TESTOVÁNÍ: Testujeme šampon proti lupům s galangalem, který šetrně myje a navrací vlasům rovnováhu

08.03.2023 | Testování

Trápí vás lupy, které se neustále vracejí? Tomu je třeba učinit přítrž! Vyzkoušejte přírodní řešení s galangalem od značky Klorane, které má své místo i v tradiční ajurvédské medicíně. V rámci našeho testování ho může získat hned 40 testerů.


Celkové hodnocení: 90%

Hodnocení: 52 testerek


Nechvalně známé lupy patří mezi nejčastější onemocnění vlasové pokožky. To je také důvod, proč se s nimi v životě setká každý druhý člověk. Tahle svízel může narušit nejen sebevědomí, značně ovlivňuje také náladu a výběr oblečení. Opravdu se tvoří v důsledku špatné hygieny, jak se říká?

Shrňme si fakta

Lupy jsou vlastně shluky odumřelých buněk, které více či méně ulpívají na vlasech. I proto se možná kdekdo domnívá, že jejich příčinou je nedůsledné udržování čistoty. Pravdou ale je, že je to všechno trochu složitější. V rozvoji tu hraje roli spíše citlivost pokožky hlavy a nerovnováha produkce kožního mazu, kterého je málo, nebo naopak až moc. Viníkem mohou být i přemnožené kvasinky rodu Malassezia.

Tyto kvasinky na povrchu vlasové pokožky žijí zcela přirozeně, přičemž se živí právě mazem, u čehož uvolňují nenasycené mastné kyseliny. V případě jejich přemnožení vyšší koncentrace těchto kyselin narušuje kožní bariéru, dráždí pokožku a podporuje zánět. S lupy úzce souvisí také chronický stres, používání nevhodných kosmetických produktů, příliš časté nošení čepice a nezdravý životní styl. Mohou pak být suché i mastné, což bezpečně pozná i laik. Zatímco ty první doslova „sněží“ na ramena, ty druhé se shlukují na kůži, bývají nažloutlé, mnohdy lehce zapáchají a způsobují obtěžující svědění. Věřili byste tomu, že existuje šampon, který vás lupů zbaví 4x rychleji, odstraní je již po prvním použití a oddálí jejich opětovný návrat?

Vítejte ve světě efektivních řešení

Ať už jsou suché nebo mastné, šampon značky Klorane odstraňuje 100 procent viditelných lupů, přičemž zklidňuje vlasovou pokožku a obnovuje její rovnováhu. Vlasy myje šetrně, díky jemné mycí bázi bez sulfátů. Navrací jim lesk a sametovou hebkost. Jeho tajemstvím je výtažek z galangalu, rostliny, která se v tradiční asijské medicíně využívá již stovky let. Její aktivní molekuly působí proti zánětům a bojují s patologiemi vyvolanými nerovnováhou mikrobiomu, jako je právě tvorba lupů. I proto si ji vybrali odborníci z francouzských laboratoří Klorane pro novou řadu vlasové péče proti lupům. Galangal je přírodní alternativou pyrithionu zinku, jeho účinek na lupy je až 4x rychlejší. Tento jedinečný šampon je bez sulfátů a silikonů, obsahuje 87 % složek přírodního původu a má bioodbouratelné složení. Vaše smysly potěší i svěží dřevitá vůně, která z každého mytí vlasů udělá příjemný zážitek. Šampon je vhodný ke každodennímu použití, a to pro dospívající, dospělé i těhotné ženy. Chcete ho vyzkoušet? Aktuálně hledáme hned 40 testerů z řad mužů a žen, kterým ho zašleme. Budete další, kdo válku s lupy vyhraje?

Cena: 350 Kč.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.klorane.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které splní podmínku věku (20-50 let) a napíší níže do Rozstřelu testerek svůj věk, typ vlasů (suché, mastné), zda mají lupy a odpoví na dotaz, zda by jim šampon v péči o vlasy výrazně pomohl.
HLASTE SE DO 21. BŘEZNA 2023.
Vybrané testerky získají šampon proti lupům Klorane s galangalem 200ml.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 12.04.2023

-příjemná bylinková vůně -hustá konzistence -středně pění -po prvním umytí pocit čistých vlasů -účinný na středně mastné vlasy -nevysušuje -pro každodenní použití -přirozený lesk -nedráždí citlivou pokožku -při dlouhodobém používání účinný -není potřeba použít moc šamponu a umývat dvakrát -cenově dostupný

Pro hodně mastné vlasy s lupy je potřeba používat šampón každý den.

vybraná testerka | 12.04.2023

Lupy jsou méně viditelné. Používáme dál a snad bude brzo po nich. Musím upřednostnit, že během prvních dvou aplikací zmizely ty velké šupiny. Překvapila mě vůně, čekala jsem úplně jinou vůni. 😊 Zkoušíme to na mém muži, ale občas se mi taky sem tam udělá nějaký stroupek na hlavě. Umyla jsem jednou a třetí den bylo po strupu. Takže doporučuji.

vybraná testerka | 11.04.2023

Nejlepší šampón, který jsem za poslední dobu měla. Přestala mě svědit hlava a lupy úplně zmizely, vzhledem k tomu, ženejčastěji chodím v černém a lupy byli na oblečení vidět je super pocit chodit v černéma a nemít všude na ramenou bílé tečky od lupů. Jsem z šampónu nadšená. Krásně voní a dobře pění.

Zápor jsem žádný nenašla krom ceny.

vybraná testerka | 11.04.2023

Měla jsem možnost otestovat tento skvělý šampón s Galangalem proti lupům a můžu konstatovat naprostou spokojenost. Šampón krásně napění, má nevtíravou příjemnou vůni a dobře myje. Vlasy po něm mám lesklé a nerozlítané. Pokožka hlavy zůstává krásně čistá bez lupů, nezdá se vysušená. Šampón mohu jen doporučit.

Nenašla jsem

vybraná testerka | 11.04.2023

Byla jsem k šampónu malinko skeptická, protože na lupy jsem jich už hodně zkusila, ALE zde jsem byla opravdu překvapená. Hodně pění - stačí málo, příjemná vůně, vlasy po umytí jemné a lesklé, viditelné lupy už po pár použití skoro pryč, za mě veliká spokojenost. Šampon zkusil i brácha, který na lupy trpí ještě víc a byl také spokojen.

Žádné jsem neobjevila.

vybraná testerka | 11.04.2023

Musím říct, že mě mile překvapila vůně šamponu Klorane, je taková jemná, nevtíravá, připomíná mi obyčejný bylinný šampon. Šampon po prvním umytí moc nepění, až na podruhé pění dost. Vlasy byly po umytí příjemné na dotyk a mám pocit, že se mi omezily i lupy, ale to budu muset šampon zkoušet ještě déle. S přípravkem jsem spokojená.

Nelíbí se mi design šamponu, jinak jsem byla spokojená.

vybraná testerka | 11.04.2023

Mal som mierne obavy z nového šampónu, ale musím povedať, že ma milo prekvapil. Za tých niekoľko dní skúšania môžem povedať, že lupiny nemám - čo je dobré znamenie, pretože to znamená aj to, že šampón je dostatočne kvalitný, aby sa mi po ňom nedrolila pokožka, prípadne by bola vysušená a bolo by to poznateľné ako po menej kvalitných šampónoch.

žiadne nemám

vybraná testerka | 11.04.2023

- okamžité odstranění viditelných lupů - klidnění pokožky, omezení svědění a pocitu napětí - krásně hebké a lesklé vlasy - dokonale čisté vlasy a pokožka - stačí malé množství šamponu, dlouho vydrží - příjemná vůně - mohou používat i těhotné ženy - možno používat denně - 87 % složek přírodního původu - možnost použití již od 15 let - po použití jsou vlasy krásně lehké

žádné

vybraná testerka | 11.04.2023

Oceňuji především "pěnivost" - i malé množství šamponu (narozdíl od jiných konkurenčních značek) vytvoří dostatečné množství pěny na umytí i velmi hustých vlasů jako jsou ty moje. Po umytí jsou vlasy příjemně hebké a lesklé, pokožka hlavy nesvědí, ale lupů jsem se úplně nezbavila (asi to chce delší čas).

Příliš mi nesedla vůně šamponu, ale to je zřejmě jen o vkusu každého uživatele.

vybraná testerka | 11.04.2023

dobrý den, tady jsou mě objektivní poznatky z používání tohoto produktu: neutrální vůně dobře pění líbí se mi velikost akorát nikde nepřekáží hodně vysušuje kondicionér byl nutnost líbí se mi přírodní složení bohužel nepozorovala jsem žádnou zásadní změnu. to že nesedl mě neznamená že ostatním bude vyhovovat 😀

zdá se že moc nepomohl... začala se mi více loupat pokožka hlavy hodně vysušuje

vybraná testerka | 11.04.2023

Šampon je extra hustý a příjemně voní. Stačí opravdu malé množství a udělá ohromnou pěnu, takže si myslím, že opravdu dlouho vydrží. Vlasy jsou po umytí lesklé a viditelně pevnější. Pokožka hlavy nepálí nedělají se šupinky a pokožka není suchá. Mohu jen doporučit. Je to zázrak pro vlasy i pokožku hlavy.

žádné

vybraná testerka | 11.04.2023

Na testování šamponu jsem se moc těšila, jelikož lupy mě trápí dlouho a v podstatě žádný šampon na ně ještě pořádně nezabral. Klorane, je značka, kterou uznávám a kterou mám ráda. Jejich produkty jsou převážně přírodní a kvalitní. Zkrátka jsem si od šamponu slibovala hodně. Má očekávání sice úplně nesplnil, na druhou stranu určitě nešlo ani o propadák. Lupy nezmizely, ale proti jiným konkurenčním šamponům na tento problém, pozoruji úbytek lupů asi o třetinu. Uvidíme, zda po postupném vypotřebování celé lahvičky bude výsledek ještě lepší? Líbí se mi i vzhled lahvičky a hlavně její snadné otevírání, takže se s ní dobře manipuluje i ve sprše s mokrýma rukama.

Hodně lidem je příjemná vůně šamponu. Já mezi ně zrovna nepatřím. Moc mi nevoní, ale nevadí mi to. Beru ho spíše jako ,,lék na lupy", než jako nějaký voňavý kosmetický produkt. Vůně je jemná, taková bylinná. Šampon také málo pění, což ubírá trochu bodů v hodnocení při jeho aplikaci. Nenanáší se totiž tak snadno a pro umytí celé hlavy je ho potřeba celkem hodně, takže spotřeba je větší, než u pěnivějších značek. Lupy nezmizely, jak jsem si od šamponu slibovala, nicméně jejich úbytek pozoruji.

vybraná testerka | 11.04.2023

Šampon je opravdu dobrý. Je jemný a o vlasy pečuje. Má příjemnou vůni. Stačí ho jen trocha a krásně pění. A to hlavní! Už po druhém použití začaly postupně a viditelně mizet lupy, které mne velmi trápily. Dnes už po nich není ani památka. Šampon mohu vřele doporučit a určitě i já sama si jej zakoupím.

Malé balení.

vybraná testerka | 11.04.2023

Krásně voní, vůně mi vydrží klidně 4-5 dnů. Úbytek lupů byl znát. Vlasy jsem měla krásně hebké. Určitě bych uvítala delší zkoušení. Vlasy si nemyji tak často. Šampon bych určitě doporučila, za mě byl lepší než jistá komerční značka. Přišlo krásně zabalené. Libí se mi i složení šamponu. Vyměnil je také hezké, jednoduché.

Moc nepěnil, byl zapotřebí hodně namočit šampon. Rychleji se mi mastily vlasy. Ze začátku mě svědila hlava, ale po 2-3 použití bylo vše v pořádku. Jinak nemám co bych tomuto produktu vytkla.

vybraná testerka | 11.04.2023

Mojí mamce šampon voněl. Jinak měl šampon spíše zápory, nevyhovovala mi vůně a především mi hodně vysušil pokožku a začaly se mi více dělat lupy a o něco více mě i začala svědit pokožka hlavy. Testovala jsem 3x a pak jsem si řekla dost... Šampon jsem testovala samotný (jen pak jsem si dala na vlasy kondicionér) a při jednom mytí vlasů jsem ho použila 2x, jak by se to mělo dělat...

Vůně, vysušená a svědivá pokožka, začaly se více dělat lupy

vybraná testerka | 09.04.2023

Děkuji za možnost testovat tento neuvěřitelně vonící šampon. Lupů mám mnohem méně než na začátku (bohužel jsem nevyfotila před použitím). Vlasy krásně voní… Po dvou použitích jsem měla cca o polovinu lupů a dokonce chlap si toho všiml, což jsem byla překvapena. Po porodu očekávám, ze se mi zblázní hormony a možná se vrátí i lupy - zbytek šamponu schovavam 😊

Mám takové hrubší vlasy… Škoda, že není kondicionér…

vybraná testerka | 09.04.2023

Mám husté, dlouhé vlasy a šampónu vždy používám dost. Potěšilo mě, že ho lze použít i méně. Co mě uchvátilo jako první po otevření byla vůně! Protože ho může použít jak žena, tak i muž. Dobře napěnil. Položka vlasů je klidná, čistá. Bylo a je vidět postupné zlepšování a úbytek lupů. U nás v domácnosti si našel své místo! :)

Chybí mi kondicioner

vybraná testerka | 08.04.2023

Vlasy jsou po umyti hebke, lesklé a krasne voní. Líbí se mi, že sampon ma opravdu příjemnou jemnou vůni. Vlasy si nyní pravidelně umývám co tři dny a muzu rict, ze už vidím výsledky, že mám méně lupů a pokožka je méně citlivější a napjata. Po používání můžu šampon jedině doporučit, určitě ho budu používat dále.

Málo pění

vybraná testerka | 07.04.2023

Já se tedy přiznám, že jsem neměla hodně lupů. Ale zase na černém triku to vidět bylo. A po pár umytí hlavy to zmizelo. Takže to funguje. Akorát tedy málo pění. Jsem zvyklá dávat málo šamponu. Tohoto musím dát více. Ale dobře se rozčesává takže dávám palce nahoru. Doporučuji všem co mají problém s lupy.

vybraná testerka | 07.04.2023

Tento šampon od značky Klorane, jsem už vícekrát vyzkoušela a musím říct, že po par použití, jsem začínala vidět výsledky a to jsem tomu moc ze začátku nevěřila, opravdu skvělý šampon. Můj přítel to bude zkoušet také, má totiž také problém s lupy😀 a navíc mi příjemně voní. Cena je sice vyšší, ale stojí to zato

vybraná testerka | 07.04.2023

dlouho vydrží bez lupů a nesvědí hlava,nemusela jsem si hlavu tři dny mýt,je to dobrý šampón,voní a je příjemně hustý, zkusil i manžel,který má v hlavě lupénku, pomohlo mu to,ale svěděla ho hlava ,takže doporučuji vyzkoušet,ale asi záleží na pokožce jednotlivce,děkuji za možnost otestovat,určitě budu vyuzivat

tvrdé vlasy jako koňská hříva,ale to zvládne kondicionér

vybraná testerka | 05.04.2023

Děkuji za možnost testování. Tento šampon můžu doporučit. Už dlouho jsem bojovala s lupy a svědění pokožky hlavy po pravidelném užívání mě šampon pomohl. Vlasy jsou lesklejší a celkově mě přijdou zdravější. Další plus je že obsahuje 87% přírodního původu. Dobře pění a vůni má jemnou příjemnou nevtíravou.

malé balení

vybraná testerka | 05.04.2023

šampon mě velice milé překvapil svou vůní která se na vlasech drží i po uschnuti vlasů. vlasy si myji na 2x, krásně pění a hlavně už po prvním použití výrazně ubylo lupů a zmírnilo se i svědění pokožky hlavy které ale bohužel nezmizelo úplně. vlasy jsou lehké a hladké a při mytí krásně vržou. I mé suché konečky jsou na tom mnohem lépe.

Malé balení, cena, svědění pokožky hlavy zůstalo

vybraná testerka | 05.04.2023

Šampon jsem použil zatím jenom několikrát, ale už po pár umytí jsem pozoroval zlepšení a míň lupů. Vlasy se ani tolik nemastí. Pokud šampon někde uvidím v obchodě, určitě si ho koupím. Zatím jsem ho v žádném obchodě neviděl a ani tuto značku jsem neznal. Určitě se podívám taky na netu. Šampon můžu jenom doporučit.

O žádných nevím. Snad jen že není bezedný. 😊

vybraná testerka | 05.04.2023

Děkuji za možnost vyzkoušet tento podle mě velmi účinný šampón proti lupum. Jako velké klady určitě hodnotím přírodní složení, hutnejsi konzistenci šampónu, kdy staci na vlasy nanest jen menší množství produktu a dále určitě samotný účinek proti lupum. Po prvním použití jsem nezaznamenala žádný rozdíl, ale po několikadenním pravidelném používání šamponu lupy začaly pomalu mizet a pokožka hlavy mě přestala svědit. Šampón budu určitě používat i nadále. Doporučuji:-)

vybraná testerka | 04.04.2023

Tento šampon od značky Klorane je podle mě naprostá bomba. Suchá svědící pokožka hlavy je pryč. Díky tomu se mi nedělají další strupy a lupy, které jsem měla z drbání hlavy. Lupy mi po prvním vyzkoušení šamponu ubyly a při dalších aplikacích stále ubývají. Šampon nevysušuje vlasy a ty zůstávají lesklé. Vůni jsem si ihned zamilovala. Mile ráda tento šampon doporučím svému okolí.

vybraná testerka | 04.04.2023

Šampon příjemně voní a při nanesení na hlavu je hustší než obyčejné šampony, proto se dobře po napěnění dostane na pokožku hlavy. Po umytí jsou vlasy živější a pokožka hlavy je svěží. Vlasy se necuchají a dobře se rozčesají. Jelikož jsem blondýna, tak i odstín vlasů byl světlejší a vlasy jsou příjemné na dotyk.

Malé balení

vybraná testerka | 04.04.2023

Příjemná nevtíravá vůně, přírodní složení bez silikonů a parabenů. Po prvním umytí byly vlasy krásně nadýchané a hebké, také ubylo lupů. Konzistence je hutnější, šampon vždy ředím trochou vody. Používám malé množství a myji nadvakrát. Často pomáhá octový oplach, ten jsem nyní nepoužila. Kondicionér dávám jen na konečky. Vlasy nechám volně uschnout.

Cca po 6 dnech jsem šampon zkoušela znovu a bohužel mě nyní svědí pokožka a lupů přibylo. Mám citlivější kůži, nyní se zdá více vysušená. Vyzkouším ještě jednou, vlasy si někdy musí zvyknout.

vybraná testerka | 03.04.2023

šampon je na přírodní bazi a ma celkem příjemnou vuni. pokožku hlavy nedráždí a ani po mytí pokožka nesvedi a vlasy jsou jemné, méně mastné a lupu po par použití viditelně ubylo. Jediné co mi trochu vadi je to, ze málo pění,takze mam pocit,ze musím použít šamponu vice. Celkově jsem se samponem spokojená 👌

málo pění cena

vybraná testerka | 03.04.2023

Příjemná, neagresivní vůně. Přírodní složení. Šampon opravdu funguje - mám chronický problém s tvorbou lupů nad oblastí čela, jak je vidět na fotce, lupy nejsou (nezmizí hned, šampon je potřeba použít několikrát = pravidelně). Hodně recenzí ukazuje špatnou pěnivost - šampón na první mytí opravdu málo pění, na druhé (které se doporučuje) pění nádherně, hustě. Všem příznivcům kvalitní kosmetiky mohu jen doporučit!

Cena produktu

vybraná testerka | 03.04.2023

Tento šampon od značky Klorane je pro mě naprostou spásou. Suchá svědící pokožka hlavy je pryč. A nesvědí až do dalšího umytí, což je úžasné. Tím pádem se mi netvoří další strupy a lupy. Lupy po prvním umytí viditelně ubyly a stále ubývají. Nevysušuje mi tolik vlasy a vlasy zůstávají lesklé. Vůně je vcelku příjemná a na to, že je přírodní pění vcelku obstojně. Celkově rozhodně pomáhá řešit můj problém a to je to hlavní. Já jsem s ním spokojená a doporučuji.

vybraná testerka | 02.04.2023

Tento šampon mě mile překvapil. Hezky voní, je příjemný k mé pokožce hlavy, nedráždí mě a nevysušuje,což je fakt super. Používám již nějakou dobu a musím říci, že lupy mizí,není jich už tolik jako dříve před používáním tohoto výrobku. Jsem rozhodnuta Klorane i nadále používat, zvláště tomuto šamponu na přírodní bázi. Konečně něco funguje a nedráždí. Moc děkuji za možnost testovat. 😃

Žádné

vybraná testerka | 31.03.2023

Velmi dobry sampon na prirodni bazi. Pomaha proti tvoreni lupu. Po par pouziti mi prijdou vlasy lepsi a jemnejsi na omak. Vune neni nijak neprijemna, na to ze se jedna o prirodni sampon. Nejsou zde pridany zbytecne latky navic. Baleni samponu je take zajimave (nenadchne, ale ani neurazi), rozhodne vypada na mensi jak 200ml baleni.

Malo peni, takze mi prijde, ze je potreba davat vetsi mnozstvi. Cena samponu.

vybraná testerka | 30.03.2023

Z šamponu jsem úplně nadšená,už po prvním použití se lupy začaly smývat z vlasů a vlasy po umytí jsou krásné,lesklé,voňavé a vypadají super.Za mě výrobek určitě doporučuji a určitě u nás nezůstane u jednoho a poridime další.Stačí nanést malé množství šamponu a je vidět opravdu změna.Vyzkousela jsem i na dceři a opravdu funguje.

Žádné jsem nenašla 🙂

vybraná testerka | 30.03.2023

Já jsem nadšená! Jak jsem rozbalila balíček, okamžitě mě napadlo otestovat to na starší dceři (2r), která trpí na neskutečné lupy a seboreu. I když je produkt primárně určen pro dospělé , na malou holčičku zafungoval perfektně a hned po prvním použití zmizelo padesát procent šupin. Bonus je, že vlasy jsou nádherně jemné a vzdušné , šampon je nevysušil. Co se týče vůně - nevoní ani nezapáchá, je to spíš taková bylinná kompozice. Přikládám foto před a po.

vybraná testerka | 30.03.2023

Šampon je super! Už po prvním umytí jsem cítila rozdíl. Vlasy byly jemnější a lesklejší. Díky šamponu mám výrazně méně lupů a dokonce se mi i méně mastí. Krásně voní a konzistence je taky dobrá. Dlouho s lupy bojuji a tenhle zázrak mi je pomohl skvěle redukovat. Mohu jedině doporučit všem co mají problém s lupy a mastnou pokožkou hlavy.

Asi jen cena, ale za kvalitu si člověk připlatí

vybraná testerka | 30.03.2023

Tak toto testování přišlo jako na zavolanou. V posledních týdnech se mně po letech znovu vrátily lupy a já zvažovala, jaký šampon na lupy pořídit, aby skutečně pomáhal. A ejhle, vyhrála jsem ho k testování. A nejen nějaký ledajaký, tento je naprosto perfektní. Značku Klorane znám, ale že má v nabídce i tento úžasný šampon, jsem netušila. Lupy mizely prakticky od prvního použití a nyní si troufám říct, že je stav zhruba o 80 % lepší. Ba co ví, ani pokožka hlavy nesvědí, což bylo opravdu nepříjemné. Oceňuji opravdu poctivou a hustou konzistenci, takže i na mé dlouhé a husté vlasy stačí troška přípravku a celou hřívu s ním krásně umyji.

Snad jen vyšší cena, ale to je vykompenzováno hustotou, kvalitou a účinnosti :-)

vybraná testerka | 27.03.2023

Jsem velmi mile překvapená.Od teď jiný šampón nechci. Je to kvalitní produkt.Vlasy po prvním použití změnily strukturu vlasu.Lupy jsou viditelněji v menší míře.Opravdu budu všem doporučovat.Cena přiměřena ke kvalitě.Za mne TOP produkt ,se kterým jsem se ještě na trhu nepotkala.Budu kupovat jako dárky pro známé a kamarády.

Žádné

19.05.2023

Se šamponem jsem velmi spokojená. Krásně šampon voní, lupy jsou méně viditelné.

19.05.2023

Na lupy mi to opravdu zapůsobilo a pomohlo mi to

Žádné

11.05.2023

Na lupy opravdový odborník. Také uklidní vlasovou pokožku, a mírní svědění. Vlasy jsou pěkné,. lesklé, zdravější a silnější na pohled i dotek.

-

02.05.2023

Parádní sampon, lupy i svědění hlavy je pryč

Nevím.

02.05.2023

tento šampon proti lupům s galangalem nádherně voní a velmi ječmně čistí, nedráždí pokožku

29.04.2023

Bohatě pění, má nádhernou vůni která dlouho vydrží. Vlasy jsou poté sametově hebké a velmi dobře se rozčesávají

24.04.2023

používam několik let a mohu jenom doporučit výsledek stojí za to

22.04.2023

Nádherně vlasy umyje a zanechá je úžasně hebké, lesklé a nadýchané. Vlasy se nelámou a jsou pevné.

Nic

18.04.2023

můžu jen doporučit, pomáhá proti lupům, jde to vidět, vlasy jsou po umytí krásne lesklé. jsem velice spokojená

11.04.2023

Super šampon, vůně akorát, vlasy umyje a dodá jim lesk.

Méně pění.

11.04.2023

Šampony na odstranění lupů mají velmi často mnoho chemických složek, které lupy zničí. U Klorane je tomu částečně jinak, jelikož 87 % složení je přírodní, za což velký palec nahoru. Mě se vůně líbí a lupy se přestávají objevovat po delším užívání.

01.04.2023

Tento šampon jsem vyzkoušela na manželovi a skutečně proti lupům zabírá. Mohu jen doporučit!

musela jsem ho sehnat mimo naše město, nemají ho všude

22.03.2023

Rozhodně můžu doporučit všem skupinám a všem kdo o tom přemýšleji. Produkt je velice kvalitní. Dodává vlasům lesk a rovnováhu

22.03.2023

Klorane je kvalitní značka a tento šampon skutečně účinkuje, doporučuji.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

NicaCetin 13.03.2023

Krásný večer, je mi 30 let a už 7 let trpím na mastné vlasy, kde se mi dělají lupy. Ráda bych se stala součástí průzkumu a tak otestovala tento šampon, od této značky mám již jiné produkty a jsem s nimi spokojená. Děkuji za případné vyjádření a budu se těšit na odezvu, případnou “spolupráci” Krásný den

vetrak 13.03.2023

Je mi 43 let a mám rychle se mastí vlasy s lupy. Tento problém mám již řadu let a bohužel mi zatím žádný přípravek nepomohl. Tak věřím, že tento šampon by byl konečně ten pravý.

562663545 13.03.2023

Abych byla upřímná, s věkem se můj typ vlasů mění. V období dospívání mi krásně rostly vlnité vlasy, které byly však velmi suché, ale dorůstaly do délek. Teď, v mých 27 letech mám vlasy rovné s opravdu vysušenými délkami a i přes pravidelné zastřihovaní a (myslím si, že) kvalitní kosmetiku, se neustále odlamují, třepí, avšak daleko rychleji od kořínků mastí. No moc mi v současné době radost nedělají 😅

berry.mc 13.03.2023

Věk 25 Typ vlasů mastné ale s lupy Věřím , že šampon by mi výrazně pomohl vyřešit oba problémy zároveň .

jolly 13.03.2023

Je mi 32 let a vlasy mám suché se sklony k lupům. A jelikož mám vlasy dlouhodobým kojenim a porody namáhané, tak by mi tento šampon s jejich péčí pomohl.

barovamichaela 13.03.2023

25 let, mastici se vlasy, lupy, sampon by mi určitě velmi pomohl

ZuziV 13.03.2023

Je mi skoro 40let,vlasy mám u pokožky mastné konce spíše suché se sklonem k třepení. Vždy tak dvakrát do roka se mi lupy objeví. Stále hledám ten správný šampon na vlasy a nemohu najít. Tak třeba právě KLORANE by mohl být ten pravý.

paja_pok 13.03.2023

Je mi 24, vlasy mám rychle se mastící a s lupy bojuji už několik let, stejně tak přítel, tedy bychom šampón využili oba a věřím, že by mohl být správnou volbou, jak s nimi konečně zatočit.

_veru_ 13.03.2023

Je mi 23 let, mám hodně mastné vlasy a taky lupy. Myslím si že by mi tento produkt pomohl.

Mala_luca 13.03.2023

20 let, mastné vlasy a lupy mám hodně Věřím že by tento šampon mohl pomoci, zkusila jsem už spousty

Ivonka91 13.03.2023

Je mi 32 let vlasy mám u hlavy dost masné ale v délkách spíše vysušené. Šampón bych moc ráda vyzkoušela.

mirinka 13.03.2023

Lupy mě začaly trápit teprve nedávno, ale zatím jsem nenašla šampon, který by mi pomohl, takže bych velmi přivítala vyzkoušet si i tento šampon. Je mi 36 let a vlasy mám spíš mastné.

čiko 13.03.2023

Vlasy mám vlnité,suché,barvené, hodně lámavé a tvrdé musím používat všelijaké olejíčky na zjemnění věk 50

NatalieLondinova 13.03.2023

Mám 20 let, typ vlasů spise mastné, a lupy mám, pomohl by mi :)

Kelli18 13.03.2023

Dobrý den, mám spíš suché vlasy, lupy trpím, a zatím jsem nenašla šampon, který by mi pomoh. Proto bych ráda vyzkoušela ten, co nabízíte. Je mi 36.

LuckaN 13.03.2023

je mi 44, vlasy mám jemné se sklonem se spíše mastit, lupy u mě nejsou žádná hrůza, ale jsou nepříjemné a určitě by šampon využili i moji synové a manžel, kteří na lupy trpí více....a jelikož je šampon na přírodní bázi, určitě moc ráda vyzkouším...mám ráda a preferuji přirodní produkty

veronikatim 13.03.2023

Věří, že by mi šampon pomohl. Mám vlasy po zadek a dlouhé rozčesávání je celkem na prd, plus neustále se vlasy někam převalují, povlavaji, takže se rychle mastí a lupy jsou normálka. Ve svých 28 letech se snažím starat o vlasy i o tělo, značku Klorane ovšem neznám.

peknameli 13.03.2023

Zdravím, napriek tomu, že ja by som tento produkt netestovala, tak bola by som veľmi rada, aby to otestoval môj starší brat. Má 23 rokov a vadí mne aj jemu, že ma neustále mastné a lupinaté vlasy. Boli by sme veľmi radi, keby tento produkt môže môj brat otestovať.

michelle28 13.03.2023

Šampon bych nechala otestovat manžela (29 let), který si myje vlasy každý den, protože je má hodně mastné a zároveň se nemůže zbavit lupů. Koupila jsem mu už snad všechny značky šamponů proti lupům a bez výsledku, takže pokud by tento fungoval, výrazně by mu to pomohlo a všem by se nám ulevilo.

Zdravevarenislaskou 13.03.2023

37, mám suchý typ vlasů odjakživa a bohužel mě trápí i lupy....mám od klrane šampon na vypadávání vlasů a je super,moc ráda bych zkusila tento jestli by mě zbavil problému s lupy,což by mi velice ulevilo

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:43
118 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat