TESTOVÁNO S TÁTOU: Mop pro každou situaci

02.11.2017 | Testování

Martin M. Cabicar a jeho malá dcera Viki dostali tentokrát k otestování mop Ultramax od Viledy. A jak už to bývá, prověřili jeho schopnosti opravdu dokonale. Jak testování v jejich podání dopadlo?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 57 testerek

Doporučeno: 98x


Mop má několik nesporných výhod:


Abrazivní vlákna, teleskopická násada, inteligentní systém ždímání. Nejen díky tomu našel mop Ultramax od Viledy v domácnosti malé Viky tak široké uplatnění.

 • Násada je velmi dlouhá, takže s ní mohou vytírat i vysoké osoby, jako jsem já. Naneštěstí...
 • Mop má abrazivní vlákna na nečistoty. Přidal bych ještě vlákna adhezivní, erozivní, kavitační, únavové a vibrační. Sice se svým humanitním vzděláním dodnes vůbec netuším, co to je, ale pořád mi zní v hlavě, jak se druhy opotřebení bratr učil na přijímačky na průmyslovku. A určitě to bude lepší.
 • Inovativní mechanismus ždímání mne poněkud zaskočil. Ale stačilo, aby mi to manželka jednou ukázala, a už mi to šlo, ačkoli si mohla odpustit mumlání, že jsem jediný chlap na světě, co má problém s nejprimitivnější metodou “zasunout a vyndat”. Pak ještě přidala, jak se diví, že vůbec máme dítě, a nakonec poznamenala, že mne asi jen zmátla nezvyklost, jak jde mop mokrý dovnitř a suchý ven. Ale díky tomu jsem zjistil, že násada je opravdu dlouhá, protože se mi podařilo mou ženu aspoň píchnout do zadku přes celý obývák, až vypískla, načež mi byl zpětným nárazem přetřen obličej a závěrečnou ranou ohroženy budoucí generace našeho rodu.
 • K mopu je velmi kompaktní, malý kbelík, který je mnohem skladnější a do kterého se vejde jen panda, tučňák, krokodýl, veverka, zajíc a sova, zatímco do větších modelů se podařilo narvat i tuleně, pana Papriku, žraloka Vobejďáka a opici se semaforem na zadku.
 • Mopy Vileda se u nás sešly dva, tchyně si je spletla s alpskými holemi a vyrazila s nimi na Sněžku. Násady bychom měli nějak označit, ačkoli na horské chatě dostala jídlo zdarma spolu s ostatními zaměstnanci, chlupy na jednom z mopů jí pořád očuchávali psi.


Je jasné, že testování mopu Ultramax od Viledy si všichni dosyta užili.

 • Jednou jsem mop zarazil asi moc hluboko, volal jsem na manželku, že mi nejde vyndat, ona přišla se slovy: “Kams ho zase proboha strkal?” Pak chytila nějaký záchvat a vůbec mi nepomohla.
 • Mop skvěle bere například vajíčka, která mi v kuchyni upadla, když se šestiletá dcera ptala, kde je máma, a já poněkud roztržitě odvětil: “Co? Jaká máma?” Ona rozhodila rukama a vykřikla na mne: “TO JE PŘECE TA TVOJE ŽENSKÁ!” Dále mohu potvrdit, že výborně stírá mléko s lupínky, které jsem převrhl při přípravě snídaně, když na mne dcera pro změnu bafla po ránu zpoza ledničky. A protože s sebou vzala i svého Méďu, který je mimochodem větší než já a ona za ním není vůbec vidět, když ho nese, tak doplním, že báječně stírá i ranní moč. Závěrem lze říci, že mop bere i střepy a guláš. Když jsem totiž ženě donesl mobil až na toaletu s tím, že jí volá vlkodlak, ona si ho vzala a řekla. “Co? Kdo?... Haló? Jé, ahoj vlkodla… mami!” A potom mi rolí toaletního papíru vyrazila misku z ruky.

Celkově je mop u nás vynikajícím pomocníkem. Používáme ho jednou týdně, pokud vaří manželka, nebo dvacetkrát denně, když musím vařit já.

Co táta s Viki testovali

Mop Vileda Ultramax

 • 2 druhy vláken  – lépe odstraní nečistoty. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty.
 • Power zóna až 10× zvýší tlak oproti běžnému plochému mopu a odstraní špínu mnohem snadněji.
 • Rozměr hlavice: 36×14 cm.
 • Zdokonalený ždímací koš.
 • Unikátní technologie ždímání power press. Nový systém lamel snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně.
 • Dvoudílná teleskopická tyč s nastavitelnou délkou až 140 cm.
 • Vhodný na všechny druhy tvrdých podlah  – PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba.
 • Lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.
 • Vyrobeno v Itálii.

Více informací získáte na www.vileda.cz

Mop Vileda Ultramax vyzkoušely i naše testerky. Jejich hodnocení si můžete přečíst ZDE.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
226 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat