Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Týmová hra Futurento

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

22. 7. 2019 | Testování

Také jste propadli kouzlu akčních týmových her, při kterých musíte řešit řadu nejrůznějích úkolů a prokazovat své dovednosti? Pak s námi otestujte týmovou hru o budoucnosti Futurento v Praze. Hledáme 4členný testerský tým! Jaké budou jeho zkušenosti a hodnocení?

Futurento vás přenese do roku 2088. Do doby, kdy je lidstvo na samém pokraji vymření. Namísto řádu a pravidel vládne chaos, lidé mezi sebou bojují o poslední zbytky jídla a dalších zdrojů. Svět stojí doslova na pokraji zániku. Proto se ti nejvyšší, kteří ještě mají sílu o záchranu světa bojovat, sešli a rozhodli zasáhnout. Vymysleli proto výcvikové středisko Futurento. Pronikněte do něj se svými přáteli i vy!

Zkouška pro mozkové závity i skvělá zábava

Můžete se těšit na atrakce plné adrenalinu, opičí dráhy, šifrovačky, virtuální realitu, laserové bludiště a mnoho dalších. Stačí 4 hráči v týmu, čas na 3 hodiny a užijete si nejdelší nafukovačku, 96 tisíc míčků, šifry, opičí dráhy, virtuální realitu... Čeká vás dobrodružství ve 3 patrech, na úžasných 2000 metrech čtverečních. Zkrátka zážitek, na který se nezapomíná.

Futurento přináší do Prahy zábavu, která nemá obdoby! Je jedinečné svou myšlenkou, velikostí a především náloží emocí.

Všichni členové čtyřčlenného týmu nejprve vyplní krátký psychologický dotazník, který je rozřadí do frakcí dle jejich nejvýraznějších charakterových vlastností.

Poté dostanou speciální vestu nebo návlek na ruku, do kterého patří chytrý telefon, a po krátké instruktáži se vrhnou do boje o lepší budoucnost.

Celá hra funguje je ovládána pomocí chytrého telefonu hráče, takže s ním otevíráte dveře, sbíráte body, ale také sledujete čas.

Ve Futurentu potrápíte své mozkové závity, vyzkoušíte svou sílu, hbitost, i týmového ducha, ale hlavně si to parádně užijete! Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Výhradním prodejcem hry je Adrop.

Více informací na www.adrop.cz

Jaké testerky a testery hledáme?

Hledáme čtyřčlenný tým testerek a testerů (ideálně dva páry, respektive by v týmu měli být alespoň dva muži), kteří se nebojí výzev, rádi zkoušejí nové věci a mohou se zúčastnit hry v Praze!

Hra je vhodná pro osoby starší 12 let. Probíhá uvnitř, takže není závislá na počasí. Obsahuje i fyzicky náročnější úkoly, takže není vhodná pro těhotné ženy a osoby se zdravotním omezením. S sebou hráči potřebují pouze sportovní oblečení a čistou sportovní obuv.

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 12 testerek

vybraná testerka | 27. 8. 2019

Klady:

Futurento je opravdu zajímavá, příběhově dobře propracovaná hra. Množství nejrůznějších druhů úkolů dává možnost všem, ať už jste dobří v čemkoliv. Velmi oceňuji možnost odpočinku, pití v průběhu i vracení se k úkolům, které nebyly napoprvé splněny. Obsluha je milá, vlídná, vše perfektně vysvětlí, pomůže. Využití moderních technologií je jedním slovem fantastické. Odemykání a získávání bodů pomocí chytrého telefonu na zápěstí je originální, efektivní a zároveň jednoduché. Některé úkoly jsou těžší, některé jednodušší, vybere si každý. Nudit se určitě nebudete. Zážitek stál za to, rozhodně doporučuji vyzkoušet. My se tam určitě zase vypravíme.

Zápory:

Hodně bych po takovém zápalu ocenila možnost osprchování se. Klidně i za příplatek..

5. 10. 2019

Klady:

Výborná, zábavná hra, která prověří vás, jako jednotlivce a také vaši schopnost spolupracovat s v kolektivu. Zapojí se doslova všechny smysly a také fantazie, předvídavost a další schopnosti. Hra vás úplně pohltí. Je náročná na tělo i mysl a člověk se sám o sobě dozví věci, které mu byly utajeny. Skvělá zábava pro rodiny či party přátel.

21. 9. 2019

Klady:

Dobrý den určitě by jsem chtěla. Někdy vyzkoušet může to být zajímavý a poučný zážitek na který se hned tak nezapomene a hlavně se člověk protáhne jak fyzicky tak. Mozkové závity což určitě není na škodu

13. 9. 2019

Klady:

Je to hodně zajímavá hra. Hlavně na ní oceňuji, že člověk nesedí doma u televize nebo počítači a raději se zabývá pohybem. Navíc je to velká sranda, mě osobně to neskutečně bavilo. Byla jsme na podobné a určitě pljdu znovu

10. 9. 2019

Klady:

Týmová hra Futurento je dobrý relax a odpočinek od běžných starostí.Hra zvyšuje adrenalin,prochází virtuální realitou,opičí dráhou a dalším dobrodružstvím.Člověk musí mít týmového ducha.Nudit se nikdo určitě nebude.

Zápory:

Žádné

17. 8. 2019

Klady:

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Týmová hra Futurento.Na této hře se mi líbí že jde o scifi z budoucnosti.Výběr her je také skvělý a nabízí rozmanité využití volného času.Já tuto hru jednoznačně doporučuji.

17. 8. 2019

Klady:

Týmová hra Futurento je opravdu velmi zábavná. Video u příspěvku je přínosné. Člověk pak ví, co může čekat a není zklamaný. Není nudná a je akční. Člověk si alespoň užije den s kamarády a nemusí se poflakovat venku.

12. 8. 2019

Klady:

Týmové hry Futurento jsme se zhostili spolu s dcerou a jejím přítelem. Musím říct, že to pro mně byla pořádná dávka adrenalinu a velká zkouška mých fyzických sil.. Zároveň tato hra prověří i postřeh, rychlosti a fantazii. Užili jsme si to.

11. 8. 2019

Klady:

Futurento je vážně adrenalin a prověrka. Vyzkoušíte své fyzické schopnosti, postřeh, rychlost, dovednost i fantazii. Jeden se pobaví, zároveň je dbáno na bezpečnost účastníků hry. Ideální způsob, jak prověřit své vlastnosti a jak se sehrát s partnerem. Inteligentní pomůcky a psychologický průzkum jsou součástí celé hry. Pěkné, akční, zajímavé.

9. 8. 2019

Klady:

Týmová hra Futurento je opravdu něco nového, než znám doposud. Je to hra budoucnosti a mě rozhodně baví! KOnečně hra, která donutí hýbat se a myslet a to zcela zábavnu formou. Třeba zvedne všechny od PC a půjdou hrát

9. 8. 2019

Klady:

Líbí se mi připravené video, že člověk už předem trochu ví do čeho jde. A pak jen příjemné překvapení. Jak logické tak i akční, trocha pohybu s přáteli neuškodí. Takovéhle hry máme rádi. Ideální na den kdy venku není nejlepší počasí . Zabaví to.

8. 8. 2019

Klady:

Týmová hra Futurento je opravdu velmi zábavná. Není vůbec nudná a hlavně je to akční hra, které mám nejvíc ráda. Protáhnu si tělo, uklidním mysl a všichni jsme se moc bavili. Určitě jsem tam nebyla naposledy.

Další hodnocení

Vybrané testerky

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Týmové hry jsou stále populárnější. Proč byste na ni měli...

Který testerský tým vyzkouší týmovou hru Futurento

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kotlety na bylinkách

22 hlasů
2h a 10min 912kJ 125 Kč

Chutné vepřové kotlety s příjemnou vůní bylinek.

Mrkvová kaše s uzeným masem

11 hlasů
50min 580kJ 55 Kč

Kaše z mrkve a brambor.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více