TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Týmová hra Futurento

22.07.2019 | Testování

Také jste propadli kouzlu akčních týmových her, při kterých musíte řešit řadu nejrůznějích úkolů a prokazovat své dovednosti? Pak s námi otestujte týmovou hru o budoucnosti Futurento v Praze. Hledáme 4členný testerský tým! Jaké budou jeho zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 20 testerek


Futurento vás přenese do roku 2088. Do doby, kdy je lidstvo na samém pokraji vymření. Namísto řádu a pravidel vládne chaos, lidé mezi sebou bojují o poslední zbytky jídla a dalších zdrojů. Svět stojí doslova na pokraji zániku. Proto se ti nejvyšší, kteří ještě mají sílu o záchranu světa bojovat, sešli a rozhodli zasáhnout. Vymysleli proto výcvikové středisko Futurento. Pronikněte do něj se svými přáteli i vy!

Zkouška pro mozkové závity i skvělá zábava

Můžete se těšit na atrakce plné adrenalinu, opičí dráhy, šifrovačky, virtuální realitu, laserové bludiště a mnoho dalších. Stačí 4 hráči v týmu, čas na 3 hodiny a užijete si nejdelší nafukovačku, 96 tisíc míčků, šifry, opičí dráhy, virtuální realitu... Čeká vás dobrodružství ve 3 patrech, na úžasných 2000 metrech čtverečních. Zkrátka zážitek, na který se nezapomíná.

Futurento přináší do Prahy zábavu, která nemá obdoby! Je jedinečné svou myšlenkou, velikostí a především náloží emocí.

Všichni členové čtyřčlenného týmu nejprve vyplní krátký psychologický dotazník, který je rozřadí do frakcí dle jejich nejvýraznějších charakterových vlastností.

Poté dostanou speciální vestu nebo návlek na ruku, do kterého patří chytrý telefon, a po krátké instruktáži se vrhnou do boje o lepší budoucnost.

Celá hra funguje je ovládána pomocí chytrého telefonu hráče, takže s ním otevíráte dveře, sbíráte body, ale také sledujete čas.

Ve Futurentu potrápíte své mozkové závity, vyzkoušíte svou sílu, hbitost, i týmového ducha, ale hlavně si to parádně užijete! Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Výhradním prodejcem hry je Adrop.

Více informací na www.adrop.cz

Jaké testerky a testery hledáme?

Hledáme čtyřčlenný tým testerek a testerů (ideálně dva páry, respektive by v týmu měli být alespoň dva muži), kteří se nebojí výzev, rádi zkoušejí nové věci a mohou se zúčastnit hry v Praze!

Hra je vhodná pro osoby starší 12 let. Probíhá uvnitř, takže není závislá na počasí. Obsahuje i fyzicky náročnější úkoly, takže není vhodná pro těhotné ženy a osoby se zdravotním omezením. S sebou hráči potřebují pouze sportovní oblečení a čistou sportovní obuv.

vybraná testerka | 27.08.2019

Futurento je opravdu zajímavá, příběhově dobře propracovaná hra. Množství nejrůznějších druhů úkolů dává možnost všem, ať už jste dobří v čemkoliv. Velmi oceňuji možnost odpočinku, pití v průběhu i vracení se k úkolům, které nebyly napoprvé splněny. Obsluha je milá, vlídná, vše perfektně vysvětlí, pomůže. Využití moderních technologií je jedním slovem fantastické. Odemykání a získávání bodů pomocí chytrého telefonu na zápěstí je originální, efektivní a zároveň jednoduché. Některé úkoly jsou těžší, některé jednodušší, vybere si každý. Nudit se určitě nebudete. Zážitek stál za to, rozhodně doporučuji vyzkoušet. My se tam určitě zase vypravíme.

Hodně bych po takovém zápalu ocenila možnost osprchování se. Klidně i za příplatek..

19.01.2023

Týmová hra Futurento je skvělá. Bezvadný zážitek pro všechny

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

skvělá hra, a dobrý zážitek mohu doporučit všem

nic

28.10.2022

Zajímavá hra jak na fyzičku tak i na psychiku

je v Praze

27.02.2021

Super hra, v Praze jsme již dvakrát byli a určitě půjdeme znovu

27.11.2019

Zajímá a náročnější hra jak na psychiku tak na fyzičku. Já už na to nejsem, ale syn s přítelkyní a kamarády tyhle hry milují a strašně si je chválí.

Náročnější

20.11.2019

Laserové bludiště, které je založeno na logice jedince. Byli jsme v Praze a určitě půjdeme zas.

04.11.2019

Fyzicky i duševně náročná a velmi aktivní hra, u které se rozhodně nebudete nudit a užijete si spoustu zábavy v kolektivu. Vhodné pro teambuildingové akce a vánoční firemní večírky s programem. Nápadité.

05.10.2019

Výborná, zábavná hra, která prověří vás, jako jednotlivce a také vaši schopnost spolupracovat s v kolektivu. Zapojí se doslova všechny smysly a také fantazie, předvídavost a další schopnosti. Hra vás úplně pohltí. Je náročná na tělo i mysl a člověk se sám o sobě dozví věci, které mu byly utajeny. Skvělá zábava pro rodiny či party přátel.

21.09.2019

Dobrý den určitě by jsem chtěla. Někdy vyzkoušet může to být zajímavý a poučný zážitek na který se hned tak nezapomene a hlavně se člověk protáhne jak fyzicky tak. Mozkové závity což určitě není na škodu

13.09.2019

Je to hodně zajímavá hra. Hlavně na ní oceňuji, že člověk nesedí doma u televize nebo počítači a raději se zabývá pohybem. Navíc je to velká sranda, mě osobně to neskutečně bavilo. Byla jsme na podobné a určitě pljdu znovu

10.09.2019

Týmová hra Futurento je dobrý relax a odpočinek od běžných starostí.Hra zvyšuje adrenalin,prochází virtuální realitou,opičí dráhou a dalším dobrodružstvím.Člověk musí mít týmového ducha.Nudit se nikdo určitě nebude.

Žádné

17.08.2019

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Týmová hra Futurento.Na této hře se mi líbí že jde o scifi z budoucnosti.Výběr her je také skvělý a nabízí rozmanité využití volného času.Já tuto hru jednoznačně doporučuji.

17.08.2019

Týmová hra Futurento je opravdu velmi zábavná. Video u příspěvku je přínosné. Člověk pak ví, co může čekat a není zklamaný. Není nudná a je akční. Člověk si alespoň užije den s kamarády a nemusí se poflakovat venku.

12.08.2019

Týmové hry Futurento jsme se zhostili spolu s dcerou a jejím přítelem. Musím říct, že to pro mně byla pořádná dávka adrenalinu a velká zkouška mých fyzických sil.. Zároveň tato hra prověří i postřeh, rychlosti a fantazii. Užili jsme si to.

11.08.2019

Futurento je vážně adrenalin a prověrka. Vyzkoušíte své fyzické schopnosti, postřeh, rychlost, dovednost i fantazii. Jeden se pobaví, zároveň je dbáno na bezpečnost účastníků hry. Ideální způsob, jak prověřit své vlastnosti a jak se sehrát s partnerem. Inteligentní pomůcky a psychologický průzkum jsou součástí celé hry. Pěkné, akční, zajímavé.

09.08.2019

Týmová hra Futurento je opravdu něco nového, než znám doposud. Je to hra budoucnosti a mě rozhodně baví! KOnečně hra, která donutí hýbat se a myslet a to zcela zábavnu formou. Třeba zvedne všechny od PC a půjdou hrát

09.08.2019

Líbí se mi připravené video, že člověk už předem trochu ví do čeho jde. A pak jen příjemné překvapení. Jak logické tak i akční, trocha pohybu s přáteli neuškodí. Takovéhle hry máme rádi. Ideální na den kdy venku není nejlepší počasí . Zabaví to.

08.08.2019

Týmová hra Futurento je opravdu velmi zábavná. Není vůbec nudná a hlavně je to akční hra, které mám nejvíc ráda. Protáhnu si tělo, uklidním mysl a všichni jsme se moc bavili. Určitě jsem tam nebyla naposledy.

Další hodnocení

Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pohostinnost je až neuvěřitelná. Pro své blízké a přátele byste tento týden udělali první poslední. A můžete si být jisti, že si vaší ochoty a laskavosti všimnou! Dočkáte se proto mnoha pochval a ocenění. To bude působit jako pohlazen&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:25
10 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:45

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat