TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast

17.04.2018 | Testování

Opět je tu období výletů, výšlapů, ale také lodiček a sandálků. A to znamená nejen spoustu parády a zážitků, ale u většiny z nás také bolestivé puchýře. Jen málokterá z nás nemá v kabelce v jarním a letním období malou lékárničku plnou náplastí. Zkuste ale letos vsadit na skutečnou špičku v péči o puchýře a v jejich preveci – diskrétní hydrokoloidní náplast od URGO! V rámci našeho testování ji bude moci vyzkoušet 80 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 115 testerek

Doporučeno: 41x


URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast je vyrobena v diskrétním provedení, a tak ji můžete s klidem použít, i když máte otevřené boty. Přesvědčte se o tom v našem testování!

Ochrana i urychlení hojení

A čím je transparentní hydrokoloidní náplast na ošetření puchýřů URGO tak výjimečná?

  • Speciálně vyvinutá pro ženy, ideální do otevřených bot a lodiček
  • Tiší bolest a urychluje hojení puchýře
  • Chrání puchýř proti vodě a bakteriím, ale zároveň umožňují ráně dýchat
  • Lze použít i jako prevenci proti vzniku puchýře
  • Zdravotnický prostředek

Více informací na www.urgo.cz

vybraná testerka | 10.06.2018

Pásky na puchýře mě opravdu velmi mile překvapili jelikož přišly v době kdy jsem koupila nové boty tak se hodily a byli opravdu super což jsem ani nečekala... nelepili se na boty a krásně drželi tam kde měly..

co me mrzelo tak cena kdyby tam bylo aspoň vic pasku jak 5ks

vybraná testerka | 02.06.2018

Naprosto úžasné naplasti,na puchýře od bot.Mám jedny své velice oblíbené lodičky,ale vždy se mi po nich udělá puchýř.Nedávno jsem si je musela vzít na jednu slavnostní příležitost,ale zachránili mě tyto skvělé naplasti.Puchýř jsem zalepila,náplast krásné držela,nerolovala seaani netlačila.Balení je také velice praktické,takže ho můžu mít u sebe stále v kabelce kdyby nekdy nastala neříjemná nehoda s puchyřem

vybraná testerka | 27.05.2018

Balení je tak akorát do kabelky. Vzhledově celkem transparentní že není vidět. Největším kladem je, že kůže pod náplastmi nevysychá, ale je stále udržovaná ve vlhku tudíž nehrozí případné strezeni stroupki

Slabé přilepení, málo drží na místech, která jsou nejvíce namáhaná. Navíc se to rádo lepí na boty.

vybraná testerka | 27.05.2018

Náplasti na puchýře dobře drží po celou dobu hojení. Neodlepuje se ani v botách a ve vodě také drží. Puchýř nebolí a krásně se zahojí. Krabička na náplasti je malá a nezabere moc místa. Doporučuji!!!!

Zápory jsem žádné nenašla

vybraná testerka | 26.05.2018

Jsem moc spokojená. Zrovna se hodila, protože jsem jsem byla na prodlouženém víkendu v Hluboké a kdo to tam zná,ví,že cesta na zámek,ale i v centru je z dlažebních kostek,hned jsem měla puchýř. Použila jsem náplast,bolest se zmenšila a domů jsem už jela s téměř zahojeným :) Navíc oceňuji praktickou krabičku, která skvěle padne do každé kabelky.mohu jen doporučit

vybraná testerka | 24.05.2018

Na první pohled mě zaujalo balení náplastí, které je praktické a vhodné do kabelky. Se samotných náplastí jsem nadšená. Nejen, že ulevily od bolesti, ale také urychlily hojení puchýřku. Líbí se mi, že jsou diskrétní a vhodné tedy i do letní obuvi.

vybraná testerka | 22.05.2018

Krásné praktické balení , které se vejde do každé kabelky - tím pádem je stále po ruce . Mě se bohužel po dobu testování žádný puchýř neobjevil - ale kamarádka měla - vyndala jsem zázračnou krabičku a nabídla ji k otestování tento výrobek - večer volala a chválila si ho - další den už sama zašla koupit - tak za mě ano je to výborný pomocník

vybraná testerka | 22.05.2018

Určitě u mě spokojenost, funguje skvěle, navíc je prodávána v praktickém balení, které zaručuje její kvalitu. Mohu díky ní , nyní nosit různé druhy obuvi, aniž bych musela řešit, jestli budu mít nějaké puchýře , protože díky této náplasti jsou mé obavy zcela zbytečné. Také drží velmi dobře na pokožce, ne jako tomu bývá u běžných náplastí. A navíc díky koloidní složce se případný puchýř velmi rychle hojí a nepociťuji tolik bolest. Celkově tato náplast je zcela nenápadná, což oceňuji obzvláště v tomto období.

Trochu vyšší cena, ale za kvalitu si ráda připlatím.

vybraná testerka | 21.05.2018

Díky testování jsem si koupila nové botičky, jinak se mi prostě puchýř neudělá =D .. Musím ale náplasti hodnotit velmi kladně! Na patě drží jako přibité oproti normálním náplastím, které se mi vždy shrnuli a puchýř ještě zhoršili.. Tato náplast ho rychle zacelila a zahojila, takže můžu běhat jako laňka a ne skučet při každém kroku..

Trošku pořizovací cena, ale za to to stojí =-)

vybraná testerka | 21.05.2018

Náplast pěkně přilne na nohu a pokryje celý puchýř. Díky náplasti URGO se puchýře krásně hojí a nebolí. Krabička je praktická, a díky ní je náplast vždy po ruce, aniž by byla poškozena. Díky této náplasti mohu nosit i jiné botky než jen kecky :-) Všem mohu doporučit k vyzkoušení.

Trošku vyšší pořizovací cena, bylo by fajn, kdyby jich bylo v balení více.

vybraná testerka | 20.05.2018

Náplast je opravdu jedinečná, sama bych ani nevěděla o této značce, po zimě v prvním chození lodiček mívám zpravidla puchýř vždy, tentokrát se však zhojení velice urychlilo a určo si na sezonu koupím další a moc se mi líbí, že touto cestou si můžeme i otestovat, děkuji.

vybraná testerka | 20.05.2018

Prvně v životě jsem zkusila nějaké náplasti na puchýře a jsem naprosto spokojená! Během pár dnů byl puchýř pryč a to jsem to dřív "léčila" klidně přes týden. Na plesovou sezónu, nebo na novou letní obuv to bude naprosto ideální. Hlavně sou ve skvělé praktické krabičce, která je maličká a skvěle se vejde do kabelky a ani na noze nejsou skoro vidět, takže paráda! (y)

Nejsem si jistá, jestli to nebyla moje chyba, ale po jednom dni se mi to začalo odlupovat, ale on skoro ten jeden den stačil, tak to třeba poznalo, kdy už to nepotřebuji. :D

vybraná testerka | 20.05.2018

Úžasný pomocník do kabelky. Koupila jsem si teď nové lodičky a v půlce cesty do práce už jsem cítila, že se mi tvoří puchýř. .nalepila jsem si hned náplast a byla jsem příjemně překvapena,že bolest ustoupila a hlavně jsem v pohodě došla do práce a hlavně náplast se za celý den neodlepila.

vybraná testerka | 20.05.2018

S náplastí Urgo jsem byla velice spokojená. Puchýř se mi rychleji zahojil. Náplast mi vyhovovala hlavně tím, že se nechá použít do společenské obuvy - lodiček, i do otevřených nebo sportovních bot. Náplast je prodyšná a tak se místo puchýře nepotí a zároveň chrání před nečistotami a vodou. Oceňuji samostatné odlepení a praktické balení, které se vejde do každé kabelky.

vybraná testerka | 20.05.2018

Náplast na puchýře jsem díky testování vyzkoušela poprvé a jsem moc spokojená. Zrovna se hodila, protože jsem po zimě znovu obula letní boty a hned jsem měla puchýř. Po pár dnech byl puchýř téměř zahojený :) Navíc oceňuji praktickou krabičku, která skvěle padne do každé kabelky.

nenašla jsem :)

vybraná testerka | 20.05.2018

Náplasti Urgo jsou v pěkné krabičce růžové barvy.Plastová krabička se hodí na cesty i do kabelky, snadno se náplasti vyndavají.Měla jsem možnost testovat střední velikost, která mi při použití na patu přesně vyhovovala.Od lepícího proužku se snadno odtrhne a k pokožce dobře přilne.Vrstva náplasti obsahuje ochranný gel, který je při kontaktu s bolestivým puchýřem velice příjemný a navíc podporuje hojení.Aplikovala jsem na puchýř, který nebyl porušený.Držím se nového doporučení lékařů - puchýře nepropichovat a je to lepší.Za mě spokojenost s náplastmi velká, děkuji za vyzkoušení, určitě si je zase koupím.

Vysoká pořizovací cena.Při mé frekvenci tvorby puchýřů cena vysiluje rozpočet.V krabičce by mohlo být náplastí ještě více.

vybraná testerka | 19.05.2018

Náplast na puchýře Urgo je super. Velice dobře puchýř hojí, vydrží dlouho na bolavém místě, sama se odlepí. Puchýř byl po použití náplasti Urgo krásně zahojený. Klasická náplast zanechává lepidlo na zalepeném místě. Náplast Urgo ne, což je velká výhoda. Oceňuji také praktické balení, otvírání a barvu pouzdra, která se v kabelce dobře hledá.

vybraná testerka | 19.05.2018

Dosud jsem používala náplasti jiné značky . Ale musím říci , že této se nevyrovná. Skutečně splňuje co slibuje - rychlejší hojení a snížení bolesti . Zůstanu již u této . Navíc je velkou výhodou malé balení do kabelky .

Žádné

vybraná testerka | 19.05.2018

Naprostá pecka! Tyto náplasti jsou TOP! Krásně malé balení, které se vejde do každé kabelky či batohu, které jsou v super krabičce, která náplasti chrání v čistotě. Náplasti krásně přilnou a opravdu drží - po dvou tří dnech puchýř opravdu zmizel. Opravdu doporučuji a děkuji za možnost otestovat!

vybraná testerka | 19.05.2018

Praktické balení na náplastí se vejde do každé kabelky. Náplasti jsou tak vždy po ruce, když jsou potřeba. Náplast je tak akorát velká a nalepení je snadné. Krásně drží a nikde se neodlepuje, jak to často u náplastí bývá. S produktem jsem moc spokojená.

vybraná testerka | 19.05.2018

Moc děkuji za možnost vyzkoušet tyhle náplasti. Naprostá spokojenost. Krásně malá krabička, která se vleze všude. Puchýř zmizel po 3 dnech používání této náplasti, která na noze nejde skoro vidět. Tento produkt rozhodně doporučuji.

vybraná testerka | 18.05.2018

První náplast na puchýře která nejde vidět jak to u běžných náplasti bývá a zároveň puchýře hojí. Naprostá spokojenost a mohu doporučit. Puchýř bez bolesti zmizel za 2-3 dny. Náplast je uchovana v bezva krabičce která se vleze do každé kabelky a náplast se v ní nepoškodí

Bohužel nevydrží ve vodě jak je uvedeno na obale

vybraná testerka | 17.05.2018

Super náplast. Skutečně funguje a to nejen na puchýře. Pouzila jsem ji i na bolavy zaniceny prst po vyndani trisky. Take super zafungovalo i na tento problem. Rada a si ji poridim znova.

Nemam výtky

vybraná testerka | 17.05.2018

Jsem absolutně nadšená. Na noze jsem měla opravdu škaredý rozedřený puchýř, respektive díru po něm. Zkoušela jsem mazat, praskalo a bolelo. Jeden večer jsem nalepila náplast a ráno byla díra krásně vyplněná zřejmě bílým gelem. Bolest je pryč, můžu normálně chodit i ve firemních botech. Na noze mi drží už skoro třetí den, netrhá se, neodlepuje. Za tento výrobek jsem vděčná....dneska pajdala kolegyně se stejným problémem, tak zítra otestuje i ona.

Nemám výtku

vybraná testerka | 17.05.2018

Ihned po otevření krabičky s náplastmi jsem byla přesvědčena, že náplasti budou fungovat. Nezmýlila jsem se. Náplast se lehce nalepí a na to, že mám na noze puchýř mohu pomalu zapomenout. Po 2 dnech jsem měla nohu vpodstatě bez puchýře. Doporučuji.

vybraná testerka | 17.05.2018

Super náplasti nejen na nohu. Já si udělala puchýře na prstech na rukou a náplasti jsem použila tam. Aplikovala jsem na jeden nafouklý puchýř a na jeden prasklý. Náplast vydržela přilepená opravdu 3 dny i když jsem ruce umývala. Po odlepení nezůstalo po puchýřích vůbec nic. Opravdu jsem velmi spokojená.

Nemám co vytknout.

vybraná testerka | 17.05.2018

Krásně přilne, je příjemná a krásně uleví od bolesti. Puchýř je druhý den již ošetřený a stáhnutý. Určitě se investice vyplatí. Nosím ssebou v kabelce v necessary taštičce neustále v případě potřeby.

Bohužel nevydrží na nože 3 dny, přestože ležící schopnost je na začátku dobrá. Vodu to nezvládá. V balení by mohlo být 10 kusů.

vybraná testerka | 17.05.2018

Skvělá náplast, která opravdu dostála svému popisu. Uleví od bolesti a puchýř zahojí. Vyzkoušela jsem ji i také jako prevenci na celodenní vycházku a malíček v botě tolik netrpěl. Praktické balení. Už jsem si koupila další balení.

Určitě nedrží 2-3 dny, jak píší na obalu. Po vysprchování byla dole, ale puchýř byl zahojený.

vybraná testerka | 17.05.2018

Jsem moc spokojená. Náplast jsem ihned použila na nedoléčený puchýř, který se mi pořád obnovoval - protože ráda provozuji turistiku :-) použití jednoduché a hlavně to funguje! Určitě toto praktické balení nebude chybět v naší výbavě na dovolenou (vejde se do každého baťůžku a s obal se narozdíl od papírových nic nemůže stát).

vybraná testerka | 16.05.2018

Takže hned na začátku musím tento výrobek moc pochválit. Na první pohled praktické balení - to bezpochyby. Skladné, dobře se otvírá. Samotné náplasti nemají opravdu chybu. Protože na puchýře a různě otlačené nohy trpím - měla jsem již možnost vyzkoušet. Skvěle na kůži drží, po odstranění nezanechává žádné lepidlo. Jsem opravdu spokojená. Až mi toto balení dojde - budu se shánět po dalším.

vybraná testerka | 16.05.2018

Tak tahle náplast už bude patřit natrvalo do mé kabelky.Opravdu moc vychytaná věcička,která mně už hodně pomohla.Moc se mi líbí i praktické pouzdro,díky kterému se náplasti lehce vydělávají.Náplast moc dobře drží a není skoro vidět.

Moc se mně nelíbilo,že počet kusů,kolik je v balení není pořádně viditelný.Je to napsáno malým písmem a opravdu mně trvalo než jsem to našla.Myslím ,že tato informace by měla být víc vidět,aby zákazníci měli představu.

vybraná testerka | 16.05.2018

Líbí se mi balení. Krabička je tak akorát a vždy se snadno najde v kabelce či batohu. Náplast je diskrétní, dobře drží a po odlepení zůstala pokožka čistá, bez známek "lepidla" na kůži, jak zanechávají jiné náplasti. Vřele doporučuji :-)

vybraná testerka | 16.05.2018

Použila jsem hned nové boty, protože na puchýře opravdu trpím. Moje nohy nezklamaly a puchýř se objevil. Balení je velice pěkné v kabelce nezabere místo a použití je jednoduché. Náplast není na noze vidět, což se o běžné náplasti říci nedá. Dobře sedí a v botách naprosto nepřekáží. Cítila jsem okamžitou úlevu. Náplast se neodlepuje, kladem je i voděodolnost, hojení je daleko rychlejší. Při odlepování nejsou problémy, s obyčejnou náplastí jsem ji sundala i s kůží. Uvítala bych v balení i 1 až 2 menší velikostí. Za mě tyhle polštářkové náplasti na puchýře doporučuji.

Byla jsem spokojená, ale balení by mělo obsahovat více velikostí, hlavně menších.

vybraná testerka | 16.05.2018

Děkuji moc za možnost testování těchto náplastí. Náplasti jsou velmi diskrétní, takže je můžete mít ve všech druhů bot, tedy i v otevřené obuvi. Náplast na pokožce pěkně přilne a neodlepuje se. Velmi snadná aplikace. Vzniklý puchýř se velmi rychle zahojí. Náplasti Urgo mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 15.05.2018

Náplasti URGO Hojení puchýřů mohu jen doporučit. Na noze skvěle sedí, neodlepují se a hlavně mi přišlo, že se puchýř zahojil mnohem rychleji než s obyčejnou náplastí. Líbí se mi i jejich vzhled - opravdu jsou diskrétní a nejsou skoro vidět. A plus má i plastový obal, ve kterém se prodávají, je malý a vejde se snad do každé kabelky.

vybraná testerka | 15.05.2018

Voděodolnost, snadná aplikace, neodlepují se, praktické malé balení, které se vejde do každé kabelky, zatím jsem použila pouze jednou a přijde mi, že i fungují i proti vzniku puchýřů, když si obujete nové boty, což je za mě velké plus.

vybraná testerka | 15.05.2018

Za mě tyhle polštářkové náplasti na puchýře doporučuji. Pomohly mi při “rozchození” nových bot. Jejich aplikace je jednoduchá, stejně tak jejich odstranění (nezanechávají lepivou hmotu na kůži a strup nestrhnou). A hlavně se během jejich nošení neodlepují a vůbec je na sobě necítíte.

vybraná testerka | 15.05.2018

Tato náplast se mi zdá velmi kvalitní,nejen svou malou velikostí a průhledností,je diskrétní-takže je téměř neviiditelná.Nevím,zda je to možné,ale zdá se mi,že i uspíšila hojení puchýře,který jsem měla druhý den z lodiček.Super malé balení,vejde se všude.Další velké pozitivum je voděodolnost,takže tyto náplasti můžu všem vřele doporučit.:-)

vybraná testerka | 15.05.2018

Náplasti URGO na hojení puchýřů mohu jedině vřele doporučit. Dcera asi věděla, že přijdou, tak v den, kdy přišly náplasti si hned z bot donesla puchýř. Hned si jej zalepila novou náplastí a byla velmi spokojená. Krásně drží a puchýř byl rychle zahojen.

vybraná testerka | 15.05.2018

Náplasti mohu jen doporučit, ulevují od bolesti a vzniklý puchýř rychle hojí. Aplikace velmi snadná, na pokožce přilně, neodlepuje se, výborně drží. Vhodné i do otevřených bot, jsou velmi diskrétní :-).

Nejsou žádné zápory tohoto výrobku :-)

vybraná testerka | 14.05.2018

Jsem s těmito náplastěmi nadmíru spokojena,opravdu jsou téměř neviditelné a dobře drží.Plusem je i vysoká odělnost,ani ve vaně se náplast neodlepí.Velmi oceňuji i praktičnost balení,malé,lehké,lze ho nosit bez problémů v kabelce a mít náplasti všude při ruce.Protože nikdy nevíte,kdy si po cestě z práce koupíte nové boty :-D

vybraná testerka | 14.05.2018

šikovný pomocník, zkusila jsem na bolavou patu z nových bot. Dobře drží, je příjemná, voděodolná a diskrétní. Určitě jsem byla moc spokojena a budu doporučovat i dále v rodině a okolí. Nemám co vytknout.

vybraná testerka | 14.05.2018

Mají super balení, jsou naprosto diskrétní, vodě-odolné a skoro o ní na noze nevím. Velmi rychle pomůže s akutním problémem, což se v tomto období hodí. Lze je nosit u sebe a mít připravené jako první pomoc.

vybraná testerka | 14.05.2018

Náplasti jsem vyzkoušela na puchýř z kolečkových bruslí, vždy jsem druhý den nemohla jít opět na brusle a po nalepení náplasti druhý den , byl puchýř daleko méně bolestivý takže jsem vyrazila opět. Vyzkoušela jsem také do lodiček, je super,že náplast není vidět. Balení je super, určitě budu používat dále.

vybraná testerka | 14.05.2018

Náplasti jsem vyzkoušela ja i moje dcerka , a jsme s nimi spokojené chválím praktické balení, které se vejde i do menší kabelky.Baleni obsahuje 5 náplastí . Naplast se neodlupuje a perfektne drží ,je prusvitná což je super do balerín i lodiček . Díky náplasti se puchíř rychle hojí a neni tolik bolestivý.

vybraná testerka | 13.05.2018

S náplastmi jsem velice spokojená, pevně drží na noze, vydržela mi asi 3dny. Puchýř je méně bolestivý a rychleji se zahojil. Balení je praktické, ideální do kabelky. S náplastí se dobře manipuluje.

vybraná testerka | 12.05.2018

Super, super, super. S nadcházejícími letními teplotami jsem opět vytáhla lodičky a tak nějak už počítala s tím, že večer budu mít na každé patě jeden puchýř. Bohužel, nezmílila jsem se. Ihned jsem zalepila náplastí URGO. Puchýře se vůbec nenalily tekutinou a celkově se zahojily velmi rychle. Chválím i praktické balení, které se vejde do kabelky.

vybraná testerka | 12.05.2018

Děkuji za náplasti Urgo na puchýře. S puchýři se vždycky trápím zvláště v letních měsících, proto jsem za ně vděčná. Je to super výrobek, který je nezbytný. Puchýř přelepený touto náplastí se zhojí bez jizvičky a není to tak bolestivé, jako s klasickou náplastí. Náplast postižené místo zhojí.

vybraná testerka | 11.05.2018

Děkuji za možnost vyzkoušení a určitě si koupím další balení. Super malé designové balení a co se týká samotných náplastí - dobře drží nalepené, pomáhají k hojení a ještě třešnička na dortu a to že jsou opravdu diskrétní ;-). Jsem spokojená a určitě doporučuji dále ;-)

vybraná testerka | 11.05.2018

Hned jak se mi Urgo dostalo do ruky byla jsem mile překvapena. Skvělé balení_pěkné do kabelky. Supr vysouvací otvírání. Je úžasný jak jsou náplasti balené z obou stran. Je to hygienické. Na noze jsou příjemné.

vybraná testerka | 11.05.2018

Z těchto náplastí jsem byla velmi mile překvapená. Při správném způsobu nalepení dle návodu opravdu drží festovně. Není tak nápadná jako obyčejné náplasti ale hlavně uleví od bolesti. Puchýř se rychleji hojí. Balení náplastí je tak akorát do kabelky, takže můžu vzít kdykoliv s sebou.

Uvítala bych v balení více kusů náplastí.

vybraná testerka | 11.05.2018

děkuji za možnost vyzkouseni naplasti-musim vsem vrele doporucit-jsou nenapadne,pohodlne a nestane se že by se znovu jiz udelany puchyr podrazdil a clovek musel opet trpet a cekat az se zahoji.naplasti se stavaji soucasti me kabelky .-) .-)

snad ani žádné nejsou

vybraná testerka | 11.05.2018

Dekuji za poskytnuti naplasti k vyzkouseni. Musim rict, ze jsem nadsena, protoze puchyre mam skoro porad. Naplast je bezbarva, nenapadna, takze i kdyz trosku vykukuje z lodicek neni vubec videt. Je vodeodolna, takze uz prezila moje nekolčika nasobne sprchovani. A hlavne,clovek si chodi zase pekne pohodlne a bez bolesti jako by vubec zadny puchyr nemel. :-)

vybraná testerka | 10.05.2018

Puchýř se opravdu zahojil rychleji. Byl ochráněn a nebolel. Náplast se pak sama odlepila. Je super, že je voděodolná. Navíc jsem stále mohla nosit boty, které mi ho způsobily, jelikož je na náplasti měkký polštářek.

vybraná testerka | 10.05.2018

Produkt mě opravdu potěšil. Vyzkoušela jsem spoustu obdobných produktů ale nikdy jsem nebyla tolik spokojená. Náplast téměř výborně drží, je nenápadná a pohodlně se nosí v botech. I při velmi hektickém dnu nezklamala a vzdržela i několikanásobnou výměnu bot. Opravdu velmi doporučuji.

vybraná testerka | 10.05.2018

Náplast jsem zrovna hned využila, protože mám opět nohy samý puchyr. Náplast krásně drží a je příjemná. Usnadňuje další pobyt nohy v botách, dobře napomáhá hojení. Navíc je super balení :) určitě doporučuji

vybraná testerka | 10.05.2018

Skvělé testování, Urgo náplast je průhledná- nenápadná není skoro vidět. Mám puchýř, tak jsem hned využila, rychle se puchýř hojí, nebolí a krásně se mi opět v lodičkách chodí. Doporučuji-super produkt který pomáhá.

vybraná testerka | 10.05.2018

Nádherně průhledná, takže vcelku nenápadná náplast na puchýř. V botě nijak netlačí, zkrátka o ní člověk neví že ji má na noze. Super, malé, diskrétní balení, které je ideální na cestování i do kabelky :o)

Pro mě je důležité aby mi náplast vydržela na noze co nejdéle, tato se mi po cca 24 hodinách sloupla.

vybraná testerka | 10.05.2018

Náplast je super. Opravdu urychlila hojení, mívám puchýře dlouho. Není téměř vidět, což je velké plus do letních botů. Je příjemná na těle a pěkně drží. A super je i balení, které se všude vejde. Určitě doporučuji😊

vybraná testerka | 09.05.2018

Je to skvělý pomocník, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Oceňuji diskrétní a přitom nápadité balení. Náplast je téměř neviditelná, ale velice účinná, protože zkracuje dobu hojení a minimalizuje bolest. Je to dobrá investice, která se mnohonásobně vrátí.

vybraná testerka | 09.05.2018

Za mě je toto testování opravdu skvělé :-) Náplast nejde vidět a drží hezky na noze, i když se spoti :-) Do nových bot jsem hned jednu náplast vyzkoušela a nemůžu si stěžovat! Co se týká balení, je praktické i do kabelky, takže se dá brát kamkoliv :-)

vybraná testerka | 09.05.2018

Moc děkuji za možnost vyzkoušet tyto náplastě. Náplastě jsou super, puchýř rychle zmizel a dalo se v botkách také bezbolestně chodit. Náplast je voděodolná a není vidět vypadá neviditelně. Dobře drží , určitě ji doporučuji.

vybraná testerka | 09.05.2018

Předem děkuji za možnost vyzkoušet tuto opravdu "vymoženost".Jsem z náplasti unešená ,poprvé,co nemám od lodiček puchýř a nejen to , náplastě jsou jakoby "neviditelné" ,sedí skvěle ,mají 100% účinkovost a navíc ,v kabelce se dá nosit super balení.

O ničem nevím,za mě spokojenost nejvyšší.

vybraná testerka | 09.05.2018

Náplasti mi přišly v pátek a hned v sobotu jsem si obula svoje ne moc oblíbené lodičky (kvůli puchýřům) a nalepila si náplast. A byla jsem mile překvapena, vydržela jsem v botách celý den a bez jediného puchýře. Jsou skvělé, budu je nadále kupovat.

vybraná testerka | 09.05.2018

konečně je tu produkt, který opravdu pomáhá, normální náplast se odlepuje, shrnuje se a v botě se nedá dojít, tato nová náplast je výborná uleví od bolesti, je diskrétní takže výměnu bot, které mi dělaly potíže už neřeším

vybraná testerka | 08.05.2018

Mohu jen doporučit, vzala jsem si balerínky, ve kterých se mi puchýř vždycky udělá. Náplast jsem nalepila před obutím a po puchýři ani stopa. Ještě náplast zkusím až puchýř budu mít, zda se bude lépe hojit. Dále plusové body dávám za voděodolnost.

vybraná testerka | 08.05.2018

Je transparentní takže není tolik nápadná. když se před nalepením v rukách trošku prommr a zahřeje, tak bych řekla,že drží lépe a déle. Po nalepení na puchýř,se dá dojít v obuvi,která puchýř zavinila ;D Puchýř se krásně hojí. I když by měly být v originál obalu,dala jsem si 2 do malého zipoveho sáčku do peněženky a super.

vybraná testerka | 07.05.2018

Předem moc děkuji za možnost vyzkoušení. Rychleji jsem je koupila, potřebovala jsem je již na sobotu.Náplasti doporučuji. Nejen, že jsou voděodolně, ale také perfektně drží. Nohy z lodiček jsem odřené neměla. Budu je kupovat i nadále.

vybraná testerka | 07.05.2018

tento výrobek je super vodoodělná náplast není vidět uleví dětem i dospělým za mě na jedničku

vybraná testerka | 05.05.2018

Jsem zamestanan jako sekretarka, ktera musi byt stale no nohach a ke vsemu na vyssim podpatku. Po aplikaci jsem neverila v to, ze tisi bolest, zjistila jsem ze jsou vodeoodolne, coz je jen plus. Doporučuji.

27.11.2022

Tato náplast je skvělá, hodí se při vzniku puchýřů. Vždy se hodí pro jistotu i sebou na cesty, kdy je člověk skoro celý den v botách a má tak první záchranu, když se puchýř vytvoří.

20.11.2022

Doporučuji náplasti proti puchýřům jsou dobré a nejsou cítit v botách

25.02.2021

rychlejší hojení a snížení bolesti - přesně jak reklama nabízí , už jsem nakoupila i dcerce a je moc spokojená

-

25.09.2019

Mně se nejvíce dělají puchýře na boční straně nohy a to z dlouhodobého bruslení na inlinech,tažke pro mě je tento pomocní velmi důležitý, Díky za to,že něco takového existuje a já můžu bruslit jak šílená :D

04.07.2019

Tato náplast je prostě skvělá. Vyhovuje mi, že je transparentní a urychluje hojení puchýře. Zároveň pod ním kůže dýchá. Já ji použila i jako prevenci na místech, kde se mi často puchýře dělají. Doporučuji.

19.04.2019

Pásky na puchýřky jsou skvělá vychytávka. hlavně ted , když se blíží období otevřených botiček a sandálků.Ocenuji, že pásky drží, tak kde mají, umožnuji ráně dýchat a tiší bolest a urychlují hojení rány.

Nic

23.01.2019

Pásky používám hlavně na jaře, kdy z vysokých bot přesedlám na balerínky nebo si koupím nové boty, které ještě nejsou prošláplé. Pásky nejsou vidět a odřeným nártům přinesou okamžitou úlevu a nedřou. Rychleji se i hojí, za mě super :-)

Vyšší cena

30.12.2018
Doporučení: 34

Urgo je naprosto úžasná náplast. Účinně podporuje hojení díky gelu, který se na puchýři vytvoří, uleví ihned od bolesti, je ergonomicky tvarovaná a snadno se přizpůsobí tvaru paty. Za mě určitě doporučuji

30.10.2018

Skvělé řešení pro puchýře. Praktické malé balení se vejde do kabelky, můžete si ho tak vzít s sebou na jakoukoliv akci. Výborným nápadem je diskrétní náplast která není vidět a léčí puchýř. Takže vlastně dva v jednom.

16.10.2018

Puchýře se mi dělají moc často, protoe mám na pravé patě ostruhu. Mám velké nohy, takže si nemohu vybírat boty, aby mě netlačili na patě, takže se mi dělá puchýř skoro v každé botě. Tyto náplasti jsou super, že se vejdou do každé kabelky, když je přilepíte, tak drží, nepřilepují se k ponožce, ani se nerolují.

07.10.2018

Diskrétní hydrokoloidní náplast od URGO patří mezi skutečnou špičku v péči o puchýře. Rychle utlumí bolest a puchýř se opravdu rychle začne hojit. Náplast je tak akorát velká a nalepení je snadné. Krásně drží a nikde se neodlepuje. Rozhodně doporučuji.

26.07.2018

tyto náplasti jsem dostala jako dárek když jsem tu testovala od urga gel na opary!!! moc mile mě překvapily akorát jsou trošku drahé tak jsem zatím nekoupila ale stojí za to když musíte zustat v botách s puchýřem celý den.... doporučuji .

18.07.2018

Toto balení náplastí mám vždy po ruce, když vyrazím v nových botách. Obal je velmi praktický a díky němu se mi jen tak "nepovalují" náplasti všude v kabelce. Samotné náplasti jsou velice pevné a odolné, takže s přehledem splní svůj účel a na puchýře či více odřenou kůži od bot jsou ideální.

13.07.2018

Popravdě už si nedovedu představit život bez hydrokoloidní náplasti. Puchýře nejsou nic příjemného a klasické náplasti je pouze překryly. Ale jelikož puchyřky je třeba léčit, tak je toto ideální volba.

12.07.2018

Docela dost mě překvapily. Když koupím nové boty, mám vždy nějakou chvíli puchýře. Prekvapilo mě, že se neodlepovaly a držely. Ocenila bych, kdyby jich tam bylo víc. 5 kusů je pryč hned. Jinak nemám co vytknout a doporučuji.

26.06.2018

S puchýři mám vždy problém a to nejen z nových bot, ale i při celodenním nošení. S náplastmi URGO jsem velmi spokojená. Jsem ráda, že někdo konečně vynalezl náplasti, které perfektně drží, neodlepují se a jsou tvarované do lodiček. Myslím, že je ocení každá žena.

09.06.2018

Náplast urgo jsem vyzkoušela nedávno,udělal se mi puchýř z nových lodiček a náplast mi pomohla,oproti jiným levnějším variantám stojí za to si připlatit,pěkně drží a neodlupuje se,praktické balení na cesty,vejde se do každé kabelky.Doporučuji.

07.06.2018

casto me trapi puchyre z novejch bot a sama si vzdy paty zalepuji, nemela jsem moznost testovat coz me mrzelo ale kamaradka moznost mela a dala mi cast balicku vyzkousela jsem a vyhovovaly mi efekt dobrej

dostupnost

07.06.2018

Urgo je super do lodicek kdyz vas po celem dnu noseni zacinaji natykat nohy a delat se mensi ci vetsi puchyre nohu hezky zchladi a nic vas nesvedi ani neboly.Super cena na to ze vazne dela svoji praci bravurne

07.06.2018

Náplasti Urgo mám ráda . Tyto jsou dle mých zkušeností jedny z nejlepších. Jen se musí nechat odlepit sami, jelikož jinak si strhnete i puchýř a to není nic příjemného. Náplasti je důležité lepit na suchou pokožku.

06.06.2018

Jsem hodně spokojená s tímto výrobkem.Když sem měla na nohou samý puchýř výrobek se mi hodil. Použila jsem náplast,bolest se zmenšila a už to bylo dobré..Za mně palec na horu a doropučuji všem ženám..

31.05.2018

Každá z nás poznala, co to je si vzít nové boty! Ač se snažím sebelíp a dopředu si nohy oblepím, stejně se mi puchýř udělá a to je pak opravdu hrůza. URGO Hojení puchýřů tento problém řeší naprosto dokonale!

17.05.2018

Puchyre mi casto zneprijemnuji zivot. Porad rikam, ze mam ta chodila snad zakleta, protoze se mi puchyre delaji kolikrat i z tenisek. Keloidni naplasti jsou pro me skvely pomocnik. Jsou diskretne pruhledne, pomohou od bolesti, urychli hojeni a puchyr je pod nimi opravdu jako v bavlnce. :-)

16.05.2018
Doporučení: 7

Znáte to jistě každá. Vyrazíte si v nových botičkách a ejhle za chvíli vás tlačí. Zpět domů se vrátíte s puchýři. URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast je vynikající pomocník pro tyto příležitosti. Náplasti nosím preventivně v kabelce.

14.05.2018

Jojo, takovy puchyr na pate, treba z novych bot, velmi neprijemne, kdo by to neznal, pro tuto prilezitost je fajm pouzivat, mit po ruce, klidne i s sebou v kabelce....diskrétní hydrokoloidní náplast od URGO!

10.05.2018

Hojivá, účinná a hlavně nenápadná náplast. Nosívám pravidelně sebou v kabelce. Dobře drží na místě oděrky, je voděodolná ale zároveň se z rány snadno odstraňuje. Unikátní složení urychluje hojení a zabraňuje nežádoucímu mokvání.

10.05.2018

Veliký pomocník při celodenní chůzi na podpadcích.Je diskrétní,dlouho vydrží,je prohledná,takže o ní člověk skoro neví.velice pohodlná.praktické balení které můžete mít kdykoliv u sebe,za sebe doporučuji

10.05.2018

Moc dobré náplasti. Když začala sezona balerínek a lodiček, bez náplastí se neobejdu a když už se nějaký puchýř objeví, tyto náplasti pomohou v hojivém procesu. Skvělé jako prevence. Mohu doporučit. :-)

10.05.2018

Nejvíce trpí. Na puchýře po zimě když obuju balerínky nebo žabky a než si zase nohy zvyknou na jiné boty.bojuju s tím každý rok a náplasti urgo opravdu pomáhají a můžu jen doporučit,co by to bylo za léto s odřenýma nohama

10.05.2018

Urgo hojení puchýřů je opravdu hodně diskrétní lékař, protože je opravdu potřeba. navíc se mi puchýř udělá vždy v nepříjemné situaci, proto nosím urgo vždy sebou v kabelce. Doporučuji všem, kdo občas nosí ne moc pohodlné boty

10.05.2018

Urgo na hojení puchýřů je opravdu moc dobrá věc, která je praktická a určitě ji každý využije. Já je mám neustále v kabelce, protože nosím vysoké podpatky a právě kvůli tomu mám někdy puchýře. jendoduše nalepím a je to :)

10.05.2018

Zkouším na opravdu VELKÝ puchýř, který nemám z bot, ale ze cvičení na žíněnce. Po lekci se mi nalil na palci na noze a velký cca jako koruna. Přelepila jsem jej a po 2 dnech je pryč. Navíc velmi bezproblémové požití, není vidět při nošení a neodlepil se ani v sauně! Balení hezké, malé a praktické do tašky. Ráda si je koupím zase jako SOS pomoc.

09.05.2018

Neviditelná náplast s inovativním složením urychluje hojení postižených míst a navíc nijak ošklivě nečouhá z bot. Snadno se přesně aplikuje na konkrétní místu, dobře drží, nehrne se a netlačí. Přirozená barva nijak neruší. Cena přiměřená.

09.05.2018

Dostala jsem náplast od mamky a fakt mohu jen doporučit. Co celodenním nošení podpatků jsem bez puchýře:), konečně náplast která mi skutečně pomáhá a já se nemusím vzdávat mých oblíbených bot. Děkuji moc

Brala bych větší balení

07.05.2018

Náplasti jsou perfektní! Skvěle drží a v botě se nijak nekroutí, netlačí. Vyzkoušela jsem je do plesových lodiček, jelikož jsme měli 2 plesy po sobě a za mě tedy velká spokojenost. Náplast ten puchýř i pěkně zhojila, není potřeba propichovat. Náplasti vřele doporučuji.

06.05.2018

U této náplasti vítám hlavně to, že e velmi nenápadná a zároveň velmi účinná. Žádné shrnuté, zmačkané okraje. Jedinečné složení a materiál urychlují hojení postižených míst. Snadno a přesně se umisťuje na konkrétní místo, je trvanlivá, odolná a za přijatelnou cenu.

04.05.2018

náplast není vidět, takže je skvělá i když se nenosí už ponožky, krásně drží a neopadává z místa hojení, což se u náplastí říct nedá,rychle hojí postižené místo a je skvělá i pro děti, v mé kabelce nesmí prostě chybět

02.05.2018

Výborný produkt který určitě patří do každého cestovatelskeho batuzku i dámské kabelky. Určitě uleví jak dospělým tak i dětem. A to jak na cestách v podpatcích do práce, tak i do tenisem na túry. K dostání za přiměřenou cenu.

02.05.2018

Sofistikovaný, rychle účinkující výrobek. Pro děti i dospělé. Skvěle drží na postiženém místě a účinně urychluje hojení. Zabraňuje vstupu infekce do postižených míst a usnadňuje běžný, každodenní pohyb. K dostání ve všech lékárnách za přiměřenou cenu.

01.05.2018

transparentní hydrokoloidní náplast na ošetření puchýřů URGO je super a nesmí chybět v mé kabelce od jara do podzimu. Hlavně na jaře, při přechodu z kozaček a zimních bot do lodiček a pak otevřených bot je to pro mně stoprocdentní pomocník.

01.05.2018

Nemela jsem stesti otestovat ale slysela jsem a cetla skvele recenze.Hodne na puchyrky trpim a je to dost neprijemne a palive.Rada vyzkousim a zakoupim.Snad mi to take pomuze Skvele testovani.😊😊😊😊😊😊😊😊😊

nic

30.04.2018

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast.Tuto náplast mám vyzkoušenou.Nejčastěji ji nosím v létě,když mě v sandálech trápí puchýře.Musím říct že skutečně funguje.Mohu ji jen doporučit.

30.04.2018

URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast jsem použils už vícekrát. S puchýři mám problémy vždycky na jaře, když přecházím z kozaček a pohodlných ziních bot na lodičky. Náplast uRGo mi vždycky pomohla, urychluje hojení puchýřů a skvěl tlumí bolest.

30.04.2018

Naštěstí na puchýře netrpíme,volíme asi tu správnou obuv. Ale zkušenosti přeci jen mám s URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplasti jsem měla možnost vyzkoušet v práci kdy mi nové zdravotní boty odřely nohy,známá mi nabídla tyto náplati a celou 12 hodinou směnu jsem díky nim zvládla,kdo trpí na puchýře,lepší úlevu neznám a doporučují i jako prevenci při koupí nových bot.

30.04.2018

Podle deklarovaných vlastností má tato náplast URGO velmi dobré účinky, oceňuji, že je speciálně vyvinutá pro ženy, ideální do otevřených bot a lodiček, také tiší bolest a chrání proti vodě. Určitě si jí ráda koupím, protože bude rychle hojit všechny uvedené zdravotní problémy.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat