TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

15.06.2020 | Testování

Za to, jak se cítíme, mohou primárně hormony. Mají moc ovlivňovat hladinu energie, náladu a fyzický vzhled. Vždyť i akné vzniká v důsledku hormonální nerovnováhy! Už ho máte dost? Chcete být po všech stránkách v pohodě? Pak je třeba těmto látkám vytvářeným v endokrinních žlázách trochu pomoci! Hledáme 25 testerek, které vyzkoušejí účinky přírodního doplňku stravy FEMINUS. Ti, co pro testování nebudou vybráni mohou zkusit štěstí v právě probíhající soutěži.


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 36 testerek


S hormony život začíná i končí. Pokud by nebyl estrogen, tedy hlavní ženský pohlavní hormon, který zajišťuje funkci celého ženského reprodukčního systému, nenarodilo by se žádné dítě. A právě on hraje klíčovou roli v tom, zda se právě teď potýkáte s únavou, vypadáváním vlasů, špatnou pletí, návaly horka, podrážděností, ztrátou libida či přibýváním na váze. Je to totiž spojenec a tak trochu i nepřítel v jednom!

Když nejdou dopnout kalhoty

Estrogen je u žen produkován ve vaječnících a ve žlutém tělísku. Jeho hladina začne stoupat v pubertě a s postupujícím věkem klesá, což se projevuje hlavně v oblasti pasu. Je všeobecně známé, že jedním z důvodů, proč se v průběhu menopauzy zvyšuje hmotnost, je právě změna hladiny hormonů. Pravda je taková, že organismus má méně estradiolu, jež se podílí na regulaci metabolismu. Výsledkem jsou pak kila navíc. Bohužel, právě během zmíněné menopauzy se začíná v oblasti břicha hromadit takzvaný viscerální tuk, který vědci spojují se srdečními onemocněními a cukrovkou. Zdálo by se tedy, že je vhodné estrogen neustále zvyšovat. Takhle to ale nefunguje.

Ženství jako skutečná dřina

Estrogenu nesmí být málo, ale taky ani moc. Jak poznáte jeho nadbytek, jemuž se říká estrogenová dominance? Prsa citlivá na dotek, přibývání na váze, nadýmání, padání vlasů nebo únava poukazuje na nízkou hladinu, naopak nepravidelná menstruace, bolestivý pohlavní styk, časté infekce močových cest a v neposlední řadě i deprese signalizují hladinu vysokou. Mimo již zmíněné příznaky je hladina estrogenů zjistitelná při kontrolních odběrech krve. Následná léčba probíhá medikací a změnou životního stylu.

Zpátky ve své kůži

Prim hraje pestrý a vyvážený jídelníček, čerstvé ovoce a zelenina, dostatek pohybu a zmírnění stresu, kupříkladu meditačními metodami. Odborníci také doporučují užívání přírodních doplňků stravy, mezi které patří FEMINUS určený právě pro ženy. Je složen z vitaminů, minerálů a extraktů bylin.

FEMINUS citlivě zmírňuje symptomy menopauzy, posiluje imunitní systém, přispívá také k udržení dobrého sexuálního zdraví. Jednotlivé přírodní složky produktu pozitivně přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Cílem pravidelného užívání je posílení ženské vitality, koncentrace a libida, čemuž nahrává je skutečně působivé složení. Maca peruánská, indický ženšen, extrakt z kakaa, kotvičník zemní nebo andělika čínská. Tyhle přírodní poklady bývají součástí prastarého lidového léčitelství a dědictví mnoha kultur. FEMINUS pochází z Česka a je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze.

Cena: 569 Kč

Dávkování: 2 tablety denně

Více informací najdete na www.feminus.cz

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy
17:41

Core cvičení

Core cvičení

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat