Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

17.04.2018 | Testování

Opět je tu období výletů, výšlapů, ale také lodiček a sandálků. A to znamená nejen spoustu parády a zážitků, ale u většiny z nás také bolestivé puchýře. Jen málokterá z nás nemá v kabelce v jarním a letním období malou lékárničku plnou náplastí. Zkuste ale letos vsadit na skutečnou špičku v péči o puchýře a v jejich preveci – diskrétní hydrokoloidní náplast od URGO! V rámci našeho testování ji bude moci vyzkoušet 80 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?

URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast je vyrobena v diskrétním provedení, a tak ji můžete s klidem použít, i když máte otevřené boty. Přesvědčte se o tom v našem testování!

Ochrana i urychlení hojení

A čím je transparentní hydrokoloidní náplast na ošetření puchýřů URGO tak výjimečná?

  • Speciálně vyvinutá pro ženy, ideální do otevřených bot a lodiček
  • Tiší bolest a urychluje hojení puchýře
  • Chrání puchýř proti vodě a bakteriím, ale zároveň umožňují ráně dýchat
  • Lze použít i jako prevenci proti vzniku puchýře
  • Zdravotnický prostředek

Více informací na www.urgo.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 80 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kdy naposledy kvůli puchýři opravdu trpěly a které boty nosí úplně nejraději.
HLASTE SE DO 29. BŘEZNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování diskrétní hydrokoloidní náplasti Hojení puchýřů URGO.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

dady

dnes 0:56

Trpím zrovna teď ,protože jsem si koupila nové boty ,a tak puchýř jako hrom na sebe nenechal dlouho čekat .Moc ráda nosím baleríny,ale někdy musím sáhnout taky po něčem s podpadky

alenka146

dnes 0:26

Nejvíce jsem trpěla na svojí svatbě - boty mi dřely a já vážně nevěděla co s tím :D. Byla to hrůza! Nejraději nosím kecky, mimochodem ty co teď mám, mi taky dřou a dělají puchýře :D

renule

včera 23:06

Naposledy jsem s puchýři trpěla vloni v létě, když jsem si vzala nové boty. Nejraději nosím pohodlné boty bez podpatku.

MoniAngela

včera 21:40

Když jsem si na jaře nakoupila troje nové boty, z každých mám puchýř tak musím chodit ve starých a smutně koukat na nové v botníku. Jednou jsem měla tak odřené paty, že jsem došla domů bosky.

sarka49

včera 20:56

Trpěla jsem na svatbě s puchýři, i když jsem měla proslaple botky. Ale celý den fakt bylo utrpení.. nejraději chodím v pantoflíčku nebo na boso když je Teplíčko..

leb

včera 20:41

Dobrý den, naposledy jsem kvůli puchýři opravdu trpěla, když jsem si koupila nové boty-baleríny a nemohla jsem je "rozšlapat", i když byly celokožené. Bylo to hodně nepříjemné. Nejraději nosím kecky, které jsou pohodlné. Náplasti bych moc ráda vyzkoušela.

Katynka1

včera 20:28

Naposledy jsem měla puchýř při Pirátské stezce pro děti, dostala jsem staré kozačky a v tom byla 2h. Nejraději chodím bosa. Bohužel, tak mohu chodit jen doma a na zahradě.

matali

včera 19:07

Mám na nohách docela často puchýře teď zrovna také od bot a moc špatně se mě hojí,strašně ráda bych vyzkoušela tyto nové náplasti,které i hojí

NikolaM

včera 18:34

Kvůli puchýřům trpím snad pořád. Vždycky si koupím nové boty a doufám, že už budou pohodlné. Nakonec se mi většinou stane, že boty mi poškrábou paty nebo udělají puchýře. Bohužel normální náplasti mi na nohách nedrží, odlupují se a velmi často opravdu trpím.

vendy.z

včera 18:31

Právě před týdnem, jak začalo být pěkně, sundala jsem si silonové ponožky a už mi v lodičkách puchýře naskočily....Lodičky nosím moc ráda, konečně je na to počasí. Včera jsem zakopla cestou do práce a na mých milovaných lodičkách se mi odlepila podrážka a tvar lodičky se úplně rozjel...takhle jsem musela vydržet celý den :D Chtělo se mi brečet nad svými milovanými boty, ale doma jsem vzala oblíbený chemoprén na namáhané spoje (tím opravuji hlavně hračky dětem) a chvilka lepení to spravila. Pak jsem manželovi vzala krém na boty a zbytky lepidla zakrémovala. Jsou jako nové, mám radost jak jsem šikovná :)

Patrin

včera 16:39

Dost často trpím na puchýře, jakékoliv boty si vezmu, mám ihned puchýře. Nic nepomáhá, ani gelové vložky do bot, proto bych ráda vyzkoušela tuto variantu a podělila se o zkušenosti.

majcar

včera 16:27

Nejraději nosím tenisky a botasky. A poslední puchýř měly na svědomí nové kozačky. Za frajeřinu se platí...

ledo

včera 16:20

Naposledy jsem trpěla asi před týdnem na společenské události v nádherných, ale hodně nepohodlných vysokých lodičkách. Nejraděj nosím pohodlné kožené boty s nižším podpatkem.

Mary003

včera 15:55

Nejvíc začínám trpět když začne být venku krásně teplo a rozhodnu si vzít letní boty. Nejraději mám baleríny a boty na klínku.

Miluš

včera 13:23

Puchýře se mi udělají z každých bot, když je nějaká změna. Zima léto... Zrovna minulý týden. A to ještě budu potřebovat nové boty. To bude... Nejraději chodím v měkkých polobotkách. Ale musím i v lodičkách.

RadKon

včera 12:55

Najraději nosím pohodlné tenisky nebo botaky,přes zimu kozačky a v létě nejraději bosky a v kroskách.Puchýře mě nejčasjtěji trápí v lodičkách nebo kterých koliv botech na podpadku,v sandálech a občas i v zimně v kozačkách.A kdy naposledy?V únoru po plese

ivetaladnarova

včera 12:34

Díky puchýřům jsem trpěla před týdnem, protože jsem si koupila nové boty do přírody a hned jsem vyrazila na dlouhou tůru. Ano ano mladistvá nerozvážnost Jak se říká parádo trp Nejraději nosím pohodlné boty bez podpatků, ale dost často musím používat lodičky na podpatku, kvůli práci. Moc ráda bych vyzkoušela tyto náplasti

nea

včera 11:22

Kvůli puchýřům trpím právě nyní. Schovala jsem zimní boty a vytáhla letní. Puchýře mi nedělají jen nové boty, ale i ty, které jsem dlouho nenosila a zase je obula. Navíc potřebuji si koupit nové boty na léto, takže puchýře zase budou. Nejraději nosím pohodlné mokasíny. Ráda bych se zúčastnila testování.

Ivkn

včera 11:08

Já nejradši nosím sportovní boty, ale naposledy jsem doslova trpěla kvůli puchýři na ruce, který jsem si vyrobila při rytí zahrady. A protože pracuji v nemocnici, tak jsem doslova trpěla při každé desinfekci rukou a to si je desinfikujeme neustále. A můj syn trpěl onehdy, když byl s tatínkem na bruslení a on mu v dobré víře zastrčil spodky do ponožek, aby mu nebyla zima, když vyzul po bruslení brusle zjistili jsme, že má na kotnících takové puchýře, že jsme je léčili opravdu dlouho. ....

Evap

včera 11:02

Dá se říct, že trpím pokaždé když přecházím z bot jedné sezony do nové sezony Než si chodidla zvyknou na nový tip bot, tak to většinou "bolí". A někdy také, když si koupím nové boty, které se zdají při zkoušení ok, ale po delším chození se některé místo ozve. Nejraději nosím boty na malém podpatku

Maggie.s

včera 10:10

konečně přišlo jaro a já mohu ze skříně vytáhnout sukně. K nim ale patří balerínky, na sandálky je ještě chladno. V balerínách se ale paří noha, podrážka je placatá a noze moc neprospívají, navíc po celém dni mám puchýře a otlaky snad všude. Naposledy jsem trpěla v pátek. Teď zas nosím tenisky, ty jsou nejpohodlnější a nemůžu si stěžovat.

Kuklovka

včera 10:03

Je jaro, vytahuji balerínky, sandálky a další botičky... a nohy po zimě nespolupracují... naposledy jsem trpěla včera (vlastně ne, ráno). Letošní sezóna mě už jedno balení na puchýře stála (nicméně to byla jiná značka, tu Vaši bych ráda vyzkoušela).

Jaruš

včera 10:01

Vzhledem ke svým patním ostruhám se potýkám s problémem až krvavých puchýřů velmi často. Nejde jen o nové boty, ale také při přechodu ze sezóny zimní na jarní. Mnohé náplasti nejen nedrží, ale navíc jsou velmi vidět a to narušuje celkový dojem upravené ženy.

35Nancy

včera 9:33

Mám nyní na jaro koupené krásné lodičky a sportuji, tak puchýře i díky sportu mám často. Obyč.náplast je opravdu horor(nevzhledná, někdy se odlepí nebo nedrží na svém místě). Ráda bych proto vyzkoušela náplast URGO

Zuzicat

včera 9:24

Koupila jsem si fakt krásné boty a dlouho je zkoušela v obchodě,ale pak jsem si je vzala na vodou nohu.....rázem se z krásné slečny stala kulhající,šklebící příšera,ten puchýř tak bolelo,že jsem zapadlo do prvního obchodu pro žabky.Jeste že bylo léto ;)

magic11

včera 8:29

Hodně sportuji, běhám, chodím s hůlkami a jezdím na kole. Utrpení je pro mě vyměnit sportovní boty za lodičky nebo obuv vhodnou k šatičkám, sukýnkám a podobně. Naposled jsem si zrakvila prsty v balerinách. Naštěstí puchýře "vyrobené" v normálních botách nepřekáží a nevadí v mých běžeckých botkách, ale trénink to neomezuje, ale musím přiznat, že velkou měrou se na tom podílí gelové náplasti na puchýře - jsou bezkonkurenční, mám s nimi výbornou zkušenost a nedám na ně dopustit.

Ivetahb

včera 8:27

Tak tu máme zase jaro ... Jaro a s ním spojené každoroční puchýře z nových bot, protože ty z minulého roku jsem opět úplně prochodila. Na nohy nejraději obouvám boty, ve kterých mohou moje nohy dýchat. A kdy jsem trpěla s puchýřem na nohách? Zrovinka teď. Au au au ...

Diorka

včera 7:51

Puchýře se mi udělají krom vyšlápnutých tenisek a sandálků ze všech ostatních bot. Ráda bych více nosila více botky hodící se k šatům a k sukni, ale to utrpení, které mám z těchto bot mi to moc nedovoluje. Pokud by tyto náplasti byli tak skvělé, že by mi dovolily býti více sexy a ženou tak bych je ráda vyzkoušela

evasyk

včera 7:45

Zdravím, nejradši nosím páskové sandály v létě. Bohužel na chodnících je prach. Stačí, že se trochu k tomu zpotí noha. Dohromaty smíšený pot s prachem a pásky začnou lehce dřít a dojít se domů musí.....a na puchýř je zaděláno.

Byra

včera 7:28

Puchýře se mi dělají z opravdu každých bot. Nevím, jestli mám tak citlivou kůži na nohou, ale každé nové boty mi přináší utrpení. To pak trávím celý den s nohama oblepenýma náplastí, boty taktně zasunuté pod stolem. Naposledy se tak stalo při výběrovém řízen, kam jsem byla pozvaná. Puchýře se mi udělaly už po cestě do firmy, sotva jsem tam dokulhala a hned hledala místo, kde bych si diskrétně nalepila náplast, jelikož puchýře už praskly a nohy se rozdíraly do krve. Nakonec jsem to nějak ustála a i se zkrvavenýma nohama místo dostala. A domů jsem šla bosa

lijan1

včera 7:26

Poslední léta nosím raději nějaké botky typu tenisek, jinak jsem taky samý puchýř a otlak. Nové boty než rozchodím, nebo když jdu někde svátečně, tak trpím. V peněžence nosím stále náplast při sobě. Takže ráda bych testovala a zjistila co udělat jiného.

klera

včera 7:23

Mám ráda boty na podpatku a trpím každé jaro, když zase vytáhnu jarní a letní střevíce

raddre

včera 7:23

O otlaky a puchýře nemám nouzi, proto nejraději chodím bosky, jsou však situace kdy musím obout boty a pokud počasí nedovolí mít na nohou boty s otevřenou patou či pantofle, trpím doslova až do krve

JajikM

včera 7:02

Dva týdny zpátky, první letošní vyslap na hory a krom zážitků jsem si donesla i puchyre Ráda nosím úplně všechno i když mi snad každé boty nějaký ten puchyr někdy udělaly

uznevimco

včera 6:47

Jsem stará (69) a tlustá (173/92) a proto o puchýře a otlaky nemám nouzi. Docela ráda bych se testování zúčastnila.

lenkita

včera 6:29

Mám dost vystouplé patní kosti, takže se snažím vyhýbat botám typu lodičky, naposledy jsem trpěla na společenské akci, která se bez lodiček neobešla, puchýře jsme měla až do krve, ale musela jsem to přetrpět do konce akce (z pracovních důvodů). Léčila jsem se pak ještě minimálně týden, než byly nohy opět provozuschopné. Od té doby i na společenské akce chodím jedině v loafrech z pravé kůže, které miluji. Nazuji a jdu, jsou pohodlné a nikdy neudělají puchýř.

bloodlady8

včera 0:48

Nejraději mají moje nožky pohodlné plátěné tenisky.Bohužel v nich nemůžu chodit pořád, a tak příjdou na řadu puchýře z jiných bot.Jelikož jsem zrovna o víkendu vytáhla už nové sandálky,nemohlo to dopadnout jinak,než že jsem se večer trápila s pořádným puchýřem

Terka94

23.04.2018

Svůj nejnovější puchýř jsem si udělala o sandálky, které jsem vytáhla z botníku díky krásnému letnímu počasí. Nejraději nosím baleríny.

Barbarosi

23.04.2018

Pamatuji si to přesně, minulý týden na oslavě, obula jsem si nové baleríny a už to bylo, bohužel jsem sebou neměla ani náplast ,takže noha rozedřená do krve... A nejraději nosím právě baleríny ,jsou moc pohodlné 😍

petra.312

23.04.2018

Pěkný večer, nejraději nosím boty typu slip on, na moje věčné nestíhání je to super. S puchýřem trpím zrovna teď, mám nové kožené tenisky a musím si je pořádně vyšlápnout

WeronikaD

23.04.2018

Nejraději nosím kecky a pohodlnou obuv trpím na každém plese a vždy, když se musím prezentovat v práci v lodičkách, vždy mám paty sedřené do krve. Bohužel jsem paty měla již tolikrát sedřené, že na nich mám tmavé fleky a jizvy.

RenataH

23.04.2018

Celý den jsem v práci na nohou, tak o puchýře a otlaky není nouze. Každý den trpím jako zvíře, tak bych úlevu uvítala. Jsem zahradnice a sezona je v plném proudu a ještě několik týdnů potrvá. Každý den bez bolesti by byl skvělý a já bych byla vděčnou testerkou !

Tabita

23.04.2018

Nejraději nosím mokasíny, tenisky, balerinky. Naposledy se mi vytvořil puchýř na slavnosti jubilantů. Byla jsem pověřena v naší obci na slavnosti předávat seniorům dárečky a květiny. Měla jsem krásné nové boty, lakované na podpadku. Snažila jsem se nekulhat a nedát najevo problém. Zvládla jsem to.... Auuuuu

menfreya

23.04.2018

Já mam nejradsi tenisky a vždy kdyz pak nosim letni balerinky nebo nejake na klinku hned mam puchyr V cervnu mam svatbu, tak tam budu mit vysoke boty na podpatku, tak to by byla idealni příležitost poradne otestovat a uzit si nas den

janinečka

23.04.2018

Když se nám teď udělalo tak krásné počasí, vyšla jsem si v polobotkách bez ponožek a moje pravá noha mě opět nezklamala, při chůzi se mi začal dělat otlak a měla jsem co dělat, abych vůbec došla domů. Jinak nejraději chodím v botách na mírném nebo středním podpatku nebo lépe platformě.

adlatka

23.04.2018

Mám širší nohu a tak těžko sháním obuv, která by byla pohodlná, zdravotní a zároveň hezká a moderní. Když kupuji nové boty, vždy si vzpomenu, jak jsem v dospívání trpěla při vyšlapování většiny nových bot. Neobešlo se to bez puchýřů a otlaků. S výběrem obuvi to bylo mizerné! Dnes už to není nutné. Právě ortopedické pomůcky a ochranné a léčivé náplasti mohou tohle prvotní utrpení zcela eliminovat! Ráda si v tomto ohledu rozšiřuji obzor a experimentuji. Chodím ráda a hodně a chci, aby to bylo pohodlné. Nejvíc mi aktuálně vyhovují boty značky KEEN.

dennula

23.04.2018

Kdy naposledy? Zrovna minulý týden .. Koupila jsem si nove kecky a hned puchyř na patě.. Zrovna kecky jsou mé nejoblíbenější, jinak to jsou lodičky či boty na klinku, které mám momentálně zakázané

Andrea.kant

23.04.2018

Naposled jsem trpěla je to tak dva týdny zpátky - kdy jsem si koupila nové boty - tenisky. Mám to tak ale pokaždé, než je vyšlápnu.

Lenynek

23.04.2018

Trpím vždy u nových bot. Uvítala bych službu prvního prošlápnutí. :D Přestože si dávám opravdu pozor, jaký typ boty vybírám, puchýř se objeví, když to nejméně čekám. Naposledy u naprosto pohodlných mokasín. Moje paty úpí i žabek, takže si říkám, že až přijde módní vlna chůze na boso, budu mezi prvními průkopníky.

Afro

23.04.2018

Naposledy jsem úpěla dneska (minulý čas není na místě, protože úpím pořád), když jsem si po zimě obula jarní střevíčky bez silonek. Nohy rozmazlené z kozaček, nejsou vůbec trénované, takže aby se jim ulevilo, šoupla jsem je do lavóru s vlažnou vodou a natřela krémíčkem. Hojící náplasti by se šikly.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

Kávu si nemusíte odpírat. Vaše tělo těží z každého šálku

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & Sensitive

TESTOVÁNÍ: Jemné kapesníčky Zewa Softis Soft & ...

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hyd...

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Řasenka Catchy Eyes Mascara Waterproof

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Tip na oběd

Bramborová polévka s mandlemi

17 hlasů
40min 357kJ 60 Kč

Recept na netradičně připravenou bramborovou polévku.

Salát z lilku s kozím sýrem

10 hlasů
40min 581kJ 75 Kč

Kdo má rád kozí sýr, určitě si pochutná.

Poradny

Dostanu příspěvek na bydlení, když pobírám ID?

Dobrý den,invalidní důchod s nárokem na příspěvek na bydlení nijak nesouvisí. Nárok na příspěvek ... Více

Na co mám nárok při pobírání invalidního důchodu?

Dobrý den,ptáte se pouze na to, na co máte nárok, ale z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konkr... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Drobné vrá...

Více