TESTOVÁNÍ: Testujeme Penam Chléb Vital

29.03.2023 | Testování

Zajímáte se o zdravý životní styl? Je vám nad 40? Otestujte společně s námi Chléb Vital od Penamu, který byl speciálně vyvinutý pro generaci 40+. Je vláčný, nadýchaný a tělu dodává tolik potřebné minerální látky. V rámci testování ho může vyzkoušet 40 z vás!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 56 testerek


S každým krokem, který ve svém chronologickém věku uděláte, se vaše nutriční potřeby mění. Lidé nad 40 let musí o své zdraví dbát víc než kdy dřív, protože se jim zpomaluje metabolismus a v těle probíhají různé hormonální změny, které hrají zásadní roli při určování psychického rozpoložení, nálady, hmotnosti, fyzického a duševního zdraví.

Nová životní etapa

Odborníci po sfouknutí 40 svíček na narozeninovém dortu doporučují pravidelné cvičení, dostatečnou hydrataci, kvalitní odpočinek a v neposlední řadě i optimální výživu. Omezte spotřebu nezdravých, zpracovaných potravin, vyhýbejte se alkoholu a kouření, dále se ujistěte, že jíte střídmě a že tělo dostává to, co potřebuje, tedy minerální látky a vitaminy. Obvyklé bílé pečivo vyměňte za zdravější varianty, třeba za Chléb Vital od Penamu.

Specifika Chleba Vital

Je vyroben z celozrnné špaldové mouky, je upečen na míru lidem 40+, ideálně zapadá do zdravého životního stylu, obohacuje jídelníček zejména o OMEGA-3 mastné kyseliny, které snižují riziko infarktu, zlepšují paměť, posilují imunitu, působí preventivně proti nádorovým onemocněním, snižují cholesterol, brání ucpávání cév a výskytu vysokého krevního tlaku. Chléb Vital je však plný i dalších cenných živin.

Vysoký obsah vlákniny – je klíčový pro správné fungování trávícího traktu, podporuje pohyb střev. V případě nedostatku vlákniny může mít tělo problémy s nadýmáním, zácpou, nafouknutým břichem a pomalým trávením potravy. Zejména při boji s nadbytečnými kily je důležité vlákninu tělu doplňovat a podporovat tak trávení.

Vysoký obsah selenu – selen je významný stopový prvek, který si naše tělo neumí samo vyrobit. Má důležitou roli v boji proti volným radikálům. Příznivě působí na obranyschopnost organismu a činnost štítné žlázy. Zároveň pomáhá udržovat normální stav vlasů a nehtů, také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vysoký obsah zinku – zinek je důležitý stopový prvek v lidském těle, napomáhá zdravému vzhledu pokožky a vlasů, má vliv na metabolismus cukrů, tuků, bílkovin, vitaminů a hormonů. Udržuje nízkou hladinu cholesterolu v krvi, podporuje normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat normální stav kostí a nehtů.

Zdroj bílkovin – neboli proteinů – bílkoviny jsou užitečné pro růst svalů, dodávají potřebnou výživu šlachám, kůži a kostem. Díky proteinům se tělo rychleji regeneruje. Proteiny přispívají k rychlejšímu spalování tuků a snižování nadváhy.

Zdroj vápníku – je důležitý pro pevné kosti a zuby.

Zdroj kyseliny listové – přispívá k psychické pohodě, produkci serotoninu, správné syntéze aminokyselin a optimální funkci imunitního systému.

Cena: 43 Kč

Více informací najdete na www.penam.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které splní podmínku věku (nad 40 let), napíší níže do Rozstřelu testerek svůj věk a odpoví na dotaz, zda by jim Chléb Vital zapadal do jejich zdravého stravování.
HLASTE SE DO 16. DUBNA 2023.
Vybrané testerky získají Chléb Vital.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 02.05.2023

Chléb mi velice chutnal, je měkkounký, má nasládlou chuť, přesto se dal jíst i se "slanými" potravinami, jako sýr, šunka, pomazánka nebo i zelenina. Balení je praktické, menší, jsem sama se synem, takže velikost akorát. Chlebík je lehce stravitelný, ocením pozitivně vyšší obsah vlákniny, zinku ,selenu a omega 3 tuků a potřebné živiny. Jíme zdravě, takže hodnotím výrobek jako pozitivní. Uchovávala jsem chleby v chladu. Měla jsem balení více jak týden, přesto nebyly ztvrdlé, vypadaly stále čertvě.

Zápory jsem nenašla.

vybraná testerka | 02.05.2023

Velmi dobrý chléb se zvláštní chutí, která se hodí naprosto ke všemu. Jedla jsem ho samostatně s bílou kávou, s polévkou, obložený s pomazánkou, šunkou i zeleninou i namazaný Nutelou, když mě honila mlsná. Vydrží dlouho měkký, nedrolí se. Rozhodně si ho začnu kupovat, obzvláště v létě, kdy odlehčím jídelníček.

Nic

vybraná testerka | 02.05.2023

I když pravidelně tyto druhy chleba nekupuji, musim říct, že po vyzkoušení jsem změnila názor a občas si ho kupovat budu. Velmi chutný, dlouho vydrží čerstvý... Ještě po 14 dnech po otevření jsem si ho brala na svačinu a opravdu byl ještě moc dobrý, oproti chlebum jiným, které jsou rychlé tvrdé.....

Žádné.

vybraná testerka | 30.04.2023

Chléb Vítal mě velmi překvapil. Je chutný, měkký,sytý. Chutnal i dětem, má nasládlou chuť. Vhodný k použití s pomazánkami, zeleninou i s džemem nebo medem. Má dlouhou trvanlivost. Vhodný pro sportovce a pro všechny kdo vyhledávají zdravé stravování. Vyhovuje mi toto menší balení. Cena je přiměřená. Doporučuji.

Nenašla jsem žádný zápor.

vybraná testerka | 30.04.2023

Skvelý a chutný chleba vhodný jak na snídani tak večeře. Velice ocenuji, že je z celozrnné špaldové mouky s vysokým obsahem vlákniny. Lehce stravitelný. Hodí se jak na sladko,s džemem tak skvěle chutná i s domácí pomazánkou, nebo sýrem, šunkou,vajíčky. Velice chutnal i mému synovi (11 let). Ocenuji i praktické balení,kdy je chleba na plátky a dobře se tak s ním pracuje.

vybraná testerka | 29.04.2023

Výtečná chuť, solidní trvanlivost, zdravý chlebík jako snídaně, svačina či lehká večeře. Je tak dobrý, že ho nemusíte mazat pomazánkou a klidně ho můžete zbaštit samostatně, není to obyčejný chleba, má chuť jako lehká buchtička. I kolegyně v práci mě zaúkolovaly, abych jim ho v obchodě sehnala. Vážně mě mile překvapil skvělým složením i chutí.

Žádné

vybraná testerka | 29.04.2023

Super velikost, nedrobí, opravdu mne hodně překvapila chuť, je opravdu dobrý a tak jsem neměla problém nechat prcka až si sám připravuje svačinu. Diky tvaru je to pro dítě opravdu snadné a já nemusím hlídat aby se neřízl. Velikost balení je přesně aspoň pro mne taková že se vše sní a nemusím mít strach ze by se zkazil.

vybraná testerka | 29.04.2023

Tento chlebík novinka z Penamu má praktické balení, které je hezky barevně sladěné. Také je chutný, a lehce stravitelný, co pozitivně hodnotím je vyšší obsah vlákniny, selenu, zinku a omega 3 tuků. Také obsahuje tolik potřebné živiny. Lze jej použit jak k různým typům pomazánek, tak chutná i s džemem, v tomto případě je to obzvláště zajímavá chuťová kombinace. Co mě ale nemile překvapilo bylo, že se na něm objevila plíseň ještě pět dní před datem spotřeby. Jednalo se o druhé balení výrobku, které bylo samozřejmě skladováno v chladu.

Vyšší cena, ještě před datem spotřeby se objevila u něj plíseň

vybraná testerka | 28.04.2023

Chléb Vital mě příjemně překvapil :-) Balení je tak akorát - jsem zvyklá na tuto velikost i s ohledem na trvanlivost výrobků. Chléb je lehce stavitelný, má celkově fajn složení - hodně vlákniny, kterou teď v těhu potřebiuji. Příjemná chuť, která se dá kombinovat jak na sladkou, tak i slanou variantu.

vybraná testerka | 27.04.2023

Chléb Vital byl chuťově velice dobrý,nevadila mi sladší chuť,jedla jsem ho i samotný,nebo s ořechovým máslem,s medem, a různě obložený a s pikantní pomazánkou,je hutný,díky kvalitnímu složení,neměl kůrku,což jsem i ocenila, jeho nutriční složení je ideální pro kvalitnější stravování.Pro větší výdrž musel být v lednici,jinak se objevila na jednom plátku plíseň.Zamrazit sem ho nezkoušela,byl rychle pryč.

snad jen malé balení,jinak nic

vybraná testerka | 26.04.2023

Bezva chutné testování, jen na mě trošku víc sladká chut, takže s marmeládou mi přijde chléb vhodnější , než na slano. Vyzkoušeno, ale i se šunkou a sýrem. Vláčný , balení tak akorád, aby se stihlo sníst.Trošku mi chyběla kůrka .jedná se spíše o sladký chléb typu toustu. Obal poutavý, v obchodě se nepřehlédne. Složení vhodné, doporučuji

hodně sladký

vybraná testerka | 26.04.2023

Chléb Vital mě příjemně překvapil, je lehce stavitelný, má celkově dobré složení, hodně vlákniny a dobrou chuť. Velikost balení je vyhovující, dobrá je i trvanlivost. Má příjemnou chuť a skvěle se doplňuje třeba s pomazánkami - luštěninovými, tvarohovými... Považuji ho za součást zdravého stravování.

Možná se více drolí a je sušší, ale s pomazánkami je to OK.

vybraná testerka | 25.04.2023

Chléb Vital mě velmi mile překvapil, je lehce stavitelný, obsahuje vlákninu a celkově dobré složení, má vynikající chuť. Krajíčky jsou slabě nakrájené, žádná tvrdá kůrka, je vláčný, nedrolí se, zasytí. Myslím, že by se dal jíst i nasladko. Velikost balení vyhovující. Měli jsme různě namazaný, obložený i suchý ke guláši. Děkuji, že jsme mohli otestovat. ..

žádné

vybraná testerka | 25.04.2023

Jsem tím to Vital chlebíkem velmi mile překvapena. Má velmi příjemnou chuť. Skvěle se doplňuje třeba s tvarohovými pomazánkami - to mi chutná nejvíc. Chlebík má takovou hutnější strukturu, takže zasytí celkem rychle. Stačí mi dva -tři plátky a nemám hlad hodně dlouho. Vydrží hodně dlouho čerstvý. Neokorá. Zkusila jsem si ho i zamrazit, a po rozmražení chutná skvěle, takže je to i taková ta fajn pojistka, když nechcete jít nakupovat. Chlebík mi perfektně srovnal trávení, netrpím už zácpou od chvíle, co tenhle chlebík jím. Jsem velmi spokojená. Chuťově skvělý a střeva mám zase v pohodě. Vůbec nenadýmá.

-

vybraná testerka | 24.04.2023

Chléb chuťově výborný, nemá sebemenší chybičku, vydrží dlouho měkký, dobře se mazal, nerozpadavé se. Skvěle chutnal s máslem a sýrem, kdy vynikla jeho chuť, ale výborný byl i nasladko s marmeládou. Chléb nenadýmal, byl lehce stravitelný. Hodí se na snídani, svačinu i na večeři vhodný i pro děti. U nás chutnal všem.

vybraná testerka | 24.04.2023

Tento chléb mě mile překvapil chutí, křehkostí, zdravým složením, praktickým tvarem, přesným krájením na porce, balením. U nás doma se po nĕm doslova zaprášilo během dvou dnů. Děláme často různé zdravé pomazánky a mazat je na tento chleba je velice praktické. Porce tak akorát. Je chutný a navíc pořád jako čerstvý.

Trochu se drobí.

vybraná testerka | 23.04.2023

Chuťově hodnotím jako lepší průměr, chléb zasytí na delší dobu a nemáte pocit těžkého žaludku. Balení je tak akorát, aby ho člověk stihl zkonzumovat dříve než se zkazí. Oceňuji tenké plátky, které mi vyhovují. Trochu se mi příčí podporovat konkrétně tuto značku, takže v obchodě bych tento chléb pravděpodobně bojkotovala.

Poměrně drobivý, téměř žádná kůrka.

vybraná testerka | 23.04.2023

Měkký. Velmi dobrý. Nečekala jsem, že bude tak vlacny, bez pachuti. Super s pomazankou nebo bez. Myslím, ze dobře doplní zdravy životní styl, pokud je to pro někoho důležité. Mně chutnal i samotný, na slano i sladko, dětem chutnal také a to zdravější chlebicky moc nemusí. Za mě palec nahoru, fajn chuť za bezva cenu.

Láme se.. velmi křehký, takže i po vyndani z balíčku byla některá kolečka polamana.

vybraná testerka | 23.04.2023

Penam chléb Vital je lehce stravitelný, ale zároveň zasytí. Penam chléb Vital ihned zachutnal celé naší rodině podávaný jak na sladko s marmeládou či nutelou, tak klasicky s máslem či sýrem. Navíc nejen mi dříve narození oceníme skvělé složení - celozrnná špaldová mouka, obsahuje OMEGA-3 mastné kyseliny, selen, zinek.

nejsou

vybraná testerka | 23.04.2023

Chlebík je výborný, lehký, nedrolí se, zasytí, a je možné ho upravit dle chuti na sladký i slaný způsob. Mě chutnal i samotný bez oblohy. Má vynikající chuť oproti jiným fit chlebům které samotné nechutnají. Já byla moc příjemně překvapená, je to velká mňamka už na pohled. My ho snědli rychle, ale po otevření se musí co nejdříve zpracovat, protože mi po 3 dnech poslední plátek zplesnivěl.

Musí se rychle zpracovat po otevření.

vybraná testerka | 23.04.2023

Tento chléb mi chutná. Nadýchaný vláčný. Vhodný nejen na svačinku, ale i třeba k salátů či polévce. A díky složení vím, že tělu dodávám potřebné vitamíny. Dala jsem ho i dětem také bez problémů baštily. Mám ráda takové produkty u kterých vím, že mohu dávat i dětem. Líbí se mi i obal. Není nudný. Zaujme hned.

Možná cena

vybraná testerka | 23.04.2023

Naprosto skvělý chlebík, který už jen svým nezvykle kulatým tvarem láká k ochutnání. Velmi vláčný, jemný, svým složením zdravý. Během jednoho dne se po něm u nás jen zaprášilo. Chutnal malým i velkým. Rychlá svačinka či snídaně, a o to dneska jde. Mohu jen doporučit a koukat po něm při nákupu. Skvělá volba.

-----

vybraná testerka | 23.04.2023

Velmi chutný,a vláčný.Mě hned zasytil neměla jsem po něm dlouho hlad.Chuťove ladil s rybičkovou pomazankou s tvarohem.To byla dobrota.Stejně tak jako přiloha k hermelinu.Tento chlebík mohu jen doporučit. Je opravdu velice vyborny.Zakoupím si ho ráda znovu.Na dietu dobrý pomocník.Děkuji za vzorek na testováni.

vybraná testerka | 22.04.2023

Při testování Chleba Vital od Penamu jsem měla poprvé možnost ochutnat výrobek ze špaldové mouky. Jeho chuť mě příjemně překvapila. Stačilo ho jen natřít rostlinným máslem, přidat sýr a cherry rajčátka, aby vznikla rychlá a skvělá svačinka nebo lehká večeře. Bonusem je obsah minerálů a omega-3 mastných kyselin. Všem doporučuji.

Žádné jsem nenašla.

vybraná testerka | 22.04.2023

S chlebem Vital od Penamu jsem se seznámila moc ráda. Má skvělou chuť, je nádherně nadýchaný a velice mě těší, že obsahuje špaldovou mouku i minerální látky, které člověk potřebuje. U nás se po něm jen zaprášilo. Chutnal nám ke snídani, svačince i večeři s pomazánkou, šunkou, gervais i cottage. Určitě ho budu v obchodech nadále kupovat. Je prostě super.

O žádných záporech nevím.

vybraná testerka | 22.04.2023

Výborný měkký a vláčný chlebíček, jemné chuti. Příjemné menší balení a porce, přesně na snídani a svačiny. Moc mi chutnal samotný, ale i obložený a namazaný pomazankovým máslem. Obyčejné máslo se maže špatne,protože chlebíček je hodně měkký. Chuť je vyvážená, takže je možné ho obložit nebo namazat naslano i nasladko.

Čekala jsem pevnější okraj, jsem "kůrkomil", ale někomu to naopak může více vyhovovat.

vybraná testerka | 21.04.2023

Penam chléb Vital mě mile překvapil svou chutí i složením. Kupuji si tmavé pečivo, takže tento chléb bude pro mě skvělá varianta. Chlebík je měkký, má delší trvanlivost. Dobře se maže, nedrolí se. Chuť je mírně nasládlá, trošku v něm cítím oříšky. Zkusila jsem ho naslano se sýrem a šunkou nebo paštikou, ale i na sladko s medem. Skvěle zasytí, stačí dva chlebíčky a nemám hlad celé dopoledne. Za mě skvělý zdravý výrobek pro všechny. Určitě vřele doporučuji všem.

vybraná testerka | 21.04.2023

Chlebík Vital je tmavý a velice měkoučký a moc dobrý.Překvapil mě svojí chutí a spoustou prospěšných látek co obsahuje.Má krásné kulaté krajíčky..Je dobrý samostatně ale i namazaný.. Hlavně má vlákninu která je potřebná doplňovat pro zdravý životní styl.Vyhovuje mi i velikost balení která je tak akorát pro mě.

Vůbec nic záporného.

vybraná testerka | 21.04.2023

Chlebík vital od Penamu mě opravdu mile překvapil. Krom toho, že obsahuje mnoho prospěšných látek, vlákninu, ale třeba i selen a zinek, které člověk těžko doplňuje, mi prostě moc chutná. A nejen mě, s konzumací pomohl manžel i dcera. Tak akorát velké kulaté krajíčky se pěkně vejdou do toustovače, jsou chutné, nepřesolené. Studené i opečené jsou vynikající. Zkoušeli jsme se sýrem i s domácí marmeládou a slaná a i sladká verze jsou moc fajn. Těsto je kypré, měkké, ale dá se snadno namazat. Osobně mě těší hlavně ta vláknina, kterou potřebuji pravidelně doplňovat a s tímto chlebíkem to půjde snadno. Povedený výrobek. Doporučuji.

Žádný

vybraná testerka | 20.04.2023

Chuť, řekla bych oříšková. Tudíž je výborný i, jen tak bez ničeho. Jinak se nabízí mít jej nasladko. Já ovšem zvolila slanou variantu, viz. přiložené fotografie, což fungovalo stejně dobře. Neobsahuje celá zrna, proto nemá tendenci k plesnivění. Navíc zůstává krásně vláčný i po delší době. Dobře zasytí. Takže..dobrou chuť.

Krehčí, snadno se láme.

vybraná testerka | 20.04.2023

Výborná chuť , líbí se mi, že je chléb z celozrnné špaldové mouky a tím pádem obsahuje vlákninu , která přispívá k dobrému trávení , což někdy potřebuji . Má vynikající chuť . Celkově se mi líbí jeho složení , obohacené o spoustu prospěšných věcí . Vyhovuje mi velikost balení , a že je krajený. Za mě perfektní novinka od Penamu , chutná i mému pětiletému synkovi .

Škoda jen, že není k mání všude , ale jen ve vybraných obchodech .

vybraná testerka | 20.04.2023

Chléb Vital je velmi zdravý chléb. Má v sobě zinek a selen, je ze špaldové mouky. Mám ráda tmavý chléb, a to on je tmavý a velmi měkký a chutný. V chlebu je vláknina a kyselina listová a další prospěšné látky pro zdraví. Chléb si dávám na snídani ke smaženým vajíčkům se sýrem a jsem s ním velmi spokojená.

Nejsou

vybraná testerka | 20.04.2023

Dostala jsem k hodnocení chlebík od penamu, Chlebík vital. Chlebík je tmavý celozrnný se špaldovou moukou. Krajíčky jsou krásně kulaté, je měkkoučký. Namazala jsem si ho paštikou- navrch jsem si nakrájela cherry rajčátka. Je moc dobrý a výživný. Byla to skvěle vyvážená snídaně na které jsem si pochutnala. Všem moc doporučuji.

Nic záporného jsem nenašla, doufám že vydrží měkký aspoň 3 dny

vybraná testerka | 20.04.2023

Vítal chléb mě mile překvapil strukturou, žádný suchý drobivý, jak tyhle balené dost často bývají. Má super složení, ochutnali jsme ho doma všichni a všem moc chutnal. Zkoušeli jsme ho naslano i nasladko, mně nejvíc chutnal s hummusem a zeleninou. S ohledem na počet lidí u nás doma, bychom ho ocenili i ve větším balení.

vybraná testerka | 20.04.2023

Chleba Vital jsme doma vyzkoušeli a nám chutnal, byl dobrý naslano i nasladko s máslem a džemem. Mě více chutnal naslano se šunkou a máslem, nebo s různými pomazánkami. Podstrčila jsem ho i dětem, ale těm moc nerchutnal a odmítli ho jíst. Určitě se po něm poohlídnu, prkitože udělám něco proi své zdraví, chhleba Vital je nejen dobrý, ale i zdravý.

Žádne jsem nenašla

vybraná testerka | 19.04.2023

Na chlebu Vital se mně líbí jeho složení vlákniny, selenu, zinku a také že je zdrojem bílkovin, vápníku, kyseliny listové a OMEGA-3 mastných kyselin. Další plus vidím, že je vyroben z celozrnné špaldové mouky. Líbí je mně, že je v menším balení, na dobrou svačinku do práce. Nejvíc mně chutná s žervé a tuňákovou pomazánkou. Doporučuji.

Žádné

vybraná testerka | 19.04.2023

Je velmi chutný, skvělá svačinka do práce na různé pomazánky nebo jen na žervé . Nejvíc se mně na chlebu Vital líbí jeho složení, že má má vysoký obsah vlákniny, selenu a zinku a zároveň je zdrojem bílkovin, vápníku, kyseliny listové a OMEGA-3 mastných kyselin. Prostě zdravý a chutný zároveň. Doporučuji.

Žádné

vybraná testerka | 19.04.2023

Chléb Vital se mi moc líbí , složení super a chuť taktéž , je "šťavnatý" a třeba s čerstvou tvarohovou pomazánkou nebo žervé je to úplná lahůdka - jako diabetička jsem byla zvědavá na hladinu cukru po snězení bo každý chleba mi nesedne a tento je v pohodě , jediná nevýhoda je malé balení bo je hned pryč

-

22.01.2024

Chutný chléb který se dá koupit kdekoliv a použít na cokoliv.

21.01.2024

Chléb od Penamu je super dá se pořídit všude v obchodě

10.10.2023

Výborný chléb s ještě lepším složením. Moc nám chutná

10.10.2023

Vynikající, chutný a zdravý chléb. Moc chutná i dětem, což oceňuji. Obložená sýrem a zeleninou a nebo s džemem. Ideální svačina do školy i do práce. Chutný, lehký, zajímavé kulaté plátky.

-

28.08.2023

Chlebík je moc dobrý třeba na snídani. Výdrži dlouho měkký

25.08.2023

Tento chléb mě překvapil svou chutí a konzistencí. Je vláčný a také hodně sytý. Obsahuje pro tělo důležité látky. Jedl jsem ho klasicky s máslem a marmeládou.

Dostupnost

18.08.2023

Chléb od Vítal je dobrý ,má unikátní složený,přítel si ho furt kupuje

17.08.2023

Dobrý, svým unikátním složením prospěšný chléb. I pro náročné strávníky. Praktické kulaté plátky, které si užijete se slaným obložením i s dobrým džemem. Měkké, ale zároveň pevné, chutné. A za přijatelnou cenu.

02.05.2023

Penam chléb Vital je velmi chutný chléb s perfektním tvarem :)

29.04.2023

Velmi chutný, nedrolí se, velmi dobře a na delší dobu zasytí.

29.04.2023

Jemný, chutný chléb. Je dobrý s quacamole😍

Žádný. Max cena 😅

25.04.2023

Chléb se dá sníst, ale už ho nekoupím. Jde to, žádná sláva.

25.04.2023

Asi bych pochválila balení, ale to je asi tal všechno .

Je hrozně tuhý

24.04.2023

kupujem Penam domů na kila pro celú rodinu zamilovali sme si ho

21.04.2023

Penam chléb Vítal je chléb vhodný k přípravě lehké svačiny nejen pro dospělé, ale i pro děti.

18.04.2023

skvělý tip třeba na svačinu nebo na oběd večeři vlastně tento chléb se dá jíst porad, skvělý chléb velmi chutný, doporučuji

17.04.2023

V obchodě jsem narazila na tento chleba a je fakt moc dobrý a chutná u nás všem, není co vytknout. Navíc je zdravější než klasický, takže není co řešit 👍

Malé balení pro rodinu. Snídaně, svačina a je pryč 🙈

17.04.2023

Tento chléb má skvělou chuť a navíc je zdravý, doporučuji..

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

252 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:26
14 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:57
76 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat