TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo

10.07.2018 | Testování

Zatímco seborea ve vlasech u kojenců odezní obvykle po několika týdnech, v dospělosti se často vrací a je nutné ji léčit. Také touto nepříjemností trpíte? Pak se přihlaste do našeho testování. Třicet testerek totiž bude moci vyzkoušet šampon Mediket Ictamo, který je určený právě pro vlasovou kůži se seboreou. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 85 testerek

Doporučeno: 75x


Dermatologický šampon Mediket Ictamo přispívá k řešení projevů seborey ve vlasech, problémů s boláky a strupy v hlavě, svěděním kůže hlavy. Tento šampon je vhodnou náhradou dehtových šamponů.

Úleva pro těžce zkoušenou kůži

Seborea postihuje především kojence, dospívající a dospělé s tím, že postihuje častěji muže. Její výskyt se v populaci odhaduje na 3–5 %.

Příčina nemoci není přesně známa. Předpokládá se, že jedním z predisponujících faktorů je zvýšená produkce mazových žláz, která může vést k poruše kyselého ochranného pláště kůže. Svou roli hraje i oslabená imunita, mikrobiální faktory, hormonální vlivy, ale i poruchy ve výživě či stres. Onemocnění zhoršují klimatické faktory. V létě se nemoc obvykle zlepší, naopak ke zhoršení dochází v chladnějších měsících roku.

Receptura šamponu Mediket Ictamo obsahuje bílý ichthyol a pyrithion zinku (zinc pyrithion). Jde o účinné látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky a vracejí kůži rovnováhu tím, že snižují tvorbu kožního mazu na normální úroveň. Bílý ichthyol působí navíc protizánětlivě. Přípravek zklidňuje podrážděnou kůži hlavy, neobsahuje barviva ani parabeny a není parfémovaný.

Jak se šampon používá? Naneste přiměřené množství šamponu Mediket Ictamo na mokré vlasy a masírujte jím pokožku hlavy až do vytvoření pěny. Nechte působit 3–5 minut a důkladně opláchněte. Používejte 2–3x týdně po dobu 4–6 týdnů. Následně používejte Mediket Ictamo jednou za týden.

Doporučená cena: 265 Kč/80 ml; 495 Kč/180 ml

Více informací na www.mediket.cz

vybraná testerka | 25.09.2018

Šampon na seboreu jsem ráda testovala.Byla sem překvapená jak fungoval.Použili jsme ho na našeho malého,dlouho už má problém se seboreou.Sice to trvalo delší dobu,ale jeho hlavička už vypadá krásně.Zkoušela jsem ho i na sobě,ale tam změna moc viditelná nebyla,jen se dost zmírnilo svědění pokožky.Šampon moc nevoní a má konzistenci jako krém,ale to je u léčivých věcí normální.

vyšší cena

vybraná testerka | 25.09.2018

děkuji za možnost testování. seboreu mám už řadu let a mám se šampony apod. různé úspěchy i neúspěchy. mediket ictamo mi opravdu vyhovuje. bála jsem se, že se mi po něm budou více mastit vlasy (předchozí zkušensot s jiným šamponem z lékárny), ale úplně bez problémů, vlasy vypadají vyživeně a nemastí se mi. potíže se seboreou opravdu ustoupily asi po necelých 3 týdnech. i když ne úplně, i tak je to v mém případě velký úspěch. hlavně už nemám tolik podrážděnou pokožku a napohled taky vypadá o moc líp. za mě 10 hvězdiček.

k záporům by mohla patřit vyšší cena, hodně zvláštní aroma a konzistence. ale není problém si zvyknout, vůně navíc na vlasech nezůstává, takže se člověk nemusí bát.

vybraná testerka | 25.09.2018

u nas testoval muj syn tak predavam jeho hodnoceni: Se šamponem jsem velmi spokojen. Svědění kůže zmizelo jako první, pak začaly mizet i šupinky a myslím, že celá kůže byla víc zklidněná. Je ale potřeba mýt vlasy šamponem opravdu pravidelně a nemíchat ho s jinými. Musel jsem na služební cestě použít jiný a okamžitě se problémy vrátily. Ale když jsem se pak vrátil k tomuto šamponu na seboreu, a zase přišlo zlepšení. Za mě tedy doporučuji.

Možná vůně a cena, ale to je daň za kvalitu.

vybraná testerka | 25.09.2018

Dobrý den, šampon jsem testovala poctivě celou dobu a musím říct, že mě hodně překvapil. Nejvíc byl rozdíl vidět po několika prvních použití. Zmizelo svědění a podivné "mapy", co jsem měla v hlavě. Takový účinek jsem ještě u žádného přípravku neviděla. Na vůni si člověk rychle zvykne, ta mi nijak nevadila. Když člověk ví, že to pomáhá, tak tyhle věci neřeší. Zkouším teď postupně zase přecházet na bývalý šampo, ale Ictamo mám v zásobě a pravidelně ho ppoužívám dál, i když už ne tak často.

vybraná testerka | 25.09.2018

Sampon pri pravidelnem uzivani sutecne vyrazne zlepsuje stav pokozky- mizi zarudnuti a svěděni, šupinky i dalsi problémy vymizely zcela. ma specifickou neprijemnou vůni ale lečivé pozitiva jsou na místě

záporem je kostituce, , nepříjemná vůne která dost může každěho odradit, také vysoká cena moc výrobku neprospívá

vybraná testerka | 25.09.2018

Děkuji za možnost testování. První účinky jsem začala pozorovat cca po 3 týdnech. Pokožka není tak zarudnutá a svědění pomalu, ale jistě mizí. Konzistence šamponu je oprati jiným hustší a méně pění. Šampon rozhodně doporučuji.

Vůně šamponu, ale člověk si na to časem zvykne.

vybraná testerka | 25.09.2018

Šampon opravdu zabírá, asi po 2 týdnech užívání se mi opravdu zlepšil stav vlasové pokožky. Ale jakmile jsem používat přestala, problém byl zpět. Tak jsem začala mýt hlavu tímto šamponem znovu a po týdnu zase zlepšení, takže opravdu funguje.

Špatná konzistence šamponu, nepění a špatně se dostává z aplikátoru:(

vybraná testerka | 25.09.2018

Na tohle testování jsem se mimořádně těšila a výhra mě velmi mile potěšila, prvně chci tedy poděkovat za tu možnost. K samotnému šamponu musím říct, že mě velmi překvapila účinnost. Asi u třetího použití mi vymizela suchá a zarudlá kůže a vydrželo to tak až do příštího umytí. Zároveň jsem vyzkoušela jeden týden vynechat a co už mě nepotěšilo bylo to, že to "nepoužití" bylo hned znát. Výrobek chválím, přináší opravdu úlevu a viditelné zlepšení kondice pokožky hlavy.

Jediný zápor a strženou hvězdičku v hodnocení dávám za konzistenci. Je to takové blátíčko, které nepění a to je věc, přes kterou se těžko dostávám u jakéhokoliv šamponu na vlasy. Toť vše, v celkovém hodnocení každopádně produkt více jak doporučuji. :)

vybraná testerka | 25.09.2018

Sampon pri pravidelnem uzivani skitecne vyrazne zlepsuje stav pokozky...mizi zarudnuti a svedeni, supinky i dalsi problemy v podobe hnusavych pupinku vymizely zcela.ma specifickou ne moc prijemnou vuni ale lecive pozitiva ji predci.

vybraná testerka | 25.09.2018

Šampon dobře pění,má svoji specifickou vůni, která jistě není na závadu. Šampon je příjemný a nemusí se ho dávat na mytí hlavy moc. Po pár umytí jsem začala pomalu pocitovat zlepšení jak pokožky, ustalo svědění,tak se mně přestaly dělat velké šupinky s kterými jsem dlouho bojovala. Za mě je tenhle přípravek skvělý, mohu ho všem , kteří mají problémy jen a jen doporučit.

vybraná testerka | 25.09.2018

Tenhle přípravek mě přímo nadchl. Měla jsem problémy tak dlouho a díky tomuto šamponu se moje pokožka natolik zlepšila, že jsem prakticky bez problémů. Projevy ustoupily, vlasům se hodně ulevilo, zdá se mě, že i vlasy už nemám tolik mastné a pokožka mě přestala svědět. Mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 24.09.2018

Pomohl mi při potížích, hlavně ze začátku testování, musela jsem si zvykat na delší dobu působení na hlavě, ale dalo se to zvládnout. Potíže mi nevyléčil, ale určitě ho budu používat dál, jelikož se potíže při používání zlepšily.Doporučiuji přinejmenším vyzkoušet, stojí to za to.

vybraná testerka | 24.09.2018

Šampon testoval přítel, který seboreu trpí už několik let. Bohužel musím napsat, že mu zas až tak nepomohl a není vidět rozdíl mezi tím, jestli používal tento šampon nebo drogérkový proti lupům. Šampon mu nevoněl, ale to mu nevadilo,to že míň pění také ne, na krátké vlasy to nevadí. Po umytí a uschnutí vlasů pokožka hlavy nesvědí a nejsou vidět ani šupinky kůže, na další den se ale objeví v plné síle jako před umytím. Asi to bude chtít delší dobu používání, tu seboreu má fakt špatnou a ne jen ve vlasech, tak je možné,že to na něj bude působit až po delším testování :)

vybraná testerka | 24.09.2018

Pokožka hlavy se opravdu výrazně zlepšila, ačkoliv po prvních dvou umytí byla dosti podrážděná, s každým dalším umytím se to zlepšilo...Celkově s podporou vitamínů a sluníčka bylo letní období pro problém velmi příznivé. jsem zvědavá na zimní období, určitě budu používat dále.

Vysoká cena, vlasy o dost tvrdší.

vybraná testerka | 23.09.2018

Děkuji za možnost testování šamponu Mediket Ictamo. Šampon je hustější konzistence a má specifickou vůni, která se dá zvládnout, oproti klasickému dehtovému šamponu to "nic" není. Šampon dobře pění. Účinky úlevy jsem cítila již po prvním umytí. Krásně pokožku hlavy zklidní. Bohužel maštění vlasů se nezměnilo.

vybraná testerka | 23.09.2018

Děkuji za možnost testování. Nejprve jsem byla skeptická, když jsem viděla velikost balení. Myslela jsem si, že než stihnu zpozorovat nějaké výsledky, tak šampon vypotřebuji. Ale není tomu tak. První účinky jsem začala pozorovat cca po 3 týdnech. Rozhodně doporučuji.

Zápach šamponu - ale kdo je zvyklý na podobné šampony, tak už u to ani nepřijde. Také mám problém dostat z lahvičky poslední zbytky šamponu, jak je šampon hustší, tak jen tak neteče a tvrdý plast mi nejde tak dobře zmáčknout.

vybraná testerka | 22.09.2018

Poměrně rychle se zlepšilo svědění a pálení pokožky ve vlasaté části hlavy. Asi po měsíci jsme pozorovali výrazné omezení lupů. Když si manžel oblékl sako nebo tmavou košili nebo triko, nemusela jsem ho pořád ometat jako dřív.

Tstoval manžel, nestěžoval si na nic. Já potíže nemám a vyzkoušela jsem taky, připadal mi takový "léčivý", vlasy byly jako drsné.

vybraná testerka | 22.09.2018

Děkuji za možnost testování šamponu.Začnu balením,to je super,nikde nepřekáží,vůně teda nic moc,ale to je u těhle přípravků normální.Konzistence bych řekla dobrá,neteče jako některé šampony.Ale výsledky má,sice to trochu trvalo.První reakcí byla u mě nějaká alergie,všude pupínky a málem jsem se mohla udrbat.Vxdržela jsem a riskla to znova.Divila jsem se,ale nic.Žádné svědění a po několika opakováních se stav pokožky zlepšil,sice ještě né uplně,ale jsem spokojená.Přítel má lupénku,tak to také zkusil,ale bohužel musel to vzdát,něco mu tam vadí.

vybraná testerka | 21.09.2018

Děkuji, že jsem mohla být vybrána, abych vyzkoušela šampon Mediket Ictamo. Nejdříve jsem byla skeptická k velikosti balení a říkala jsem si, že než ho spotřebuji, tak žádný výsledek nespatřím, ale opak byl pravdou! Potěšil mě tvar obalu, který usnadňuje nanášení. Z barvy a konzistence jsem nebyla nadšená a vůně ve mně evokuje lékárnu, ale na mastičky a tak jsem zvyklá, takže žádný problém. Na vlasy si nanáším kondicionér, tak jsem ráda, že se mi na hlavě nebije tolik vůní. Po týdnu používání jsem viděla a především cítila výsledky. Určitě bude mít místo v mé koupelně, protože ani cena není závratná, oproti již vyzkoušeným výrobkům, a výsledky jsou přesvědčující.

vybraná testerka | 21.09.2018

Šampón Mediket Ictamo testoval můj manžel, který trpí seboreou již několik let a vyzkoušel již tedy dost přípravků. Po 6 tydnech používání Mediket ho již nesvědí pokožka hlavy a vždy po umýtí má skvělý svěží pocit, šupinatost se zlepšila a celkově je se šampónem spokojen. Konzistence šampónu mu vyhovuje i když vůně mu připomíná spíše mastičku z lékárny, ale po umytí vlasů jí necítí.

vybraná testerka | 20.09.2018

Moc jsem tomu nevěřila, ale již po druhém použití jsem viděla nějaké výsledky.Konzistence je zvláštní, ale mě to nijak moc nevadilo. Hodně pění a to beru jako výhodu. Parfemace nijak nijak zvláštní..

vybraná testerka | 20.09.2018

Od tohoto šampiónů jsem očekávala hodně, složení vypadalo nadějně, a sampon mě v účinku na seboreu nezklamal. Je fakt, že nanášení bylo trochu horší vzhledem k jeho konzistenci a mym dlouhým vlasum. To, že nevoní, mi až tolik nevadí, hlavně že pomáhá. Jen to male balení je rychle pryč.

Cena je vyšší, za kvalitu se platí.

vybraná testerka | 16.09.2018

Hned po tydnu pouzivani, bylo videt znacne zlepseni. Sampon sice uz skoro dochazi, ale seborea je temer pryc a to nebyla zrovna mala. Sampon mohu urcite doporucit, tem kdo vahaji nad porizovaci cenou.

Velmi male baleni a vysoka cena.

vybraná testerka | 13.09.2018
Doporučení: 11

Prví použití byla bomba. Obrovský skok. Na mojí pokožce. Potom jsem ho použila podle návodu a to , už nebylo tak viditelný. Doporučuji mýt jednou do týdne .Pokud máte nemoc hodně rozvinutou, jedno balení nestačí.

Čím častěji, tím menší výsledek.

vybraná testerka | 10.09.2018

Šampon splnil to co slíbil. Funguje. :) Po dvou týdnech používání byly vidět znatelné rozdíly. Ano šampon má hodně podivnou konzistenci, ale neberu to jako zápor, protože dle mého názoru je jedno jaká je konzistence hlavně, že pomáhá. Šampon i celkem dobře pění, což u šamponů tohoto typu nebývá moc zvykem. :) Šampon je navíc bez parfemace a to já oceňují.

vybraná testerka | 10.09.2018

Dermatologický šampon Mediket Plus se mi na lupy velmi osvědčil Už předtím jsem zkoušala některé šampony proti lupům, ovšem bez většího účinku. Šampon Mediket Plus používám 2-3 x týdně, lehce vmasíruju do vlasů a nechávám tak 3 minutky působít, pak důkladně opláchnu. Zatím velmi dobrý výsledek. Jsem zvědava, jak to bude až přejdu opět k běžným šamponům, jestli se lupy vrátí, protože vzhledem k velmi vysoké ceně šamponu, ho určitě nebudu používat pořád.

vybraná testerka | 09.09.2018

Musím říct, že jsem byla opravdu mile potěšena, že jsem byla vybrána. Neboť svědění hlavy mám opravdu dlouho. PO umytí vlasů šamponem jsem čekala, co z toho vznikne. Nepění. A musím opravdu uznat, že jsem tyto horké dny vydržela bez škrábání. Šupinek je minimum. To musím podotknout, že si co 2 den myju hlavu. Za mě spokojenost

Opravdu nevoní, konzistence tužší, vysoká cena.

vybraná testerka | 30.08.2018

Ahojte.Taaakže. po nanesení šamponu na vlasy a hlavně vetření do pokožky jsem zjistila,že moc nepění a nijak zvlášť hezky nevoní.AAAALEEEEEE : zato pěkně štipká a po celou dobu ( nechávám působit 5 minut ) a po smytí mě pokožka krásně chladí.A po obyčejném šamponu jsem si po uschnutí hrábla do vlasů a sněžilo a byly stroupky.Po tomhle? Jen hladká pokožka bez sněžení a stroupků a tento stav drží tři dny.No super.Jsem opravdu příjemně překvapená a vřele doporučuji. ?.)

vybraná testerka | 30.08.2018

Vzhledem k zaporum a vzhledem k tomu,ze jsem sampon na hlave mit opravdu nemohla,nemohu napsat nic kladného.Ale samozřejmě ze nesedl me,neznamena ze je spatny.Verim,ze plno lidem vyhovovat bzde.Každopádně děkuji za moznost testování.

Bohužel,me osobně sampon vubec nevyhovoval.Kdyz uz pominu tuhou konzustenci,ktera se pri dlouhych vlasech špatně nanáší na pokožku hlavy,tak me po naneseni samponu začala dost intenzivne pálit pokožka hlavy.Zkusila jsem sampon pouzit opakovaně,ale prohev byl pokazde stejny.

vybraná testerka | 29.08.2018

Tento produkt je jako stvořený pro mě. Trápí mě seborea už dlouhá léta, od dětství. Tenhle šampon mi pomohl zmírnit příznaky a na určitou dobu se jich i zbavit. Vřele doporučuji. Dá se běžně koupit v lékárnách.

vybraná testerka | 28.08.2018

Šampon částečně pomohl. Používal jsem podle návodu a po odstoupení vyrážky pouze nárazově, jako prevenci. Většina šamponu na seboreu je nepříjemná kvůli zvýšenému podráždění po nanesení i po opláchnutí, ale tento šampon byl velmi příjemný

Nejspíše největší nevyhoda je, že bez podpůrné kůry, jako je příjem vitamínů, vyhýbání se stresu a nebo jenom usušení vlasů po umytí, jsem nedocilil úplného odstranění projevu seborey. Další věc je nepříjemný zápach, ale není to nic, co by se nedalo překousnout.

vybraná testerka | 27.08.2018

Sampon jsme zkouseli na priteli, ktery trpi seboreou uz delsi dobu.Sampom zabral, seborea se zmírnila, ale bohuzel je nutne ho pouzivat neustale, pri vysazeni se to vrati. Nastesti neni nitne pouzivat velke mnozstvi samponi.

Cena , na dlouhodobe pouzivani je to dost vysoka castka. Na druhou stranu u nas se da stridat ui s jinym samponem.

vybraná testerka | 27.08.2018

Tento šampon byl pro mě překvapením.Vyzkoušela jsem jich už několik,ale žádný mi tak rychle nepomohl jak tenhle.Po 14 dnech používání mě hlavně přestala svědit hlava a ani stroupky se mi nedělají,takže paráda

vybraná testerka | 27.08.2018

Zkoušeli jsme u tatínka na lupénku a u maminky na stroupky podobné těm, jaké se tvoří miminkům, taková ta loupavá hmota, která se vyčesává. Kůže se zklidnila, uvidíme dál.Jen trochu vadí typická vůně ichthyolu a pro běžné používání je cena dost vysoká.

Vůně není moc příjemná

vybraná testerka | 26.08.2018
Doporučení: 24

Tento šampon jsem chtěla pro svého manžela, který na seborelu trpí. Po třech týdnech užívání se mu pokožka zlepšila (ale to se děje u každého nového šamponu) , uvidíme po delší době. KAždopádně ho nesvědí hlava, což je velké plus. Já osobně vidím, že má mnohem méně zarudlých míst. Doufám, že to takto zůstanu ajá ráda zakoupím další kusy ;-)

ZAtím jsem na nic nepřišla, ale etstujeem teprve krátce.

vybraná testerka | 24.08.2018

Přítel si tento šampon ani nechválí ani ho nějak nepotápí. Prostě je asi beznadějný případ, kterému nepomáhá nic. Mysleli jsme, že zabere alespoň na přílišné maštění vlasů, jak výrobce slibuje, ale to se také nekonalo, akorát vlasy byly hodně bez objemu, ale mastily se pořád stejně rychle.

vybraná testerka | 22.08.2018

Tak tento přípravek byl moc milým překvapením pro manžela, který se seboreou "bojuje" už řadu let. Jako každý chlap byl z počátku nedůvěřivý, ale už po 3 použitích bylo patrné zlepšení. Takže za nás 100% doporučujeme.

vybraná testerka | 21.08.2018

Se šamponem jsme spokojeni, v horkém počasí hlava přestala svědit a šupinky take začínají mizet. Opravdu stačí jen maličko, krásně pění Nevábná vůně se dá jednoduše přebít kondicionérem. Za nás každopádně plus

vybraná testerka | 21.08.2018

Se šamponen jsem spokojená. Šupinky z hlavy zmizely, hlava nesvědí. Uvidíme, jaký bude mít dlouhodobý účinek. Zda si na něj pokožka nazvykne a tím pádem přestane být účinný. Prozatím si jej určitě ještě zakoupím.

Zatím nejsou

vybraná testerka | 20.08.2018

Pro mě bohužel krátká doba na zkušení, protože si vlasy nemyji tak často, ale po použití jsem nepociťovala žádné svědění, což je pro mě zázrak. Tento šampón používá dlouhodobě můj otec, který trpí na lupy a strupy a je s ním velmi spokojen.

Snad jen malé balení balení, na dlouhé a husté vlasy bude ihned pryč.

vybraná testerka | 20.08.2018

Po dvou týdnech testování velice pozitivní účinky. Méně svědění, zarudlé kůže. Manžel používá pouze tento šampón, již vyzkoušel všechny možné značky, ale tato je nejlepší. Za mne můžeme tento šampon jedině doporučit.

žádné snad cena (za kvalitu se holt platí)

vybraná testerka | 17.08.2018

Šamponem jsem byla velice překvapená. Po týdnu používání zmizelo svědění hlavy a ustoupily o dost i stroupky na hlavě. Překvapilo nás jak reychle zabírá. Vyzkoušel ho i můj bratr,který hodně trpí na lupy a po jednom umytí o 100 % lepší. Všem doporučujeme!

vybraná testerka | 17.08.2018

Po 2 týdnech používání tátu přestala svědit hlava a přestal mít problémy . Mile nás šampon překvapil . Po dlouhé obě jsme našli účinný produkt, který pomohl a uklidnil pokožku . Vřele doporučujeme.

nejsou

vybraná testerka | 14.08.2018
Doporučení: 21

jsem maximálně spokojená, v horku se hlava víc potí a tím i víc svědí, už jsem byla docela nešťastná, úleva od svědění přišla už po prvním použití šamponu. Použití je snadné, používám přesně podle návodu a moc mi vyhovuje. není parfémovaný, má dobrou konzistenci, není ho potřeba dávat moc, používám druhý týden a obtíže se opravdu zmírnily.Myslím, že jsem konečně našla řešení svého problému se seborheou. Pokud bude šampon takhle účinný i v zimě, kdy mám potíže mnohem větší, budu maximálně spokojená. Už ted ale mohu doporučit, úleva je opravdu znát.

vybraná testerka | 11.08.2018

Moc děkuji za možnost vyzkoušet šampon Mediket Ictamo. Ihned při první použití mi bylo jasné, že se nejedná o kosmetický, ale o zdravotnický prostředek. Typická vůně, konzistence - ani jedno mi nevadilo a těšila jsem se na výsledky. Používám ho týden přesně podle návodu a moje problémy skutečně polevují, minimálně se zmírnily a i přes veliká horka, která jsou spojena s vyšším pocením mě pokožka hlavy tak nesnesitelně nesvědí. Jsem velmi zvědavá v jakém stavu bude po vypotřebování celého balení.

vybraná testerka | 08.08.2018

Šampon jsem předala přítelovi,kterého trápí seborea. Po prvním vyzkoušení mě bylo oznámeno,že hlava ho již nesvědí. Vuně byla příjemná, konzistence dobrá. Pění sice míň než obykle šapony pění. Balení dostačující. Cena za výrobek přijatelná.

Nenapadají mě žádné zápory

vybraná testerka | 05.08.2018

Šampon jsem předala babičce, která trpí seboreou, nejdříve mne ujisťovala, že ji nic netrápí, ale trvala jsem na svém. Po prvním upozorňuji po prvním použití mi volala, a celá nadšena mi oznámila, že ji hlava nesvědí. Jsou tomu 5 dní co jsem babičku viděla, zkontrolavala výsledky, a sama jsem byla překvapení. Seborea se pomalu vytratila, boláky již nená a hlava už nesvědí. Děkuji za možnost testování pro babičku.

Nevoní .

vybraná testerka | 04.08.2018

Tento sampon mě velmi příjemně překvapil. Již po jednom použití vidím malé zlepšení. Budu tedy doufat, že při pravidelném užívání obtíže zmizí úplně a nadobro. Vůně je jemná, nevtirava, peni dobře a rychle.

vybraná testerka | 03.08.2018

šampon byl při používání celkem příjemný, ani vůně mi nějak nevadila. Dobře pění a příjemně se nanáší. Potíže se svěděním a citlivou pokožkou hlavy lehce polevily, ale i tak si vlasy musím mít nejpozději obden.

21.11.2022

Neodolala jsem a vyzkoušela tento šampon na dceři, byla nadmíru spokojena.

21.11.2022

Kvalitní šampon na vlasy, jsou krásně hebké a jemné

25.02.2021

šampon byl pro mě velkým překvapením - po cca 5. použití je pokožka hlavy jakoby pevnější , nedrolí se a nesvědí

-

04.05.2019

Tento šampon na Seborelu mě příjemně a hodně překvapil.Mizí šupinky z vlasové pokožky a má specifickou vůni a léčivé učinky.Opravdu uvidíte zlepšení, konzistence šamponu je hustčí a méně pění, ale to vubec nevadí.

Dražší cena

12.01.2019

Můj revoluční objev! Používám teď mediket verši, kvůli kvasnice na ramenou... Ale jinak. Jsem objevila v lékárně i šampon. Moje věcně zasněžená ramena, stroupky od škrábání a seborea v obočí jsou. Fuč! 😍 Cena mi přijde adekvátní pro věc z lékárny, která skvělé funguje. Dříve jsem. Kupovala Vichy dercos a ten byl také dráhy

06.01.2019

Trochu dražší ale výborný šampon při problémech a pokožkou ve vlasech. Po několika umytích vlasů dle návodu vlasy nesvědí, pokožka je bez lupů a začervenání. Spokojenost, mohu jen doporučit, až na zmiňovanou dražší cenu

30.12.2018

Šampon na seboreu Mediket Ictamo má velmi dobré účinky. Šampon velmi účinně zklidnil pokožku hlavy. Svědění zmizelo a zarudnutí také. Použití je jako u běžných šamponů, tedy snadné a rychlé. Vřele doporučuji.

28.12.2018

Tento problém měl syn chvilku po narození, ale po pár dnech bez použizí jakékoliv chemie zmyzel. Stačilo jen použít hřebínek. Jelikož tento produkt nepotřebuji, tak jsem chtěla vyzkoušet jiných výrobek od této značky. Z důvodu problémové pokožky s atopickým ekzémem jsem se rozhodla pro Nutrilotio výživné mléko a rozhodně jsem neudělala špatně. Pokožka po delším používání byla znatelně zdravější, jemnější a nebyla tolik vysušená, jak ji normálně mám. Rozhodně si znovu pořídím. Ani cena mi nepřišla vysoká. Obdobné produkty stojí stejně. Tuto značku mohu doporučit.

30.11.2018

Šampon na seboreu Mediket Ictamo krásně s jemně pění. Šampon na seboreu Mediket Ictamo vlasy krásně umyje a pokožka je po jeho použití zklidněná. Pro seboreu skvělá volba! Šampon na seboreu Mediket Ictamo doporučji.

11.10.2018

na testování jsem vybraná nebyla, ale šampon jsem si zakoupila a už po prvním umytí jsem pocítila úlevu na pokožce, jsem ráda, že mně šampon pomohl budu jej i nadále používat, že nevoní mně nevadí, hlavně že pomáhá, díky za tip

žádné zápory jsem nenašla

04.10.2018

U nás šampon na seboreu používá děda a je spokojený. Svěděla ho dost pokožka hlavy a po používání tohoto šamponu se mu značně ulevilo od svědění a šupinatění, což obtěžovalo nejen jeho, ale i jeho okolí (nás).

01.10.2018

Tento šampon používá můj synovec, který se seboreou bojuje od narození. Teď je mu 7 let a moje sestra už na mytí vyzkoušela kde co. Až tento šampon mu ulevil a ložiska se začala zmenšovat, hlava míň svědit. Jeho vůně je hodně specifická, ale asi jako u všech léčebných přípravků. Důležitý je účinek a ten je výborný. Šampon mohu jen doporučit. Mám zase veselého synovce :D

01.10.2018

koupila jsem si tento šampon díky tomuto testování a už ho mám skoro měsíc a a jsem s ním moc spokojená. měla jsem problém s podrážděnou kůží na hlavě a lupy, ale je to mnohem lepší, jsem ráda že jsem ho mohla vyzkoušet a budu ho používat i dál.

29.09.2018

U dcery se seborea objevila. Po více umytí cca 3 týdnech jsme se konečně tohoto nepříjemného zarudnutí a svědění zbavily. Preventivně si dcera vlasy jednou za 14 dní tímto šamponem vlasy umyje a stále máme klid.

06.09.2018

Šampon Mediket Ictamo obsahuje účinné látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky, měl by pomoci od Seborey - ale asi jak komu, Manžel nebyl spokojený, po nanesení ho hlava pálila, zkusil 3x, žádný pozitivní účinek neviděl, tak jej přestal používat. Ale určitě jiným pomůže, prostě každý jsme jiný a co se jednomu zamlouvá, druhému nevyhovuje.

u nás se šampon minul s účinkem

03.09.2018

Seborea trápí mého tátu. Chtěla jsem pro něj šampon vytestovat, ale nezadařilo se. Tak jsem mu ho koupila. A musím říct, že je zatím moc spokojený. Po 2 týdnech červená ložiska ustoupila a kůže se zklidnila. Uvidíme za delší dobu. Ale zatím spokojenost. Jsem ráda, že se tady u vás na Bety.cz vždy dozvím nějaké zajímavé tipy na produkty.

03.09.2018

Tento šampon jsem zakoupila svému příteli, který se docela dlouho trápil a červenými pupínky. Myslela jsem, že je to lupénka, ale byla jsem vyvedena z omylu. Mohu říci, že zhruba po týdnu zaznamenal zlepšení a nyní po měsíci se koná neuvěřitelná proměna.

nevoní

01.09.2018

Tento šampon jsem koupila svému muži,který se už dlouho trápil s tvorbou lupů.I přes zmíněné nedostatky tohoto přípravku se nakonec celkem osvědčil.Tvorba lupů ,šupinek a svědění se naštěstí zmírnila.

Muž si stěžoval na pálení pokožky při mytí vlasů a ne zrovna příjemnou vůni.Z toho důvodu už mu jej nemám kupovat.

01.09.2018

I u nás řešíme občas problémy s lupy a citlivou, popraskanou kůží kolem vlasového porostu. Jsem ráda za tento výrobek. Šampon velmi účinně zklidnil pokožku hlavy. Svědění zmizelo a zarudnutí také. Použití je jako u běžných šamponů, tedy snadné a rychlé. Doporučuji,

28.08.2018

Velmi účinný na trápení s bolístkami ve vlasech a kolem vlasového porostu. Šetrný k lidskému organizmu. Snadné použití, aplikace i oplachování. Přiměřeně velké balení za přiměřenou cenu. Bez zbytečné parfemace.

26.08.2018

Doporučila jsem jej sestřenici pro dceru, která má problém se seboreou a byla moc spokojená. Už po dvou týdnech používání ustoupilo svědění pokožky a ložiska se zmenšila. A to navzdory tomu, že je léto a pokožka se potí. Bude prý i dál kupovat.

24.08.2018

Šampon na seboreu Mediket Ictamo jsme uzivala asi mesic, kdyz jsme mela supinatou pokozku hlavy, stacilo par pouziti a supinky opravdu mizely, staci opravdu male mnozstvi pripravku, dobre peni, jen teda smrdi...

23.08.2018

Přípravek jsem na základě tohoto článku koupila manželovi, kterého seborea už nějaký ten pátek trápí. Nejprve mi vyčetl, že jsem koupila tak drahý šampon, ale po pár umytí byl nadšený. Zlepšení bylo znát po čtvrtém použití, určitě budeme kupovat dál.

Cena je dost vysoká.

22.08.2018

Šetrný a hlavně účinný bojovník se svěděním a lupy. V horkém počasí obzvlášť vítaný a používaný. Šikovné balení umožňuje snadné nanášení. Pěkně se roztírá po celé hlavě. Bez zbytečné parfemace. Účinky jsou patrné po několika málo použitích.

19.08.2018

sama seboreu nemam ale kamaradka ano, vyzkousela uz moc druhu samponu atd. tady tento mela take, rikala ze mel prijemnou vuni avsak ze ji nijhak nepomohl spise mozna zhorsil sama uz by do neho znova nesla

14.08.2018

Šampon na seboreu Mediket Ictamo je skvělý. Sice přímo seboreu nemám, ale trápí mě svědění hlavy, pokožky a právě tento šampon mě svědění dokáže zbavit. Ihned po umytí vlasů se cítím příjemně, vlasy mám čisté a pokožka mě nesvědí.

12.08.2018

Šampon vhodný pro specifickou péči o pokožku hlavy, kdy je třeba eliminovat všechny dráždivé složky. Šampon bez vůně, velmi šetrný k pokožce citlivé na podráždění a sklony k seberoe či ekzémům. Mohu doporučit.

11.08.2018

Šampon Mediket proti seboreli je velmi kvalitní výrobek.Mému manželovi a vnučce se tvoří v hlavě strouky.Je to velmi nepříjemná věc.Po několika umývání tímto šamponem se kůže v hlavě o dost sklidnila.Aplikace je velmi rychlá a účinná.Cena je dostupná pro každého.

Žádné.

11.08.2018

Šampon na seboreu Mediket Ictamo je kvalitní prostředek, který funguje. Nepotřebuje vonět. Nemusí mít krásnou barvu. Důležité je, aby ulevil pokožce. Aby fungoval. Je připraven dle speciální receptury. Obsahuje látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky, díky kterým je účinný.

10.08.2018

Šampon na seboreu Mediket Ictamo používá můj bratr a moc si šampon chválí. Líbí se mi na něm, že mi nijak nedráždí kůži a po několik apoužitích ho přestala svědit hlava. Sice na úplně, ale po umytí vlasů mu nesvědění vydrží asi necelý den. Podle mě určitě při delším používání svědivost odezní a šampon má zvláštní vůni. Nevoní, ale ani nesmrdí

09.08.2018

Pocity po prvním použití jsou velmi dobré. Pokožka hlavy je zklidněná, zanícené okolí vlasového porostu taky. Přípravek má dobrou konzistenci a je bez parfemace, což jsem uvítala. Snadno se dokonale rozetře po celé hlavě. Zbytečně nepění. Cena přiměření velikosti balení.

09.08.2018

Do testování jsem se hlásila,bohužel mezi testerky jsem se nedostala.Mám syna který seboreou trpí a ráda bych mu pomohla.A protože mě zajímá,jestli opravdu pomůže začetla jsem se zde do převážně do kladných recenzí,rozhodla jsem se též pro vyzkoušení

07.08.2018

Tento šampon na seboreu Mediket Ictamo mě mile překvapil,zlepšení se dostavilo už po týdnu,má učinné látky,které mají antibakteriální učinky,výhodou je že není parfémovaný a bez parabenů tento šampon,doporučuji.

05.08.2018

Mezi klady bych řadila že v šamponu jde o účinné látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky a vracejí kůži rovnováhu. Supr je že působí navíc protizánětlivě a zklidňuje podrážděnou kůži hlavy. Nemá zbytečně barviva ani parabeny a není parfémovaný. Ideální pro citlivou kůži. Nezatěžuje

05.08.2018

TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo - vím že jde o velice kvalitní přípravek,který skutečně účinkuje.Mohu ho všem doporučit,kteří trpí tímto nepříjemným vlasovým problémem..zabírá to poměrně rychle

04.08.2018
Doporučení: 19

Jeden můj známý tímto problémem trpí a měl možnost vyzkoušet tento výrobek. Byl velmi pozitivně překvapený, jak se seborea ve vlasech zlepšila právě díky tomuto výrobku. Z toho důvodu se rozhodl, že ho bude používat, neboť mu velice důvěřuje a věří, že se do budoucna tohoto nepříjemného problému zcela zbaví.

Jen samá pozitiva.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:11
405 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:50
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:15

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat