TESTOVÁNÍ: URGO Bradavice kryoterapie

11.06.2018 | Testování

Je tu léto a s ním i radosti v podobě návštěvy bazénů a veřejných koupališť. Už jste si vy nebo někdo z vašich nejbližších letos stihli z radovánek ve vodě nepříjemnou bradavici? Pak se přihlaste do našeho testování přípravku URGO Bradavice kryoterapie, který bude moci vyzkoušet 40 našich testerek. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 90%

Hodnocení: 70 testerek

Doporučeno: 18x


Zdravotnický prostředek URGO Bradavice kryoterapie je vhodný na ošetření bradavic na rukou i nohou. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Rychle a bezbolestně

Díky URGO Bradavice kryoterapie je bradavice odstraněna prostřednictvím zmrazení. Šikovný aplikátor zajistí rychlé a účinné ošetření, které omezuje bolestivé pocity. Přípravek můžete použít u dětí již o 4 let.

URGO Bradavice kryoterapie představuje profesionální metodu k odstranění bradavic, kterou ale můžete použít v domácím prostředí.

A jak se přípravek používá? Aplikace je velmi praktická, před použítím není třeba výrobek sestavovat, je okamžitě je připraven k použití. Dávkovací ventil aplikuje připravené množství produktu. Ochranný aplikátor přilehne na bradavici – dokonale ji obklopí, aby bylo možné zmrazit ji ke kořenům a snižuje také riziko popálení okolí bradavice.

Cena: 473 Kč, k dostání v lékárnách

Více informací na www.urgo.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

I když jde o těžké rozhodnutí provázené bolestí, nakonec zjistíte, že odchod z nefungujícího vztahu pro vás bude vysvobozením. Musíte se oprostit od starých známých jistot a připravit se na fakt, že nový život bude možná nejistěj&scaro... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

81 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 14.5.
42 Příspěvků
Poslední příspěvek 13.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat