Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

15.06.2020 | Testování

Za to, jak se cítíme, mohou primárně hormony. Mají moc ovlivňovat hladinu energie, náladu a fyzický vzhled. Vždyť i akné vzniká v důsledku hormonální nerovnováhy! Už ho máte dost? Chcete být po všech stránkách v pohodě? Pak je třeba těmto látkám vytvářeným v endokrinních žlázách trochu pomoci! Hledáme 25 testerek, které vyzkoušejí účinky přírodního doplňku stravy FEMINUS. Ti, co pro testování nebudou vybráni mohou zkusit štěstí v právě probíhající soutěži.

S hormony život začíná i končí. Pokud by nebyl estrogen, tedy hlavní ženský pohlavní hormon, který zajišťuje funkci celého ženského reprodukčního systému, nenarodilo by se žádné dítě. A právě on hraje klíčovou roli v tom, zda se právě teď potýkáte s únavou, vypadáváním vlasů, špatnou pletí, návaly horka, podrážděností, ztrátou libida či přibýváním na váze. Je to totiž spojenec a tak trochu i nepřítel v jednom!

Když nejdou dopnout kalhoty

Estrogen je u žen produkován ve vaječnících a ve žlutém tělísku. Jeho hladina začne stoupat v pubertě a s postupujícím věkem klesá, což se projevuje hlavně v oblasti pasu. Je všeobecně známé, že jedním z důvodů, proč se v průběhu menopauzy zvyšuje hmotnost, je právě změna hladiny hormonů. Pravda je taková, že organismus má méně estradiolu, jež se podílí na regulaci metabolismu. Výsledkem jsou pak kila navíc. Bohužel, právě během zmíněné menopauzy se začíná v oblasti břicha hromadit takzvaný viscerální tuk, který vědci spojují se srdečními onemocněními a cukrovkou. Zdálo by se tedy, že je vhodné estrogen neustále zvyšovat. Takhle to ale nefunguje.

Ženství jako skutečná dřina

Estrogenu nesmí být málo, ale taky ani moc. Jak poznáte jeho nadbytek, jemuž se říká estrogenová dominance? Prsa citlivá na dotek, přibývání na váze, nadýmání, padání vlasů nebo únava poukazuje na nízkou hladinu, naopak nepravidelná menstruace, bolestivý pohlavní styk, časté infekce močových cest a v neposlední řadě i deprese signalizují hladinu vysokou. Mimo již zmíněné příznaky je hladina estrogenů zjistitelná při kontrolních odběrech krve. Následná léčba probíhá medikací a změnou životního stylu.

Zpátky ve své kůži

Prim hraje pestrý a vyvážený jídelníček, čerstvé ovoce a zelenina, dostatek pohybu a zmírnění stresu, kupříkladu meditačními metodami. Odborníci také doporučují užívání přírodních doplňků stravy, mezi které patří FEMINUS určený právě pro ženy. Je složen z vitaminů, minerálů a extraktů bylin.

FEMINUS citlivě zmírňuje symptomy menopauzy, posiluje imunitní systém, přispívá také k udržení dobrého sexuálního zdraví. Jednotlivé přírodní složky produktu pozitivně přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Cílem pravidelného užívání je posílení ženské vitality, koncentrace a libida, čemuž nahrává je skutečně působivé složení. Maca peruánská, indický ženšen, extrakt z kakaa, kotvičník zemní nebo andělika čínská. Tyhle přírodní poklady bývají součástí prastarého lidového léčitelství a dědictví mnoha kultur. FEMINUS pochází z Česka a je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze.

Cena: 569 Kč

Dávkování: 2 tablety denně

Více informací najdete na www.feminus.cz

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 95%
Hodnocení: 34 testerek

vybraná testerka | 12.07.2020

Klady:

Přípravek mi došel 1. července. Dnes je poslední den, kdy je možno vložit hodnocení. Myslím, že po tak krátké době nelze objektivně hodnotit. Pouze první dojmy. Líbí se mi čistě přírodní složení a praktické balení v blistrech po 10 kusech. Mám pocit, že se v noci méně potím. Pokud jde o vypadávání vlasů, tak žádná změna k lepšímu.

Zápory:

Užívám antikoncepci v injekcích. Na krabičce nebylo psáno, že by to mělo být spolu v kontraindikaci. Jedním z benefitů této antikoncepce je žádná menstruace. Ale s užíváním přípravku jsem o tuto výhodu přišla. Sice klasicky nemenstruuji, ale po celou dobu špíním. Dost mě to otravuje a znervózňuje.

vybraná testerka | 12.07.2020

Klady:

Byla jsem překvapená z pěkného balení, velmi praktické jsou 3 malé krabičky. Na testování doplňku FEMINUS to byla moc krátká doba, ale je pravda, že se cítím o něco líp. Rozhodla jsem se v užívání přípravku pokračovat i když je cena vyšší a uvidím za 2 až 3 měsíce co to udělá. Zatím bych řekla, že proti doplňkům které jsem měla doporučeny lékařem je FEMINUS lepší. Všechny jsem musela vysadit jelikož mi po nich bylo špatně, ale teď jsem zatím v pohodě.

Zápory:

Vyšší cena, užívání 2 kapslí denně

vybraná testerka | 12.07.2020

Klady:

Přípravek Feminus hodnotím víceméně kladně. Byl tedy krátký čas na vyzkoušení, ale návaly horka a návalovite pocení se mi umírnilo. Ještě to tedy není úplně pryč, ale určité zklidnění tam je. Takže za mě palec nahoru. Způsob balení - velice hezký design. Velikost balení.

Zápory:

Docela vysoká cena.

vybraná testerka | 12.07.2020

Klady:

Uchvátilo mne elegantní balení s překvapením uvnitř, 3 menší krabičky do kabelky je super nápad. Za tuto krátkou dobu kdy jsem toto mohla testovat musím uznat kvalitu doplňku stravy. Již po par dnech jsem mohla spát , přes den se sice ještě nějaké návaly objevují, ale již neomdlevám a migrena se neobjevila ani jednou. Vřele doporučuji. A moc dekuji za možnost testovat tento výrobek.

vybraná testerka | 11.07.2020

Klady:

Přírodní produkt. Pro mě nejspíš příliš krátká doba testování na to, abych pozorovala nějaké pozitivní účinky. Trochu se mi zhoršil spánek a zvedla chuť k jídlu, ale to nemusí souviset. Dávám tomu určitě ještě šanci a uvidím po měsíci užívání;-)

Zápory:

Cena a balení. Ačkoliv je balení pěkné, decentní, vznikne dost zbytečného obalu, který se rovnou vyhodí. Plusem je částečná recyklovatelnost.

vybraná testerka | 11.07.2020

Klady:

Překvapilo mě krásné a praktické balení. Po deseti dnech ještě nejde moc hodnotit, ale mám pocit, že se méně potím, mám více energie a jsem méně unavená. Dobře se polykají. Asi by to chtělo delší čas na vyzkoušení.

Zápory:

Nevýhodou je vyšší pořizovací cena a taky je nepraktické polykat dvě tabletky.

vybraná testerka | 11.07.2020

Klady:

Pěkné a praktické balení, dobře se polykají. Zatím beru 11 dní a návaly horka pomalu ustávají. Celkově se cítím lépe, mám více energie. Mám chuť na sex i lepší náladu. Spánek se taky trochu zlepšil i bušení srdce mám méně často. Čekám, že až budu užívat déle, bude situace ještě lepší.

Zápory:

Příliš vysoká cena na jeden měsíc, vzhledem k tomu, že bych je měla brát i několik let. A brát 2 prášky denně je nepohodlné.

vybraná testerka | 11.07.2020

Klady:

Krásný design, praktické balení, což velmi oceňuji hlavně při cestování. Po 10ti dnech užívání jsem méně unavená, méně se potím, krásně spím, nebudím se během noci, nejsem tolik vystresovaná, pod napětím ani předrážděná. Pociťuji celkové uvolnění a klid. Po tak krátké době opravdu znatelné účinky :-)

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Velmi mě zaujal již samotný obal tohoto výrobku, kombinace zlaté barvy s bílou je velmi atraktivní a propůjčuje tomuto produktu nádech luxusu a kvality. Dále praktické balení , tablety je možné také rozpůlit, složení tohoto výrobku je opravdu unikátní je to mix vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Toto složení přispívá k optimálnímu udržení hladiny estrogenu u žen. Jedná se o ryze český výrobek. Za dobu kdy jsem tyto tablety užívala , ustoupily mé problémy a to konkrétně návaly horka a pociťuji celkově více energie a jsem i celkově vitálnější. Což zaregistrovalo i mé okolí. Tyto tablety mohu doporučit nejen ženám v období nástupu klimaktéria , ale i těm které trápí hormonální nerovnováha.

Zápory:

Nevím o žádných

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Byla jsem mile překvapena, krásným balením přípravku,který opravdu působí velmi dobrým dojmem.O to víc jsem se těšila na jeho účinky.Po deseti dnech užívání jsem zjistila, že jsem velice vyrovnaná a dalo by se říct i bez stresu, což velmi oceňuji. Lépe se mi v noci usíná a zmírnily se návaly horka, sice ne moc ale zmírnily,pevně doufám, že po delším užívání odezni a já se konečně budu cítit jako dřív. S přípravkem sem spokojená a mohu vřele doporučit.

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Těžko říct, jak moc funguje. Protože na problémy s menopauzou jsem užívala osvědčený přípravek, jen jsem vyměnila jeden doplněk stravy za druhý a téměř nic se nezměnilo, takže v tomto případě dobré. Na přesnější hodnocení by to chtěli aspoň 6 týdnů užívání, aby si byl člověk jist. Snad oproti minulému přípravku se mi líp spí, o tom žádná. A oceňuji příjemné balení - super na dovolené a na cesty, nemusíte tahat celou krabičku.

Zápory:

Poměrně vysoká cena, obzvlášť když teprve zkoušíte. Přípravek nemusí zafungovat a potom to víc zamrzí. V případě, že zafunguje, ale za ty peníze stojí, protože ty menopauzové problémy jsou děsné.

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Po používání jednoho týdne se cítím opravdu o hodně lépe,méně stresu i méně únavy.Pleť je jemnější,není tak povadlá,jak před týdnem..Velice nádherné balení.Používám dvě tabletky najednou denně každé ráno.

Zápory:

Nic.

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Užívám dvě tablety denně a účinek je znát. Lépe usínám a mám klidnější spánek. Nebudí mě noční pocení a přes den jsem také méně zpocená. Myslím si, že jsem i méně podrážděná. Nenechám se lehce vytočit. Méně se mi mastí vlasy a netřepí nehty.

Zápory:

cena je vyšší

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Testuju výrobek teprv pár dní. Zatim jedna z věcí které pozoruji je ze se mi lépe spí a připadám si celkově více v pohodě. Kdyz ted bylo deštivé pocasi tak jsem neměla moji potrebu slunicka abych mela energii. Jsem moc zvedava na vysledek po měsíci pouzivani

Zápory:

Vysoka cena

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Užívám teprve 10 dní, tak pronikavé účinky ještě nevidím. Co je tak nejvíce bijícího do očí, že je člověk klidnější- nejsem tak podrážděná. Trochu se mi zlepšilo i soustředění a snad i paměť, ale je to opravdu brzo a nechci dělat ukvapené závěry.

Zápory:

tabletky jsou dost tvrdé

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Jako první mě zaujalo krásné čisté balení. Výhodou je možnost vzít si menší krabičku kamkoliv je třeba. Po týdnu užívání se mi zlepšila nálada, lépe usínám, zmírnilo se vypadávání vlasů a i pleť je hezčí. Nejsem ještě v menopauze, ale užívám hormonální léky na endometriozu, takže tento pro je pro mě ideálním doplňkem. Navíc je čistě přírodní, takže se nemusí řešit žádné vedlejší účinky.

Zápory:

Vyšší cena. Poměrně velké tablety, které když se nepovede polknout ihned, tak zanechávají nepříjemnou pachuť v ústech.

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Užívám tablety 2x denně necelé dva týdny, cítím se lépe, mám lepší náladu a více energie, i to pocení v noci tedy vypadá, že ustupuje. Celkově jsem spokojená. Tablety jsou velice elegantně balené a i přes svou velikost mi nedělá problém je polknout a nedráždí žaludek. Je to přírodní složení v kombinaci s vitamíny, ideální přírodní nehormonální produkt, doporučuji vyzkoušet.

Zápory:

Nic

vybraná testerka | 10.07.2020

Klady:

Jsem moc ráda, že mohu vyzkoušet přípravek Feminus. Líbí se mi, že je zcela přírodní a vzhledem k tomu, že trpím častými návaly, tak je určen přesně pro mě. Trochu se mi zlepšil spánek a hlavně ty zatracené návaly. Věřím, že když budu brát prášky dál, tak že se vše urovná a zlepší ještě víc. Jen je škoda, že nebylo na vyzkoušení více času, Hlavně dále doufám, že se bude i nadále vše zlepšovat a budu se celkově cítit lépe a odpočatá. Hlavně taky oceňuji moc hezké a praktické balení na cesty.

Zápory:

Vzhledem k tomu , že mám problém z velikostí prášku a déle mi trvá polknutí, tak pociťuji trochu nahořklou chuť v puse.

vybraná testerka | 09.07.2020

Klady:

Po týdnu užívání se cítím o trochu lépe, mám lepší náladu, nejsem tolik unavená, lépe se mi spí a mám více energie. Přípravek je krásně dárkově balený a velkou výhodou je čistě přírodní složení. Doporučuji ženám v menopauze.

Zápory:

Trochu větší tablety, hůře se mi polykají. Cena trochu vyšší.

vybraná testerka | 09.07.2020

Klady:

Velmi mile mne překvapilo "dárkové" balení přípravku a také to, že si mohu vzít třeba na cesty menší krabičku. Klidně bych to viděla i jako vhodný dárek třeba pro kamarádku. Užívám ho tedy teprve týden, řekla bych, že mi není takové horko, jako mě bývá jindy. Únavu tedy pociťuji stále stejnou a nebo týden užívání nestačí, nevím, uvidím po delším užívání, jaký vliv to bude mít na moji velkou únavu.

Zápory:

Určitě bych uvítala menší velikost tablet.

vybraná testerka | 09.07.2020

Klady:

Děkuji za možnost testování tohoto produktu.Jelikož jsem po operaci LAVH moje stavy jsou jedním slovem otřes.Neskutečné změny a přechody horka a zimy,únava, pocení, motání hlavy a mohla bych pokračovat....Zatím užívám tento produkt chvíli a návaly horka a zimy polevují, což je super uvidíme co bude dál po delším užívání.Zatim jsem opravdu mile překvapena.Produkt má krásný design, praktické balení vhodné pro cestování.Za mě kvalita odpovídá ceně.Urcitě doberu celé balení a budu pokračovat.Doporučuji všem ženám.

Zápory:

Zatím žádné snad jen velikost tablet,mohly by být o trochu menší hůře se polykají.

vybraná testerka | 09.07.2020

Klady:

Přípravek Feminus mě příjemně překvapil krásným balením :-) Myslím, že bych se nebála ho darovat jako pěkný dárek :-) Líbí se mi také jeho přírodní složení. Je šetrný k žaludku, protože po jeho polknutí jsem necítila žádnou nevolnost, kterou občas u některých doplňků stravy mám. Co se účinků týká, myslím, že brát vitamíny a doplňky stravy je v dnešní době nutnost, pokud chce člověk zůstat zdravý. Takže za mě jedno velké ANO! Beru ho teprve krátkou dobu, ale už můžu říct, že oproti dnům předchozím teď cítím daleko více energie a mám dobrou náladu :) Tak uvidíme dál :)

vybraná testerka | 07.07.2020

Klady:

Dobry den. Doplnek stravy Feminus me mile prekvapil. Libi se mi prakticke baleni, ktere skvele vyuziji pri mem castem cestovani. Jiz po par dnech uzivani pozoruji ucinky. Nejsem tolik unavena a navaly horka, ktere jsou mym nejvetsim problemem, se zmirnily. Nejsem zastance chemie,a proto jsem rada za jeho ciste prirodni slozeni. Obsahuje vitaminy, takze nemusim uzivat dalsi doplnky stravy. Urcite koupim dalsi baleni.

Zápory:

Nic

vybraná testerka | 05.07.2020

Klady:

Doplněk stravy Feminus mě mile překvapil. vyhovuje mi a není mi po něm těžko, jako u podobných vitamínů. Tento mi problém nedělal a určitě si ho pořídím znovu. Mít více energie se mi hodí vždy, navícv tomto věku, kdy energie moc nemám. Jsme ráda, že Feminus na trhu je a pomůže hodně ženám získat jejich mladistvou vitalitu :)

Zápory:

nic

13.07.2020

Klady:

Bývám často vyčerpaná, unavená, tak jediné co pravidelně užívám je vitamín C a hořčík. Snažím se více hýbat a dodržovat správnou životosprávu, ale jen tohle asi nestačí. Únava stále přetrvávala, měla jsem dost časté výkyvy nálad, sem tam migrénu, ne často, ale za to teda byla pořádná a v neposlední řadě pomalé přibírání na váze v oblasti břicha. Jednou jsem se na téma hormonální nerovnováha bavila se známou, která je teda o dost starší, ta mě přivedla na doplněk stravy FEMINUS. Byla jsem trošku zaskočená, protože věk na menopauzu rozhodně nemám, ale záhy mi vysvětlila, že tyto doplňky stravy nejsou určené pouze pro ženy např. starších 50+, že obsahují plno přírodních bylin, které mi mohou pomoci např. indický ženšen, damiána pravá apod. Koupila sem balení, aby mi vyšlo cca na měsíc, abych si vyzkoušela, zda to opravdu funguje. Po pár dnech jsem měla více energie, necítila jsem se tak unaveně, i migréna po měsíci ustoupila. Byla jsem překvapena, kolik zajímavých přírodních bylin doplněk stravy obsahuje. Určitě koupím na další balení a uvidíme na co vše to zabere v dalších měsících.

Zápory:

žádné

13.07.2020

Klady:

Hormonální rovnováha je pro mne velice důležitá, protože má velký vliv na moji náladu a vzhled a asi jako u každé ženy, závisí na ní celková životní spokojenost. I když je můj cyklus pravidelný, s nerovnováhou hormonů a přidruženou únavou a přibíráním na váze se potýkám od puberty. Přípravek FEMINUS jsem zvolila pro unikátní kombinaci bylin. Účinky některých mám vyzkoušené už z dřívějška, jako například Aschwaghandu, po které lépe spím a snižuje stres. Jiné, tedy zejména ty amazonské jsem neznala. Přípravek užívám už několik týdnů a pociťuji zmírnění únavy a zlepšení duševní pohody. Líbí se mi že obsahuje i esenciální vitamíny a zinek, takže už nepotřebuji užívat žádné další doplňky stravy. Balení je elegantní a praktické. V užívání budu pokračovat protože po zkoušení mnoha jiných přípravků jsem konečně našla komplexní řešení pro podporu mé ženské energie.

Zápory:

Zatím žádné.

10.07.2020

Klady:

Nejsem ještě v přechodovém věku, ale návaly horka mě trápí již několik let. Pravděpodobně je stav dědičný, protože i moje maminka s těmito stavy bojuje již od 40. roku života. Feminus jsem si objednala na doporučení, užívým teprve 10 dní, ale i tak pociťuji jistou úlevu. Stavy horka a pocení nejsou již tak intenzivní a celkově se cítím ve větší pohodě. Doufám, že účinky užívání se budou jen stupňovat a feminus se stane mým pomocníkem i do budoucna.

10.07.2020

Klady:

Tento přípravek mi byl doporučen kamarádkou. Přírodní preparát, který má napomoci s přechodem. Využívala jsem po dva měsíce, poté jsem přípravek vynechala abych mohla zjistit rozdíl. Určitě mi bylo příjemněji a byla jsem i méně unavená, když jsem přípravek užívala, mimo jiné méně jsem se potila. Nečekala bych, ale přípravek vážně funguje.

Zápory:

Snad jen polykání tabletek. Ale já bojuji i s jinými prášky.

10.07.2020

Klady:

Tento unikátní přípravek skutečně funguje a pomáhá.

Klady:

je to lepši nez hormonalni lecba ulehci to odnavalu

Zápory:

zadne

03.07.2020

Klady:

Moje maminka je akorat v tomto stadiu zivota, kdy ji trapi navaly horka a casta unava. Domu chodila casto z prace podrazdena a zbytecne sirila negativni atmosferu. Jedna z jejich kamaradek ji Feminus doporucila a sama si ho nyni nemuze vynachvalit. Vse po trech mesicich pouzivani ustoupilo a hrozne moc ocenila prirodni bazi pripravku. Nejprve se zlepsila unava a ted pomalu i navaly horka. Mnohem vic se smeje a ma cas na vnucku a pripada mi ze neni tak utrapena timto neprijemnym obdobim.

02.07.2020

Klady:

Zatím nepotřebuji, ale některá období ženy jsou těžká.

29.06.2020

Klady:

Je mi 50 let a spolecne s prichodem do prechodu😁 jsem hledala na internetu finty jak snaze ho zvladat. Zaroven jsem do sebe nechtela dostavat zadnou latku chemickou navic. Narazila jsem na Feminus. Cesky produkt, na prirodni bazi, dobrou cenu a hlavne vysledek? Nejsem tolika unavena, plet se mi snad malicko zlepsuje. Nejvice jsem bojovala s navaly horka, ale i ty prechazim mnohem lepe s timto pripravkem. Jsem rada ze jsem hned na poprve narazila na tento prechodovy zazrak😁

29.06.2020

Klady:

Užívá ho moje maminka a nemůže si ho vynachválit, hodně ji to pomohlo zredukovat věcné návaly horká, a únavu.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

javomark

28.06.2020

V současné době jsem v přechodu a bojuji s častějšími návaly a tím pádem i neunosné pocení. Občas je to hodně silné, že nemohu ani spát ..

matylda1900

28.06.2020

Bojuji-se mi zdá moc silné slovo,ale ano začínám mít problémy jako únava,podrážděnost,nespavost-vždy kolem půl 3 ráno,během posledního roku jsem přibrala 4 kg.,ikdyž se stravuji stále stejně a pravidelně sportuji,zatím vše řeším přírodně-hlavně bylinnými čaji,každopádně,ikdyž nebudu vybrána na testování,tak se nevzdám

Coletta

26.06.2020

Hormonální změny se bohužel plíživě podepisují na kůži, vlasech i nehtech. Mám pocit že jsou od někoho jiného 😉 Samozřejmě bojuji, zkouším přírodní kosmetiku.

aalaa123

26.06.2020

Toto testování je teď přesně pro mě. Bohužel. Nyní právě prožívám hormonální změny. Je to šílené. Návaly, pocení, motani hlavy... Prostě klasické příznaky. Mám za sebou pět porodů, tak i když mi je 41 let, tak už nejspíš jdu do přechodu. Přesně takovýto přípravek nyní potřebuji a hledám. Přeji si, aby mi ulehčí toto náročné období.

kamilka

25.06.2020

Dobrý den, je mi 50 let a také prožívám návaly ve dne i v noci, bojuji i se stresem. Zkouším to řešit doplňky stravy a vitamíny, ale pomáhá to jen velmi omezeně a dočasně.Na návaly nepomáhá nic. Doplňků mám několik,na vlasy, na stres, na pleť, na hubnutí, na vyrovnání hormonů. Moc si s tím nevím rady. Kdyby byl jeden, který pomůže, ráda bych ho vyzkoušela a určitě i moje kamarádky.Děkuji a všem ženám přeji hezké dny. Kamila

lily

25.06.2020

Letos mi bude 50 a bojuji již pár let. Návaly problém nebyly, ale příšerné zhoršení pleti přibývání na váze a taky únava. Přípravek bych ráda vyzkoušela.

kamichell

25.06.2020

Bohužel, jak se přehoupla 40, tak jsem s tím také začala bojovat a upřímně, jsem docela zděšená, že tak brzo:( Trpím výkyvy nálad, jsem dost unavená, přibírám na váze, zhoršila se mi pleť, vlasy katastrofa. A pravidelnost už netuším co je..

cibulinecka

25.06.2020

Bojuji a to již několik let.Tak bych docela ráda přípravek vyzkoušela,nebo i koupila.Třeba pomůže

Jaruškanova

24.06.2020

No jeeeeeje. Je mi 43. Mám bolesti podbřišku v době ovulace. Bez Brufenu nefunguju. A menzes mám sice pravidelně , ale jednou 3 dny , jindy až 9 dní. Je to otrava. Jsem slabá , unavená. Pleť mám v době menzes aknozní až vředatou . Vlasy ani nemluvím. Mám husté a suché. Ale v období menzes je mám jako lev . Nezkrotné.

petronila11

24.06.2020

Ano, bojuji. Je mi 40 - trpím bolestmi před menstruací a celkem dost častým akné.

gemini

24.06.2020

Ano bojuji s hormonálními změnami. Což je změna nálad, silná menstruace, akné i na zádech.

elisabet75

24.06.2020

Symptomy přechodu mám pocit jsem prošla asi když mi bylo 30-děs, dřív jsem užívala chem.hormony a už nikdy více.špatná plet jde ruku v ruce s mou hormon.nerovnováhou. Na hormonální ose se podílí i epifýza a hypofýza která je zodpovědná aby se dobře tvořily ty hormony a to je mazec největší-protože to mě rozhodilo zdravý spánek, mám pocit že už to lepší nikdy nebude a ráda bych se o tom konečně převědčila díky feminusu, tinktury moc nezabírají je to na dlouho spíš navždy

ivetinkav

24.06.2020

Je mi 47 a nestydím se za to. Hormonální změny jsou občas vidět na pleti, na vlasech a chování. Trošku mi s tím pomáhá Miréna a občas si koupím červený jetel. Více spím, nechávám si více času pro sebe, dodržují pitný režim.

Shalinka

24.06.2020

Je mi 29 let a trpím endometriózou. Tato nemoc souvisí s hormonální nerovnováhou a řeší se operačně nebo hormonální léčbou, která navodí umělý přechod. Ani jedna varianta pro mě není šťastná a velmi ráda bych vyzkoušela přírodní léčbu. Od tohoto produktu, vzhledem k jeho složení, očekávám, že by mohl pomoct. Ráda bych ho vyzkoušela.

sindyy

24.06.2020

Poslední asi rok trpím výkyvy nálad, jsem dost unavená, přibírám na váze. Pomalu se blížím k věku 50let, takže menopauzu mohu očekávat. Nemít HA, tak mám velmi nepravidelnou menstruaci. Proto bych ráda vyzkoušela, jaké jsou možnosti, aby mě bylo lépe.

Dagmar.Homolová

24.06.2020

Poslední dva roky trpím výkyvy nálad, návaly horka. Pozvolným buď přibráním na váze nebo naopak něco shodím. Výrazně se mi zhoršila pleť a připadám si jako puberťák - samý pupínek a to jsem dříve neměla. Nehledě na to, že cyklus mám jako na houpačce - jeden měsíc ano, pak dva měsíce nic...

slovakovairca95

24.06.2020

Doplněk stravy bych chtěla aby otestovala moje maminka. Ta posledních pár měsíců bojuje s hormonálními změnami. Přibírá na váze, trpí náladovosti a častými návaly.

Andreaorlikova

24.06.2020

Poslední dobou mne velice trápí únava, podrážděnost a především ztráta chuti na intimní chvilky s partnerem, což příliš nepřispívá k dokonalému vztahu. Potýkám se také s akné jak na obličeji, tak na zádech.. neznám příčinu, ale po přečtení informací o tomto doplňku stravy mi svitla naděje, že bych snad našla řešení na tyto nepříjemnosti..

niikcaa.m

24.06.2020

Sice nesplnuji věkovou hranici, ale o produktu jsem si četla a četla jsem i recenze mladších. Je mi 27 let a několik let bojuji s hormonální nerovnováhou a absencí menstruace. Nyní jsem zlepšila celkově životní styl, přidala na jídle, po letech dietění jím všechny makroživiny a snažím se dát dokupy i hormonálně. Trápí mě hodně vypadávání vlasů, noční pocení, o sex. apetitu ani nemluvě - přijdu si dle příznaků jak v "menopauze".. Hormony jsou dle výsledků nižší, ale jinak jsem prý v pořádku, řešení hormony zatím nechci, ráda bych vše vyřešila za pomocí doplnků stravy, stravou a celkovou pohodou.

kroppi

24.06.2020

Bojuji hodně. Náladovost, nepravidelný cyklus, přibírání na váze...mohla bych vypsat celou stránku.

Malaika

24.06.2020

Člověk čas bohužel nezastaví, ale nikdy to nesmí vzdát. V mém případě se jedná zejména o tmavé skvrny, které se plíživě rozšiřují (chloazma) a dále o kombinaci suchých míst na pleti v kombinaci s mastnými zónami, kde se mi vytváří akné. Za jakoukoliv neinvazní a přírodní cestu ke srovnání změn na pleti budu velmi vděčná a ráda vyzkouším.

Boros

24.06.2020

Ještě částečně bojuju s hormonálními změnami, i když nejhorší mám snad za sebou. ale jako porodní asistentka s takovými ženami pracuji a ráda bych vyzkoušela, ať mohu (nebo nemohu) přípravek doporučovat. děkuji

tygrik

24.06.2020

Ano bojuji s hormonálními změnami. Výkyvy nálad, přibývání na váze, zhoršení kvality pleti a vlasů, menší chuť na sex.

majtamk

24.06.2020

Bojuji již 4 roky, jelikož jsem po operaci a ozářkách užívám hormonální léky a stavy jsou děs 😱. Ráda zkusím něco nového. 😃

Aluška

23.06.2020

Patřím mezi ženy s problémem memopauzy.

Renda26

23.06.2020

Již několik měsíců bojují s návaly, zhoršil se mi stav zubů, nálady, vyšší krevní tlak, menstruaci mám občas s opožděním a ne moc silnou, snažím se změnit životní styl zdravou výživou, pohybem, cvičením, ale zatím žádné výsledky.

Ruverrl

22.06.2020

Ano, občas pociťuji nepříjemné hormonální výkyvy.

Granynka

21.06.2020

Ano, bojuji s hormonálními změnami.

Nikola.Geregova

21.06.2020

prozatím nic nepociťují, ale doplňují collagen,pomalu se na změny připravují

holesovi

21.06.2020

Určitě v tomto věku pociťují změny, je mi 50 .

Kanica

20.06.2020

Já bohužel ano a začalo to docela brzy, až jsme se lekla. První takové divné pocity jsem měla myslím ve 42 letech. Ze začátku jsem to připisovala únavě a práci a další brigádě,tak jsem si kupovala vitamíny na podpru energie. Bohužel ani po půl roce se učiněk nedostavil. Někdy jsem byla v pohodě, někdy ne. Pocity horka a natíkání lýtek mě dohnaly k lékaři. Až o druhém vyšetření mi řekli, že to bude nejspíš menopauza. Bylajsem v šoku. Skoro ve 43 letech menopauza???? Neveřila jsem, zašla jsem na gynekologii a tam mi to potvrdili, že v 99% je to menopauza. Je pravda, že menstruaci jsem neměla pár měsíců, ale ai ve snu by mě nenapadlo, že budu tak brzy v přechodu :( Díky tomu mám na břiše pneumatiku a kila dolů nejdou. Vždy jsem byla jako laňka, i po 3 porodech a nyní mám šestnáct kilo nahoře a ne a ne se zbavit. 8 měsíců jsem měla osobního trenéra, ale vzdala jsem to. Účinek nulový :(( Našla jsem si graf, viz foto... asi jsem Asiatka, podle grafu :D

IrenaKarla81

19.06.2020

Právě teď bojuji s hormony ve velkém. Zjistili mi těžkou endometriozu a užívám hormonální léky. Vlasy padají, pleť mám strašnou a nálady děsí i mě samotnou.

irenajak

19.06.2020

Je mi 46 let. Bojuji s hormonálními změnami. Často se cítím unavená, vyčerpaná. Také jsem podrážděná, náladová,přecitlivělá a rozmrzelá. Trápí mě vypadávání vlasů, které mám i tak řídké. Návaly horka a pocení jsou hodně nepříjemné. Prsa citlivá, ale chuť na sex žádný, což se nelíbí hlavně manželovi.Nejvíc mi vadí přibývání na váze. Hlavně v oblasti břicha. Snažím se zdravě jíst a 5 x týdně cvičím, ale stejně jdou kila pomalu nahoru.Přípravek bych uvítala nejen já, ale i manžel by byl rád, kdybych byla klidnější a vyrovnanější.

alial

18.06.2020

Ano, s hormonalnimi změnami bojuji, ať užije to přebírání na váze, únava, návaly, ale i bolesti břicha na začátku menstruace.

xverca

18.06.2020

Trápí mě občasné akne.

Remek

18.06.2020

Je mi 45 let. Poslední tři měsíce jsme začala přibývat na váze. Upravila jsem stravu a každý druhý den cvičím. Tedy spíš posiluju. Jiné roky jsem běhala, ale letos mě zlobí koleno, tak ho nechci přepínat. Denně jezdím na kole do práce a zpět. A výsledek žádný. Pořád přibírám. Aby toho nebylo málo, tak má postava je typu hrušky, takže samozřejmě břicho, zadek a stehna.

alus

17.06.2020

je mi 44 a přibývám na váze, jsem někdy tak otekla, obličej jak v pubertě hlavně při menses, nafouklá a břicho pořád jak těhotné, občas se budím spocená jak myš a unava je denním chlebem. , že by to už nastalo?,

janatu

17.06.2020

Feminus je doplněk stravy, který je snad ušitý přímo na mě, ve svých 44 letech opravdu s hormonálními změnami bojuji, ať je to únava, viscerální tuk na břiše, přibývání na váze, špatná pleť, zkrátka vše, co žena v mém věku pociťovat nechce v této moderní době!

zdiss

17.06.2020

S hormonálními změnami bojuji už delší dobu, přírodní prostředek na jejich potlačení bych ráda vyzkoušela.

Andy-1980.

16.06.2020

S hormonálními změnami bojuji již delší dobu. Hlavně v období menstruace - jsem dosti náladová, mám časté migrény a hodně se mi zhoršuje pleť (akné). Také jsem hodně přibrala v oblasti pasu a boků a nedaří se mi zhubnout.

boszi1984

16.06.2020

Hormonálné změny je jako horkost, chuť na sladké, únava

Pavluš

16.06.2020

Vzhledem k věku (50) pociťuji změny spojené s menopauzou. Především zvýšenou únavu, ztrátu energie a sníženou vitalitu. Také se mi podstatně zhoršila kvalita vlasů. Doposud jsem tyto stavy neřešila pomocí žádných přípravků, hormonálních ani přírodních. Přivítala bych trochu návalů ovšem energie :)

anezka2011

16.06.2020

bojuji hlavně s teplotou, občas vedro, občas zima a výkyvy nálady

zizinka

16.06.2020

Momentálně si procházím menopauzou,je mi 49 let a není to opravdu nic přijemného.Z přípravku používám jetel luční v kapslích a pojídám lněné semínka,ale žádná změna.Neustále přibírám na váze a to jím opravdu málo.

heenna

16.06.2020

Dovršila jsem věku 41 let. Nikdy jsem nebojovala s váhou jako teď. Jím skoro stejně jako před lety a váha mi jde pořád nahoru. Často se mi stává, že cítím návaly horka nebo naopak mi je zima, mám studené ruce a nohy. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, že by to mohlo být hormonální změnou, ale vzhledem k mému věku a tomu, co jsem si teď dat od Vás přečetla, tak to tak asi bude. Prostě stárnu! Jestli mi tenhle doplněk pomůže, tak jsem PRO! :)

Vera1

16.06.2020

S hormonálními změnami bojuji už delší dobu. Nejvíce se odráží na mých náladách, někdy jsem až protivná na ostatní, což mě později pochopitelně mrzí. Mívám návaly, bušení srdce, více se potím a bývám unavená, čemuž pomáhá i onemocnění štítné žlázy.

Jarka29

16.06.2020

S hormonálními změnami bojuji poslední dobou hodně často. S lékařem jsme už nasadili doplněk stravy, ale vůbec mi nevyhovoval. Přípravek Feminus bych ráda zkusila, třeba by mi sednul lépe než předchozí. Trpím silnou únavou, vlasy už nejsou to co byli, váha také pomalu stoupá i když se snažím, ale nejhorší jsou návaly horka a pocení. To už mě opravdu vyčerpává.

Katka123

15.06.2020

Zdravím, já bojuji již skoro 3 roky s hormonálními problémy, a to od doby kdy jsem prodělala těžkou operaci. Tělo si od té doby dělá, takzvaně co se mu zachce.Zkouším různé preparáty a zatím jsem nenašla ten správný, který by mě zbavil nadměrného pocení a střídání nálady.Proto bych ráda vyzkoušela Feminu.

blesksoft

15.06.2020

Bojuju, ale zatím marně. Návaly , propocená trika a pyžama , přibírání na váze, prostě klasika a nedostatečná funkce štítné žlázy to korunuje.

utunka

15.06.2020

V dubnu jsem oslavila 50tku a už pociťuji, že se mi hormony začínají bouřit. Cyklus už není pravidelný, padají mi vlasy a střídají se nálady. Je potřeba nastoupit do boje!

Přidat příspěvek do rozstřelu.

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rybí filé s nektarinkou

6 hlasů
40min 417kJ 120 Kč

Filé s mrkví a nektarinkou.

Malinová polévka

13 hlasů
20min 285kJ 45 Kč

Je čas malin, připravte nejen dětem polévku z malin.

Poradny

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více