TESTOVÁNO S TÁTOU: Mop pro každou situaci

02.11.2017 | Testování

Martin M. Cabicar a jeho malá dcera Viki dostali tentokrát k otestování mop Ultramax od Viledy. A jak už to bývá, prověřili jeho schopnosti opravdu dokonale. Jak testování v jejich podání dopadlo?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 59 testerek

Doporučeno: 98x


Mop má několik nesporných výhod:


Abrazivní vlákna, teleskopická násada, inteligentní systém ždímání. Nejen díky tomu našel mop Ultramax od Viledy v domácnosti malé Viky tak široké uplatnění.

 • Násada je velmi dlouhá, takže s ní mohou vytírat i vysoké osoby, jako jsem já. Naneštěstí...
 • Mop má abrazivní vlákna na nečistoty. Přidal bych ještě vlákna adhezivní, erozivní, kavitační, únavové a vibrační. Sice se svým humanitním vzděláním dodnes vůbec netuším, co to je, ale pořád mi zní v hlavě, jak se druhy opotřebení bratr učil na přijímačky na průmyslovku. A určitě to bude lepší.
 • Inovativní mechanismus ždímání mne poněkud zaskočil. Ale stačilo, aby mi to manželka jednou ukázala, a už mi to šlo, ačkoli si mohla odpustit mumlání, že jsem jediný chlap na světě, co má problém s nejprimitivnější metodou “zasunout a vyndat”. Pak ještě přidala, jak se diví, že vůbec máme dítě, a nakonec poznamenala, že mne asi jen zmátla nezvyklost, jak jde mop mokrý dovnitř a suchý ven. Ale díky tomu jsem zjistil, že násada je opravdu dlouhá, protože se mi podařilo mou ženu aspoň píchnout do zadku přes celý obývák, až vypískla, načež mi byl zpětným nárazem přetřen obličej a závěrečnou ranou ohroženy budoucí generace našeho rodu.
 • K mopu je velmi kompaktní, malý kbelík, který je mnohem skladnější a do kterého se vejde jen panda, tučňák, krokodýl, veverka, zajíc a sova, zatímco do větších modelů se podařilo narvat i tuleně, pana Papriku, žraloka Vobejďáka a opici se semaforem na zadku.
 • Mopy Vileda se u nás sešly dva, tchyně si je spletla s alpskými holemi a vyrazila s nimi na Sněžku. Násady bychom měli nějak označit, ačkoli na horské chatě dostala jídlo zdarma spolu s ostatními zaměstnanci, chlupy na jednom z mopů jí pořád očuchávali psi.


Je jasné, že testování mopu Ultramax od Viledy si všichni dosyta užili.

 • Jednou jsem mop zarazil asi moc hluboko, volal jsem na manželku, že mi nejde vyndat, ona přišla se slovy: “Kams ho zase proboha strkal?” Pak chytila nějaký záchvat a vůbec mi nepomohla.
 • Mop skvěle bere například vajíčka, která mi v kuchyni upadla, když se šestiletá dcera ptala, kde je máma, a já poněkud roztržitě odvětil: “Co? Jaká máma?” Ona rozhodila rukama a vykřikla na mne: “TO JE PŘECE TA TVOJE ŽENSKÁ!” Dále mohu potvrdit, že výborně stírá mléko s lupínky, které jsem převrhl při přípravě snídaně, když na mne dcera pro změnu bafla po ránu zpoza ledničky. A protože s sebou vzala i svého Méďu, který je mimochodem větší než já a ona za ním není vůbec vidět, když ho nese, tak doplním, že báječně stírá i ranní moč. Závěrem lze říci, že mop bere i střepy a guláš. Když jsem totiž ženě donesl mobil až na toaletu s tím, že jí volá vlkodlak, ona si ho vzala a řekla. “Co? Kdo?... Haló? Jé, ahoj vlkodla… mami!” A potom mi rolí toaletního papíru vyrazila misku z ruky.

Celkově je mop u nás vynikajícím pomocníkem. Používáme ho jednou týdně, pokud vaří manželka, nebo dvacetkrát denně, když musím vařit já.

Co táta s Viki testovali

Mop Vileda Ultramax

 • 2 druhy vláken  – lépe odstraní nečistoty. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty.
 • Power zóna až 10× zvýší tlak oproti běžnému plochému mopu a odstraní špínu mnohem snadněji.
 • Rozměr hlavice: 36×14 cm.
 • Zdokonalený ždímací koš.
 • Unikátní technologie ždímání power press. Nový systém lamel snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně.
 • Dvoudílná teleskopická tyč s nastavitelnou délkou až 140 cm.
 • Vhodný na všechny druhy tvrdých podlah  – PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba.
 • Lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.
 • Vyrobeno v Itálii.

Více informací získáte na www.vileda.cz

Mop Vileda Ultramax vyzkoušely i naše testerky. Jejich hodnocení si můžete přečíst ZDE.

20.11.2022

Mohu jedině doporučit šikovný pomocník do domácnosti

27.10.2022

Báječný pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

30.09.2020

U mopu Vileda Ultramax je super vylepšené ždímání , je pohodlnější a snadnější než u jiných co jsem měla . Perfektní je i nastavitelná tyč. Další věc, která mile překvapila , je kvalita vytření podlahy – žádné vlhké šmouhy na ní nejsou vidět . Za mne super pomocník .

-

05.07.2019

Tento mop moc doporučuji. Vyhovuje mi, že si nemusím máchat ruce jako u ostatních mopů, u kterých je nutné hadr z násady sundávat. Také se nemusím k ohýbat, takže moje záda mi také děkují. Vileda je zárukou kvality.

09.05.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

01.12.2018

Velmi oceňuji jednoduchost ždímání, snadnou manipulaci, přesto že v sobě má velký mechanismus je kýbl vyvážený a vytírá se s ním snadno. "Hadry" jdou snadno prát, stačí mi dva na výměnu. Jsem opravdu moc spokojená, už jiný mop nechci :)

23.10.2018

Jako většina domácností máme vyzkoušeno již několik druhů mopů a značka Vileda je známa kvalitou svých výrobků. Tento mop jsme měli a byli jsme s ním celkem spokojený. Kbelík je lehounký a oceňuji možnost nastavení výšky mopu. Bohužel co se mi u tohoto mopu moc nelíbí je technika ždímání, ale po nějaké době používání jsme si zvykli s tímto mopem manipulovat a byli jsme spokojení. Doporučuji :--)

17.09.2018

Jako dnešní době mít mop od Viledy IN. Tudíž jsem si pořídla mop s kyblíček. Jako plusko hodnotím škrobovacíí rukoje´t je skvělá, můžete si ji nastavit dle vaších představ. kyblík je škovný vejde se všude na samotný mop nedám dopustit,

28.08.2018

Podle mě nejlepší mop, skvělá značka. Krásně stírá všechny nečistoty, nezanechává na podlaze prach. Ždímání hadrunje snadné a praktické. Líbí se mi možnost sundání "hadru" a snadné vyprání. Rozhodně doporučuji :-)

18.07.2018

Nepoužíváme už jiný mop, od značky Vileda máme doma více takovýchto "pomocníků" na úklid a vřele tento mop mohu doporučit. Snadné máchání mopu, voda nikde zbytečně nestříká a kbelík je dostatečně velký :) Navíc je tyč dostatečně ohebná v kloubu, takže není problém dostat se i do menších škvírek :D

03.03.2018

Nový mop Ultramax od Viledy je perfektní. Ostatně tak jako všechny výrobky od této značky. Je lehounký, krásně se s ním manipuluje a úplně nejlepší je systém ždímání, který šetří naše ruce a také se s ním dostanete ůplně všude. Stačí sešlápnout pedál a je vyždímáno. Rozhodně doporučuji.

16.02.2018

tento mop má doma sestra ale jestě se šlapacím pedálem starší tip.. a když sem hlídala prcky tak sem sním vytírala rozlité kakao po celé podlaze.... nejprve jsem se sním musela naučit pracovat ten ždímací koš mi dal zabrat ale uklid sním byl rychlý a nemusela sem si máčet ruce ve vodě se savem. tento musí být stejně dobrý

06.02.2018
Doporučení: 75

Mop Vileda Ultramax mám doma a jsem s ním velmi spokojená. Vytírání pomocí tohoto mopu je rychlé, krásně padne do ruky, délka tyče se dá přizpůsobit, nemusím si namáčet ruce do vody a ždímání je velmi jednoduché

28.01.2018

Mop Ultramax od Viledy je skvělým pomocníkem do domácností a zvládne čistou podlahu i táta. Odstraní i zaschlé jídlo po prckovi na zemi, nezanechává čmouhy a vytírá na sucho, to je důležité že podlaha neschne do nekonečna. Lze prát v pračce takže dokonalá čistota, ano spokojenost na všechny typy podlah, to se cení.

27.01.2018

mop Ultramax od Viledy je perfektní - snad jedním z nejlepších mopů co znám.Snadno se sním zachází , dostanu se s ním i do koutů a rohů, dokonce i pod lavici.Jsem s ním naprosto spokojená :-) doporučuji

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Nic

05.12.2017

Tak tohle je opravdu moc pro každou situaci a do každé domácnosti. Zvládnou ho i děti a já jsme ráda, že si děti po sobě s klidem uklidí a ještě mají u toho srandu. Je skvělý jak na dlažbu tak i na plovoučku

nic

30.11.2017

Mop Vileda Ultramax je perfektním pomocníkem do každé domácnosti.V domě nemám žádné koberce a tak musím všude stírat podlahu :-) s tímhle mopem mi mnohdy pomáhají i moje děti.Mohu ho jedině doporučit

29.11.2017

Žádné machani rukou ve špinavé vodě s tímto mopem nehrozí. Teleskopicka tyč se snadno přizpůsobí každé postavě a mopem tak vytírá i moje skoro ctyrleta dcerka. :)Samozřejmě jen tak pro zábavu. Dokonce i mně vytírání s mopem baví. :)

25.11.2017

Doma máme mopy dva. Jeden na doma, další na venkovní hladké plochy. Zrovna tento máme na doma a já od té doby nepoužívám koště. Jednoduše stačí navlhčit a stírám. Nepráší se a skvěle si poradí i kočičími chlupy :)

žádné

24.11.2017

Nový mop Ultramax od Viledy je perfektní. Ostatně tak jako všechny výrobky od této značky. Je lehounký, krásně se s ním manipuluje a úplně nejlepší je systém ždímání, který šetří naše ruce. Stačí sešlápnout pedál a je vyždímáno. Rozhodně doporučuji.

21.11.2017

U tohoto mopu se mi hrozně líbí to zdimani. Nikdy jsem nevytíral, ale s tímto kopem mě to hrozně baví. Je to takový urychlovač. Vybírání je pohodlné a rychlé. Je lepší před použitím vysát nebo zamést, ale to je jen detail. Super.

21.11.2017

Úklid s mopem Vileda Easy Wring Ultramat je jednim spvem opravdu rychlovka. Vybírání je hrozne pohodlné, rychle a efektivní. Při zdimani se člověk nenadře. Ušetří spoustu času, který jsem dříve normálně trávila vytíráním. Spokojenost

20.11.2017

Neirelevantní hodnocení smazáno redakci. (Duplicitní hodnocení)

14.11.2017
Doporučení: 10

Musím uznat, že Vileda má super výrobky. Mop jsem si donesla domů před několika dny a využíváme jej i v práci. Podlahy jsou krásně čisté, nikde nejsou přebytky vody a celkově se dobře obsluhuje. Doporučuji vřele všem.

14.11.2017

Tento mop jsem si prala uz strasne dlouho ale cena se mi zdala az moc velika,ale asi pred mesicem jsem na nej narazila v kauflandu za 500kc tak jsem si vzala hned dva a super se s nim vytira,takze doporucuji

13.11.2017

Mop u nás jede téměř denně a nemůžu mu vytknout téměř nic (teda, mohl by vytírat sám, že ano?). Velmi oceňuji jednoduchost ždímání, snadnou manipulaci, přesto že v sobě má velký mechanismus je kýbl vyvážený a vytírá se s ním snadno. "Hadry" jdou snadno prát, stačí mi dva na výměnu. Jsem opravdu moc spokojená, už jiný mop nechci :)

13.11.2017

velmi dobrá kvalita je lehce ovladatelný mohou s ním pracovat i děti zbavíte se všech nečistot prostě dokonalé již jsem doporučila všem svým známým

11.11.2017

Tento moc máme doma a je skvělý,velmi dobře se s ním vytírá podlaha,která není příliš mokrá po přejetí mopem. Hezky se vyždíme a opravdu podlahu umývá,oproti běžným mopům. Doporučuji všem,koupily jsme ho i naší babičce,která je z něj nadšená.

10.11.2017

TESTOVÁNO S TÁTOU: Mop pro každou situaci.Přiznám se že s některými mopy nemám moc trpělivost,jelikož je namáhavé s nimi zacházet,ovšem tento vypadá snadno ovladatelný a jednoduchý i proti kteří s tím bojují..

09.11.2017

Mop Vileda Ultramax mohu sama za sebe doporučit všem svým přátelům i známým. Je to kvalitní výrobek, ověřená značka, za přijatelnou cenu. V rodině ho mám já i má matka, díky ni jsem si mop pořídila, vychvalovala si jej.. Zacházení s mopem, tyčí je jednoduché, dobře stírá, dostanu se s ním všude.

08.11.2017

Mop Vileda Ultramax jsem měla možnost v minulosti vyzkoušet. Je to opravdu skvělý pomocník. Manipulace je velmi jednoduchá a rychle a dokonale se zbavíte všech nečistot. Vileda je skvělá značka a používám i jiné pomocníky této značky, mohu jen doporučit.

08.11.2017

Nejlepší mop. oceňuji zejména kvalitu materiálu, díky kterému vydrží mop dlouhé roky bez opotřebení. Robustní kbelík, teleskopická tyč a díky ní práce bez hrbení. S mopem se skvělé stírá a pohodlně se vyždímá bez namáčení rukou. Pratelný návlek.

07.11.2017

Značka VILEDA je pro mně synonymem pečlivého úklidu. Mop Vileda je pro mně nepostradatelným pomocníkem, bez něj si už úklid neumím ani představit. Vyhovujeme mi dlouhá násada, díky , které se dostanu všude. Systém ždímání je jednoduchý a pohodlný. Abrazivní vlákna na mopu dokonale zachytí všechny nečistoty. Je prostě super.

07.11.2017

Vileda.Co dodat?Ať jsou to mopy,hadříky,stěrky na okna prostě VILEDA je super.Mop sice mám,ale ne od Viledy,je to jeden z prvních mopů,už začíná dosluhovat a já se budu pomalu ohlížet po novém.Mám mop třásňový,ale chtěla bych vyzkoušet plochý a tak samozřejmě Vileda ultramax zvítězí.Investice se určitě vyplatí.

06.11.2017

tenhle mop má moje maminka.Docela jí ho závidím.Kromě jedné vady ,že voda stříká občas na nohy při ždímání nemůžu nic říct.Nejsou potřeba rukavice .Je to prostě pomocník kterého potřebuji.

06.11.2017

Mop Vileda Ultramax mohu jen doporučit. Je to kvalitní výrobek za příznivou cenu. Používám ho nejen já, ale i moje maminka a i babička, které je téměř 90 si ho zamilovala. Zacházení s teleskopickou tyčí je jednoduché, krásně vytře nepořádek i v rozích. Ždímání chce trošku "dostat" do ruky, ale není to nic obtížného

06.11.2017

Mop Vileda Ultramax je kvalitním výrobkem, který používá celá naše rodina. Vileda je pro nás ztělesněním kvality o čemž jsme se mnohokrát přesvedili - nejen u toho mopu, ale také u dalších výrobků, které Vileda nabízí!

05.11.2017

Báječný mop. Dokonce i děti s ním občas chtějí vytírat. Netřeba nasazovat rukavice, protože máchání rukou v saponátu a špinavé vodě odpadá. Dlouhá tyčka usnadňuje vytírání v koutech a pod zařízením místností.

04.11.2017
Doporučení: 13

Všichni tento mop od Viledy velice chválí. Stále jsem na vážkách a vytírám postaru s hadrem a koštětem. Vánoce se blíží, a když je tento mop velice dobrý, snad ho dostaneme i my. Má všechna nej, který správný mop musí mít.

Tento mop nemá žádná negativní hodnocení.

04.11.2017

Sice jsem nevyhrála testování, ale mám dobrou zkušenost, lehce se vytírá, je spolehlivý, všude se dostane, jen se zapojí všechny svaly v těle, ale to není na závadu, určitě je lepší než třásnový mop

04.11.2017

Moderní, spolehlivý pomocník do domácnosti. Úklid s ním je jednoduchý, rychlý a spolehlivý. Jednoduché ovládání chytrého ždímacího systému, menší, snadno přesunovatelný kbelík a dlouhá násada, to jsou hlavní plusy.

04.11.2017

Toto je nejlepší mop, jaký jsem kdy měla. Vytírá skoro sám a to doslova. Manipulace s ním je velmi jednoduchá. Snadno se s ním čistí i zaschlá špína na podlaze. Navíc se nemusíte ohýbat a Machát si neustále ruce ve špinavé vode. Doporučuji všem!

03.11.2017

Vileda je naprosto top v jakémkoliv ohledu,je kvalitní a má jednoduché ovládání. Za mě tedy velice doporučuji 😊😊. V práci jsme také používali jedině viledu,co se týče vytírání,bylo to za chviličku a čistě 😊😊

Nenašla jsem nic co by mě odradilo v kupování výrobků 😊😊

03.11.2017

Bez Viledy by se u nás doma ani neuklidilo. Tento mop také vlastníme. Šikovná, velká vytírací plocha zajede i do rohů a díky velmi dlouhé násadě dosáhnete pod nábytek či za něj. Ždímací systém mi vyhovuje, odpadá máčení rukou ve špinavé vodě. Kbelík je akorát tak velký. Za mně ano.

03.11.2017

Zaklapávací mechanismus mopu je trochu komplilkovany a nekdy se s nim hure manipuluje, sluzbu tento mop sice splni, vytre se s nim ledacos, ale nekdy se s mechanismem trochu zapoli, v podstate spis preferuju klasicky trasnovy mop

03.11.2017

tento mop od Viledy už mám druhý - a to svědčí o mé spokojenosti, protože jinak bych koupila od jiné značky. Hezky se s ním vytírá i v rozích - snad jen by nemusela být podlaha tak moc mokrá, ale za mně - doporučuji.

02.11.2017

Mop Ultramax Vileda je výborný pomocník jako všechno od Viledy. Jednou jsem měla mop s třasnemi a taky jsem byla spokojená. Pochvala je na správném místě. Maminka si jednou půjčila můj mop Ultramax a už ho má doma také.

02.11.2017

Tento mop máme v práci, denně ho využíváme a já osobně jsem s ním strašně spokojená. Moc mi vyhovuje dlouhá násada, ždímací koš na kýbli, díky kterému nemusím na hadr sahat rukama, mop se dostane opravdu všude a vytře tak i ty nejzašší kouty a hadr je i při častém použití v perfektním stavu a není vypelichaný, jako u levných mopů. Ráda bych si ho pořídila i domů a všem ho mohu jen doporučit!

02.11.2017

Souhlasím s panem testovatelem. Zejména dlouhá násada mi moc vyhovuje. Zašoupne se pod postel i almaru. Ždímací mechanismus je inovativní a skutečně funguje. Kbelík je šikovný, tak akorát velký. Povrchy podlah jsou čisté bez zbytečného namáčení.

02.11.2017

velice kvalitní pomocník,který je skladný,snadno se s ním manipuluje,líbí se mi že lehký a skladný.dá se snadno prát,vytírání s ním je jedna radost.jsem s ním velice spokojený,za sebe doporučuji,kvalitní.

02.11.2017

mop Ultramax od Viledy mám doma, je to orpavdu sikovny pomocnik, presne jako ostatni veci od Viledy, pomuze a zrychly uklid, sice je to trosku drazsi ale vyplati se, prace s nim je opravdu jednoducha a setri ma zada :)

02.11.2017

Parádní pomocník do domácnosti.S tímto mopem je vytírání jedna radost.Vytírání je s ním jednoduché,dostane se do všech koutů a rohů.Praktické odstranění špinavé vody z mopu,podlaha je krásně čistá bez zbytečných čmouh.

02.11.2017

Opravdu velký pomocník do domácnosti.snadno se žmýmá,perfektně vytíká,nedělá čmouhy na podlaze.líbí se mi že se snadno pere a dlouho vydrží,za sebe rozhodně doporučuji,jsem velice spokojená,koupím další

02.11.2017

Myslím si, že výrobky Vileda jsou velmi kvalitní a dobrými pomocníky v domácnosti. Výhodou je, že se návlek dá prát až na 60°C, má dlouhou tyč, je vhodný i na vytírání dlažby. Stále více uvažuji, že si ho pořídím, protože má velmi pozitivní recenze.

02.11.2017

Mop Vileda Ultramax je pro mě cenným pomocníkem v mé domácnosti. Vileda je kvalitní značka, která prodává funkční výrobky, které jsou precizní a šetří můj čas. Když si kupuji mop volím vždy Viledu! Mohu jen doporučit.

02.11.2017

Za me super mop mam ten se slapacim kbelikem a nemenila bych asi. Za nasi domacnost doporucuji. Jsem snim spokojena. Vytreno je mnohem rychleji nez se smetakem a hadrem nenamacim si ruce v saponatech a vytira se snim paradne. Jen chvilku trva nez se clovek nauci trefovat do zdimaciho kose...

02.11.2017

tento mop jsem měla, neříkám, že bych nebyla spokojená, ale nezdál se mi moc vyždímaný a podlaha byla dlouho mokrá. Vyměnila jsem ho za třásňový , taky od Viledy - kyblík je se šlapacím pedálem a opravdu toto vytírání je o něčem jiném.

tento mop jsem měla, nezdál se mi moc vyždímaný a podlaha byla dlouho mokrá. Vyměnila jsem ho za třásňový , taky od Viledy - kyblík je se šlapacím pedálem a opravdu toto vytírání je o něčem jiném.

02.11.2017

Mop Vileda mám doma a za mě zatím nejlepší volba, dostala jsem ho jako dárek který jsem si přála a opravdu nezklamal.dum nám uklizený za chviličku v každých koutech aniž bych musela klečet a utírat samostatně.mohu jen doporučit

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:48
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat