TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Expert na žehlení Tefal ProExpress Care X-pert

26.03.2018 | Testování

Milé dámy, umíte si to vůbec představit? Konečně technologie, která z rutiny žehlení udělá příjemnou domácí činnost. Ušetří vám až polovinu času, prádlo navíc bude skutečně hygienicky čisté díky páře, která tohle všechno umožňuje… Pro zvládnutí každotýdenní kupy prádla se vyplatí mít po ruce skutečného experta – vysokotlaký parní generátor ProExpress Care X-pert, který si s oblečením poradí hravě a při tom profesionálně.


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 39 testerek

Doporučeno: 92x


S parním generátorem ProExpress Care X-pert GV9080 můžete totiž žehlit jen z jedné strany, případně ve vrstvách – s dosažením skvělého výsledku a navíc s minimální námahou.

Dokonalé prádlo bez bolavých rukou

Díky tomu, že se voda čerpá do bojleru přímo ve stabilní základně, samotná žehlička je lehká – nebudou vás bolet ruce. Navíc objemná nádržka umožňuje delší dobu žehlení bez nutnosti neustálého doplňování vody.

Pára, která prádlu dodá 100% čistotu, se tvoří v bojleru a je pod tlakem hnána do nitra tkanin, které jednak perfektně vyžehlí a jednak dokonale dezinfikuje.

U vysokotlakého parního generátoru můžete navíc neomezeně využívat výkonnou vertikální páru.

Patentovaný systém odvápnění AntiCalc Collector zajistí maximální ochranu spotřebiče před vodním kamenem.

Navolit můžete z pěti elektronických programů pro dokonalou kombinaci páry a teploty vhodné na všechny typy materiálů.

Doporučená cena: 9 999 Kč

Více informací najdete na www.tefal.cz/100dnu

Na hodnocení testované žehličky se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Když testují kamarádky

Hledáte pomocníka pro snadné a především profesionální žehlení? Toužíte po prádle, které bude hygienicky čisté a dokonale vyžehlené, aniž byste se s ním museli trápit dlouhé hodiny? Pak vsaďte na parní generátor Teafl ProExpress Care X-pert, který budete moci vyzkoušet v rámci našeho testování.

Otestujte parní generátor společně se svou kamarádkou!

Přihlaste se do Rozstřelu testerek a kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte také přezdívku či jméno své kamarádky-testerky, s níž byste ráda testovala. Podmínkou účasti v testování je, aby byly obě z vás registrované jako členky Klubu testerek Bety.cz a abyste obě byly přihlášeny k testování parního generátoru.

První týden budete moci parní generátor Tefal zkoušet vy, druhý pak vaše kamarádka a spolutesterka. Možnost odkupu budete mít samozřejmě obě (pokud byste se pro koupi generátoru rozhodly obě, dodáme vám pro odkup druhý výrobek).

Vybrané spolutesterky budou moci parní generátor ProExpress Care X-pert testovat celkově po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!

vybraná testerka | 15.06.2018

Úžasný parní generátor, na který jsem se neskonale těšila! Můj mi odešel a jak vím ze zkušeností, Tefal má výrobky největší kvality! Je Úžasný a nedám na něj dopustit! Strašně mi usnadní práci, jelikož se živím návrhářstvím a šitím oděvů, je žehlička u mě na denním pořádku! Regulace teploty, výkon páry, vše je na jedničku a já všem doporučuji! Už ji nedám z ruky a výrobek si odkupuji!

vybraná testerka | 08.06.2018

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet parní generátor.Zatím jsem po něm vždy jen pokukovala a žehlení pro mě byla vždy hororová záležitost,pokaždé jsem se musela přemlouvat k žehlení a prádlo se mi kupilo a pak to končí tak, že některé prádlo se mi už špatně žehlilo, jak bylo přeschlé.Ale jakmile jsem dostala do ruky parní generátor, tak jsem už jen koukala a žehlila :D už při vybalení mě zaujal design sice je trošku těžší celkově a tak si ho položíte a samotná žehlička je lehká jak pírko oproti předešlé co mám doma. vypíchla bych nádržku na vodu, protože tu jsem za celou dobu mé kopice s prádlem neměnila(konečně)Líbí se mi jak je řešený kabel do elektřiny, jeho navíjení.Co se samotného žehlení týče, tak jsem ušetřila tak 70% času co bych strávila, kdybych žehlila s normální žehličkou.Jen přejedu párou a je hotovo a nemusím obracet.Vždy jsem totiž musela žehličkou přejíždět a přejíždět, tady jen přejedu jednou a je hotovo. Ani návod jsem si nemusela číst myslím, že je vše krásně srozumitelné a každá žena pochopí a sama si příjde, jak na to. Za mě určitě pořizuji..Skvělý pomocník a hlavně tady už se mi nestává, že by jsem se na žehlení netěšila.

vybraná testerka | 04.06.2018

Hned jak přišel, tak jsem ho celá natěšená vybalila, protože sice žehlení nesnáším, ale žehlení s tímto krasavcem je úplně něco jiného! Myslela jsem, že ovládání bude složité, ale kupodivu, i já pochopila hned a to je co říct :D takže moc schválím i zracovaný návod. Kontrolka nahřívání bliká dokud není nahřáto, teplotu si můžete lehce nastavit a samotná žehlička je strašně lehká! Klouzala lehce o tkanině a díky výkonné páře bylo prádlo vyžehlené v podstatě ihned! Nádhera! Žádné odlesky, zašpinění, prostě paráda! Všem moc doporučuji!

vybraná testerka | 24.05.2018

Děkuji, že jsem mohla otestovat tento parní generátor. Je to naprosto úžasná věcička. Doteď jsem žehlení neměla ráda, ale od otestování tohoto výrobku mě žehlení doslova nadchlo. Samotná žehlička je lehčí než klasická napařovací, ruka tak není moc namáhaná. Díky špičatému tvaru můžu bez problémů žehlit i těžko dostupná místa např. mezi knoflíčky. Žehlička krásně klouže po každém materiálu a skvěle sedne na podstavec. Díry pro páru jsou rovnoměrně po celé žehlící ploše a pára prostoupí každý žehlený kousek. Pára je natolik silná, že vlastně vyžehlí i spodní část oděvu. I když té páry je hodně, je skvělé, že prádlo není vůbec vlhké. Celková doba žehlení se mi opravdu zkrátila na polovinu a to je pro mě ta nej výhoda. Oceňuji navinování kabelu a přehledné ovládání s nastavením žehleného materiálu. Další plus je ukazatel prázdného zásobníku na vodu. Ten je velký, takže voda v něm vydrží na několik žehlení. Uzavíratelný kryt s uchem na nošení je také dobrá vychytávka, navíc to i pěkně vypadá. Odvápnění jsem ještě neřešila, ale podle návodu jde o jednoduchou věc. Generátor jsem dala otestovat i tchýni. Takové technické vymoženosti nemá moc ráda, ale hned pochopila princip ovládání a byla stejně nadšená jako já. Celkově doporučujeme obě dvě a zvažuji, že si výrobek odkoupím ;)

S tchýní jsme se shodly na několika detailech Skladnost - generátor je objemnější než jsem čekala. Krátký kabel k zásuvce. Špatně posazené tlačítko na páru - mám drobnější ruce a tlačítko je moc vepředu. Cena.

vybraná testerka | 18.05.2018

Parni generátor tefal me nadchnul, zkrátil mi čas zehleni o polovinu a jako matka dvou děti to velice oceňuji. Do nádoby se vejde až 1,5 l vody což je také velké plus, tlak páry je velký ze přetrhli i několik vrstev látek, to jsem ocenila například u povlečení. Ovládání je velice jednoduché, tak jako i vypouštění přebytečné vody. Co me také nadchlo je kryt kterým ze zelhlici jednotka překryje a tim nehrozí ze se k ni děti dostanou a opaři se.

Jako zápor mam jen skladnost

vybraná testerka | 15.05.2018

Výborně žehlí, krásně klouže po látce, lehká žehlička, vysoká výkonnost páry, velký objem nádržky na vodu, perfektní ovládání na panelu, výborná možnost volby teploty páry a žehlení, velice snadné plnění i vyprazdňování nádobky na vodu,

žádné zápory jsem neobjevila, snad jen že je poněkud objemnější

vybraná testerka | 14.05.2018

Děkuji za možnost testování tohoto produktu. Mohu říct,že práce s tímto parním generátorem je suprová už jen to že má vetší vyjímatelnou nádobku na vodu je velké plus než u klasické žehličky nemusíte odbíhat a neustále vodu doplňovat a to i při použití většího výkonu páry. Díky tomu, že je nádobka na vodu součástí generátoru je žehlička lehčí. Možnost nastavení žehlení na různé druhy textilu. Prádlo, se krásně žehlí a hlavně rychle takže opravdu ušetří čas, muže se žehlit i přeložené a výsledek i tak parádní. Prádlo se nemusí ani tolika natahovat aby tam nebyly faldíky, takže díky objemné páře není ani tak pomačkané a nemusíte se s tím piplat jako u klasické žehličky. Dobrý je taky ten systém na sbírání vodního kamene.

žádné možná jen ta skladnost

vybraná testerka | 14.05.2018

Krásné to vyzehli, veci sú mekke po žehlení. Para je lepšia ako na obyčajnej naparovacej žehličke. Prezehli lo mi to viac vrstvy a boli pekne vyzehlene žiadne záhyby nič. Odporúčame túto páru stanicu.

Žiadne.

19.12.2022

To je skvělý. Žehlí se mi teď mnohem líp. Mohu doporučit

20.11.2022

Kupovala jsem mamince a nemůže si to vynachválit

Žádné

27.10.2022

Známá kvalitní značka, skvěle žehlí

Žádné jsem neshledala

10.10.2022

Skvěle žehlí lehce se s ni pracuje je to skvělí

Je dráha

30.09.2020

Žehlení stejně jako spousta dalších nesnáším , ale s tímto pomocníkem to vůbec není tak strašné , žehlička je přes vzhled lehká , sedí v ruce a napařování funguje skvěle

skladnost , cena

01.12.2018

Je Úžasný a nedám na něj dopustit! Strašně mi usnadní práci, jelikož se živím návrhářstvím a šitím oděvů, je žehlička u mě na denním pořádku! Regulace teploty, výkon páry, vše je na jedničku a já všem doporučuji!

23.11.2018

Myslím, že žehličkám od značky Tefal nelze nic vyčíst, jelikož historičky tato značka má vždy ty nejlepší recenze a nikdy mě nezklamala. Tato žehlička se mi líbí, jelikož se voda čerpá přímo do bojleru v základně, tak samotná žehlička je o dost lehčí než ostatní a z toho důvodu se s ní lépe manipuluje. Jelikož máme teď doma miminko a přítelovi musím každý den žehlit košile, tak na žehličce mi velmi záleží. Jelikož je v místě našeho bydliště tvrdá voda, tak oceňuji Patentovaný systém odvápnění AntiCalc Collector.

07.10.2018
Doporučení: 67

Parní generátor Tefal ProExpress Care X-pert je fantastický a opravdu výrazně zjednoduší a zkrátí čas žehlení. Má odnímatelnou nádobu na vodu, která se snadno naplní, nastavení teploty je snadné, má pohodlné držadlo, je lehká a celý systém je velmi kompaktní a snadno se pohybuje

02.10.2018

Tuto žehličku si pořídila má kamarádka a je s ní maximálně spokojená.Žehlička je velice praktická a prádlo je dokonale vyžehlené a svěží.Žehlička má dostatek páry,jednoduché ovládání.Žehlení s ní je velice jednoduché a snadné

14.07.2018

Žehlení ráda nemám a mít asi nikdy nebudu :D Nicméně jsou způsoby jak si práci ulehčit. Pryč jsou doby kdy se žehlilo horkým povrchem, pára je pára a tefal Care X je na to podle mě nejlepší volba. Žehlím hodně košil pro partnera do práce a takhle je to vcelku rychlovka.

08.06.2018

Žehlí skoro sama, zejména len a bavlnu bez větší námahy. Zkracuje čas žehlení na minimum - stačí žehlit pouze po jedné straně. Naprostá spokojenost. Žehlička má keramický povrch, může být náchylný k poškrábání, takže je nutné ji odkládat pouze na napařovací nádobu, která je její součástí.

žádné

29.05.2018

Při prvním spuštění jsem měla problém vytáhnout nádobku na vodu. Bála jsem se, že ulomím držadlo. Je pravda, že jak je v návodu, musíte dodržet 45 °. Pak se ničeho bát nemusíte. Chce to dostat grif 😀. Jinak jsem velice spokojena s delkou navíjecí šňůry. ..Je dostatečně dlouhá na to,aby žehlička stála na zemi a výrobník páry nepřekážel. ..stejně kladně hodnotím i délku druhé šňůry kterou vede pára. Po zapnutí žehličky se dá nastavit teplota stejně jako u běžné žehličky, jen s tím rozdílem, že se nastavuje na těle výrobníky páry. Žehlička začne problikávat modře do te doby, dokud není správně nahřáta ( nejde spustit pára ). To samé dělá při snažení teploty, což oceňuji, jelikož se nestane, že bych prádlo spálila. Vertikální žehlení také považuji za velmi kladne, protoze při dozehlovani šatu se to velmi hodi. A kupuji!

14.05.2018

Díky páře je zehleni mnohem lepsi, zabavnejsi, hygienictejsi, dezinfikuje, zvladne toho vic...zkratka do domacnosti dobry pomocnik zehleni s Tefalem a parou. S parou je vse perfektne vyzehleno, tlak pary je dostatecny.

10.05.2018
Doporučení: 8

Parní generátor je naprosto úžasna věc kamarádka ji má doma a mohla jsem vyzkoušet a musím říct že mě ještě žehlení tak nebavilo jak s parním generátorem.uppne lehounce vše a kvalitně vyžehlené.a dvojecku činka k tomu to je jedna báseň 😁

07.05.2018

Tuto žehličku jsem měla možnost vyzkoušet na předváděcí akci v obchoďáku a byla jsem z ní nadšená, jak byla lehounká a ty košile se žehlily samy. Momentálně žehlím pár košil a pleny, tak si říkám, že se bez ní ještě chvilku obejdu a musí mi stačit žehlička, kterou mám. Ale až zase začnu chodit do práce, tak si udělám radost.

04.05.2018

Žehlička má pěkný design. Vypadá dobře a skvělé je že je lehoučká tudíž se člověk nenadře zbytečně. Prádlo perfektně vyžehlí. Neničí. Dobře se s ní pracuje. Má dobrý výkon. Určitě bych ráda doporučila.

02.05.2018

To by bylo super, testovani s nejlepsi kamaradkou. Urcite by nam to rychle uteklo. Ikdyz zehleni nepatri mezi me nejoblibenejsi domaci prace. S kamaradkou by byla i sranda a ke vsemu s toutp zehlickou by vse bylo tip top.

01.05.2018

To by se nadherne zehlilo.😊😊Design uzasny a zehleni s nim jeste lepsi.😊😊😊😊Recenze kladne.Snad nekdy budu mit moznost vyzkouset.Vyssi cena ale odpovida samotnemu vyrobku.😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

nic.

01.05.2018

Vysokotlaký parní generátor Tefal ProExpress Care X-pert je skutečný expert na žehlení, který si dobře poradí se žehlením prádla, které se navíc může žehlit i ve vrstvách. Líbí se mi i jeho objemná nádržka, která umožňuje delší dobu žehlení bez nutnosti neustálého doplňování vody. Určitě doporučuji vyzkoušet.

27.04.2018

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Expert na žehlení Tefal ProExpress Care X-pert.Nejsem technický typ,ale je jasné že moderní technologie pomáhá i u těchto typů výrobků k lepšímu žehlení..moderní doba je v tomto dobrá..

26.04.2018

Žehlení moderním, pokrokovým způsobem mne nadchlo. Pára pod vysokým tlakem vniká do tkanin všeho druhu a usnadňuje žehlení. Prádlu dělá dobře a žehlička díky dokonale hladké žehlicí ploše snadno klouže po tkanině. Žehlička samotná je lehká, šikovně praktická. Skvělý výrobek.

22.04.2018

Souhlasím s tím, že tento skvělý pomocník usnadní a velmi urychlí a zdokonalí žehlení prádla všeho druhu. Díky silnému proudu páry jsou tkaniny dezinfikované, vyhlazené. Žehlička je lehká, dobře se s ní pracuje. Přístroj se snadno ovládá a také udržuje . Vodní kámen se neusazuje díky propracovanému systém, který usazování vodního kamene zabraňuje.

18.04.2018
Doporučení: 8

Expert na žehlení Tefal ProExpress Care X-pert je hodně velice dobrý a kvalitní pomocník. Hodně ušetří práci a námahu. Je skvělé si zpříjemnit a usnadnit život. Oblečení budete mít jak ze škatulky. Všichni si té změny všimnou.

17.04.2018

Expert na žehlení Tefal ProExpress Care X-pert je opravovým skvostem mezi žehličkami. Ač žehlení nepatří mezi mé oblíbené činnosti s touto žehličkou je vyžehleno vše rychle a perfektně. Takže super výrobek!

14.04.2018
Doporučení: 9

Jedná se o značkový výrobek, který by uspokojil každou hospodyňku, neboť usnadní žehlení prádla a to na vysoké úrovni. Jeho deklarované možnosti skutečně fungují. Jen cena je poměrně dost vysoká. Líbí se mi jeho design.

14.04.2018

Žehlení mě baví, ráda u něj trávím občas večery a když je to ještě žehlení pomocí této inovace, jde to tak nějak samo. Hladký a nepřilnavý povrch žehlicí plochy zajistí, že prádlo nepřipálíte, vysoký tlak páry prádlo navlhčí, narovná a ještě i dezinfikuje. Velmi snadné ovládání i pro technické antitalenty. Užívání je bezpečné také díky srozumitelnému návodu k užívání.

13.04.2018

Expert na žehlení Tefal ProExpress Care X-pert je skvělý pomocník do domácnosti, který ušetří čas a práci. Vše usnadní a může s ním pracovat celá rodina. Je bezpečný a lehký. S klidem ho mohu všem doporučit .

09.04.2018

Expert na žehlení Tefal ProExpress Care X-pert je hodně velkým pomocníkem a hodně ušetří práci. Krásně se s ním manipuluje, je bezpečný a ne zbytečně těžký. Já osobně jsem si ho zamilovala a doporučuji ho dál :)

09.04.2018

K parnímu generátoru jsem se dostala u kamarádky, která ho měla už několik měsíců a od té doby pěla na žehlení samou ódu. Domluvily jsme se a já si jejího mazlíka přišla vyzkoušet. Ano, musím přiznat, že s tímto Ďáblem se žehlí úplně jinak :-)

09.04.2018

Tyhle parní generátory na žehlení jsou nehorázně drahé, ale pokud opravdu nežehlíte rádi ani trochu, tak zainvestujte. Obzvláště do značky Tefal, která se Vám odmění kvalitním pomocníkem do domácnosti na dlouhá léta.

09.04.2018

Absolutní špička v oblasti žehlení. Máme tento výrobek v rodině a půjčujeme si ho podle potřeby. Silné a huňaté osušky dokonale vyhladí stejně jako hedvábnou halenku. Tefal je má oblíbená značka a tento parní generátor se jim moc povedl. Žehlička je lehká, díky sofistikovanému povrchu snadno klouže po všech druzích tkanin. Pára je pod vysokým tlakem pouštěna do prádla, takže je svěží a voňavé a zároveň dezinfikované. Žehlení tímto způsobem jde rychle od ruky a výsledek je dokonalý.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat