TESTOVÁNÍ: Stimulátor klitorisu Satisfyer Penguin

07.06.2021 | Testování

Nemáte stálého partnera, žijete ve vztahu na dálku, nebo jen milujete orální sex? Pak vám ve sbírce erotických pomůcek nesmí chybět stimulátor klitorisu se schopností sání! Hledáme 5 testerek, které ho přizvou do své postele a zkusí sílu podtlaku!


Celkové hodnocení: 100%

Hodnocení: 14 testerek


Na jazyce a rtech se nachází velké množství nervových zakončení a penis nebo klitoris se vždy vyloženě těší, až je milostný partner obsype polibky. Ostatně, právě kontakt úst a pohlavních orgánů je podle anket jednou z neoblíbenějších sexuálních praktik, bez které se v životě neobejde až 75 procent jedinců. Milují ho muži a ženy napříč generacemi a zvlášť dámy si orální péči o svoji vulvu nesmírně užívají, protože většinou orgasmus prožívají právě díky stimulaci poštěváčku (pochva je až na místě druhém).

Když snaha není odměněna

Bohužel, někdy stačí nesprávné tempo dráždění, méně šikovný milenec nebo špatná technika a vyvrcholení není tak uspokojivé. Naštěstí některé výkonné a důmyslně vymyšlené pomůcky mohou sílu, délku, intenzitu i zabarvení orgasmu zachránit. K těm patří Satisfyer Penguin, který i vás dostane svým originálním a hravým designem vyšperkovaným k dokonalosti.

Takových slastných vychytávek je ale víc. Udělejte si na stránkách diskrétního erotického obchodu Sexshop 51 radost - s kuponem BETY2021 získáváte slevu 15 % (platí na celý sortiment do 30.9.2021). Ale teď zpět k něčemu, co je jako jin a jang klitorálních potěšení.

Rozkoš na 11 způsobů

Uvedená černo-bílá hračka připomínající tučňáka je sice ozdobená růžovou mašličkou, ale to jí na výkonu nic neubírá, naopak. Vtipný design v kombinaci s důmyslnou technologií zajišťují jedinečný pulzační zážitek tlakových vln v rámci 11 stimulačních programů, ze kterých si vybere každá hrdá majitelka této hračky. Vždyť se skrz ni prosaje až do orgastického ráje nejen o samotě, ale i s partnerem! Jak to celé funguje?

Proč se nesoustředit jen na střed klína?

Stačí přiložit silikonovou hlavičku do oblasti klitorisu a oddat se intenzivnímu potěšení a jedinečným orgasmům. Zkuste trochu experimentovat s úhly i stranami a nechte se laskat jakoby z boku. Obvykle totiž bývá jedna strana klitorisu citlivější než ta druhá. Výhodou je, že kdo má Satisfyer, získá pro své erotické pokusy neomezený prostor a čas. Tučnák totiž vyniká velmi tichým chodem, který nikomu dalšímu z rodiny neprozradí, co se děje pod peřinou. Ergonomický tvar, menší velikost a hmotnost ho oproti jiným stimulátorům předurčují na pozici žádaného společníka nejen na cesty. Značka Satisfyer to prostě umí!

Nelétavý pták je přizpůsobený i k potápění

Ještě většímu potěšení nahrává i fakt, že hračka je plně voděodolná, takže ji nějaká ta kapka tekutiny rozhodně nerozhází. Odnímatelná silikonová hlavička také umožňuje pomůcku důkladně vyčistit, hlavička se přitom dá kdykoli vyměnit. Tučňák se nabíjí pomocí magnetického USB kabelu, je vyrobený z příjemného silikonu a ABS plastu a používá se s lubrikanty na vodní bázi. Když přivřete oči, máte pocit, že vám klín saje partner z masa a kostí. Nebo ne, je to prý ještě lepší. Potvrdí, nebo naopak vyvrátí tuhle informaci nějaká z pěti vybraných testerek? 

Běžná cena 1 299 Kč

Sexshop 51 nabízí i další rozkošné produkty a stimulátory klitorisu.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by pro ně byl Satisfyer Penguin tím pravým postelovým společníkem? 
HLASTE SE DO 20. ČERVNA 2021.
Vybrané testerky získají 1ks stimulátoru klitorisu Satisfyer Penguin​.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.


Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:24
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
38 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat