TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

19.04.2018 | Testování

Snad i ta nejpečlivější hospodyňka odkládá mytí oken, jak se jen dá. Jedná se totiž o fyzicky namáhavou práci, jež navíc zabírá spoustu drahocenného času, který by jistě raději trávila s rodinou či přáteli. Vileda nyní přichází s vylepšeným vysavačem na okna Windomatic, který vám ušetří čas i záda. Přesvědčit se o tom v rámci testování bude moci 8 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 55 testerek

Doporučeno: 24x


Díky jednoduché manipulaci a použití si Windomatic Power zamiluje celá rodina.

Čistá okna jedním tahem

Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Tento pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze mýt v myčce na nádobí. Windomatic je nově vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon. Nejenže ochrání váš parapet od špinavé vody, ale odpadne vám i nekonečné leštění a zůstanou jen dokonale čistá okna.

Díky flexibilní hlavici, která zajišťuje správný úhel mytí, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken. Speciální dvojitá gumová lišta přilne dokonale k povrchu a zajistí okna bez jediné kapky nebo šmouhy. Elektrický vysavač na okna od Viledy můžete používat jak ve vertikální, tak i horizontální poloze, což práci mnohdy ulehčí.

Windomatic není určný jen k mytí oken, ale osvědčí se jako všestranný pomocník na každodenní úklid. Použít ho můžete také na zrcadla, sprchové kouty a jiné hladké povrchy. Na jedno nabití vydrží v provozu až 40 min., což se rovná přibližně 120 m², a to i když je zapnutý režim MAX.

Součástí balení Windomatic Power Complete Set je kromě elektrického vysavače Windomatic i praktický ruční mop se sprejem na okna, který naplníte vodou a čistící kapalinou a nastříkáte na okno. Odstraníte odolnou špínu, zapnete Windomatic a efektivně vysajete špinavou vodu. Výsledkem budou krásně čistá a zářivá okna beze šmouh!

Cena: od 1399 Kč

Více informací na www.vileda.cz

vybraná testerka | 23.05.2018

Elektrický vysavač na okna Windomatic od firmy Vileda určitě usnadní a zároveň urychlí ne všem příjemné mytí oken. Lze dobře využít i na sprchové kouty, dlaždice a obklady. Sací výkon je dostatečný, špinavá voda při sání neteče po okně jako při použití obyčejné stěrky. S vysavačem se dá pracovat jak vertikálně, tak i horizontálně. Součástí vysavače je i stěrka, jejíž výhodou je přímé vstřikování přípravku při mytí a možnost praní návleku stěrky. Navíc při použití stěrky a vysavače je super práce ve dvou, jak za účasti dětí, tak i partnera. Z nepříjemné práce se může stát i zábava a proto vysavač se stěrkou vřele doporučuji.

Jedinou nevýhodou je menší rozsah kloubu při mytí spodní části oken u širších parapetů (i když toto se dá částečně nahradit horizontálním sklonem vysavače).

vybraná testerka | 16.05.2018

Jsem neskutečně ráda za možnost testování tohoto výrobku. Už samotné balení je lehké, s praktickým úchytem. Po rozbalení mě čekalo zkompletování výrobku, které po zběžném mrknutí na návod dá dohromady snad i dítě. Naplnění zásobníku a hned člověk může umývat. Na stěrce velmi oceňuji možnost praní. Samotný přístroj je pak skutečně super. Hned na první pokus jsem měla okna čistá, lesklá a beze šmouhy. Pro ty z nás, kteří znají jen stěrku a ruční leštění je tohle skvělá věc =D. A to že vážně nepřeháním, protože rychlost s jakou jsem měla umytá všechna okna se rovná délce mytí okna v jednom z pokojů =D- Za mě palec nahoru a vřele doporučuji,

-

vybraná testerka | 16.05.2018

Za mě naprosto skvělý pomocník! Mytí oken je s ním opravdu snadné, navíc odpadá nekonečné leštění. Ocenuji nápad s rozprašovačem v ručním mopu, ten tedy bavil hlavně moje děti, ale mně usnadnil práci:-) Vysavač oprvadu odsaje všechnu vodu i špínu, jen do rohů a kolem rámů musí být člověk trochu šikovnější, aby našel ten správný grif a nezůstávaly šmouhy, ale je to jen o praxi, po pár oknech už žádné potíže neřešíte. Nádržka je dostačující, vysavač není nijak těžký a hluk taky moc nenadělá (samozřejmě není úplně tichoučký, ale to ani být nemůže). A hodí se i na stěnu sprchového koutu, i když ten u nás nevydrží nepatlaný moc dlouho:-D

Za mě bez záporů

vybraná testerka | 16.05.2018

Mytí oken s tímto přístrojem a zrovna v tomto ročním období plném pylu je opravdu zábavou a ne zápasem se saponáty a leštěním oken beze šmouh. Je kdykoliv při ruce a lze jej použít, výrobek je skladný. Děkuji, že jsem měla možnost tento přístroj testovat. Opravdu je to skvělý pomocník do domácnosti.

vybraná testerka | 15.05.2018

S přístrojem se pracuje velice snadno. Zvládla pomáhat i má 3letá dcera. Přístroj se dobře drží a je přijatelně těžký. Snadná manipulace a snadné čištění. Na rychlé čištění oken a skel vřele doporučuji hlavně maminkám co mají děti které se rády krášlí u zrcadel ;)

Hlasitost

vybraná testerka | 09.05.2018

Děkuji za vybrání do testování, hned první den jak přišel, jsem ho musela vyzkoušet: Tak rychle jsem neměla umyté okno snad nikdy, pár tahů a bylo umyté Oceňuji dobrý nápad se stěrkou a rozprašovačem na okna v jednom. Překvapilo mě, že stroj není hlučný Vysavač je lehký a dobře se drží v ruce Vřele doporučuji vážně ulehčí práci.

vybraná testerka | 07.05.2018

Návod stručný a jasný. Nabito bylo za 3 hod a vydržel skoro hodinu. Okna mám krásně umyté, bez šmouhy. Přístroj je tichý ( i když jsem dala MAX ), lehký, dobře se drží v ruce a kloub je fantastický, že dobře přilne k oknu. Zkoušela jsem i okno v koupelně, kuchyňskou linku i vylité pitíčko a paráda! Vřele doporučuji.

V krajích oken byly trochu šmouhy, ale to si myslím, že lze vychytat praxí ;-) Jinak jsem nic nenašla.

21.11.2022

Dokonalý pomocník do domácnosti vydrží dlouho nabitý

27.10.2022

Skvělý a praktický pomocník při mytí oken

žádné jsem neshledala

25.02.2021

máme jej doma a velká spokojenost , baterie v pohodě dobitá za cca 3 hodiny a vydrží cca hodinu , okna umytá rychle bez námyhy a hlavně bez šmouh

cena

04.02.2021

nejlepší vynález mytí oken nesnáším ale s tímto pomocníkem to jde jedna báseň. Kolikrát se divím kolik špíny vytáhne ze skla. Vůbec neposkrabe sklo a voda z okna nekape. Skvěle ihned saje veškerou vodu a nezanechava žádné šmouhy. Nabíjení je rychle a hlavně nabitý vydrží opravdu dlouho takže v klidu umyjete všechny okna

02.01.2019
Doporučení: 15

Windomatic Power Complete Set je velmi praktický pomocník do domácnosti, protože okna krásně naleští. Umývání oken mě konečně baví a přiznám se, že je umívám daleko častěji, než dříve. Za mě určitě doporučuji

27.11.2018

Windomatic jsem dostala k narozeninám, je to jeden z nejlepších pomocníků které doma mám. Mám 11 oken a díky Windomatic je mytí oken otázkou několika málo minut než všechny umyji- navíc jsou krásně čisté a beze šmouh, což se mi málokdy povedlo při běžném čištění oken "starým způsobem". Velké plus je u stěrky pratelný potah.

11.10.2018

Máme velkou prosklenou zimní zahradu a mytí oken bylo vždycky peklo.. Proti slunci byla každá šmouha vidět, po půlce už mi umírali ruce. Tenhle okenní vysavač je super, bez námahy, bez jediné šmouhy a asi 3 rychleji. :)

23.09.2018

Tento vysavač na okna mohu všem vřele doporučit. Je lehký,výkonný a zaroven praktický. Po umytí oken tímto přístrojem jsem opravdu nezaznamenala zádnou čmouhu a okna se krásně leskla.Ocenuji,že je velmi tichý a mytí oken s ním je zábava.

...

22.09.2018

Přístroj na čištění oken Windomatic Power Complete Set od Viledy je skvělý tak jako všechny ostatní výrobky od Viledy, co jsem kdy vyzkoušela. Je lehký a snadno se s ním manipuluje. Ulehčí práci a okna jsou dokonale čistá a také nedělá čmouhy. Rozhodně doporučuji.

19.09.2018

Tento elektrický vysavač Windomatic Power na okna od Viledy jsem měla možnost si vyzkoušet jednou na veletrhu a mohu říct, že mě velmi překvapil a rozhodně jsi ho chci pořídit, jelikož asi jako každý mytí oken prostě nesnáším :-D líbí, že to šetří čas a nemusím skla hodiny leštit a nakonec vzdát snažení :-D cena mi přijde přijatelná :-)

12.07.2018

Vysavac Windomatic power complete set je super. Donedávna jsem znala pouze jinou značku a ta nebyla nic moc, takže jsem házela všechny do jednoho pytle, dokud jsem si nevyzkousela Viledu. Velice mile me překvapila. Pracuje se s ní dobře.

04.07.2018

Máme hodně oken a i terária, které se musí často umývat takže jsem hledala pomocníka který mi ušetří čas,peníze i sílu na mé koníčky. a našla... Tato stěrka od Viledy je prostě TOP. Utře i vyleští a vyčištění samotné nádoby i se stěrkou trvá asi dvě minuty.

02.07.2018

Tenhle přístroj bych chtěla vyzkoušet.Máme 14 oken,takže by u nás určitě nezahálel.Nejvíce by mě zajímalo,jestli funguje i na orosená okna.Máme totiž tzv.kastláky a v zimě se mi hodně rosí.Už mám slíbeno od snachy,že mi ho v zimě půjčí.Odzkouším a pak se rozhodnu zda si ho koupím.

21.06.2018

Windomatic Power Complete Set od Viledy je super, ostatně jako ostatní věci od Viledy, prostě bomba, krásně okna umyje, vysaje do sucha, nedělá šmouchy, je i celkem tichy, jsem moc spokojená, vydrzi na nabiti celkem dlouho

15.06.2018

Tento elektrický vysavač na okna si pořídila má kamarádka a při prvím použití pěla jen a jen chválu.Praktický a jednoduchý pomocníkjednoduché ovládání,okna jsou krásně čistá a lesklá bez čmouh.Rozhodně ulehčí práci s ručním mytím oken

07.06.2018

power complete set od viledy nevlastnim ale vlastnim jiny podobny produkt od teto znacky na okna jsem spokojena dobre se s nim umyvaji okna i zamastane od rukou a tak libi se mi vsak i tento disajn...

07.06.2018

Mohu doporucit.Skvela vecicka ,ktera usetri cas.Je sice drazsi,ale vyrobku odpovida a Vase okna a vse kolem jsou ciste a bez jakykoli ,,upatlanin".Tento vyrobek ma tchyne a je lehoucky,designove velice pekne provedeny a nenarocny.😇

07.06.2018

Super,super,super jednoduse musim znova a zase opet tuto znacku hodnotit kladne je super nemam ji co vytknout a tomuto cisti uz vubec nic mame ho doma a doporucuji vsem kteri si chteji usnadnit myti oken

06.06.2018

Mytí oken s tímto přístrojem je velmi dobré a snadné. Je pořád při ruce a lze jej použít rychle.. Je to velmi velmi dobrý pomocník do domácnosti.Nevím jaký na něj mají názor ostatní,ale podle mně je to dobrý výrobek.

03.06.2018

Celkově mám rád tuto značku a s tímto výrobkem mě opět nezklamala. Vysavač na okna je super. Je lehký a snadno se s ním manipuluje. Ulehčí práci a okna jsou dokonale čistá a také nedělá čmouhy. Líbí se mi,že se vysavač dostane i do záhybu oken a že se dá používat i na zrcadla. S výrobkem jsem velmi spokojen.

31.05.2018

Windomatic Power Complete Set od Viledy hodnotím jako skvělou věc, protože bydlím v rodinném domku a tam je oken až až. Windomatic Power Complete Set od Viledy se opravdu vyplatí, šetří čas i nervy :-))

30.05.2018

S tímto pomocníkem od Viledy jsem se setkala na brigádě,kde myji cca 30 oken týdně a je to tedy pecka,práce jde od ruky,výsledkem jsou krásně čistá okna,je lehoučký,není moc hlučný,stěrka s rozprašovačem v jednom,mě ulehčila práci,tento přístroj nevlastním ale do budoucna zvážím.

17.05.2018

Hezky den. :-) Pokud mate dum s mnoha okny tak jako ja, tak tohoto pomocnika opravdu ocenite. Je lehky a skvele sedi v ruce. Pomuze vam umyt okna rychle, efektivne bez smouh a hlavne bez velike namahy.

16.05.2018

Windomatic Power Complete Set od Viledy je opravdu velmi úžasný pomocník do domácnosti. Každá žena ho s nadšením doma uvítá, neboť ušetří spoustu času při čištění oken - ta jsou čistá za chviličku a beze šmouh.

15.05.2018

Uzasny vyrobek, pouzivam denne i v koupelne na sprchovou zastenu. Muzu ostatním jen doporučit. Stoji sice vice, ale zase je to investice, ktera se vyplati. Jeden chci koupit i mamce letos k Vanocum..

14.05.2018

Bezvadny pomocnik, ktery nemusi slouzit jen k cisteni oken, ale i jinych mist v domacnosti, prace s nim je rychlejsi a zabavnejsi...vysavač na okna můžete používat jak ve vertikální, tak i horizontální poloze. Slouzi skvele.

10.05.2018

Již osvědčený pomocník do domácnosti. Půjčuje si ho ode mne polovina rodiny. Spolehlivě a rychle umyje nejen okna, ale i zrcadla či jiné hladké větší plochy v bytě. Šetří vodu, čas a námahu. Snadné použití a přijatelná cena.

10.05.2018

Windomatic Power Complete Set od Viledy je opravdu velmi kvalitní pomocník do domácnosti, cení ho kaýdá hospodyňka, neboť ušetří spoustu času při úklidu. Okna jsou čistá za chviličku a beze šmouh.

10.05.2018

Velice kvalitní,učinný pomocník.Okna jsou rychle umytá za pár tahů.Přístroj hlehký a tichý,snadno omyvatelný.a okna jsou zářivá.velice usnadní práci,jsem velice spokojená,za sebe mohu jen doporučit,..

10.05.2018

Windomatic Power Complete Set od Viledy je opravdu velmi kvalitní pomocník do domácnosti. navíc s ním práci zvládne každý a to bez vyjímky. Mám ho doma delší dobu a ted se ho chystám koupit mamince k narozninám

10.05.2018

Windomatic Power Complete Set od Viledy je opravdu moc praktický a šikovný pomocník, který ušetří spoustu času a námahy. Já jsem si ho oblíbila, protože mám pak více času na svého syna a na svého psa. Doporučuji, je to rychlé

09.05.2018

ocenuji že opravdu usnadní práci,stačí pár tahů a je hotovo.Snadná manipula,přístroj je helký a snadno omyvatelný.ocenuji že je tichý,což je pro mě velké plus.za mě velká spokojenost,za sebe doporučuji

09.05.2018

Okna dostala letos z jara zabrat a proto vítám šikovného pomocníka od osvědčené značky. Velmi snadno se ovládá a také jeho údržba po použití je snadná a rychlá. Okna umyje a vysuší efektivně a bez námahy. Spoří vodu a saponáty a hlavně čas.

08.05.2018
Doporučení: 9

Měla jsem možnost vyzkoušet u kamarádky která se stala testerkou až jsem ji to za udělá.umyvani oken je opravdu jednodušší než je leštit novinami nebo hadrou.opravdu muzu ken doporučit a ten lesk beze šmouh wau.

07.05.2018

pro úlevu prace mytí oken ok nedělá čmouhy vřele doporučuji

07.05.2018

Pro ulehčení práce s mytím oken, zrcadel, nebo skleněného sprchového koutu - ideální. Dobře se ovládá, těžký tak akorát, cena odpovídající. Stojí za to si ho pořídit domů a ulehčit si tak úklidové práce.

06.05.2018

Další dobrá zkušenost s výrobkem od osvědčené značky. Okna čistě umytá rychle, úsporně s minimem námahy a hlavně efektivně. Velmi snadné používání, žádná nalitá voda, úspora čistících prostředků. Moc se mi osvědčil.

05.05.2018

Windomatic power od Viledy je skvely pomocnik na okna, a dlazdicky. Nejvice mi pomahal pri umyvani oken, ktere byly skoro kazdy druhy den spinave. Windomatic power pouzivalas jsem tez na dlazdicky v koupelne.

04.05.2018

Tohoto úžasného pomocníka by si přála každá žena.Mytí oken je velmi snadné.Stačí okno umýt čistícím prostředkem,a pak vysušit tímto pomocníkem.Díky flexibilní hlavici,zajišťuje správný úhel mytí,snadno se dostává do rohů a záhybů.Dá se použí i na běžný úklid,což každý ocení.

Žádné

04.05.2018

Vysavač oken máme nebo spíš moje maminka a pujčuje mi ho .akorát trosku jiná značka,ale za nás číslo 1,ted mytí oken uplně baví...už si to bez něj nedovedeme ani představit...takže určitě vřele doporučuji

04.05.2018

Vysavač na okna Windomatic od firmy Vileda je určitě velmi kvalitní výrobek, protože jsem četla spoustu recenzí, které jsou pozitivní. Okna čistí jedním tahem, dobře se dostane do všech koutů a dá se použít také na zrcadla, sprchové kouty a jiné hladké povrchy, takže je velmi dobrým domácích pomocníkem.

04.05.2018

Jednoduše se ovládá. Zvládne to s tím každý. Je to úžasný pomocník. Když si chce člověk ušetřit čas ale umýt okna je potřeba. Nedělá šmouhy. Nemusí se po něm dlouho leštit skla. Výhodou je že se dá použít i na jiné věci při úklidu.

04.05.2018

Windomatic Power Complete Set od Viledy je pomocník, bez kterého si už úklid domácnosti neumím představit. Využívám ho n ejen na čištění oken ale i zrcadel a dveří. Práce s ním je velmi snadná a výsledek skvělý.

03.05.2018

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy.Jde o velice praktického pomocníka pro mytí oken.Líbí se mi že šetří čas a mytí oken je s ním skutečně snadné i v těžko dostupných místech,kam by člověk normálně neodosáhl.

03.05.2018

Mela jsem moznost tohoto sikulu vyzkouset u kamaradky a byla jsem nadsena. Okno umyte behem chvilky bez cmouh a duchu. Nikde kapky vody. Ruce suche. Mno proste to dopadlo tak,ze jsem si ho take objednala.

03.05.2018

Tento přístroj již nějakou dobu vlastním a jsem spokojená. Půjčují si ho ode mne také kamarádky a sestra. Dokonale vyčistí okna, odsává špinavou, přebytečnou vodu, takže nikam nestéká. Okna jsou čistá, lesklá, suchá. Snadné ovládání a manipulace. Osvědčená značka, osvědčený výrobek.

02.05.2018

Tak moc jsem si ho přála vyzkoušet , bohužel štěstí se neusmalo. Tak jsem ho aspoň viděla u kamarádky jak funguje a byla jsem nadšená. Určitě jakmile bude nějaká korunka navíc si ho koupím , ušetří mi mnoho času, který mohu věnovat dcerce 😍

02.05.2018

Umývání oken není zeovna moje oblíbená činnost a každý pomocník co to ulehčí a zrychlí je určitě skvělý 👌🏻 👌🏻 👌🏻A tenhle vypadá opravdu skvěle 👍🏻 👍🏻 👍🏻Určitě na nej kouknu i v obchodě

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat