TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

15.06.2020 | Testování

Za to, jak se cítíme, mohou primárně hormony. Mají moc ovlivňovat hladinu energie, náladu a fyzický vzhled. Vždyť i akné vzniká v důsledku hormonální nerovnováhy! Už ho máte dost? Chcete být po všech stránkách v pohodě? Pak je třeba těmto látkám vytvářeným v endokrinních žlázách trochu pomoci! Hledáme 25 testerek, které vyzkoušejí účinky přírodního doplňku stravy FEMINUS. Ti, co pro testování nebudou vybráni mohou zkusit štěstí v právě probíhající soutěži.


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 48 testerek


S hormony život začíná i končí. Pokud by nebyl estrogen, tedy hlavní ženský pohlavní hormon, který zajišťuje funkci celého ženského reprodukčního systému, nenarodilo by se žádné dítě. A právě on hraje klíčovou roli v tom, zda se právě teď potýkáte s únavou, vypadáváním vlasů, špatnou pletí, návaly horka, podrážděností, ztrátou libida či přibýváním na váze. Je to totiž spojenec a tak trochu i nepřítel v jednom!

Když nejdou dopnout kalhoty

Estrogen je u žen produkován ve vaječnících a ve žlutém tělísku. Jeho hladina začne stoupat v pubertě a s postupujícím věkem klesá, což se projevuje hlavně v oblasti pasu. Je všeobecně známé, že jedním z důvodů, proč se v průběhu menopauzy zvyšuje hmotnost, je právě změna hladiny hormonů. Pravda je taková, že organismus má méně estradiolu, jež se podílí na regulaci metabolismu. Výsledkem jsou pak kila navíc. Bohužel, právě během zmíněné menopauzy se začíná v oblasti břicha hromadit takzvaný viscerální tuk, který vědci spojují se srdečními onemocněními a cukrovkou. Zdálo by se tedy, že je vhodné estrogen neustále zvyšovat. Takhle to ale nefunguje.

Ženství jako skutečná dřina

Estrogenu nesmí být málo, ale taky ani moc. Jak poznáte jeho nadbytek, jemuž se říká estrogenová dominance? Prsa citlivá na dotek, přibývání na váze, nadýmání, padání vlasů nebo únava poukazuje na nízkou hladinu, naopak nepravidelná menstruace, bolestivý pohlavní styk, časté infekce močových cest a v neposlední řadě i deprese signalizují hladinu vysokou. Mimo již zmíněné příznaky je hladina estrogenů zjistitelná při kontrolních odběrech krve. Následná léčba probíhá medikací a změnou životního stylu.

Zpátky ve své kůži

Prim hraje pestrý a vyvážený jídelníček, čerstvé ovoce a zelenina, dostatek pohybu a zmírnění stresu, kupříkladu meditačními metodami. Odborníci také doporučují užívání přírodních doplňků stravy, mezi které patří FEMINUS určený právě pro ženy. Je složen z vitaminů, minerálů a extraktů bylin.

FEMINUS citlivě zmírňuje symptomy menopauzy, posiluje imunitní systém, přispívá také k udržení dobrého sexuálního zdraví. Jednotlivé přírodní složky produktu pozitivně přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Cílem pravidelného užívání je posílení ženské vitality, koncentrace a libida, čemuž nahrává je skutečně působivé složení. Maca peruánská, indický ženšen, extrakt z kakaa, kotvičník zemní nebo andělika čínská. Tyhle přírodní poklady bývají součástí prastarého lidového léčitelství a dědictví mnoha kultur. FEMINUS pochází z Česka a je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze.

Cena: 569 Kč

Dávkování: 2 tablety denně

Více informací najdete na www.feminus.cz

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 12.07.2020

Přípravek mi došel 1. července. Dnes je poslední den, kdy je možno vložit hodnocení. Myslím, že po tak krátké době nelze objektivně hodnotit. Pouze první dojmy. Líbí se mi čistě přírodní složení a praktické balení v blistrech po 10 kusech. Mám pocit, že se v noci méně potím. Pokud jde o vypadávání vlasů, tak žádná změna k lepšímu.

Užívám antikoncepci v injekcích. Na krabičce nebylo psáno, že by to mělo být spolu v kontraindikaci. Jedním z benefitů této antikoncepce je žádná menstruace. Ale s užíváním přípravku jsem o tuto výhodu přišla. Sice klasicky nemenstruuji, ale po celou dobu špíním. Dost mě to otravuje a znervózňuje.

vybraná testerka | 12.07.2020

Byla jsem překvapená z pěkného balení, velmi praktické jsou 3 malé krabičky. Na testování doplňku FEMINUS to byla moc krátká doba, ale je pravda, že se cítím o něco líp. Rozhodla jsem se v užívání přípravku pokračovat i když je cena vyšší a uvidím za 2 až 3 měsíce co to udělá. Zatím bych řekla, že proti doplňkům které jsem měla doporučeny lékařem je FEMINUS lepší. Všechny jsem musela vysadit jelikož mi po nich bylo špatně, ale teď jsem zatím v pohodě.

Vyšší cena, užívání 2 kapslí denně

vybraná testerka | 12.07.2020

Přípravek Feminus hodnotím víceméně kladně. Byl tedy krátký čas na vyzkoušení, ale návaly horka a návalovite pocení se mi umírnilo. Ještě to tedy není úplně pryč, ale určité zklidnění tam je. Takže za mě palec nahoru. Způsob balení - velice hezký design. Velikost balení.

Docela vysoká cena.

vybraná testerka | 12.07.2020

Uchvátilo mne elegantní balení s překvapením uvnitř, 3 menší krabičky do kabelky je super nápad. Za tuto krátkou dobu kdy jsem toto mohla testovat musím uznat kvalitu doplňku stravy. Již po par dnech jsem mohla spát , přes den se sice ještě nějaké návaly objevují, ale již neomdlevám a migrena se neobjevila ani jednou. Vřele doporučuji. A moc dekuji za možnost testovat tento výrobek.

vybraná testerka | 11.07.2020

Přírodní produkt. Pro mě nejspíš příliš krátká doba testování na to, abych pozorovala nějaké pozitivní účinky. Trochu se mi zhoršil spánek a zvedla chuť k jídlu, ale to nemusí souviset. Dávám tomu určitě ještě šanci a uvidím po měsíci užívání;-)

Cena a balení. Ačkoliv je balení pěkné, decentní, vznikne dost zbytečného obalu, který se rovnou vyhodí. Plusem je částečná recyklovatelnost.

vybraná testerka | 11.07.2020

Překvapilo mě krásné a praktické balení. Po deseti dnech ještě nejde moc hodnotit, ale mám pocit, že se méně potím, mám více energie a jsem méně unavená. Dobře se polykají. Asi by to chtělo delší čas na vyzkoušení.

Nevýhodou je vyšší pořizovací cena a taky je nepraktické polykat dvě tabletky.

vybraná testerka | 11.07.2020

Pěkné a praktické balení, dobře se polykají. Zatím beru 11 dní a návaly horka pomalu ustávají. Celkově se cítím lépe, mám více energie. Mám chuť na sex i lepší náladu. Spánek se taky trochu zlepšil i bušení srdce mám méně často. Čekám, že až budu užívat déle, bude situace ještě lepší.

Příliš vysoká cena na jeden měsíc, vzhledem k tomu, že bych je měla brát i několik let. A brát 2 prášky denně je nepohodlné.

vybraná testerka | 11.07.2020

Krásný design, praktické balení, což velmi oceňuji hlavně při cestování. Po 10ti dnech užívání jsem méně unavená, méně se potím, krásně spím, nebudím se během noci, nejsem tolik vystresovaná, pod napětím ani předrážděná. Pociťuji celkové uvolnění a klid. Po tak krátké době opravdu znatelné účinky :-)

vybraná testerka | 10.07.2020

Velmi mě zaujal již samotný obal tohoto výrobku, kombinace zlaté barvy s bílou je velmi atraktivní a propůjčuje tomuto produktu nádech luxusu a kvality. Dále praktické balení , tablety je možné také rozpůlit, složení tohoto výrobku je opravdu unikátní je to mix vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Toto složení přispívá k optimálnímu udržení hladiny estrogenu u žen. Jedná se o ryze český výrobek. Za dobu kdy jsem tyto tablety užívala , ustoupily mé problémy a to konkrétně návaly horka a pociťuji celkově více energie a jsem i celkově vitálnější. Což zaregistrovalo i mé okolí. Tyto tablety mohu doporučit nejen ženám v období nástupu klimaktéria , ale i těm které trápí hormonální nerovnováha.

Nevím o žádných

vybraná testerka | 10.07.2020

Byla jsem mile překvapena, krásným balením přípravku,který opravdu působí velmi dobrým dojmem.O to víc jsem se těšila na jeho účinky.Po deseti dnech užívání jsem zjistila, že jsem velice vyrovnaná a dalo by se říct i bez stresu, což velmi oceňuji. Lépe se mi v noci usíná a zmírnily se návaly horka, sice ne moc ale zmírnily,pevně doufám, že po delším užívání odezni a já se konečně budu cítit jako dřív. S přípravkem sem spokojená a mohu vřele doporučit.

vybraná testerka | 10.07.2020

Těžko říct, jak moc funguje. Protože na problémy s menopauzou jsem užívala osvědčený přípravek, jen jsem vyměnila jeden doplněk stravy za druhý a téměř nic se nezměnilo, takže v tomto případě dobré. Na přesnější hodnocení by to chtěli aspoň 6 týdnů užívání, aby si byl člověk jist. Snad oproti minulému přípravku se mi líp spí, o tom žádná. A oceňuji příjemné balení - super na dovolené a na cesty, nemusíte tahat celou krabičku.

Poměrně vysoká cena, obzvlášť když teprve zkoušíte. Přípravek nemusí zafungovat a potom to víc zamrzí. V případě, že zafunguje, ale za ty peníze stojí, protože ty menopauzové problémy jsou děsné.

vybraná testerka | 10.07.2020

Po používání jednoho týdne se cítím opravdu o hodně lépe,méně stresu i méně únavy.Pleť je jemnější,není tak povadlá,jak před týdnem..Velice nádherné balení.Používám dvě tabletky najednou denně každé ráno.

Nic.

vybraná testerka | 10.07.2020

Užívám dvě tablety denně a účinek je znát. Lépe usínám a mám klidnější spánek. Nebudí mě noční pocení a přes den jsem také méně zpocená. Myslím si, že jsem i méně podrážděná. Nenechám se lehce vytočit. Méně se mi mastí vlasy a netřepí nehty.

cena je vyšší

vybraná testerka | 10.07.2020

Testuju výrobek teprv pár dní. Zatim jedna z věcí které pozoruji je ze se mi lépe spí a připadám si celkově více v pohodě. Kdyz ted bylo deštivé pocasi tak jsem neměla moji potrebu slunicka abych mela energii. Jsem moc zvedava na vysledek po měsíci pouzivani

Vysoka cena

vybraná testerka | 10.07.2020

Užívám teprve 10 dní, tak pronikavé účinky ještě nevidím. Co je tak nejvíce bijícího do očí, že je člověk klidnější- nejsem tak podrážděná. Trochu se mi zlepšilo i soustředění a snad i paměť, ale je to opravdu brzo a nechci dělat ukvapené závěry.

tabletky jsou dost tvrdé

vybraná testerka | 10.07.2020

Jako první mě zaujalo krásné čisté balení. Výhodou je možnost vzít si menší krabičku kamkoliv je třeba. Po týdnu užívání se mi zlepšila nálada, lépe usínám, zmírnilo se vypadávání vlasů a i pleť je hezčí. Nejsem ještě v menopauze, ale užívám hormonální léky na endometriozu, takže tento pro je pro mě ideálním doplňkem. Navíc je čistě přírodní, takže se nemusí řešit žádné vedlejší účinky.

Vyšší cena. Poměrně velké tablety, které když se nepovede polknout ihned, tak zanechávají nepříjemnou pachuť v ústech.

vybraná testerka | 10.07.2020

Užívám tablety 2x denně necelé dva týdny, cítím se lépe, mám lepší náladu a více energie, i to pocení v noci tedy vypadá, že ustupuje. Celkově jsem spokojená. Tablety jsou velice elegantně balené a i přes svou velikost mi nedělá problém je polknout a nedráždí žaludek. Je to přírodní složení v kombinaci s vitamíny, ideální přírodní nehormonální produkt, doporučuji vyzkoušet.

Nic

vybraná testerka | 10.07.2020

Jsem moc ráda, že mohu vyzkoušet přípravek Feminus. Líbí se mi, že je zcela přírodní a vzhledem k tomu, že trpím častými návaly, tak je určen přesně pro mě. Trochu se mi zlepšil spánek a hlavně ty zatracené návaly. Věřím, že když budu brát prášky dál, tak že se vše urovná a zlepší ještě víc. Jen je škoda, že nebylo na vyzkoušení více času, Hlavně dále doufám, že se bude i nadále vše zlepšovat a budu se celkově cítit lépe a odpočatá. Hlavně taky oceňuji moc hezké a praktické balení na cesty.

Vzhledem k tomu , že mám problém z velikostí prášku a déle mi trvá polknutí, tak pociťuji trochu nahořklou chuť v puse.

vybraná testerka | 09.07.2020

Po týdnu užívání se cítím o trochu lépe, mám lepší náladu, nejsem tolik unavená, lépe se mi spí a mám více energie. Přípravek je krásně dárkově balený a velkou výhodou je čistě přírodní složení. Doporučuji ženám v menopauze.

Trochu větší tablety, hůře se mi polykají. Cena trochu vyšší.

vybraná testerka | 09.07.2020

Velmi mile mne překvapilo "dárkové" balení přípravku a také to, že si mohu vzít třeba na cesty menší krabičku. Klidně bych to viděla i jako vhodný dárek třeba pro kamarádku. Užívám ho tedy teprve týden, řekla bych, že mi není takové horko, jako mě bývá jindy. Únavu tedy pociťuji stále stejnou a nebo týden užívání nestačí, nevím, uvidím po delším užívání, jaký vliv to bude mít na moji velkou únavu.

Určitě bych uvítala menší velikost tablet.

vybraná testerka | 09.07.2020

Děkuji za možnost testování tohoto produktu.Jelikož jsem po operaci LAVH moje stavy jsou jedním slovem otřes.Neskutečné změny a přechody horka a zimy,únava, pocení, motání hlavy a mohla bych pokračovat....Zatím užívám tento produkt chvíli a návaly horka a zimy polevují, což je super uvidíme co bude dál po delším užívání.Zatim jsem opravdu mile překvapena.Produkt má krásný design, praktické balení vhodné pro cestování.Za mě kvalita odpovídá ceně.Urcitě doberu celé balení a budu pokračovat.Doporučuji všem ženám.

Zatím žádné snad jen velikost tablet,mohly by být o trochu menší hůře se polykají.

vybraná testerka | 09.07.2020

Přípravek Feminus mě příjemně překvapil krásným balením :-) Myslím, že bych se nebála ho darovat jako pěkný dárek :-) Líbí se mi také jeho přírodní složení. Je šetrný k žaludku, protože po jeho polknutí jsem necítila žádnou nevolnost, kterou občas u některých doplňků stravy mám. Co se účinků týká, myslím, že brát vitamíny a doplňky stravy je v dnešní době nutnost, pokud chce člověk zůstat zdravý. Takže za mě jedno velké ANO! Beru ho teprve krátkou dobu, ale už můžu říct, že oproti dnům předchozím teď cítím daleko více energie a mám dobrou náladu :) Tak uvidíme dál :)

vybraná testerka | 07.07.2020

Dobry den. Doplnek stravy Feminus me mile prekvapil. Libi se mi prakticke baleni, ktere skvele vyuziji pri mem castem cestovani. Jiz po par dnech uzivani pozoruji ucinky. Nejsem tolik unavena a navaly horka, ktere jsou mym nejvetsim problemem, se zmirnily. Nejsem zastance chemie,a proto jsem rada za jeho ciste prirodni slozeni. Obsahuje vitaminy, takze nemusim uzivat dalsi doplnky stravy. Urcite koupim dalsi baleni.

Nic

vybraná testerka | 05.07.2020

Doplněk stravy Feminus mě mile překvapil. vyhovuje mi a není mi po něm těžko, jako u podobných vitamínů. Tento mi problém nedělal a určitě si ho pořídím znovu. Mít více energie se mi hodí vždy, navícv tomto věku, kdy energie moc nemám. Jsme ráda, že Feminus na trhu je a pomůže hodně ženám získat jejich mladistvou vitalitu :)

nic

19.01.2023

FEMINUS užívá mamka a moc si ho chválí. Je s ním spokojená

14.01.2023

Tento doplněk stravy je skvělý, doporucuji ho všem ženám

20.11.2022

používám se sestrou druhým rokem a mohu doporučit.

15.11.2022

Výborný doplněk stravy je 10/10 opravdu účinný doporučila bych

15.11.2022

Tento doplněk stravy je skvělý vemli mi pomohl 10/10

05.11.2022

elegantní balení s překvapením uvnitř, 3 menší krabičky do kabelky

04.11.2022

Super doplněk stravy pro ženy. Doporučuji všem ženám

28.10.2022

Přírodní složení, již po krátkém užívání jsou znát změny

21.10.2022

Určitě je to dobré pro ženy na imunitu doporučuju vyzkoušejte.

21.10.2022

Přírodní složení v praktickém balení. Babička používá a velmi přípravek doporučuje.

10.10.2022

Velice dobra věc pro ženy každého věku doplňuje vitaminy

20.12.2021

Doplněk stravy fungoval jak má, používám ho už delší dobu

Vyšší cena

21.10.2020

Dlouho jsem přemýšlela o vhodném doplňku pro ženy nad 40+ Z balení - pěkná elegantní krabička, která obsahuje další tři krabičky a v každé dvě platíčka tablet. Menší krabičky oceňuji při cestování, či do práce do šuplíku. Tablety jsou tvrdé, oválné, občas mi dělalo problém spolknout napoprvé, ale naštěstí se v ústech nerozpouští. Více by mi vyhovovaly tobolky, ale to je můj celoživotní problém :-) Během užívání jsem se cítila dobře. Líbí se mi, že je Feminus vyroben v Česku :-)

Uvítala bych spíše tobolky. Cena by mohla být nižší.

15.08.2020

Jsme docela překvapená :) Pocituji na sobě víc energi a žádné špatné či nežádoucí účinky jsem nepoznamelala.

nic

13.07.2020

Bývám často vyčerpaná, unavená, tak jediné co pravidelně užívám je vitamín C a hořčík. Snažím se více hýbat a dodržovat správnou životosprávu, ale jen tohle asi nestačí. Únava stále přetrvávala, měla jsem dost časté výkyvy nálad, sem tam migrénu, ne často, ale za to teda byla pořádná a v neposlední řadě pomalé přibírání na váze v oblasti břicha. Jednou jsem se na téma hormonální nerovnováha bavila se známou, která je teda o dost starší, ta mě přivedla na doplněk stravy FEMINUS. Byla jsem trošku zaskočená, protože věk na menopauzu rozhodně nemám, ale záhy mi vysvětlila, že tyto doplňky stravy nejsou určené pouze pro ženy např. starších 50+, že obsahují plno přírodních bylin, které mi mohou pomoci např. indický ženšen, damiána pravá apod. Koupila sem balení, aby mi vyšlo cca na měsíc, abych si vyzkoušela, zda to opravdu funguje. Po pár dnech jsem měla více energie, necítila jsem se tak unaveně, i migréna po měsíci ustoupila. Byla jsem překvapena, kolik zajímavých přírodních bylin doplněk stravy obsahuje. Určitě koupím na další balení a uvidíme na co vše to zabere v dalších měsících.

žádné

13.07.2020

Hormonální rovnováha je pro mne velice důležitá, protože má velký vliv na moji náladu a vzhled a asi jako u každé ženy, závisí na ní celková životní spokojenost. I když je můj cyklus pravidelný, s nerovnováhou hormonů a přidruženou únavou a přibíráním na váze se potýkám od puberty. Přípravek FEMINUS jsem zvolila pro unikátní kombinaci bylin. Účinky některých mám vyzkoušené už z dřívějška, jako například Aschwaghandu, po které lépe spím a snižuje stres. Jiné, tedy zejména ty amazonské jsem neznala. Přípravek užívám už několik týdnů a pociťuji zmírnění únavy a zlepšení duševní pohody. Líbí se mi že obsahuje i esenciální vitamíny a zinek, takže už nepotřebuji užívat žádné další doplňky stravy. Balení je elegantní a praktické. V užívání budu pokračovat protože po zkoušení mnoha jiných přípravků jsem konečně našla komplexní řešení pro podporu mé ženské energie.

Zatím žádné.

10.07.2020

Nejsem ještě v přechodovém věku, ale návaly horka mě trápí již několik let. Pravděpodobně je stav dědičný, protože i moje maminka s těmito stavy bojuje již od 40. roku života. Feminus jsem si objednala na doporučení, užívým teprve 10 dní, ale i tak pociťuji jistou úlevu. Stavy horka a pocení nejsou již tak intenzivní a celkově se cítím ve větší pohodě. Doufám, že účinky užívání se budou jen stupňovat a feminus se stane mým pomocníkem i do budoucna.

10.07.2020

Tento přípravek mi byl doporučen kamarádkou. Přírodní preparát, který má napomoci s přechodem. Využívala jsem po dva měsíce, poté jsem přípravek vynechala abych mohla zjistit rozdíl. Určitě mi bylo příjemněji a byla jsem i méně unavená, když jsem přípravek užívala, mimo jiné méně jsem se potila. Nečekala bych, ale přípravek vážně funguje.

Snad jen polykání tabletek. Ale já bojuji i s jinými prášky.

10.07.2020

Tento unikátní přípravek skutečně funguje a pomáhá.

je to lepši nez hormonalni lecba ulehci to odnavalu

zadne

03.07.2020

Moje maminka je akorat v tomto stadiu zivota, kdy ji trapi navaly horka a casta unava. Domu chodila casto z prace podrazdena a zbytecne sirila negativni atmosferu. Jedna z jejich kamaradek ji Feminus doporucila a sama si ho nyni nemuze vynachvalit. Vse po trech mesicich pouzivani ustoupilo a hrozne moc ocenila prirodni bazi pripravku. Nejprve se zlepsila unava a ted pomalu i navaly horka. Mnohem vic se smeje a ma cas na vnucku a pripada mi ze neni tak utrapena timto neprijemnym obdobim.

02.07.2020

Zatím nepotřebuji, ale některá období ženy jsou těžká.

29.06.2020

Je mi 50 let a spolecne s prichodem do prechodu😁 jsem hledala na internetu finty jak snaze ho zvladat. Zaroven jsem do sebe nechtela dostavat zadnou latku chemickou navic. Narazila jsem na Feminus. Cesky produkt, na prirodni bazi, dobrou cenu a hlavne vysledek? Nejsem tolika unavena, plet se mi snad malicko zlepsuje. Nejvice jsem bojovala s navaly horka, ale i ty prechazim mnohem lepe s timto pripravkem. Jsem rada ze jsem hned na poprve narazila na tento prechodovy zazrak😁

29.06.2020

Užívá ho moje maminka a nemůže si ho vynachválit, hodně ji to pomohlo zredukovat věcné návaly horká, a únavu.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat