TESTOVÁNÍ: URGO Bradavice kryoterapie

11.06.2018 | Testování

Je tu léto a s ním i radosti v podobě návštěvy bazénů a veřejných koupališť. Už jste si vy nebo někdo z vašich nejbližších letos stihli z radovánek ve vodě nepříjemnou bradavici? Pak se přihlaste do našeho testování přípravku URGO Bradavice kryoterapie, který bude moci vyzkoušet 40 našich testerek. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 90%

Hodnocení: 73 testerek

Doporučeno: 18x


Zdravotnický prostředek URGO Bradavice kryoterapie je vhodný na ošetření bradavic na rukou i nohou. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Rychle a bezbolestně

Díky URGO Bradavice kryoterapie je bradavice odstraněna prostřednictvím zmrazení. Šikovný aplikátor zajistí rychlé a účinné ošetření, které omezuje bolestivé pocity. Přípravek můžete použít u dětí již o 4 let.

URGO Bradavice kryoterapie představuje profesionální metodu k odstranění bradavic, kterou ale můžete použít v domácím prostředí.

A jak se přípravek používá? Aplikace je velmi praktická, před použítím není třeba výrobek sestavovat, je okamžitě je připraven k použití. Dávkovací ventil aplikuje připravené množství produktu. Ochranný aplikátor přilehne na bradavici – dokonale ji obklopí, aby bylo možné zmrazit ji ke kořenům a snižuje také riziko popálení okolí bradavice.

Cena: 473 Kč, k dostání v lékárnách

Více informací na www.urgo.cz

vybraná testerka | 01.09.2018

Perfektní balení ,použití velmi rychlé.Stačí vyndat nanést a do rána je bradavička pryč.Dlouhodobý rychly účinek .Sama jsem vyzkoušela a mám klid.Bradavičky jsem měla na prstech nohy a i po letní sezoně kterou jsem trávila na koupalištích se neobjevili.

nenašla jsem snad ten kdo nemá rád štípnutí

vybraná testerka | 23.08.2018

Jsem velice ráda za možnost testovat rento produkt. Aplikace je velice přesná, rychlá a bezbolestná. Menší bradavička , co měl syn na plosce nohy téměř zmizela. Já jsem také jednu našla ,ale ta zatím celkem přežívá, tak uvidíme :-D

Vyšší cena.

vybraná testerka | 20.08.2018

Kvalitní výrobek, díky kterému už nejsou po bradavicích ani stopy. Aplikace je snadná, bezbolestná a jasná. Používala jsem od začátku testování a bradavice po dvou týdnech zmizela. Praktické jednoduché na manipulaci.

Cena.

vybraná testerka | 20.08.2018

Malé balení Snadná aplikace Rychlé a jednoduché použití Skoro to nebolí Aplikovala jsem na 3 malé bradavičky těsně vedle sebe. Hotovo bylo za pár vteřin a jen lehce to pálelo. Na místě se udělaly puchýřky jako od spáleniny a bradavice se začaly postupně zmenšovat a mizet.

Nelíbí se mi, že aplikátor nemá nástavce. Mám velmi malé bradavičky na viditelném místě. Aplikovala jsem to na ruku a bohužel mám už měsíc dost velká kolečka na ruce a vypadá to, že jizvy jentak nezmizí. Je to tedy viditělnější, než když jsem měla bradavice. Aplikovala jsem 1x a vypadá to, že bradavice opravdu zmizí. Kéž bych mohla říct totéž i o jizvách. Přikládám fotodokumentaci.

vybraná testerka | 16.08.2018
Doporučení: 11

Urgo na bradavice je užasné. Hned jak balíček přišel (s pošťákem jsme se naháněli po ulicích .-D volal že veze balíček a já byla 5min od baráku :-D) Konečně jsme se dočkali a doma netrpělivě děti čekali řadu :-D po několika použití bradavice odpadla syn byl uplně nadšený že nemusel k dr :-D Takže nás to maximalně nadchlo a jakmile nas potká zase něco takového pujdu si to hned koupit. Dcera už si dělala sama a říkala že to nebolí ani neštípe nemusí nikam chodit stačí si udělat večer před spaním 5minut čas :-D . A nejmlaší z prvu měl strach ale jak viděl že brácha ani segra nebrečí nechal si to udělat taky a i ted když už nic na noze nemá chodí že chce postudit :-D

malé množství :-D a ještě nevím kolik to stojí ale určitě né málo :-( Jinak žádný zápor.

vybraná testerka | 04.08.2018

Tento produkt je bezpečný, dostupný v každé lékárně. Kladně hodnotím snadnou a jasnou aplikaci dle přiloženého návodu v pohodlí svého domova. Přesná aplikace díky tvaru aplikátoru. Menší bolestivost oproti zákroku u lékaře.

Bohužel musím dát záporné hodnocení. Bradavičky bohužel vůbec nezmizely:( Některé jen mírně vybledly. Okolo jedné jsem měla několik dní od aplikace červené podrážděné i mírně citlivé skvrny.

vybraná testerka | 29.07.2018

U nás zatím moc nezabral (spotrebovali jsme elé balení) ale možná je to tím, že to chce více opakování.Velká výhoda je jednoduchá manipulace a celkem dobré balení.Je to bezbolestné což je taky moc příjmné a poteší to najme u dětí.

Vysoká cena, při větším počtu bradavic se léčba prodraží.

vybraná testerka | 29.07.2018

Praktické balení. O testování jsem moc stála, malá má bradavici na ruce, musely jsme kůru opakovat 2 x a bohužel stále drží a nechce odpadnout. Celkem jsem aplikaci daly na bradavici 4 x - jak se píše v návodu.

Dávala jsem naději, že nebudeme muset na kožní a pak odstranění. Bohužel se nám to nevyhne.

vybraná testerka | 28.07.2018

Výrobek je velmi účinný a celkově kúra nenáročná, zatím se jeví jako opravdu velmi účinný, navíc bez jakékoliv bolesti. Zatím se bradavice nemá tendenci vracet. Během kůry jsem se i koupala v bazéně a vše proběhlo hladce.

Tak jako u většiny výrobků jsem zklamaná z obalu - poměrně velká krabička obsahuje miniaturní lahvičku, tudíž většinu obalu tvoří vzduch...

vybraná testerka | 28.07.2018

Praktické balení, které je zajímavě vyřešeno. Zároveň snadná manipulace a bezbolestná aplikace. Zatím tedy nedokáži posoudit účinnost, ale snad zabere, jedna bradavice už se trochu zmenšuje. Jsem ráda že jsem přípravek mohla vyzkoušet.

vybraná testerka | 27.07.2018

Pomerne vyssi cena vyrobku, ale ziskame tim pohodli aplikace doma. Pouziti je jednoduche, rychle a bezbolestne. Dekuji za moznost testovani. Myslim, ze najde sve vyuziti u mnoho lidi. Opravdu ucinkuje.

vybraná testerka | 26.07.2018

Jsem ráda, že jsme mohli testovat tento výrobek. Zkoušela jsem u syna, má bradavičku na zápěstí. Snadná aplikace, bezbolestné. Používáme od začátku testování a zatím bradavičku stále má. Pokud upadne do těch 14 dní od začátku aplikování tak super. Ještě nám pár dní zbývá.

Koukala jsem na cenu a teda šílená. :-( Musela bych se hodně rozmýšlet, zda bych koupila. Musela by mě na 100% přesvědčit, že se syn bradavice zbaví.

vybraná testerka | 26.07.2018

Především skvělé balení, praktické, jednoduché na manipulaci, zvládl to sám dokonce i můj 7letý syn. Aplikace je rychlá a přesná, bezbolestná. Účinek musím ocenit, snad po třech použitích bylo po problému a za to jsem moc ráda, dřív jsme zkoušeli mnoho přípravků i babských rad, které nepomáhaly. Díky za možnosti testování!

Na nic jsem nepřišla.

vybraná testerka | 24.07.2018

Oceňuji snadnost používání a bezbolestnost. Je naprosto ideální pro děti. Dcera 9 let by ho nejraději používala sama. Jen teda nám vůbec nezabral, ještě mu dáme chvilku šanci, ale asi budeme muset vyrazit k lékaři.

vybraná testerka | 24.07.2018

Jsem velmi ráda za sebe i za celou rodinu s vnoučaty za možnost testování výrobku URGO Bradavice kryoterapie. Zkoušeli jsme u 8 leté vnučky bradavičku na šlapce .odstranit. Výrobek je vlastně ihned připraven k použití a zvládne ho úplně každý podle návodu srozumitelného. Po 2x neúspěchu u lékaře a koupení drahé vodičky se nám Vašim přípravkem podařilo bradavičku skoro celou odstranit. Stale jsme čekali , jestli vnučka vydrži, ale v pohodě. Ještě znovu zkusíme a bude celá úplně pryč a hlavně se děti nebojí. Pomalu by si to sama dělala... Děkuji a vřele doporučuji všem.

vybraná testerka | 24.07.2018

S napětím jsem rozbalila produkt URGO Bradavice. Balení vypadá velice dobře, profesionálně. Přečetla jsem si příbalový leták a šly jsme do toho. Aplikace je snadná, méně bolestivá než u lékaře. Ještě budeme muset aplikovat znovu, ale léčba vypadá nadějně. Děkuji za možnost otestování tohoto výrobku.

vybraná testerka | 24.07.2018

Děkuji za možnost otestovat přípravek na bradavice na bázi kryoterapie. Vyzkoušela jsem to na dvou bradavičkách. Jedna mi po použití přípravku zmizela, druhá bohužel ne, ale zkusím to znovu aplikovat. Pozitivně mě překvapila jednoduchost aplikace a bezbolestnost.

vybraná testerka | 23.07.2018

Skvělý pomocník na bradavičky, který má jednoduché použití a mohou ho používat i děti od 4 let, takže moje dcerka byla první kdo vyzkoušel. Téměř bezbolestný způsob aplikace, držela bez problémů a postupně se nám bradavička zmenšovala, až zmizela úplně. Rozhodně doporučuji, skvělý prostředek na použití doma bez návštevy lékaře.

vybraná testerka | 21.07.2018

Jsem nadšená. Už jsem si představovala, jak budu muset se 7- letým synem k lékaři a co všechno mě čeká před a po zákroku. A teď? Nic, ani neprotestoval při nanášení, naopak kdybych ho nehlídala mačkal by ještě teď :D . Krásně se to hojí a hlavně, děti to nebolí. Děkuji za možnost testování.

vybraná testerka | 20.07.2018

S ticinkou urgo je ošetřování bradavic snadné téměř bezbolestné je připravana hned k použití nic se nemusí pracně sestavovat při pravidelném ošetřování se bradevice zmenšení velká spokojenost. S mé strany vřele doporučuji

vybraná testerka | 19.07.2018

S tyčinkou Urgo pro odstranění bradavic u mne velká spokojenost.! Skutečně funguje spolehlivě . Aplikace je poměrně snadná, nanášení je neskutečně jednoduché a skoro bezbolestné. Velmi oceňuji rychlou a téměř bezbolestnou aplikaci. Moc se mi líbí, že před použitím není třeba nic sestavovat,vše je dobře připraveno ihned k použití. Výsledky se po pravidelné péči dostavují. Bradavice se rychle zmenšuje. Všem vřele doporučuji. Za mě velké nadšení.

vybraná testerka | 18.07.2018

Výrobek nás absolutně nadchl. Aplikovala jsem osobně svému tatkovi na levou nohu. Zde měl jednu bradavici větších rozměrů. A nyní mu takzvaně umrzla. Či jak bych to správně nazvala. ¨ Jednoduchá aplikace. K tomu i snadný návod ihned jsem koukala kde se dá tento výrobek sehnat. A je velmi dostupný.

žádně

vybraná testerka | 17.07.2018

Musím říci,že výrobek mě mile překvapil.Vyzkoušela jsem různé přípravky (z lékárny i přírodní) a vždy téměř bez valného výsledku.URGO Bradavice kryoterapie zvládl odstranit bradavice za poměrně krátkou dobu až úplně vymizely.Tento přípravek má opravdu snadné použití,zvládne to každý.Je to bezbolestné.Žádné zápory nevidím.Všem doporučuji.

vybraná testerka | 17.07.2018

URGO určitě doporučím svým známým, kteří budou potřebovat pomoci s likvidací bradavic. Po pouhých dvou aplikacích se dceři poměrně 2 velké bradavice na plosce nohy konečně o dost zmenšily a tudíž předpokládám, že příště již zmizí úplně. Aplikace je bezbolestná, jednoduchá a rychlá. Za mě tedy účinné a rychlé...

vybraná testerka | 16.07.2018

Děkuji za možnost testovování přípravku na URGO Bradavice kryoterapie :-) Velmi dobře a bezbolestně se aplikuje. Nepotřísní místo kolem bradavice, jen ji samotnou. Rychle vymizí a místo se pěkně hojí. Mohu jen doporučit!!!

vybraná testerka | 16.07.2018

Děkuji za možnost otestovat tento vynikající přípravek na bradavice.Musím říci,že jsem nevěřila,že bude tak rychle fungovat a on opravdu funguje.Nanášení je jednoduché a bezbolestné.Žádná alergická reakce.Určitě doporučuji,tahle rychle jsem se bradavic nikdy nezbavila.:-)

vybraná testerka | 16.07.2018

Aplikace přípravku Urgo bradavice kryoterapie je velice jednoduchá. Bradavici lehce zmrazíte a opravdu to pomáhá. Zmrazení jsem prováděla několikrát a bradavice pomalu zcela zmizela. Můžu všem vřele doporučit, již nemusíte chodit k lékaři.

Žádné jesem nezaznamenala.

vybraná testerka | 16.07.2018

Moc děkuji za možnost vyzkoušení, sice jsem momentálně těhotná, tak jsem to zatím nemohla vyzkoušet sama na sobě, ale vyzkoušela jsem to na příteli. Ten už má za sebou i vypalování dusíkem na kožním a po této zkušenosti prohlásil,že je to mnohém méně bolestivé(je to chlap, a jak každý ví, je mnohém choulostivější na bolest než kdejaká ženská) a výsledek se dle něj dostavil i dříve. Takže vřele doporučuji a hned jak budu moct, budu to aplikovat i sama na sobě.

Žádné

vybraná testerka | 13.07.2018

Moc děkuji za možnost testování!! Ono to opravdu funguje! S recenzí jsem počkala 7 dnů, chtěla jsem napsat, zda zmizela ta potvůrka bradavička nebo ne. Je fuč a vůbec to nebolelo. Oceňuji rychlou a v mém případě zcela bezbolestnou aplikaci. Zcela doporučuji.

vybraná testerka | 11.07.2018

Děkuji za testování. Urgo opravdu pomohlo...po 3 použitých bylo po bradavici a zkoušela to i moje maminka a tě to taky pomohlo. Nejdříve jsem se toho trochu bála, ale naštěstí to nebolí. Použití je lehké, zvládne to každý.

vybraná testerka | 10.07.2018

Moc děkuji ze jsem mohla otestovat :-) nejdřív sem se bala to použít ale nakonec jsem do toho šla a nelituji toho je to skoro bezbolestně :-) a bradavice ni zmizela určité budu používat e to super věc :-)

vybraná testerka | 07.07.2018

Moc mě překvapil už samotný vzhled apikátoru, který vypadá opravdu profesionálně. Možná právě proto jsem měla strach ho používat, aby mi to třeba nepopálilo kuži okolo, ale nakonec jsem se odhodlala a výsledek stál za to, po 3 použitích už je po bradavici uplně maličký zbyteček, kterému už bude snad stačit jedna aplikace. Doporučuju i přes vyšší cenu.

vybraná testerka | 07.07.2018

Děkuji za možnost testovat tento přípravek URGO na bradavice . Jsem velmi překvapená ,že přípravek opravdu pomáhá bradavice mi zatím uplne nezmizeli ,ale musím říct , že je to čím dál tím lepší :) Mohu jen doporičit

vybraná testerka | 06.07.2018

Nejdříve jsem měla trošku strach. Přečetla jsem si recenze a postup a strach trošku přešel. Bradavici jsem měla na patě, tak jsem podle jednoduchého návodu udělala. Akce byla rychlá a skoro bezbolestná. Bradavice je fuč. Jsem nadšená a určitě doporučuji dál.

vybraná testerka | 06.07.2018

Děkuji za možnost testování. Měla jsem velkou bradavici na noze a už je skoro pryč. Nebolí to je to příjemně chladí. A manželovi to také pomohlo. Je to pro domácí použítí úplně super věc. Jsem ráda, že nám to takto pomohlo.

Asi cena, koukala jsem,že to něco stojí. Ale asi to za to fakt stojí mít to ok :-)

vybraná testerka | 05.07.2018

Urgo, tyčinka na zbavení se bradavic je skvělý pomocník! Měla jsem po několikáté možnost jej vyzkoušet a funguje lépe, než jiné babské rady, či tyčinka na bradavice. Snadná aplikace, vše intuitivní, výsledky se po pravidelné péči dostavily do 14 dní, což je u mě časový rekord. Děkuji a doporučuji.

Dosti vysoká cena, vždy mě to zabolí, když musím Urgo koupit.

vybraná testerka | 05.07.2018

Teda uplně upřímně jsem se docela bála Urgo použít. Mám 2 bradavice na chodidle a při chůzi je to opravdu nepříjemné. 2 dny jsem na aplikátor koukala a přemlouvala se ať to teda zkusim. Když jsem překonala strach,že mě to bude bolet nebo pálit, šlo vše snadno. Přiložila jsem aplikátor na bradavici, 3x "stříkla" a bylo to. Žádné drama, žádná bolest , jen příjemné studeno. Bradavice sice ještě nezmizely, ale už nejsou bolestivé, takže to vypadá, že Urgo opravdu funguje .

Vysoká cena a strašení v letáku, že můžete cítit bolest nebo si popálit okolní kůži.

19.12.2022

Je skvělí, funguje tak jak má bradavice jsou pryč.

19.12.2022

Je to skvělý. Rozhodně to zkuste. Bradavice jsou fuč

20.11.2022

Doporučuji, skvělý produkt na bradavice

Žádné nejsou

25.02.2021

velmi snadná a úplně bezbolestná aplikace , která účinkuje - za mne 100%

-

15.05.2019

Děkuji vybraným testerkam za jejich doporučení tohoto výrobků. Bradavice na plosce nohy se mi objevila asi v loni v létě. Bohužel nemám možnost si dojít k lekari-odbornikovi a tak hledám nějaký vhodný výrobek, který bych mohla používat v domácím prostředí

01.12.2018

Díky tomuto přípravku už nemá nikdo z rodiny bradavice tedy až na tatínka, ten je měl poněkud větší a postupně se mu zmenšují, tak snad to bude chtít více času a i u něj postupně vymizí. Aplikace přípravku je díky aplikátoru poměrně jednoduchá a zvládne to úplně každý.

07.11.2018

Syn má na bradavice smůlu vždy si z bazénu nějakou přinese..Urgo na bradavice jsme už také vyzkoušeli a zatím zkušenost dobrá bradavice pokud byla menší tak jsme se jí zbavily s větší jsme stejně vždy skončili u lékaře..

17.09.2018

Zdravotnický prostředek URGO Bradavice kryoterapie na ošetření bradavic má praktické balení jednoduché na manipulaci. Aplikace je téměř bezbolestná a pozitivní výsledky se dostaví brzy. Bradavičky se zmenší, až následně odpadnou. Určitě doporučuji vyzkoušet.

29.08.2018

Tento přípravek je asi nejúčinnější metodou, která se dá aplikovat v domácnosti. Klady: dávkovací aplikátor, přesná aplikace, účinnost oproti ostatním přípravkům k dostání v lékárně. Kryoterapie se používá také u lékaře, ta je ale účinnější.

Drahé. Dlouhodobé použití.

28.08.2018

Tak došlo i na mě.Na bradavice netrpím(jsem si myslela),a hle jednu jsem objevila na zápěstí.Zkoušela jsem různé babské rady,samozřejmě bez výsledků.Pak jsem narazila na "URGO".Nejdříve mě zarazila cena,ale pak jsem přípravek koupila.Byla jsem mile překvapena že opravdu funguje a po pár dnech bradavice zmizela.

Vyšší cena

14.08.2018

Sice jsem byla spokojená s jinými výrobky od firmy URGO, po tomto výrobku na bradavice kryooterapie vůbec nejsem nadšená, přítel má na ruce takové mini bradvičky, a ani u těch se tento produkt neosvědčil. Stojí to celkem dost peněz a bez pozitivního efektu. Bradavice jsou stále na místě, ani se nezmenšily a ani nezmizely.

27.07.2018

Skvely pomocnik pro ty, kteri trpi na vyskyt bradavic jako ja a obcas i nektere me dite. Metoda zmrznutim je jednoducha na aplici, bezbolestna a vzdy uspesna a jeste se nestalo, ze by nekdy nefungovala.

26.07.2018

Já tedy bradavice nemám ale kamarád to zkoušel a prý to pomáhá já od urga miluju gel na opary a už nic jiného nepoužívám tuto značku mohu za sebe jen doporučit a ráda si koupím i jiné přípravky když na ně narazím.

15.07.2018

Způsob, jak si ušetřit návštěvu u lékaře. Velmi snadno a rychle a bezpečně se dá pomocí této chladící tyčinky odstranit bradavička. Vyšší pořizovací cena se vyrovná účinnosti a snadnosti použití. Doporučuji.

15.07.2018

Způsob, jak si ušetřit návštěvu u lékaře. Velmi snadno a rychle a bezpečně se dá pomocí této chladící tyčinky odstranit bradavička. Vyšší pořizovací cena se vyrovná účinnosti a snadnosti použití. Doporučuji.

14.07.2018

Dobrý den, na bradavice trpí moje babička i děda a tak sjem na nich vyzkoušela tohle. A bylo to úplně skvělé, oba si to chválí a určitě se prý k tomu jistě vrátí a já sjem ráda, že jsem pro ně něco mohla udělat

13.07.2018

Super rychlý účinek. Puchýř se krásně zatáhl a nedošlo k jeho stržení. Moc se líbí praktické malé cestovní balení. Určitě stojí za to ho přihodit do každé kabelky. Takhle už nebudeme "pajdat" při prošlapávání nových botiček.

12.07.2018

Jsem opravdu mile překvapená, jak tento výrobek na bradavice skvěle funguje. Použití je naprosto snadné a úplně bezbolestné. Funguje rychle a opravdu spolehlivě. Vyzkoušela i moje mamina a taktéž si výrobek chválí.

11.07.2018

Sice na bradavice jsem trpěla jen jako malá ale moje kamarádka teď přípravek.pouzivala i je její dcerka a získala jsem informace od ní a také vřele doporučuje všem kdo na bradavice opravdu trpí a nemůže se jich zbavit

10.07.2018

URGO Bradavice kryoterapie je opravdu skvělé. Sice já na bradavice netrpím,a le moje maminka ano a byla ráda, když jsem jí přinesla domů z lékárny tento zázrak. Moc se jí líbil a je ráda, že má od bradavic zatím klid

09.07.2018

Na základě předchozích zkušeností vím, že značka Urgo si s poraněními a vadami kůže dobře poradí. Vyšší cena je úměrná kvalitě výrobků. Tato kryotyčinka je velmi účinná. Aplikace je snadná a přesná díky propracovanému aplikátoru. Výrobek je bezpečný a účinný.

07.07.2018

Pokud opravdu hodně na bradavice trpíte, tento přípravek určitě oceníte. Přiznávám, že mě osobně od dalšího nákupu odrazuje velmi vysoká cena pořízení. Je to ale rychlé řešení na tyto neduhy. Doporučuji. Urgo je kvalita.

07.07.2018

Přípravek URGO Bradavice kryotern je velmi kvalitní výrobek na odstranění bradavic.Manželovi se udělala bradavice na patě,tak jsme si tento výrobek pořídili,k,lékaři se mu nechtělo.Byli jsme mile překvapeni.Má dávkovací ventil,ochraný aplikátor,což každý zvládne a ocení..Stačilo 3x stříknout a během chvilky bradavice byla fuč.Teď jsem na řadě já.Mám bradavici za uchem.Doporučuji.

Žádné.

04.07.2018

URGO Bradavice kryoterapie jsem měla možnost už několikrát vyzkoušet a musím uznat že je to velmi dobrá věc. Aplikátor je dobrý v tom, že ošetření je rychlé, což omezuje bolest na minimum. Může se to používat doma což je velká výhoda.

01.07.2018

URGO Bradavice kryoterapie je super přípravek na odstraňování bradavic. šikovný aplikátor nedovolí popálení okolí bradavice, přimkne k bradavici a zmrazí ji až ke kořenům. Tato aplikace v domácím prostředí je téměř bezbolestná. Osvědčila se velice u vnuka, který měl zkušenost s bolestivým vypalovaním bradavic u lékaře.

30.06.2018

Tento výrobek mohu jen doporučit. Mám s ním velice dobrou zkušenost. Je velmi efektivní a to za docela krátkou dobu. Na produktu se mi líbí i praktický aplikátor a můžete ho kdykoliv využít z pohodlí domova, což mi přijde jako velké pozitivum.

Jen se docela rychle spotřebuje.

28.06.2018
Doporučení: 7

URGO Bradavice kryoterapie je moc dobrá věcička. Odstranění bradavice zmrazením. Šikovný aplikátor zajistí rychlé a účinné ošetření, které omezuje bolestivé pocity. Tuto metodu můžeme používat v domácím prostředí, což všichni ocení. Jednoduchým postupem je možno bradavici zmrazit ke kořenům.

28.06.2018

Už jen to ,že má mnoho kladných recenzí se mi líbilo. Já od dětství co navštívim veřejné koupaliště či bazén si odnesu bradavici a upřímně u doktora mě to kolikrát dost bolí. Takže určitě vyzkouším 😊

27.06.2018

Tento výrobek mě velice zaujal a to díky recenzím, které jsou velmi pozitivní, jeho účinky jsou velmi dobré, si tuto náplast pořídím. Protože se mi v poslední dobře často objeví nějaká bradavička na těle, dala bych přednost raději této náplasti než odstranění u kožního lékaře.

27.06.2018

TESTOVÁNÍ: URGO Bradavice kryoterapie je účinnou řadou,která je vhodná hlavně na použití na chodidlech,kde jsou bradavice hodně nepraktické pro chůzi,kterou můžou činnit hodně bolestivou záležitostí..

27.06.2018

URGO Bradavice kryoterapie je báječnou cestou, jak vyřešit bradavice jednou pro vždy. URGO Bradavice kryoterapie působí přesně, kde má a jeho aplikace je velmi jednoduchá. URGO je v této oblasti velmi spolehlivou značkou

26.06.2018

Co se tyce vyrobku od zname firmy Urgo. Jsem velice spokojena, nestalo se, ze by byly klamave. Co se tyce Urgo vyrobku nedam na ne dopustit, sama mam ruzne druhy doma. Urcite budu doporucovat dale. Za me je Urgo jednicka.

25.06.2018

Urgo za mně hodně dobrý. Mají kvalitní a fajn věci. Supr je že se dá použít jak pro dospělé tak na dítě. Nejlepší je že se člověk nemusí se stresem trmácet někam na kliniku.A aplikace je velmi praktická.

25.06.2018

Také u nás je značka Urgo již zdomácnělá. Pokud se bradavice podchytí včas a máme tento likvidátor bradavic po ruce, můžeme si ušetřit návštěvu lékaře. Bradavice je zmrazena až ke kořínku. Díky přesnému nanesení přípravku na postižené místo nehrozí žádné poškození okolní zdravé kůže. Výrobek je skutečně účinný. n

25.06.2018

Přípravky od Urgo, jak jinak než palec nahoru. Překvapila mě cena... Ale v pohodě, protože balení je praktické. Díky propracovanému aplikátoru je potřebné množství přípravku naneseno přesně tam, kam je třeba. Takže cajkkk 👌

25.06.2018

S přípravky urgo máme jen samé dobré zkušenosti. Také tento, na bradavičky, které se v létě u nás čas od času vyskytnou z koupaliště, jsme zkusili. Balení je praktické, přiměřeně velké. Díky propracovanému aplikátoru je potřebné množství přípravku naneseno přesně tam, kam je třeba. Užívání je bezpečné, jen cena je poněkud vyšší.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat