Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: URGO Bradavice kryoterapie

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

11.06.2018 | Testování

Je tu léto a s ním i radosti v podobě návštěvy bazénů a veřejných koupališť. Už jste si vy nebo někdo z vašich nejbližších letos stihli z radovánek ve vodě nepříjemnou bradavici? Pak se přihlaste do našeho testování přípravku URGO Bradavice kryoterapie, který bude moci vyzkoušet 40 našich testerek. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?

Zdravotnický prostředek URGO Bradavice kryoterapie je vhodný na ošetření bradavic na rukou i nohou. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Rychle a bezbolestně

Díky URGO Bradavice kryoterapie je bradavice odstraněna prostřednictvím zmrazení. Šikovný aplikátor zajistí rychlé a účinné ošetření, které omezuje bolestivé pocity. Přípravek můžete použít u dětí již o 4 let.

URGO Bradavice kryoterapie představuje profesionální metodu k odstranění bradavic, kterou ale můžete použít v domácím prostředí.

A jak se přípravek používá? Aplikace je velmi praktická, před použítím není třeba výrobek sestavovat, je okamžitě je připraven k použití. Dávkovací ventil aplikuje připravené množství produktu. Ochranný aplikátor přilehne na bradavici – dokonale ji obklopí, aby bylo možné zmrazit ji ke kořenům a snižuje také riziko popálení okolí bradavice.

Cena: 473 Kč, k dostání v lékárnách

Více informací na www.urgo.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kde se bradavicí nejčastěji nakazí a jaké babské rady k jejímu odstranění používají.
HLASTE SE DO 24. ČERVNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování přípravek URGO Bradavice kryoterapie.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Janková

dnes 21:19

Nejčastěji člověk může bradavici dostat z bazénů, společenských sprch. Většinou jsem používala česnek louhovaný v octu, který se pak na noc přiloží na bradavici a zalepí se náplastí.

annnaq

dnes 20:50

Nejčastěji se nakazit člověk může v bazénu a dokonce i v MHD. Používala jsem beadavicnik ten ale ne vždy zabral, tak jsem musela na kožní kde odtranili lapisem.

7Lindus7

dnes 17:27

Bradavice se mi čas od času udělá na ruce, ale vůbec netuším, kde k ní přijdu.. Někdy pomůže vlaštovičník, ale většinou mi to na kožním vypálí a mám klid. Určitě bych ráda vyzkoušela něco nového, protože když jsem si takto zakoupila volně prodejné výrobky, tak mi vůbec nezabraly.

markyzas

dnes 14:40

Zatím jsem nepřišla na to, kde k nim vždy přijdu, trápí mě na nohách. Z babskych rad mám vyzkoušený vlastovicnik, ale účinkuje jak se mu zachce.

MonikaMaskova

dnes 13:26

Bradavice jsem naposledy chytila v nemocnici ve společných sprchách. Momentálně mě trápí bradavice od porodu pod prsy a přítele na krku (pravděpodobně dědičné). Žádné babské rady nevyužíváme, tyto problémy řešíme v lékárně účinnými přípravky.

konatovka

dnes 12:25

Ještě jsem nevyčíhala, kde jsem mohla přijít k bradavicím, na veřejná koupaliště nechodím. Já jsem si netroufla na žádné babské rady, hodně jsem četla o vlaštovičníku, ale svěřila jsem se kožní lékařce, kde mi sestřička vypalovala bradavice tekutým dusíkem, což vždy zabralo. Některé mám dokonce chirurgicky odstraněny. Ráda bych náplast vyzkoušela, abych zjistila její účinnost. Je to určitě šetrné odstranění bradavic.

Vera1

dnes 10:45

Bradavicí se nejčastěji nakazím ve veřejných sprchách a k jejímu odstranění jsem zkoušela slupku od banánu a vlaštovičník.

voljaro

dnes 8:31

Nejčastěji si bradavice přinesu z veřejných sprch a to na chodidlech. A nejosvědčenější babská rada je podle mne vlaštovičník. Alespoň na rukou funguje vždy.

sarka49

dnes 8:20

U mě je to klasika. Veřejný bazén.. a babské rady vždy selhávají.

Adriannnna

dnes 7:52

Podle starých babských rad pomáhá potření bradavice menstruační krví... já osobně jsem s nimi na levé plosce nohy bojovala 4 roky. Až letos zmizely a pro změnu má teď bohužel dcera ... Ach jo

utunka

dnes 7:48

Také bych ráda věděla, kde k těm bradavicím přijdu...vždy se objeví z čista jasna...zatím jsem se ji snažila vždy vystřihnout a pak vydezinfikovat...ale ráda bych vyzkoušela i nějakou profesionální péči...

Andak

dnes 7:44

Já bohužel nevím, kde jsem k bradavici na palci u ruky přišla, ale již rok se jí snažím zlikvidovat všemožnými způsoby z lékáren mastiček, olejíčků i pálivek, ale nic mi nezabralo. Na kožní jsem objednaná až za půl roku. Ráda bych vyzkoušela, jestli by toto fungovalo .

Pravidelně chytím bradavice na koupališti ve sprše a v nemocnici :-( Zkoušela jsem plátky česneku na bradavici několik dní. Teď se chystám vyzkoušet banánovou slupku.

Kristulka

včera 21:36

Nejčastěji se nakazíme u bazénu. Zkoušeli jsme česnek naložený v octě.

JITA72

včera 20:29

v bazénovém komplexu už nedám bez žabek a už se také bojím podat někomu cizímu ruku abych zase nechytla bradavice. No používám vlaštovičnik a česnek, ale moc to nepomáhá

vondr.v

včera 18:25

Nejčastěji si bradavici přinesu (získám) v bazénu. Babské rady moc nefungují - používám slupku od banánu a tea tree olej.

janavys

včera 14:12

Nejčastěji, to už je známá věc,se bradavice získávají na veřejných koupalištích, bazénech. Vím od maminky, že se používá česnek a nebo jablečný ocet, kde se sůl, med a jablečný ocet smíchají a několikrát denně bradavici potírají.

Littlecharm

včera 10:15

Nejčastěji na koupališti, ve sprchách krytých bazénu a v sauně. Zkoušela jsem česnek s cibulí, medové obklady, banánové slupky A s hrůzou jsem četla o obkladu z vlastní moči

snany

včera 6:59

Ve školce kde pracuji, nejprve na ruce a teď na noze

Kristyna04

16.06.2018

Nejčastěji chytím bradavice na koupališti či v sauně zkoušela jsem použít banánovou slupku či tea tree olejíček, ale moc to nefungovalo

39amalka

16.06.2018

Hezký den nejvíc bradavičky či bradavice se na mně sesypou na koupališti .Používám česnek ale vůně je nevábná.Chtěla bych vyzkoušet něco intenzivního a nového

slovakovairca95

16.06.2018

Nejčastěji je chytím v bazénu nebo na koupališti, používám na ně vlaštovičník, ale už u nás skoro nikde neroste.

Rozarka2017

16.06.2018

Mě se nejčastěji krasavice dělají v létě po návštěvě kryteho bazénu a používám na ně vlastovicnik který nám roste na zahradě bohužel jsou pp něm všude fleky a ráda bych vyzkoušela něco lepšího a funkcnejsiho

alenka146

15.06.2018

Bradavice se mi nejčastěji dělají na noze a to z bazénu. Mojí nejhorší bradavici jsem však měla na ruce - na malíčku a museli mi jí vyříznout. Za pár dní se objevila znovu :(. Na bradavice používám česnek namočený v octu. Jsem potom takový menší smraďoch, ale bradavice se na nějakou dobu ztratí. Ráda bych vyzkoušela přípravek URGO :)

konata

15.06.2018

Na bradavice momentálně trpí můj 9-ti letý syn. Nosí je bohužel poměrně pravidelně z plavání. Jako babskou radu používám čerstvě utržený vlaštovičník, který sice pomáhá, ale jenom na malé bradavice a je třeba častého nanášení.

lucka9082

15.06.2018

Pravidelně chodím plavat a i když nosím pantofle, všude je na nohou mít nemohu, takže se mi někdy na chodidle objeví bradavička. Jednou jsem zkoušela radu od kolegyně z práce, a to potírat si bradavici 5 dní ananasem, zmizela, ale bylo to poprvé a naposledy. Od té doby si kupuji přípravky v lékárně.

matali

15.06.2018

Já už dobu na bradavice netrpím, ale odstraňovala jsem je náplastí na kuří oka, kterou jsem nechala na postiženém místě několik dní a ta bradavici " vyžrala" a pak za několik dní stačilo odstranit nůžkami, děti trochu trpí na bradavice na nohách jako já dříve, zkoušela jsem stejnou metodou je odstranit, ale bohužel náplast nedrží na místě tak nevím jak dcerce pomoci.Proto bysme se chtěli účastnit testování a vyzkoušet něco nového, třeba by to pomohlo.

Lucie62

15.06.2018

Bradavice mám spíš asi chronické, sami se mi objevují na levém koleni, zkoušela jsem je odstranit vyříznutím, sněžením, lakem, česnekem, octem ale pokaždé se znovu vrátili..

Granynka

15.06.2018

V zimě v krytem bazéně a v létě na koupališti. Přikládám česnek.

Alex649

14.06.2018

Všude tam, kde se chodí bosky. Pomáhá potírát štávou netřesku.

Marci55

14.06.2018

Na koupališti, ve veřejné sprše. Používá se česnek na přikládání.

honzik

14.06.2018

Můj nepříjemný problém, zkouším kde co, Ráda bych vyzkoušela.

Bobulinka

14.06.2018

Přijde mi, že kdekoli....používám buď česnek v octu nebo tee tree oil. Obojí sice zabere, ale je to značně aromatické a zrovna českek s octem je tak dlouho cítit.

Kikulinecka82

14.06.2018

Nejčastěji se bradavice roznáší na veřejných koupalištích a sprchách. Jako bankou řadu znám využití "mléka " z laštovičníku.

jiji

14.06.2018

Nejčastější nákaza je podle mě na bazénu a babská rada taková ta kytička jak pouští žlutou barvu..(bradavičník se ji řía)

raddre

14.06.2018

Nemohu říct kde k bradavicím přijdu, ale čas od času si ji přinesu domů,některé zmizí časem sami, na nohou mi od nich pomůže pedikérka,přivítala bych něco čím bych se jich zbavila bez cizí pomoci

babytka

14.06.2018

Bradavice se nejčastěji ,,přinesou´´ z bazénu. Teď trápí zrovna dceru, protože občas se školou chodí na plavání. Jako radu jsem měla na bradavici přiložit propolis, ale mě to nějak nepomohlo.

Zurkova

13.06.2018

Nákaza hrozí na veřejných koupalištích a bazénech nebo šatny sprchy ve sportovním areálu. Dostala jsem radu přiložit rozkrojený česnek přes noc a pak rozmočit a vydloubnout,ale nic....

gemini

13.06.2018

Nevím kde se bradavicí nakazím a babská rada mi funguje, když je ignoruji, časem zmizí sami.

ivetinkav

13.06.2018

Nejčastěji se nakazíme v krytém bazénu . Babská rada - podvázat nití a pak vyďoubat ,a nebo šťáva vlaštovičníku.

meli

13.06.2018

Podle mě se určitě nejčastěji přenáší na místech kde je vlhko nebo přímo mokrá podlaha, takže rozhodně nejvíc kryté bazény nebo koupaliště. Já osobně jsem na bradavice z rostlin vyzkoušela vlaštovičník a také potírala česnekem. Nic ale nezabíralo, takže jsem stejně musela doktora navštívit. Po několika letech se mi zrovna teď bradavice vrátila, takže je tohle právě teď přímo pro mě :)

Denisaaa

13.06.2018

Bradavice se přenáší přímým kontaktem s nakaženou osobou nebo nepřímým kontaktem, např. při návštěvě bazénu či sauny, kde se lidé pohybují bosi. Proto se snažím nosit všude, kde to jen jde pantofle . Babských rad je asi spoustu , ale já osobně vyzkoušela vlaštovičník nebo potírání česnekem. Ráda bych vyzkoušela produkt který nabízíte na testování .

simpik

13.06.2018

Kdysi dávno byl pouze jeden lék- tekutý dusík. Extra kvůli mě objednali celou termosku. Z koupaliště, kam prosakovala kejda z místního JZD jsem jich měla 50!! Hrůza a 14 dní nechodit.

Líba3000

13.06.2018

je to vždy v bazénu a používám zvesela švédké kapky

Franny

13.06.2018

vždy na plovárně a je to rostlina blahovičník

danusch

13.06.2018

Nejcasteji se nakazim v bazene . Zadne babske rady nepomahaji, musim hned na tekuty dusik na kozni. Momentalne mam na doma vodicku z lekarny a natiram kazdy den...

petrasusova

13.06.2018

V bazenech a babska rada je vlastovicnik. Momentalne se s bradavici lecim.

sasurka

13.06.2018

Já si myslím,že bradavice mohu získat od jiného člověka,také na bazénech,na koupalištích,ve společenských sprchách nebo nesprávným ošetřováním. Samozřejmě jsem vyzkoušela spoustu babských rad,ale nejvíce mi zabral potření česnekem,ale opravdu jen trošku a pouze na místo bradavice.

lijan1

13.06.2018

Vůbec nevím, kde k nim přijdu, snad v bazenu na plovárně nebo se tvoří i na ruce. Z koušela jsem i česnek a přilepit náplast, ale nepomáhá. Také je k dostání vodička v lékárně, ale nic moc. Dělaji se maličké, zničím je , ale objeví se znovu po čase.

javyjavy

13.06.2018

Nejčastěji se nachytají bradavice v bazénu nebo tam, kde jsou veřejné sprchy. Na ostranění bradavic vezmu banánovou slupku a vnitřní stranou potřu bradavici a nebo si na místě nechám v pevné ponožce banánovou slupku přes noc.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s bílým melounem

11 hlasů
15min 276kJ 55 Kč

Recept na osvěžující letní salát.

Teplý salát s uzenou makrelou

13 hlasů
40min 459kJ 95 Kč

Netradičně připravená uzená makrela.

Poradny

Mohu vymáhat výživné placené na nevlastní dítě?

Dobrý den,toto je dotaz spíše pro právníka než pro mne. V zásadě sice platí, že spotřebované výži... Více

Mám nárok na další PPM, když jsem vyčerpala RP?

Dobrý den,to, kdy jste vyčerpala rodičovský příspěvek, nemá na následnou peněžitou pomoc v mateřs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více