úhledně velké množství prádla. Drobné kousky se snadno uchytí a zavěsí a velké kusy prádla se také snadno umístí. Dráty na věšení jsou silnější, nezaříznou se do mokrého prádla, neobtisknou se do něj. Snadno se složí a přenese na potřebné místo. Je lehký, praktický, stále k dispozici.

8. 5. 2019

Klady:

tento sušák mám na zahradě a veliká spokojenost-plno místa na prádlo, nepřekáží,stabilní a nevyčnívá -prostě bezva pomocník.navíc po usušení prádla se dá krásně složit a schovat.Využívám i na lůžkoviny,která nechávám větrat na vzduchu

Zápory:

jen samé klady

8. 5. 2019

Klady:

Tento sušák mě mile překvapil. Mme ho doma na terase a i když tam fouká silný vítr, tak je sušát fakt držák. Nepřevrátí se a prádlo na něm dobře drží. Za sebe ho můžu vřele doporučit. Určit ho koupím někomu jako dárek

7. 5. 2019

Klady:

Vileda Infinity. Sušák je pravdu skvělý. Líbí se mi na něm, že je dost skladný a nenáročný. Lehce se s ním manipuluje a velmi dobře odvede svou práci. Prádlo na něm krásně drží a samozřejmě není pomačkané. Doporučuji

7. 5. 2019

Klady:

Sušák od značky Vileda mám a doma bych se bez něj jen těžko momentálně obešla. S miminkem je prádla skutečně celkem dost a tak i oceňuji možnost si nastavit délku věšáku. Ta vychytávka na ponožky je celkem taky dobrá věc, ale není to něco co by bylo zase tak potřebné. Věšák je stabilní a dobře se skládá :-) Doporučuji :-)

7. 5. 2019

Klady:

TESTOVÁNÍ S MÁMOU: Vileda Infinity. Sušák, který překvapí.Na sušáku se mi líbí především možnost nastavení velké délky,což se hodí když má člověk hodně prádla,ale málo místa v bytě nebo tam kde chce sušit prádlo.

7. 5. 2019

Klady:

Roztahovací ocelový sušák s maximální sušicí plochou 27 m Vileda je výborným pomocníkem v každé domácnosti. Dá se ba něm usušit překvapivě hodně prádla. Velkou výhou je, že při složení je dostatečně skladný a nikde nepřekáží

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek je jen pro registrované a přihlášené testerky.

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová panenka z grilu

15 hlasů
1h a 5min 617kJ 190 Kč

Grilovaná vepřová panenka s pikantní omáčkou.

Kuře s rajčaty

11 hlasů
1h a 10min 499kJ 130 Kč

Tento klasický italský pokrm je plný rajčat, hub a pap...

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více