TESTOVÁNÍ: Testování kváskového pečiva Baker street

22.02.2023 | Testování

Lahodná svačinka, kterou si můžete vzít kdykoli a kamkoli? Bleskurychle podávaná snídaně, jež nezabere žádný čas? Ta vláčná, voňavá a od Baker street! Hledáme 40 z vás, kteří otestují Kváskový toustový chléb máslový a Kváskový závin s náplní makovou a tmavou polevou!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 65 testerek


Ať už vaše děti mají jarní prázdniny, chystají se na lyžařský výcvik nebo pro ně máte překvapení v podobě výletu vlakem, vždy jim (i sobě) přichystejte něco na zub. Třeba takové tousty jsou jednoduchým a chutným jídlem, které zasytí a potěší žaludek snad každého strávníka. Mohou obsahovat šunku, sýr i plátek jablka, který jim dodá kyselou šťavnatost, základem je však vždy kvalitní toustový chléb.

Vláčnost a chuť toustového chleba

Zvolit můžete ten kváskový od Baker street, jež v sobě navíc ukrývá i máslo! Tento Kváskový toustový chléb máslový je skvělý i bez tepelné přípravy, na sladko i na slano. 

Ručně vyráběné pečivo Baker street přinášejí zákazníkům prémiové pečivo, které je vyrobeno z vlastního kvásku a několik hodin zrajícího těsta. A právě kvásek, o kterém se říká, že je plnohodnotným členem rodiny, bývá základní surovinou při výrobě tohoto pečiva, neboť bez něj by nemělo vláčnou střídku a výbornou chuť. I proto kombinací kvalitních ingrediencí a tradičního pekařského řemesla na této dobré adrese vznikají produkty, které oceníte doma i na cestách. Mimochodem, k toustům přibalte i něco sladkého. Kváskový závin s náplní makovou a tmavou polevou (400 g) je to pravé!

Makové potěšení

S kynutým těstem je práce jako na kostele a mnohdy snaha upéct domácí pečivo skončí dříve, než vůbec začne. Pro tyto (a jiné) případy sáhněte po Kváskovém závinu s náplní makovou a tmavou polevou, který váš mlsný jazýček potěší skvělou náplní. Příprava těsta na něj zabere úctyhodných 20 hodin, úspora času je tedy dechberoucí! Závin stačí pouze nakrájet a užívat si skvělou chuť.

Cena testovacího balíčku: 130 Kč

Pro více informací navštivte internetové stránky www.baker-st.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jsou z Prahy a okolí a zda je pro ně chystání svačinek časově náročné.
HLASTE SE DO 12. BŘEZNA 2023.
Vybrané testerky získají balíček s toustovým chlebem a závinem od Baker street. 

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 28.03.2023

vydrží dlouho čerstvé krásné nadýchané a syté, ale ne těžké opečený toustový chléb má ještě lepší chuť balení má ideální velikost závin je plný náplně a má vynikající chuť, posypka mu dodává užasnou chuť je ideální jako snídaně toustový chléb chutná úžasně i samotný, není cítit kvasem, přitom má nejlepší vlastnosti kváskového pečiva

závin se rozpadá v ruce poleva na závinu není skoro cítit

vybraná testerka | 27.03.2023

Ráda bych připojila fotografii pečiva, ale bohužel to není možné - jenom se po něm zaprášilo. Toastový chléb je chutný, plátky dostatečně velké a bez nasládlé příchuti, jak se u tohoto pečiva někdy stává. Makový závin má poctivou, vláčnou náplň, sladký je tak akorát. Příjemným bonusem je oříškový posyp.

Makový závin by mohl by být větší, popřípadě by v nabídce mohly být různé gramáže.

vybraná testerka | 27.03.2023

Oba tyto produkty mě ohromily! Nečekal jsem, že bych ve světě pečiva mohl objevit něco, co posune obyčejný toastový chléb na nový level. Toastový chléb je naprosto vynikající, máslová chuť, která se rozvoní po celé kuchyni, když toast opečete a pak při jezení se rozplyne v puse. Jde vidět, že si značka opravdu zakládá na kvalitě, jelikož jsou plátky chleba velké a hutné a opravdu stojí za každou korunu. Vyzkoušel jsem ho ve všech možných podobách - opečený, zapečený, osmažený na pánvi a vždy byl výborný! Závin s makovou náplní je krásně jemný a výborné makové náplně je opravdu hodně! Rozhodně to není žádný ošizený kousek pečiva. Závin chutnal nejen mně ale celé rodině, takže pokud máte rádi mák, toto je jednoznačná volba a my už žádný jiný makový závin kupovat nebudeme! :) Oba produkty tedy za mě jednoznačně stojí za vyzkoušení a i přes vyšší cenu se toto kvalitní pečivo rozhodně vyplatí!

Vůbec žádné zápory nejsou

vybraná testerka | 27.03.2023

Oba výrobky byly výborné. Makový závin byl bezkonkurenční, obsahuje velké množství náplně. Vhodný na snídani. Vydržel i několik dnů otevřený a na chuti mu to neubralo. Toastový chléb je mírně nasládlý, část jsme využili na výrobu nádivky. Ze zbytku byla chutná večeře v podobě toastů. Určitě doporučuji!

vyšší cena

vybraná testerka | 26.03.2023

Makový závin je naprosto návykový. Všem chutnal a byl hned pryč. Jemné pečivo s výraznou makovou chuti. Doopravdy hodně naplní uvnitř. Líbilo i to, že je trošku sladší. Nejlepší makový závin v obalu. Není vůbec suchý. Bomba. Chléb po toastovaní se nerozpadá a drží strukturu. Fajn máslová přichuť a barva.

Chléb bohužel nechutnal v porovnávaní s ostatními. Je o něco lepši po toastovaní, ale i tak spíše podprůměrný.

vybraná testerka | 26.03.2023

Výborné pečivo - toasty luxusní, normální toasty od značky supermarketu nebo konkurence tahle skvěle nechutnají. Krásne křupou a mají úžasnou máslovou chuť. Vydrží čersvé pár dní, bez poklesu kvality. Mákový závin byl luxusni - bohatá chuť, hodně máku a měkoučké těsto. Určitě si budeme kupovat i příště!

Nic :)

vybraná testerka | 26.03.2023

Oba výrobky byly výborné. Kváskový toastový chléb byl vynikající, jemný, po opečení křupavý, toasty byly skvělé. Kynutý závin s makovou náplní neměl nejmenší chybičku, byl úžasný, hlavně bylo v něm hodně makové náplně, na snídani se skvěle hodil. Oba výrobky doporučuji a určitě někdy v budoucnu zakoupím.

Žádné

vybraná testerka | 25.03.2023

Vynikající. Chutný na zapečené tousty. Připravili jsme zapečené tousty a také na sladkou. Pochutnali jsme si, viz vyobrazené fotky. Ke kladům patří, že rychle neokrává. Už jsme si znovu koupili a rychle zmizel, stejně, jako ten na testování. Mohu doporučit, i když je trochu dražší než klasický toustový chléb

Nenašla jsem žádný zápor

vybraná testerka | 25.03.2023

Nejsem klasický vyhledávač bílého pečiva, ale musím říct že se po Kváskovém chlebu i Kváskovém makovém závinu u nás zaprášilo. Chléb byl oproti jinému toustovému vláčnější, chuťově výraznější. A makový závin? Opravdu dobrá chuť- mnoho máku a ještě ve spojení s oříšky. Obojí se stane součástí naší kuchyně.

U Kváskového chleba bych uvítala i menší variantu balení, ale to není žádný zápor 😊

vybraná testerka | 23.03.2023

Toustový chleba je jemný, po opečení křupavý. Je v něm cítit i máslová chuť. Tousty z něj jsou opravdu dobré. Tousty na sladko, i naslano chutnají skvěle. Stojí za to ochutnat Závin má opravdu hodně náplně, posypaný ořechy nahoře a opravdu zasytí. Ke snídani ideální. Věřím , že i pro děti je vhodný.

K toustovému chlebu nic. Závin má až moc náplně podle mého a celkem dost sladký. Celkově vyšší cena produktu.

vybraná testerka | 23.03.2023

Oba výrobky mně moc chutnaly. Makový závin byl snad nejlepší kupovaný, který jsem měla, velké množství náplně. Mňam, určitě koupíme znovu. navíc vydržel dlouho vláčný. Toastový chléb na mě byl trochu sladší, ale po tepelné úpravě a doplnění šunky a sýru výborný. Oba výrobky od Baker Street doporučuji!

vyšší cena

vybraná testerka | 22.03.2023

Z testování pečiva Baker street jsem byla příjemně překvapena. Bylo moc dobré. Závin byl vynikající, nebyl vysušený ani úplně mokrý. Byl akorát tak vláčný. Mák byl super příjemná chuť. Výborná svačina na výlet. Toustový chléb byl taky super s máslovou příchutí. Zkoušela jsem ho jen samotný opéct k vajíčkám se slaninou i zapečený se šunkou a sýrem. Výborné byly obě varianty.

Nic je vynikající

vybraná testerka | 22.03.2023

Vyzkoušeli jsme s rodinou manželem i syny oba výrobky. Závin jsme snědli, hned ten den jak přišel a byl vynikající. Hodně plněný a to těsto vláčné, vůbec z něj neodpadávaly žádné drobky vysušené. Moc nám chutnal. Toustový chléb jsme udělali tousty, mix slanina, sýr, šunka, opravdu výborná chuť toho chleba po másle, navíc byl křupavý a opravdu to zasytilo. Moc jsme si pochutnali, až uvidím někde v obchodě, ráda si zakoupím. Doporučuji všem vyzkoušet.

vybraná testerka | 21.03.2023

Za mne velká spokojenost. Chléb vydrží otevřeny opravdu v top stavu. Je velmi chutný, přijde mi jižnější, než klasicky toustovy chleb. Je výborný se sunkou a chedarem úplně stejně jako s máslem a marmeladou. U nás doma obstál na jedničku, budu urcite kupovat dále . Skvele vyřešena snídaně i svačiny .

Žádné

vybraná testerka | 21.03.2023

🫔 Makový závin je opravdu výborný u nás během 5 minut bylo po něm. Je to dokonalá kombinace těsta, to díky kvásku a mákové náplni, té je 50% z toho je 36 % jenom mák a zbytek jsou ovocné pyré, což je znát i na chutí. Navrchu je tmavá poleva posypaný praženými oříšky. Lepší závin jsem opravdu nejedla. Je jemný, vláčný a nadýchaný, není šizený naplněním a při chuti je kromě máku znát i ovocný nádech. Na mne je dost sladký,ale je to výborný nejen k snídani, ale i jen tak ke kávě. Za mne nevýhodou je, že je cenově dražší, což chápu, protože kvalitou a chutí se k obyčejném závinu nedá přirovnat. 🍞🍞 Toustový chléb Jsou silnější plátky, které jsou tak akorát. Je výborný nejen samotný, ale i se sýrem či na sladko s marmeládou,dají se krásně namazat aníž by se drolil, ale i tepelně zpracovaný. Já udělala croque monsieur. Co mi uchvátilo tak jeho vůně po otevření, ale jeho chuť mi přišla trochu sladší oproti jiným toustovým chlebům, jinak je výborný. Za mne opět Baker street nezklamala pečivo je sice dražší, ale výborné. Doporučuji vyzkoušet

maximálně cenově dražší

vybraná testerka | 20.03.2023

Kváskový toustový chléb i makový závin byly naprosto vynikající. Makový závin zaujal hlavně naši dcerku, která miluje mák a není moc velký jedlík. Zde si i přidala. Oboje bylo krásně vláčné, toustový chléb voněl a makový závin byl plný máku, nešizený, nevysušený a ocenili jsme i křupavý posyp. Toustový chléb jsme vyzkoušeli jako tousty, ale ještě více nám chutnali topinky s máslem. Je zde opravdu cítit i chutnat rozdíl kvality oproti standardnímu toustovému chlebu.

Jen vyšší cena

vybraná testerka | 20.03.2023

Testování máslového kváskového chleba překvapil mé očekávání. Po otevření krásně voněl, byl lehký, křupavý nerozpadal se. Chuť cítila po másle. Makový závin, luxusní záležitost s bohatou a slušnou dávkou máku, s jemnou konzistencí, rozplýval se v puse !Takové kvalitní pečivo jsem dlouho nejedla. Mohu je doporučit ochutnat ! Nemá konkurenci !Moc ráda jsem testovala.

Vysoká cena, pro mnohé nedostupné. Je asi určená kvalitou !

vybraná testerka | 20.03.2023

Toustový chléb - při rozbalení nádherně voní, měkký, lehký, neobsahuje žádné bublinky a praskliny. Je jemný a chutný i neopečený. Při zapečení se opéká všude stejnoměrně. Krásně křupavý, ale není tvrdý. Makový závin - příjemně mě překvapil velký obsah makové náplně. Těsto je jemné. Vše krásně doplňuje vrchní čokoláda a oříšky. Celkově výborná chuť.

vybraná testerka | 20.03.2023

Závin je výborný, sytý, mák není vy sušený, po krájení drží tvar. Je výborný jako zákusek a celkem zasytí. U nás zmizel velice rychle😂😂😂. Chléb je výborný, měkký, chutná se sladkým i slaným. Je pevný a nedrolí se při jídle. Výborné syté svačinky, které po otevření vydrží čerstvé a chutné. Moc jsme si pochutnali.

žádné

vybraná testerka | 19.03.2023

Kváskový závin s makovou náplní a tmavou polevou - výborná chuť. Je skutečně makový s jemnou konzistencí. Kromě máku chutná i vanilkově, jako bychom jedli i cukr. Těsto se nelepí, nerozpadá před konzumací a hodí se na něj i šlehačka, případně marmeláda jakékoli příchutě, to samé zmrzlina. Množství 400g je pro tříčlennou rodinu přiměřené. Kváskový toastový chléb máslový - odpovídající chuť po másle i tvar a velikost. I na topinky se náramně hodí. Díky vláčné a měkké konzistenci se výborně konzumuje i starším občanům s umělým chrupem. Drží na něm máslo, pomazánky i marmeláda 500 g balení stačí malé rodině na 2 dny.

Cena kolem 70 Kč v případě Kváskového závinu s makovou příchutí je poněkud vysoká, i přes nespornou kvalitu produktu. To samé i u toastového chleba s máslovou příchutí.

vybraná testerka | 19.03.2023

Testování bylo velice příjemné. Chlebik byl o poznání silnější než běžné toastove chleby,a hlavně se nerozpadal a držel krasne pohromadě,maslova chuť je bonus,a je velice chutný tepelné formě,v té normální podobě uz tak chutný nebyl. Makovy zavin za me naprostá Topka,tak vynikající balené pecivo jsem dlouho nejedla.Akorat sladký,a te napl e naprostá spokojenost a bonus poleva nahoře.. za me luxusní záležitost

toastovy chleb v netepelne úpravě nebyl tak chutny

vybraná testerka | 19.03.2023

Delikatesa! O téhle značce jsem zatím neslyšela a je to škoda. Makový zavin byl parádní. Těsto jemné a vláčné a hlavně pořádná porce náplně uvnitř! Za nás obří spokojenost, protože zavin byl fakt makový. Klobouk dolů za ručně vyráběné těsto. Každopádně výborná svačinka ke kávě, dalo by se říct jako od maminky.. Toastovy chleba taky moc chutnal. Vláčný a máslový. Takže také velká spokojenost!

Zatím jsem tuhle značku neviděla nikde v obchodě...

vybraná testerka | 19.03.2023

Testování kváskového pečiva Baker street bylo parádní, celá rodina se radovala a testovala s chutí :) Toustový chléb je skvělý, pěkně drží tvar, má výbornou konzistenci, je chutný. Zkoušeli jsme tousty, topinky i jen obložit nastudeno, vynikající na všechny způsoby. Makový kváskový závin na první pohled vypadá luxusně a je moc dobrý. Výrobce nešetří mákem, je ho tam opravdu hodně, já bych klidně uvítala trošičku víc těsta :)) Zdobení závinu je také krásné, nestyděla bych se ho nabídnout návštěvě :) Děkuji za bezva testování a ráda doporučuji všem kváskové pečivo Baker street ochutnat.

Nevadilo by mi malinko více těsta u makového závinu. :)

vybraná testerka | 19.03.2023

Testování kváskového pečiva Baker street bylo úžasné. Moc si pochutnala celá rodina. Kváskový toustový chléb máslový je krásně vláčný a má moc dobrou chuť. Na první ochutnání jsou poznat kvalitní suroviny. Kváskový závin s náplní makovou a tmavou polevou je famózní, vynikající spojení úžasného těsta, velké porce makové náplně a skvělé polevy úplně předčilo naše očekávání. Velmi kvalitní pečivo, které moc doporučuji!

vybraná testerka | 19.03.2023

Pečivo Baker Street nám doma zpříjemnilo víkendový rodinný brunch a moc nám všem chutnalo. Toustový chléb byl pro nás nejlepší v zapečené formě se šunkou a sýrem. Manžel si nakonec přidal ještě barbecue omáčku, se kterou to bylo opravdu výborné kombo. Ovšem nejvíce mě osobně zaujal makový závin, který byl velmi vláčný, s opravdu slušnou dávkou maku a chuťově ho hodnotím jako opravdové "nebe v hubě". Zatím nejlepší makový závin v mém životě a jsem moc ráda, že jsem tento závin objevila, určitě ho nemáme doma naposledy.

Toustový chléb v nezapečené formě není tak vláčný, ale u nás doma milujeme tousty, takže nám to vůbec nevadilo.

vybraná testerka | 19.03.2023

Toustový chleba je cítit po másle,alespoň já to tak cítím.Je velice chutný na všechny způsoby a i samotný,lepší než jiné značky. Makový závin je luxusní ,výborný a těžký jak je nacpaný mákem ,nedá se srovnat s jinými záviny. Já a moji kluci jsme si pochutnali, i při venkovních svačinách. Ráda nám koupím do zásoby, značka Baker street se povedla a je mňam.

vybraná testerka | 18.03.2023

Kváskový máslový toastový chléb mě velice překvapil .Má jemnou vůní po másle jako čerstvě upečený.Má vynikající chuť a u nás doma byl hned pryč. Makový závin když ochutnáte jeden kousek hned chcete další.Jevláčný a má bohatou náplň sladkou tak akorát.Oříšky na povrchu k tomu dávají jěště lepší chuť.Doporučuji ochutnat.

Žádné

vybraná testerka | 18.03.2023

Toastový chléb je vynikající,uplne jiny nezli obycejne bezne toa.chleby,chutově opravdu dobrý,zasytí.Kupovat ho pravděpodobně budu,akorát ne tak často jak bych chtěla,protože ho nekoupíte všude,ale už jsem si zjistovala.Ještě uvidím,ale je o mnoho lepší než obyčejné chleby,které se mi skoro příčí. Kváskový závin je sladký tak akorát,ne moc,je tam opravdu hodně máku,což mi uplne nevyhovuje,ale i tak je moc dobrý,vláčný,též zasytí.Též si ho ráda koupím,ale take ne moc často,ale není to z toho samého důvodu,ale protože je tam hodně máku.Ale raději hodně nežli méně.Jsme s partnerem mile překvapeni těmito pekařskými výrobky.

moc máku u závinu,jinak nic

vybraná testerka | 17.03.2023

Kváskového pečivo Baker street mě naprosto nadchlo. Makový závin je naprosto dokonalá kombinace chutí těsta a máku. Máku je v něm opravdu hodně, sladkost je přesně akorát. Je krásně vláčný, nadýchaný. Kupovaný závin jsem nikdy nejedla tak lahodný jako je tento. U toustového chleba mě řekvapily silnější plátky, které jsem ale velice ocenila. Je vynikající i bez tepelné přípravy, dá se na něj vše krásně namazat, aniž by se zlámal. Chléb krásně voní, je výborný naslano i nasladko. Jeho chuť mi přišla lehce sladší než u jiných toustových chlebů. Z obou produktů jsem nadšena, moc mi chutnají.

Nejsou tak lehce dostupné, jen ve vybraných prodejnách, což je škoda.

vybraná testerka | 17.03.2023

Testovala jsem Kváskový toustový máslový chléb a Kváskový závin s náplní makovou a tmavou polevou. Toustový chléb je velice chutný, je jemný a vláčný. Pochutnávala jsem si na namazaném s tvarohovou pomazánkou. Makový závin mě překvapil skutečně bohatou náplní, jen byl pro mě dost sladký. Za mě doporučuji.

Hodně sladká maková náplň.

vybraná testerka | 17.03.2023

Maková náplň nepatří k mým nejoblíbenějším, proto jsme testovaly společně s maminkou. Dle maminky se závin povedl a nemá chybu. Doma bychom takový určitě neupekly. Já oceňuji bohatou náplň, zdobení a hlavně vláčnost těsta, jiné bývají hodně suché. Doufám, že bude v nabídce třeba i tvarohový nebo dokonce višňový :-P Toustový chléb potěšil především tvarem. Kupujeme Tousťáček, ale je spíš jako veka, tento je do toustovače ideální. Chuť perfektní jako u tousťáčku.

vybraná testerka | 16.03.2023

Makový závin je nejlepší, co jsem kdy jedla, není tak sladký a naplněn je víc než dost. Jde vidět a hlavně cítit, kolik práce za tím stojí. Toustový chléb voní jako vánočka, oceňuji, že už je nakrájený a spotřebu má minimálně 5 dní. Po zkousnutí je tvrdší konzistence, avšak ti připisuji kvásku. Ideální je formou sladké snídaně, vyzkouším i recept s cibulovým chutney, chedarem a slaninou.

U obou to bude vyšší cena, ale za kvalitu se prostě platí. Toustový chléb je na mě až moc sladký, klidně bych cukr ubrala.

vybraná testerka | 16.03.2023

Kváskový závin - Nejsem na sladké, ale tento závin mě velice překvapil a zachutnal mi. Je jemný, není přeslazený a hlavně je zaplněný makovou náplní jako jsem nikdy u závinů neviděla. Není tedy suchý a ke kafíčku vynikající zákusek. Vřele všem doporučuji. Kváskový toustový chléb - Ochutnala jsem ho s dcerou jako toust se sýrem zapečený v sendvičovači a k tomu jsme si nakrájeli salátovou okurku. Tousty byly křupavé, křehké a na chuť jemné jako domácí pečivo.

vybraná testerka | 16.03.2023

Toustový chléb je jemný, vláčný, má příjemnou chuť i samotný - měla jsem nepečený jen se zeleninovou pomazánkou (nemusí být tepelně upravený). Velmi příjemně a intenzivně voní. Makový závin je vláčný, jemný a má velké množství náplně. Velmi oceňuji polevu a oříšky na povrchu. Obojí je to velmi příjemná snídaně nebo svačina.

U závinu bych ocenila menší kusy (nakrájený na plátky nebo 2 "rolády") - cestu/výlet je takto nepraktický.

vybraná testerka | 16.03.2023

Makový závin je vynikající. Je bohatě naplněn mákem a je měkoučký. Byl snězen hodně rychle. Uvítali bychom větší balení 😅 Toastový chléb chutná také moc dobře. Je silnější než jiné toastové chleby, je příjemně měkký. Akorát jsou jeho plátky menší než u jiných toastových chlebů. Chutná dobře naslano i nasladko.

vybraná testerka | 15.03.2023

opravdu kvalitní pečivo s lahodnou chutí, závin chutná jako domácí, stačí rozbalit a může si po ním pochutnat nečekaná návštěva a nepozná rozdíl, toastový chléb chutná i vychlazený, chléb se skvěle hodí k džemu, pomazánce, šunce, sýru, apod., rada zakoupím znovu, protože kvalitního pečiva je v prodejnách nedostatek

slabá dostupnost jen ve vybraných prodejnách, chléb by mohl být zabaleny do zavíratelného sáčku

vybraná testerka | 15.03.2023

Chuť závinu je naprosto luxusní,měla jsem co dělat abych závin alespoň stihla vyfotit. Bylo tam strašně moc náplně což je nádhera,chuť dokonalá a toustový chleba jsem použila na topinky a dnes na tousty,ale tak rychle zmizely,že fotka není. Toustový chleba je na první sousto jiný,trošičku kyselejší,ale po opečení je dokonalý

nic

vybraná testerka | 15.03.2023

Závin mě na první pohled zaujal svým vzhledem. Vypadá opravdu neodolatelně. Makové náplně je opravdu hodně. Závin je vláčný a není přeslazený. Oříšky na vrchu jsou krásně měkounké. Toustový chléb je taky výborný. Na chuť trochu sladší, ale to mi nevadí, spíš naopak. Takže já jsem maximálně spokojená.

žádné

vybraná testerka | 14.03.2023

Závin je velice dobrý obsahuje hodně náplně, je krásně vláčný, oříšky nahoře jsou měkké nejsou nijak tvrdé. Kvaskovy chléb je dobrý na různé způsoby. Závin i kvaskovy chléb Baker street si koupím i v budoucnu v obchodě. chléb je dobrý i na tousty, s máslem i na sladko je dobrý. Určitě doporučím i u známých.

vybraná testerka | 14.03.2023

Pečivo výborné chuťově úžasné závin ke kafičku nebo jako snídani či svačinu opravdu doporučuji není přeslazený je tak akorát oříšky na povrchu dodají super a je velmi vláčný žádná suchotina 🤣chuť toustový chleba taky super jak na slano tak na sladko tousty jsou z něj výborný takže za mě paráda 😊♥️

toustový chleba je poněkud sladší.

23.01.2024

dobrý kvaskovy chléb, chutná celé rodině

nenašla jsem žádný zápor

22.01.2024

Chutný kvaskovy toust moc doporučuji nám chutná...

21.01.2024

Chutný vláčný chléb kvaskovy používáme celkem často

13.10.2023

Kvalitní a mimořádně dobré kváskové pečivo od renomované firmy. Závin je báječný. Bohatě naplněný skvěle ochuceným mákem. Jemné měkké těsto. Chutné a vláčné. Toustový chléb je univerzálně k použití. Teplý či studený, na sladko či na slano. Pokaždé si pochutnáte.

10.10.2023

Úžasné kvaskove pečivo. Chutná cele rodině. Často snidame od této značky pečivo

13.09.2023

šikovná menší velikost krajíčků výrazná chlebová chuť

zgumovati

28.08.2023

Chutnali jsme závin a moc nám chutnal opravdu moc dobrý

25.08.2023

Ochutnal jsem závin od této značky a byl to závin chutí podobný tomu od babičky 😌 výborná chuť,spousta náplně, není přeslazený a ke opravdu výborný. Výrobek je velmi kvalitní a ke neošizený,jako to bývá u konkurenčních výrobků.

.

18.08.2023

Kvaskove pečivo i makový závin jsou dobrý ,jak ke snídani tak k večeři .

17.08.2023

Makový závin této značky nás nadchnul. Jemné, měkké těsto a bohatá, výborně ochucená maková náplň. Voňavé, křehké, přiměřeně sladké. Ideální snídaně či svačina. Opravdová dobrota.

11.05.2023

Moc dobré, kvalitní pečivo. Závin bohatě neplněný, jemný, nadýchaný, výborně ochucené těsto i mák. Chléb měkký, chutný. Možno obložit šunkou i namazat nutelou, sladký i slaný je výborný.

-

07.05.2023

Nečekala jsem, že by mi tak mohl chutnat makový závin a i toustový chléb!!! Závin je neuvěřitelně plný máku 😍 a teda strašně chutný a jedlý. Těsto je vláčné, posyp a tmavá poleva to vše perfektně doplňují. Toustový chléb mě také překvapil, protože to není taková klasická “buchta” co koupíš. Přestala jsem toustový chléb kupovat a začala si péct domácí. Ale včera jsem zkusila tento (dostala jsem dárkem na jedné akci) a musela jsem přehodnotit názor na kupovaný toustový chléb (ale jen tento).

Závin zmizel během chvilky. 😊 Jinak žádný zápor!

03.05.2023

Jiné než kváskové pečivo už nekupuji. Je nadýchanější, lépe chutná a déle vydrží jako čerstvé.

02.05.2023

Velmi dobrý chléb, děla se i podobný s olivami

Nevím

02.05.2023

kváskového pečivo Baker street je velmi chutné pečivo, které má svůj styl :)

29.04.2023

Velmi oceňuji závin kde je opravdu hodně náplně, která má velmi příjemnou chuť a není hořká. Toast se nedrolí a plátky jsou příjemně tenké

18.04.2023

tento chléb můžu doporučit, je velmi chutný, můžete si ho dát na více způsobů, velice mi chutná.

15.04.2023

Výborné pečivo. U nás je sice málo dostupné, ale stačí zajet do většího města

11.04.2023

Výborný chléb, měkký a nadýchaný. Za mě super k snídani i na svačiny.

04.04.2023

Mám ráda, když pečivo vydrží déle měkké jako toto. Také mi vyhovuje větší rozměr toastového chleba.

Sladké pečivo mi konečně chutná spíše čerstvé.

21.03.2023

Výborná chuť vydrží dlouho. Za mě velká spokojenost

13.03.2023

Náplně rozhodně není tolik , jako na fotce , ale chuť je příjemná

13.03.2023

Kvalitní surovina. Musím doporučit všem kdo má zájem to zkusit

13.03.2023

Toto pečivo je mě oblíbené, nejradši mám závin,který chutná skvěle, doporučuji.

Žádné

13.03.2023

Kváskový pečivo Baker street je velmi chutné a velice mi chutná

Další hodnocení


Rozstřel testerek

ottawa 12.03.2023

Jsem z Prahy a svačiny chystám tak rychle, jak jen můžu, většinou až ráno, aby byla svačina čerstvá.

vasilieva.d 12.03.2023

Jsem z Prahy a svačiny umím si nachystat rychle.

Mára 12.03.2023

Je mi 22 let a miluji chleba. Každý den jím minimálně dva krajíce.

Syserr 12.03.2023

Jsem z Ďáblic a obecně příprava jídel je pro mě časově náročná a neoblíbená

NellyFunny 12.03.2023

Jsem z Liberce. Na chystání svačinek nemám čas, ale baví mě to :D

PetraBlovska 12.03.2023

do Prahy to máme cca 80 km A ano svačiny jsou náročné mám 2 děti a manžel si nosí svačiny do práce 😊

Vikitorie 12.03.2023

Jsem z Brna, dělání svačinek pro mě neni časově náročně. Ba na opak si na to najdu čas protože je chystám ráda.

Svetlik 12.03.2023

Bydlím v Královéhradeckém kraji.😃 Teď už jsou děti větší a chystání svačinek už nedělám. Kupují si je sami cestou do školy. Dříve to však bylo pro mě časově náročné, protože jsem je připravovala brzo ráno před prací. Občas udělám vyjímku a tousty nebo závin jim na sváču připravím. lToustíky jsou u nás velice žádané, časté a chutnají nám hodně. Záviny také občas koupím a máme je rádi s jakoukoliv náplní. Jsou ideální na dovolenou nebo výlety.Tuto značku jsme ještě neochutnali a rádi bychom jí vyzkoušeli.😃👍

Vítek1994 12.03.2023

Z Prahy nejsem a chystání svačinek je pro mě časově náročné-cca 15-20 minut.

4vladku 11.03.2023

Jsem z okolí Prahy, ale často tam jezdím za dcerou. Svačiny si nedělám, ale zato bohatě posnídám a miluji zapékané tousty a makové náplně a proto bych ráda ochutnala tyto výrobky, neznám je a koukala jsem, že se prodávají hlavně v Praze.

Plobodowski 11.03.2023

Jsem z Prahy a chystánó svačinek pro mě není časově náročné.

Merit 11.03.2023

Z okolí Prahy sice nejsem, ale svačiny chystám i tak. Náročné to pro mě není, protože v kuchyni jsem jako doma a přípravy si užívám.

Martinka2399 10.03.2023

Bydlím kousek od Prahy, ale v Praze jsem každý den kvůli práci. Chystaní svačinek není časově náročné, mám hotovo během chvilky. Baví mě vymýšlet rozmanité svačiny každý den jiné.

nitka-a 10.03.2023

jsem z Ústí nad labem a svačiny dělám ráda muži si vymyšlet a kombinovat

Dominica05 10.03.2023

Jsem ze Znojma a jelikož mám doma 2 leté dítě, jsou pro mě svačinky každodenní chléb 😊

dasa009 10.03.2023

Jsem z Vysočiny a jsem ráda, když chystání svačinek někdy zkrátím. Většinou si s nimi ale vyhraju :-)

Hajdule 08.03.2023

Jsem z Prahy a nejnáročnější v přípravě svačin je pro mne včasný nákup potravin, protože se snažím připravovat zdravé svačiny, jejichž součástí je ovoce, zelenina, zdravé pečivo…

Valmez93 08.03.2023

Z Prahy nejsem, já su z Moravy. Na chystání svačinek čas mám, ale někdy sa mi víc nechce, než chce. Toš tak.

AnnaP 08.03.2023

Jsem z Moravy a chystání svačinek pro celou rodinu je pro mě neskutečně složité 🥲

Hayde 08.03.2023

Žiju v Říčanech u Prahy, pracuji na dvanáctihodinových směnách v Praze v systému dlouhý a krátký týden. Chystání svačinek je náročné ve dnech, kdy odcházím z domu v 7:00 a vracím se ve 22:45.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

277 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:55
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:52
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:52

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat