TESTOVÁNÍ: Testujeme šampon proti lupům s galangalem, který šetrně myje a navrací vlasům rovnováhu

08.03.2023 | Testování

Trápí vás lupy, které se neustále vracejí? Tomu je třeba učinit přítrž! Vyzkoušejte přírodní řešení s galangalem od značky Klorane, které má své místo i v tradiční ajurvédské medicíně. V rámci našeho testování ho může získat hned 40 testerů.


Celkové hodnocení: 87%

Hodnocení: 3 testerek


Nechvalně známé lupy patří mezi nejčastější onemocnění vlasové pokožky. To je také důvod, proč se s nimi v životě setká každý druhý člověk. Tahle svízel může narušit nejen sebevědomí, značně ovlivňuje také náladu a výběr oblečení. Opravdu se tvoří v důsledku špatné hygieny, jak se říká?

Shrňme si fakta

Lupy jsou vlastně shluky odumřelých buněk, které více či méně ulpívají na vlasech. I proto se možná kdekdo domnívá, že jejich příčinou je nedůsledné udržování čistoty. Pravdou ale je, že je to všechno trochu složitější. V rozvoji tu hraje roli spíše citlivost pokožky hlavy a nerovnováha produkce kožního mazu, kterého je málo, nebo naopak až moc. Viníkem mohou být i přemnožené kvasinky rodu Malassezia.

Tyto kvasinky na povrchu vlasové pokožky žijí zcela přirozeně, přičemž se živí právě mazem, u čehož uvolňují nenasycené mastné kyseliny. V případě jejich přemnožení vyšší koncentrace těchto kyselin narušuje kožní bariéru, dráždí pokožku a podporuje zánět. S lupy úzce souvisí také chronický stres, používání nevhodných kosmetických produktů, příliš časté nošení čepice a nezdravý životní styl. Mohou pak být suché i mastné, což bezpečně pozná i laik. Zatímco ty první doslova „sněží“ na ramena, ty druhé se shlukují na kůži, bývají nažloutlé, mnohdy lehce zapáchají a způsobují obtěžující svědění. Věřili byste tomu, že existuje šampon, který vás lupů zbaví 4x rychleji, odstraní je již po prvním použití a oddálí jejich opětovný návrat?

Vítejte ve světě efektivních řešení

Ať už jsou suché nebo mastné, šampon značky Klorane odstraňuje 100 procent viditelných lupů, přičemž zklidňuje vlasovou pokožku a obnovuje její rovnováhu. Vlasy myje šetrně, díky jemné mycí bázi bez sulfátů. Navrací jim lesk a sametovou hebkost. Jeho tajemstvím je výtažek z galangalu, rostliny, která se v tradiční asijské medicíně využívá již stovky let. Její aktivní molekuly působí proti zánětům a bojují s patologiemi vyvolanými nerovnováhou mikrobiomu, jako je právě tvorba lupů. I proto si ji vybrali odborníci z francouzských laboratoří Klorane pro novou řadu vlasové péče proti lupům. Galangal je přírodní alternativou pyrithionu zinku, jeho účinek na lupy je až 4x rychlejší. Tento jedinečný šampon je bez sulfátů a silikonů, obsahuje 87 % složek přírodního původu a má bioodbouratelné složení. Vaše smysly potěší i svěží dřevitá vůně, která z každého mytí vlasů udělá příjemný zážitek. Šampon je vhodný ke každodennímu použití, a to pro dospívající, dospělé i těhotné ženy. Chcete ho vyzkoušet? Aktuálně hledáme hned 40 testerů z řad mužů a žen, kterým ho zašleme. Budete další, kdo válku s lupy vyhraje?

Cena: 350 Kč.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.klorane.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které splní podmínku věku (20-50 let) a napíší níže do Rozstřelu testerek svůj věk, typ vlasů (suché, mastné), zda mají lupy a odpoví na dotaz, zda by jim šampon v péči o vlasy výrazně pomohl.
HLASTE SE DO 21. BŘEZNA 2023.
Vybrané testerky získají šampon proti lupům Klorane s galangalem 200ml.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

22.03.2023

Rozhodně můžu doporučit všem skupinám a všem kdo o tom přemýšleji. Produkt je velice kvalitní. Dodává vlasům lesk a rovnováhu

22.03.2023

Klorane je kvalitní značka a tento šampon skutečně účinkuje, doporučuji.

Zadne

22.03.2023

dlouhé roky se trápím s lupy ale s tímhle šamponem už lupy nemám

zapáchá

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Peníze, na které čekáte už nějakou dobu, jsou na cestě! Vydržte a uvidíte, že se vaše finanční situace brzo markantně zlepší. Naštěstí moc dobře víte, že to není signálem k většímu utrácení, a peníze chytře investujete do... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:38
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:00
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat