TESTOVÁNÍ: Výjimečný postelový zážitek s Romant Suction 2v1

12.10.2020 | Testování

Na jedné straně vibrátor, na druhé stimulátor klitorisu. Že to není možné? Ale ano! Romant Suction 2v1 zkrátka musíte mít ve svém erotickém arzenálu! Jaké jsou jeho výhody a proč ho budete milovat? Hledáme 10 testerek, které tento výrobek uvítají ve své ložnici.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 23 testerek


Lidé touží po výjimečných zážitcích již odpradávna, a ti, kteří si lásku k sexu nebojí přiznat, vnímají erotické hračky jako zpestření i zdroj nepopsatelných okamžiků. Zrovna si říkáte, že v této době plné stresu i obav si trochu rozmazlování zasloužíte? Je tu dáreček, který už nikdy nebudete chtít dát z ruky ani klína!

Dva v jednom? To zní jako plán

Nabídka hraček pro dospělé je dnes více než pestrá, což samozřejmě vůbec není na škodu. Jenže přináší to také pořádné dilema. Máte si snad pořídit vibrátor? Nebo ještě něco k němu – třeba stimulátor speciálně na klitoris? Co když můžete mít obojí – navíc za jednu cenu. Užijte si dvojnásobnou dávku potěšení v podobě Romant Suction 2v1 i naprosto nezapomenutelné orgasmy, a to jak v páru, tak při sólové erotice.

Pojďme dělat vlny. Ty tlakové!

Výrobek Romant Suction 2v1, který naleznete na stránkách jednoho z předních českých prodejců erotických pomůcek Sexshop.cz, je oboustranný a proto šikovně univerzální. To na něm ale není to jediné, co na první pohled i vyzkoušení zaujme. Tento unikátní výrobek disponuje „zobáčkem“, který plní funkci podtlakového stimulátoru klitorisu. Zajímavostí je pak to, že to zvládne bezdotykově, neboť po jeho spuštění klitoris jednoduše nasaje a začne pracovat na jeho i vašem uspokojení.

Samozřejmostí je pak to, že si můžete vybrat z deseti různých módů podtlakových vln a zvolit ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. A protože vnitřní průměr zobáčku je 1,2 cm, lze klidně využít i na bradavky. Dokáže se tedy postarat o všechna vaše nejvzrušivější místa a dopřát vám stimulační slast, která si přímo říká o časté opakování.

Jen růžová, to může být

I druhý konec Romant Suction 2v1, což je vlastně rukojeť, si zaslouží vaši plnou pozornost. Slouží totiž jako vibrátor, jehož použitelná délka je 11 cm a maximální průměr 3,2 cm. I tato část se ovládá samostatným tlačítkem, které je stejně jako v předchozím případě vybaveno podsvícením. Tenhle společník se vám proto nikdy neztratí ani za špatných světelných podmínek. A jak dlouho si s ním silné zážitky můžete dopřávat?

Hodiny a hodiny v erotické dimenzi

Na jedno nabití, které trvá přibližně hodinu a půl, vydrží Romant Suction 2v1 fungovat až dvě hodiny. Jeho pohotovostní režim trochu záleží na zvolené intenzitě vibrací nebo podtlakových vln (nelze spustit obojí naráz). Nicméně za 120 minut se toho dá stihnout celkem dost. Nabíječka je pochopitelně součástí balení. Samo nabíjení je indikováno rozsvěcováním a zhasínáním zmíněného podsvícení, tudíž bezpečně poznáte, kdy je Romant Suction 2v1 připraven k použití.

Hebký silikonový materiál, který odpuzuje nečistoty i bakterie, přičemž minimalizuje riziko alergických reakcí. To je další výhoda Romant Suction 2v1. Stejně jako snadná údržba, protože nemá ostřejší hrany ani záhyby, které by jeho čistění zbytečně zkomplikovaly. Všechno tohle jsou důvody, proč ho, ale i jiné produkty, vyzkoušet. Napadá vás snad nějaký, proč ne?

Cena: 1 399 Kč

Více informací najdete na www.sexshop.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jsou spokojené se svým sexuálním životem.
HLASTE SE DO 25. ŘÍJNA 2020.
Vybrané testerky získají stimulátor klitorisu Romant Suction 2v1.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Efi92 25.10.2020

Bohužel mám s partnerem zatím vztah na dálku, takže se přes týden téměř nevidíme a náš sexuální život ožívá až o víkendu. Na trávení času bez něj by se určitě nějaký malý pomocník hodil a na tyto stimulátory jsem již slyšela tolik chvály, že by určitě stálo za to právě tento i vyzkoušet.

lenaHalirovaa 25.10.2020

Spokojena jsem ale vždy se hodí nějaké zpestření.

Lucka987 25.10.2020

Spokojená jsem, ale vždy se hodí nějaké nové zpestření.

zdenik 25.10.2020

Hmm, dobrá otázka. Jsem již pár let rozvedená. A poslední dva roky je moje spokojenost s mým sexuálním životem velmi malá. Že bych snad našla další možnost, jak si jej zlepšit?

LucyH 25.10.2020

se svym sexualnim zivotem spokojena celkem jsem, ale tohle bych rada vyzkousela :)

Marci55 25.10.2020

Ani moc ne. Přece jenom člověk už stárne.

HanaSochorova 25.10.2020

Dobrý den, věřím a doufám, že jsem vhodná testerka k testování vašeho vyrobku. Jsem sice vdaná ale s manželem spolu spíme tak 1x za 3mesice. V tomto máme bohužel pro mne opačné role a chutě. Já na to myslím tak často jako každý 2 muž ale manžel je zas jak frigidni žena, proto si musím stále pomáhat sama.Nevera nepřipadá v úvahu svého muže miluji a nikdy bych ho nechtěla podvádět. Jen bych ráda vyzkoušela vaší pomůcku už jsem o ní velmi slyšela ale jako žena s 2 dětmi a v id si tuto koupí nemohu dovolit. Děkuji Sochorova

lucieblazkova 25.10.2020

I po 5 letech ve vztahu s přítelem není naš sexuální život stereotyp. Poslední dobou však máme na sebe málo času nebo jsme unavení, většinou nastřídačku :( Bylo by to zpesření pro chvíle, kdy je přitel unavený nebo také na zpestření společných hrátek.

AnnaP 25.10.2020

Sexuální život poslední dobou začíná být stereotypem.... Unavený podzim si snažím nějakou dobu oživit.

urbanovajaja 25.10.2020

Dobrý den, mám ráda různé hračky pro oživení sexuálního života. Tato hračka mě zaujala už dříve, ale ještě jsem se ji neodvážila pořídit z důvodu vyšší ceny. Ráda bych ji vyzkoušela a tím trochu zpestřila příjemné pocity. Jarka

Devilskitten 25.10.2020

Se svým sexuálním životem jsem spokojená jen na půl, mám partnera s kterým si v posteli úžasně rozumíme a vždy si to spolu skvěle užijeme. Ale má to své ale, máme strašně málo času, kdy si tyto chvíle můžeme užívat, takže spoustu času spíše strádáme a uspokojujeme se jen svými fantaziemi přes telefon. Ráda bych si aspoň trochu "ulevila" v těchhle chvílích, kdy nemůžeme být spolu.

Katkakoudy 25.10.2020

Ano jsem,nemůžu si stěžovat. Jde jen o zpestření.

Hana20 24.10.2020

Absolutně bez chuti k sexu, která trvá již od porodu. Musím se k němu premahat. Rada zkusím něco, co by mi mohlo pomoct zase chuť získat

kkrotilova 24.10.2020

Můj sexuální život poněkud zevšedněl a ochladl, chtělo by to něčím nastartovat

Annie._.ro 24.10.2020

Zajímavá otázka, ne že bych byla úplně nespokojená. Ale nemám ráda stereotyp. Vždy lze večer nějak obzvlášťnit. Těším se na nový zážitek.

Linda15 24.10.2020

Bohužel na nejsem. Dlouhodobě nemám přítele a v dnešní bláznivé době jej asi jen tak nezískám. Ráda bych proto přístroj vyzkoušela.

Jitkakot 24.10.2020

Ano jsem,jde o spestreni

Axxxorka 24.10.2020

Vždy jsem byla spokojená, ale možnost poznat hračku, kterou jsem ještě nevyzkousela mne velmi láká. Už jen ta představa je velmi pulzující a myslím si, že takové zpestření by se zamlouvalo i mému "příteli" ☺️

marti17 23.10.2020

Dobrý den ,určitě by to nohlo být lepší ,poslední dobou nemáme na sebe moc čas ,buď jsme v práci ,nevidíme se ,nebo jsou kolem nás děti a zahnat je brzy do postelí je někdy problém.

holesovi 23.10.2020

čím jsem starší, tím jsem náročnější,mohlo by to být lepší.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat