TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Expert na žehlení Tefal ProExpress Care X-pert

26.03.2018 | Testování

Milé dámy, umíte si to vůbec představit? Konečně technologie, která z rutiny žehlení udělá příjemnou domácí činnost. Ušetří vám až polovinu času, prádlo navíc bude skutečně hygienicky čisté díky páře, která tohle všechno umožňuje… Pro zvládnutí každotýdenní kupy prádla se vyplatí mít po ruce skutečného experta – vysokotlaký parní generátor ProExpress Care X-pert, který si s oblečením poradí hravě a při tom profesionálně.


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 35 testerek

Doporučeno: 92x


S parním generátorem ProExpress Care X-pert GV9080 můžete totiž žehlit jen z jedné strany, případně ve vrstvách – s dosažením skvělého výsledku a navíc s minimální námahou.

Dokonalé prádlo bez bolavých rukou

Díky tomu, že se voda čerpá do bojleru přímo ve stabilní základně, samotná žehlička je lehká – nebudou vás bolet ruce. Navíc objemná nádržka umožňuje delší dobu žehlení bez nutnosti neustálého doplňování vody.

Pára, která prádlu dodá 100% čistotu, se tvoří v bojleru a je pod tlakem hnána do nitra tkanin, které jednak perfektně vyžehlí a jednak dokonale dezinfikuje.

U vysokotlakého parního generátoru můžete navíc neomezeně využívat výkonnou vertikální páru.

Patentovaný systém odvápnění AntiCalc Collector zajistí maximální ochranu spotřebiče před vodním kamenem.

Navolit můžete z pěti elektronických programů pro dokonalou kombinaci páry a teploty vhodné na všechny typy materiálů.

Doporučená cena: 9 999 Kč

Více informací najdete na www.tefal.cz/100dnu

Na hodnocení testované žehličky se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Když testují kamarádky

Hledáte pomocníka pro snadné a především profesionální žehlení? Toužíte po prádle, které bude hygienicky čisté a dokonale vyžehlené, aniž byste se s ním museli trápit dlouhé hodiny? Pak vsaďte na parní generátor Teafl ProExpress Care X-pert, který budete moci vyzkoušet v rámci našeho testování.

Otestujte parní generátor společně se svou kamarádkou!

Přihlaste se do Rozstřelu testerek a kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte také přezdívku či jméno své kamarádky-testerky, s níž byste ráda testovala. Podmínkou účasti v testování je, aby byly obě z vás registrované jako členky Klubu testerek Bety.cz a abyste obě byly přihlášeny k testování parního generátoru.

První týden budete moci parní generátor Tefal zkoušet vy, druhý pak vaše kamarádka a spolutesterka. Možnost odkupu budete mít samozřejmě obě (pokud byste se pro koupi generátoru rozhodly obě, dodáme vám pro odkup druhý výrobek).

Vybrané spolutesterky budou moci parní generátor ProExpress Care X-pert testovat celkově po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat