TESTOVÁNO S TÁTOU: Jak s dětmi mluvit o parním mopu

30.11.2017 | Testování

Předvánoční úklid se nevyhnul ani domácnosti malé Viki a jejího táty. Tentokrát k němu měli ovšem silného pomocníka – parní mop Vileda Steam. Jak si s ním táta poradil, tentokrát prozradil nejen on sám, ale své komentáře přidala i jeho žena Káťa, maminka malé Viki.


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 38 testerek

Doporučeno: 49x


Klady:

 • Velmi jednoduchý na sestavení (Ha. Ha. A to píše člověk, kterému poprvé z toho vyšel lis na česnek, podruhé betlém s deformovanou žirafou. Pche. Musela jsem mu to dát dohromady sama.)


Steam mop od Viledy zničí prakticky všechny bakterie – bez chemie, jen díky síle páry.

 • Velmi rychlý na použití, stačí zapnout a během pár vteřin uklízíte. (Ano, ale předtím dva dny proseb, ať konečně uklidí, připomínání, deset vzkazů na ledničce...)
 • Použil jsem ho už dvacetkrát a stále je s ním zábava pracovat (No… Jistě. 19x, když ho přivezli a od té doby jednou. A to jen proto, že se o něj v noci přerazil a omylem zapnul, ale zjevně se to počítá.)
 • Regulace páry od MIN do MAX (Ano, jen my máme na mopu díky mánii manžela vše popisovat od “LEHKÝ OPAR” po “ZTRACENI V MLZE” a po několika výměnách nádržky, kdy měl přístroj na maximum, volal od sporáku horskou službu, ať ho přijde vysvobodit, že vůbec neví, kde je a celou dobu se bál, aby mu nedošla baterie a našli ho podle signálu...)
 • Parní na rozdíl od klasického mopu zničí všechny bakterie (Ano, to je na něm skvělé, ale obešla bych se bez výkřiků “Zhyň! Zhyň! Zhyňte vy bestie mrňavý! Hasta la vista, baby! Tohle je moje Bezbolestná! Ratatatatata!”)
 • Dlouhý přívodní kabel (Dobře, dobře, ale to se dá demonstrovat i jinak, než že NĚKDO udělá z vlastního dítěte kabelovou kuklu a ještě mu namluví, že až se vyklube, bude z něj wifi. A když v tom spadla a málem si rozbila pusu, ještě přidal, že to bude spíš nová generace Bluetooth. Redtooth.)
 • Čistota bez jakékoli chemie (Jsem ráda, že si to uvědomuje, ačkoli výroky jako: “Páni tohle dělá jen s vodou? A co teprve kdybychom tam nalili kyselinu chlorovodíkovou? S trochou kyanidu by to dolovalo i zlato!” mne poněkud znervózňují.)

Zápory:

 • Musí se vysát, mop nesbírá drobky (A aby ti ještě uvařil kávu, donesl sušenky a ovíval tě v křesle bychom nechtěli? Je to parní mop, ne robot NASA.)


Snadné používání a hlavně dokonale čistá podlaha. To je parní mop Vileda Steam.

 • Hodilo by se víc hadříků, aby se během úklidu nemuselo běhat s jedním stále na praní (Ano, rozhodně je nejlepší rovnou koupit sadu, postupně s nimi vytřít, pak je dát vyprat… Ale přísahej, že už NIKDY nepoužiješ místo mikrovlákna MOU ŽÍNKU!! Vrátil mi ji jako hnusnou, kouřící zdechlinu! Myslela jsem, že u v koupelně chcípl zpocený potkan vyčerpáním.)

Uvítal bych příručku “Jak s dětmi mluvit o vašem parním mopu”, protože i když je manipulace snadná a přístroj lehký, že s ním zvládne pracovat i dítě, na veřejnosti nechceme, aby se dcera chlubila, že se v kuchyni pářila. I v koupelně. A že ji páření baví a zvala úplně cizí lidí, aby se také přišli pářit.

(Ok, miláčku, tak jsem recenzi zkontrolovala a odeslala, jak jsi chtěl, možná to budeš chtít upravit a odstranit mé poznámky v závorkách. Snad se to tedy dá…)

Vileda Steam mop

 • K úklidu využívá horkou páru. Bez potřeby použití chemikálií, postačí čistá voda.


Vileda Steam mop se v domácnosti táty osvědčil. A Viki si práci s ním také užila!

 • Po zapnutí se zahřeje v průběhu 15 sekund.
 • Množství páry se nastavuje dle potřeby.
 • Trojúhelníkový tvar pro snadný úklid v rozích.
 • Obsahuje vysoce absorpční mycí návlek z mikrovlákna. Mycí návlek je možné prát v pračce max. na 60 °C, praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost mycího návleku.
 • Obsahuje i speciální nástavec na koberce.
 • Nová metoda úklidu horkou párou zabíjí až 99,9 % bakterií.
 • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah (v případe speciálních nebo delikátních podlah raději nejdřív konzultujte s výrobcem podlahy).

Více informací na www.vileda.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat