TESTOVÁNÍ: Tefal Gril Smoke Less

26.06.2019 | Testování

S bezkouřovým domácím grilem Smoke Less (TG900812) od Tefalu si užijete grilováním lahodných pokrmů po celý rok z pohodlí vaší vlastní kuchyně.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 31 testerek


Speciální technologie Smoke Shield zajišťuje až o 70 % méně kouře a také méně zápachu pro výsledky vaření s plnou chutí kdykoli.

Skvělý výkon pro skvělé zážitky

Plus díky dvěma silným nezávislým topným zónám a nastavitelnému termostatu lze současně dokonale ugrilovat vše od masa, přes ryby po zeleninu – pro neomezené možnosti!

Vysoký výkon grilování pro lepší restování a šťavnatější maso. S nastavitelným termostatem zvládnete snadno nastavit správnou teplotu pro všechny druhy ingrediencí: nízkou, teplou, střední, vysokou a restování.

Odnímatelné plotny a tác na šťávu, které lze mýt v myčce, pro rychlé a snadné čištění.

Více informací na www.tefal.cz

Cena: 4 499 Kč

19.01.2023

Výbornej gril , který zvládne ugrilovat maso, klobásy , ale i zeleninu

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

dokonalý gril, absolutně se s k němu nic nepřipálí

28.10.2022

Skvělý pomocník na jakékoliv grilování

žádné jsem neshledala

13.03.2021

naprosto užasný gril vhodný snad úplně všude! miluju grilovačky a toto je presně to, co ti umožní grilovat i doma!

10.07.2020

Gril je skvělý , vhodný na oslavy i pro více lidí, maso se na něm skvěle pripravuje

09.07.2020

Skvělý gril nejen na party doma, ale vhodný i na romantickou večeři.

20.05.2020

Nastavitelná teplota, velká plocha pro grilování, snadné čištění

Vysoká cena

20.08.2019

Protože zatím stále bydlíme v panlaku a na domeček se zahrádkou čekáme,, tak tento gril velmi ocenujeme. Můžeme si díky němu dopřát skvělá jídla doma, a neřeším kouř nebo dým. Gril se taky snadno meje a obsluha je jednoduchá.

01.08.2019

U nás doma jsme milovníci grilování, ale bohužel nemáme zahradu a tento gril je výborné řešení. Nekouří, takže neobtěžujeme sousedy. Ovládání je velmi snadné a jídlo z něj chutné :) Na rozdíl od jiných typů grilů se docela dobře myje.

31.07.2019

Tefal Gril Smoke Less je výborný grill, když přijde návštěva a venku je zrovna špatné počasí. Gril je prostorný a tak se na něj vejde spoustu jídla i pro více lidí. Tefal Gril Smoke Less je trefa do černého!

27.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

25.07.2019

Tefal Gril Smoke Less je ideální pomocník pro ty, kteří mají rádi grilování a z nějakého důvodu nemohou grilovat venku a nebo jen hledají zdravější verzi. Gril je velice snadný na čištění a díky technologii Smoke Shield Vám tolik nezamoří byt zápachem.

18.07.2019

Grilování úžasných pokrmů si teď můžeme užívat kdykoliv během roku.Tento domácí bezkouřový gril nás o tom přesvědčí.Ugriluje vše přes maso,ryby ,zeleninu.Velkou výhodou je,že plotny a tác na šťávu jsou odnímatelné a můžeme je umýt v myčce!

vyšší cena

14.07.2019

Kuchyňské výrobky od tefalu si užíváme i při grilování. Gril a potraviny na něm produkují minimum kouře, takže se dá grilovat i v uzavřených prostorách. Povrch plochy je vyroben z nepřilnavých materiálu, pokrmy se tedy nepřipalují, jsou zdravější, rovnoměrně prohřáté či propečené. Ovládání je snadné, nastavení teploty také. Gril je bezpečný, snadno přenosný a jeho údržba bezproblémová.

13.07.2019

Kdo by rád negriloval? Bezkouřový gril, který můžeme mít v kuchyni. Ugriluje masíčko a zeleninu. Má nepřilnavý povrch a odnímatelné plotny - takže údržba je snadná. Má nastavitelnou teplotu - od nízké až po hodně vysokou.

12.07.2019

Tento gril je super na grilování po celý rok, ať doma, na balkoně či venku. Je bezkouřový. Má dvě pečící plochy, na každé jde nastavit jiná teplota. Desky jsou vyjímatelné, dají se mýt v myčce. Mají nepřilnavý povrch.

Máme doma o polovinu levnější model od Tefalu a má téměř stejné vlastnosti. Cena se mi teda zda vyšší.

12.07.2019

Na grilu se mi líbila možnost nastavení rozdílných teplot. Je fajn, že odnímatelné části grilu lze mýt v myčce. Kvalitní nepřilnavý povrch. Technologie Smoke Shield, díky které by se mělo uvolňovat o 70% méně kouře a zápachu

- Velikost grilu - cena

11.07.2019

Super věc pro všechny co miluju grilování, ale nemají zahradu kde by se dalo grilovat :D rychle se nahriva, snadno se čistí, vejde se na něj spousta jídla najednou a dá se grilovat maso, sýry, zelenina, prostě vše najednou. Používáme dost často :)

09.07.2019

TESTOVÁNÍ: Tefal Gril Smoke Less.Podle mě je největší výhodou tohoto grilu to že se dá na něm současně grilovat skoro cokoliv.Druhou výhodou je snadná manipulace s grilem i snadné omývání.

09.07.2019

Grilované pokrmy ještě zdravěji, ještě rychleji a bezpečněji. To nám umožní tento gril od renomované značky. Velká grilovací plocha vyrobená z praktického, odolného materiálu připraví jídlo bez připálení. Kouř je redukován na minimum, můžeme tak grilovat i v bytě. Jídlo připravíme bez zbytečného tuku se zachováním přirozené chuti. Snadné ovládání i údržba. Praktický termostat umožní snadné zvolení požadované teploty.

08.07.2019

Báječná věcička pro ty, co milují grilování po celý rok a nebo nemají možnost grilovat na balkoně v bytě. Snadno se používá. Zvládne každý. Maso je velmi rychle připravené a šťavnaté. Je to i dobrý tip na dárek.

05.07.2019

Tefal Gril Smoke Less je skvělý výrobek, protože se jedná o velmi variabilní přístroj, na kterém můžeme grilovat kdekoliv v bytě. Zároveň velice oceňuji, že lze na něm ugrilovat vše od masa, přes ryby po zeleninu, což je pro mě důležité, protože tyto potraviny velice ráda griluji. Také zajišťuje až o 70 % méně kouře a také méně zápachu, což velice kvituji.

Žádné.

05.07.2019

Tefal Gril Smoke Less – nevychází z toho spálený kouř. Je z odolného materiálu. Plochy grilu se dají dát do myčky. Je dost velký, má dvě topné oddělené zóny na grilování. Ugriluje vše, maso i zeleninu. Produkuje o 70% méně kouře. K ovládání se používá termostat s teplotami – nízká, teplá, střední, vysoká a restování.

04.07.2019

Grilování miluje celá naše rodina a tak přes letní měsíce se u nás gril nezastaví. V zimních měsících jsme vždy litovali, že gril musí být uklizený a čekat až příjde ten správný čas na opětovné použití v krásných teplých měsících. Tento produkt od značky Tefal mě naprosto očaroval. Maso z něho chutná naprosto skvěle, i když s masem z venkovního grilu se to srovnat nedá. Státle postrádá tu klasickou vůni. Na Tefal Gril Smoke Less oceňuji jednoduchost používání a čištění. Doporučuji :-)

03.07.2019

Tefal Gril Smoke Less je podle mě docela dostatečný. Já teda milovnice grilu nejsem, ale můj partner ano azbytek rodiny taky, takže jsme tohle prostěmuseli mít doma. Můžu ale říct, že se pěkně umývá, nedělá doma binec.

02.07.2019

Bezkouřový domácí gril Smoke Less od Tefalu mě oslovil. Celoroční grilování doma a bez kouře je pro mě jasnou volbou. Manipulace s grilem i jeho údržba je jednoduchá, což oceňuji. Ještě nedávno jsem si grilování v bytě bez balkonu nedovedla představit :-).

02.07.2019

Pro milovníky grilování báječná věc. Není třeba koukat, jaké je venku počasí. Na tomto grilu můžete grilovat i v obýváku. Je bezkouřový. Díky modernímu zpracování povrchu se na něm pokrmy nepřipalují. Je snadno omyvatelný, snadno se udržuje v čistotě. Praktický termostat reguluje teplotu grilovací plochy dle potřeby snadno, rychle a bezpečně.

01.07.2019

Tento gril Tefal Smoke Les umožňuje grilovat po celý rok.Má nastavitelný termostat.Dá se na něm grilovat od masa počínaje,ryb a zeleniny vše.Má vysoký výkon grilování.Nepřílehavý povrch,a odnímatelné plotny umožňují snadnou údržbu.

Žádné

01.07.2019

Gril Smoke Less od Tefalu je vhodný hlavně do kuchyně, jelikož je téměř bezkouřový, takže si můžete své oblíbené grilování užívat nejen v létě venku. Má opravdu vysoký výkon,takže maso se dobře a rychle griluje na odnímatelných plátech, které se pak právě díky lehkému odnímání, lehce umyjí.

nic

28.06.2019

Kdo by teďka v létě neřešil jaký koupit gril. Tenhle mě celkem oslovil. Pěkně vypadá a navíc má skvělý funkce a dobrý výkon. Ideální na párty s přáteli. Speciální technologie Smoke Shield zajišťuje až o 70 % méně kouře a také méně zápachu pro výsledky vaření kdekoliv. Takže i u nás doma je to v pohodě.

Cena

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat