Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Týmová hra Futurento

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

22.07.2019 | Testování

Také jste propadli kouzlu akčních týmových her, při kterých musíte řešit řadu nejrůznějích úkolů a prokazovat své dovednosti? Pak s námi otestujte týmovou hru o budoucnosti Futurento v Praze. Hledáme 4členný testerský tým! Jaké budou jeho zkušenosti a hodnocení?

Futurento vás přenese do roku 2088. Do doby, kdy je lidstvo na samém pokraji vymření. Namísto řádu a pravidel vládne chaos, lidé mezi sebou bojují o poslední zbytky jídla a dalších zdrojů. Svět stojí doslova na pokraji zániku. Proto se ti nejvyšší, kteří ještě mají sílu o záchranu světa bojovat, sešli a rozhodli zasáhnout. Vymysleli proto výcvikové středisko Futurento. Pronikněte do něj se svými přáteli i vy!

Zkouška pro mozkové závity i skvělá zábava

Můžete se těšit na atrakce plné adrenalinu, opičí dráhy, šifrovačky, virtuální realitu, laserové bludiště a mnoho dalších. Stačí 4 hráči v týmu, čas na 3 hodiny a užijete si nejdelší nafukovačku, 96 tisíc míčků, šifry, opičí dráhy, virtuální realitu... Čeká vás dobrodružství ve 3 patrech, na úžasných 2000 metrech čtverečních. Zkrátka zážitek, na který se nezapomíná.

Futurento přináší do Prahy zábavu, která nemá obdoby! Je jedinečné svou myšlenkou, velikostí a především náloží emocí.

Všichni členové čtyřčlenného týmu nejprve vyplní krátký psychologický dotazník, který je rozřadí do frakcí dle jejich nejvýraznějších charakterových vlastností.

Poté dostanou speciální vestu nebo návlek na ruku, do kterého patří chytrý telefon, a po krátké instruktáži se vrhnou do boje o lepší budoucnost.

Celá hra funguje je ovládána pomocí chytrého telefonu hráče, takže s ním otevíráte dveře, sbíráte body, ale také sledujete čas.

Ve Futurentu potrápíte své mozkové závity, vyzkoušíte svou sílu, hbitost, i týmového ducha, ale hlavně si to parádně užijete! Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Výhradním prodejcem hry je Adrop.

Více informací na www.adrop.cz

Jaké testerky a testery hledáme?

Hledáme čtyřčlenný tým testerek a testerů (ideálně dva páry, respektive by v týmu měli být alespoň dva muži), kteří se nebojí výzev, rádi zkoušejí nové věci a mohou se zúčastnit hry v Praze!

Hra je vhodná pro osoby starší 12 let. Probíhá uvnitř, takže není závislá na počasí. Obsahuje i fyzicky náročnější úkoly, takže není vhodná pro těhotné ženy a osoby se zdravotním omezením. S sebou hráči potřebují pouze sportovní oblečení a čistou sportovní obuv.

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 15 testerek

vybraná testerka | 27.08.2019

Klady:

Futurento je opravdu zajímavá, příběhově dobře propracovaná hra. Množství nejrůznějších druhů úkolů dává možnost všem, ať už jste dobří v čemkoliv. Velmi oceňuji možnost odpočinku, pití v průběhu i vracení se k úkolům, které nebyly napoprvé splněny. Obsluha je milá, vlídná, vše perfektně vysvětlí, pomůže. Využití moderních technologií je jedním slovem fantastické. Odemykání a získávání bodů pomocí chytrého telefonu na zápěstí je originální, efektivní a zároveň jednoduché. Některé úkoly jsou těžší, některé jednodušší, vybere si každý. Nudit se určitě nebudete. Zážitek stál za to, rozhodně doporučuji vyzkoušet. My se tam určitě zase vypravíme.

Zápory:

Hodně bych po takovém zápalu ocenila možnost osprchování se. Klidně i za příplatek..

27.11.2019

Klady:

Zajímá a náročnější hra jak na psychiku tak na fyzičku. Já už na to nejsem, ale syn s přítelkyní a kamarády tyhle hry milují a strašně si je chválí.

Zápory:

Náročnější

20.11.2019

Klady:

Laserové bludiště, které je založeno na logice jedince. Byli jsme v Praze a určitě půjdeme zas.

04.11.2019

Klady:

Fyzicky i duševně náročná a velmi aktivní hra, u které se rozhodně nebudete nudit a užijete si spoustu zábavy v kolektivu. Vhodné pro teambuildingové akce a vánoční firemní večírky s programem. Nápadité.

05.10.2019

Klady:

Výborná, zábavná hra, která prověří vás, jako jednotlivce a také vaši schopnost spolupracovat s v kolektivu. Zapojí se doslova všechny smysly a také fantazie, předvídavost a další schopnosti. Hra vás úplně pohltí. Je náročná na tělo i mysl a člověk se sám o sobě dozví věci, které mu byly utajeny. Skvělá zábava pro rodiny či party přátel.

21.09.2019

Klady:

Dobrý den určitě by jsem chtěla. Někdy vyzkoušet může to být zajímavý a poučný zážitek na který se hned tak nezapomene a hlavně se člověk protáhne jak fyzicky tak. Mozkové závity což určitě není na škodu

13.09.2019

Klady:

Je to hodně zajímavá hra. Hlavně na ní oceňuji, že člověk nesedí doma u televize nebo počítači a raději se zabývá pohybem. Navíc je to velká sranda, mě osobně to neskutečně bavilo. Byla jsme na podobné a určitě pljdu znovu

10.09.2019

Klady:

Týmová hra Futurento je dobrý relax a odpočinek od běžných starostí.Hra zvyšuje adrenalin,prochází virtuální realitou,opičí dráhou a dalším dobrodružstvím.Člověk musí mít týmového ducha.Nudit se nikdo určitě nebude.

Zápory:

Žádné

17.08.2019

Klady:

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Týmová hra Futurento.Na této hře se mi líbí že jde o scifi z budoucnosti.Výběr her je také skvělý a nabízí rozmanité využití volného času.Já tuto hru jednoznačně doporučuji.

17.08.2019

Klady:

Týmová hra Futurento je opravdu velmi zábavná. Video u příspěvku je přínosné. Člověk pak ví, co může čekat a není zklamaný. Není nudná a je akční. Člověk si alespoň užije den s kamarády a nemusí se poflakovat venku.

12.08.2019

Klady:

Týmové hry Futurento jsme se zhostili spolu s dcerou a jejím přítelem. Musím říct, že to pro mně byla pořádná dávka adrenalinu a velká zkouška mých fyzických sil.. Zároveň tato hra prověří i postřeh, rychlosti a fantazii. Užili jsme si to.

11.08.2019

Klady:

Futurento je vážně adrenalin a prověrka. Vyzkoušíte své fyzické schopnosti, postřeh, rychlost, dovednost i fantazii. Jeden se pobaví, zároveň je dbáno na bezpečnost účastníků hry. Ideální způsob, jak prověřit své vlastnosti a jak se sehrát s partnerem. Inteligentní pomůcky a psychologický průzkum jsou součástí celé hry. Pěkné, akční, zajímavé.

09.08.2019

Klady:

Týmová hra Futurento je opravdu něco nového, než znám doposud. Je to hra budoucnosti a mě rozhodně baví! KOnečně hra, která donutí hýbat se a myslet a to zcela zábavnu formou. Třeba zvedne všechny od PC a půjdou hrát

09.08.2019

Klady:

Líbí se mi připravené video, že člověk už předem trochu ví do čeho jde. A pak jen příjemné překvapení. Jak logické tak i akční, trocha pohybu s přáteli neuškodí. Takovéhle hry máme rádi. Ideální na den kdy venku není nejlepší počasí . Zabaví to.

08.08.2019

Klady:

Týmová hra Futurento je opravdu velmi zábavná. Není vůbec nudná a hlavně je to akční hra, které mám nejvíc ráda. Protáhnu si tělo, uklidním mysl a všichni jsme se moc bavili. Určitě jsem tam nebyla naposledy.

Další hodnocení

Vybrané testerky

Rozstřel testerek

Techesska

06.08.2019

Šla bych určitě s manželem a s našimi přáteli. Na ostrov bych si vzala svého manžela, protože ten mi je vždy oporou.

AnyVoldan

06.08.2019

Vzala bych s sebou manžela, se kterým máme za sebou asi 80 únikovek a tohle jsme ještě nezažili a pak nejlepší kamarádku s manželem.. A na pustý ostrov bych si vzala syna..

Luse

06.08.2019

Na Futurento bych s sebou vzala partnera a nejlepšího kamaráda s jeho mladším bratrem - takto už jsme byli na několika hrách a skvěle nám šla spolupráce. Na ostrov bych s sebou vzala Toma Hankse, ten už přece jednou na ostrově ztroskotal... a je moc sympatický. ;)

Meffy

05.08.2019

Na opuštěný ostrov bych si s sebou vzala určitě manžela, protože vím, že by mě nenechal dlouho vyšilovat, ale postaral se o nás oba. Do hry bychom pak rádi přibrali naše nejlepší kamarády, kteří při nás stáli již od začátku vztahu, svatbu nám společnými silami odsvědčili a nyní nám dělají společnost a naši synové se spolu kamarádí.

Elizej

05.08.2019

Ahoj 🙂 Nová hra, kterou jste tu uvedly mě a mé 3 kamarádky moc zaujala! Zní to super! Všechny jsme se zúčastnily již několika escape game, různých netradičních závodů a teď jsme si společně vyzkoušely několika týdenní dobrodružství v USA. Rády bychom vyzkoušely tuhle zajímavou novinku a mohly poté poreferovat našim známým, kteří jsou stejně zapáleni do podobných aktivit. K uvedeným otázkám bych dodala, že 4členný tým by byl složen ze 4 žen ve věku průměrně 25 let a na opuštěný ostrov bychom si s sebou vzaly Chucka Norrise 😀 S pozdravem

amarie

04.08.2019

Vzala bych s sebou určitě brachu a dva Fandy . A na ostrov - je těžké vybrat jednu osobu ... ale asi by to byl přítel

vesellu

04.08.2019

Na pustý ostrov bych si vzala mamku a na únikovku manžela a kamarádku s přítelem.

rarach

04.08.2019

vzala bych manžela a sestru s manželem. Únikovky milujeme. A na pustý ostrov dceru.

zuzaana7

04.08.2019

Do týmu bych si vzala svého přítele, sestru a jejího přítele. A na pustý ostrov? Přítele

Oxana1

04.08.2019

Na opuštěný ostrov bych si vzala svého partnera. A tým bych vytvořila z partnera a nejbližších přátel :) Těším se 💝

JankaSklenka

04.08.2019

Do týmu bych přibrala svého muže a kámošku s mužem. Těžká otázka, koho bych si vzala na pustý ostrov, když už máme děti..asi bych překecala svou macechu, je s ní sranda, práce se nebojí a když si s sebou vezmeme i scrable, tak budeme mít o zábavu postaráno

vlahy

04.08.2019

Na týmovou hru bych vzala manžela a kamarády (manželský pár) se kterým se pravidelně scházíme a hrajeme deskové hry na pustý ostrov bych si vzala svého malého synka Mirečka

elinkas

04.08.2019

Vzala bych s sebou svého přítele,nejlepší kamarádku a jejího přítele A na opuštěny ostrov bych jela se svým přítelem

Nikol.rajec

04.08.2019

Hrála bych se svým snoubencem a jeho bratrem, kteří jsou blázni do her a virtuální reality, a pak bych vzala ještě svou nejlepší kamarádku, která mi zároveň půjde jako svědek na svatbu. Na pusty ostrov bych vzala samozřejmě budoucího manžela. Přece jenom vty dobrém i zlém, ze ano?😁👍

Varenka2

04.08.2019

Testovala bych se setrou a dalšími přátely. Na pustý ostrov nechciiiii 😂

mama_li_ve

04.08.2019

Tým bych vytvořila s mým 16-ti letým synem, jeho nejlepším kamarádem a kamarádkou (17 let). Na opuštěný ostrov bych si určitě vzala svou malou dceru umí bezvadně chytat ryby

7Lindus7

03.08.2019

V mém týmu by byl určitě manžel a dále bychom s sebou vzali sestřenici s přítelem. A na opuštěný ostrov bych s sebou vzala manžela, někdy si říkám, že bych takový opuštěný ostrov opravdu potřebovala.

rmarci

02.08.2019

na opusteny ostrov bych vzala jen manzela, na hru byhc se tesila s manzelem, moji sestrenici a jejim manzelem, jsme souteziva rodina a tohle je presne typ zabavy pro nas :)

velinka

02.08.2019

My jsme strašně soutěživá rodina, tak já bych vzala manžela, dceru a přítele a neskutečně by jsme si to užili. Jezdíme pravidelně do Prahy na únikové hry.

simater

02.08.2019

Určitě bych vzala manžela, je to velká hračička. Dokáže si poradit s každým problémem a šifrou miluje deskové hry a geocaching. A spolu s námi by šel další pár, kamarádi, s kterými právě rádi hrajeme deskovky a kteří jsou pro každou legraci. Na pustý ostrov bych vzala manžela, je to asi jediná osoba, se kterou se shodnu na většině názorů a nápadů. Nejlepší parťák :)

Marketka1991

02.08.2019

Na opuštěný ostrov bych si sebou vzala kamarádku, protože manžela bych určitě chtěla hned první den zamordovat a do týmu bych vzala manžela, milence a maminku

zewlice

01.08.2019

Na opuštěný ostrov bych jela sama, protože s někým (třeba se snoubencem) bych si už nepřišla jako na opuštěném ostrově! Jinak bych na hru vzala partu kamarádů a pravděpodobně i svého kamaráda Aleše, který dělá pro pražské unikovky. Tyto hry prostě mou (mileniálskou) generaci baví!

Gallaxy

01.08.2019

Na opuštěný ostrov jsem váhala mezi synem a manželem. Ale syn je malinký a měl by zůstat v bezpečí :) S manželem bych spíše přežila. Na týmovou hru mám jasno hned, máme už svůj ustálený tým: já, manžel, můj brácha a jeho partnerka. V tomto složení za sebou máme již více týmových her a dokážem ocenit kvalitní :)

Jancimor

01.08.2019

Tak tedy představuji můj dream team. Šla bych samozřejmě já, dospělák s duší dítěte, a můj přítel, který procestoval Nepál a miluje postapo, takže tohle je něco pro něj. Dále bych přizvala kamarádku, která bez tašky deskovek nevyleze z baráku. A jejího kluka, kterej tak nějak dělá, co se mu řekne. A na pustý ostrov bych si vzala toho mého dobrodruha. Ne že bych se bez něj neobešla, ale kdo by zabíjel pavouky.

Nessa58

01.08.2019

Náš tým by byl složen ze mě, přítele a mé mamky s bráchou, už jsme spolu vyřešili pár únikovek, takže tohle by byla hezká výzva. Na opuštěný ostrov bych s sebou vzala přítele :D

dady

01.08.2019

Opuštěný ostrov by se mnou určitě sdílel můj manžel.No a hru bych vyzkoušela s manželem a s jeho kamarádem,který by vzal taky ženu.

Maag

01.08.2019

Náš tým bych vytvořila z mojí rodiny - já, manžel a dva synové. Už dlouho si pohráváme s myšlenkou něco takového podniknout, ale zatím jsme to nezrealizovali. Takže účast v testování by byla super. Na pustý ostrov bych vzala manžela, určitě by vymyslel jak se dostat pryč a když ne, aspoň bych se nenudila

redmilk

31.07.2019

Vzala bych s sebou přítele a kamarádku s manželem. Jsme parta,která spolu jezdí i na unikovky, tohle by pro nás bylo super dobrodružství. Na ostrov bych vzala pritele.

Aneta83

29.07.2019

Určitě by byl složen ze mě, přítele, a pak chvilku dilema...no kdo to dá .. ááá už vím mé dvojčete bratr a jeho partnerka na ostrov do baťůžku snad celou rodinu, ale fyzicky přítele

bloodlady8

29.07.2019

Náš tým by tvořil manžel a naši kamarádi.Na pustý ostrov bych vzala Robinsona,protože ten už ví jak na to

RIVKA

29.07.2019

určitě nás tým by tvořili já,muž,a naši nejlepší kamarádi-)a na pustý ostrov bych si vzala jedin manžela.-)na toho je nej,,,,spolehnutí.-)a dá se mu věřit ve všem.-)

hhranolka

28.07.2019

tak tým bych tvořila já amuůj muž naši sousedé. no a koho na opuštěný ostrov? mám naprosto jasno : byl by to Michael "Krokodýl Dundee"

jiji

28.07.2019

Určitě bych sestavila se svým mužem a kamarádkou , která by také vzala svého manžela...rádi spolu podnikáme různé akce..

blueladik

26.07.2019

Náš super tým by tvořil manžel a náš další spřízněný manželský pár :). Sice nás kamarád trošku brzdí, ale manžele kamarádek si nevybíráme, že. ))). Na ostrov bych si vzala naši nejmladší dcerku, je totiž hrozně roztomilá, takže by připoutala pozornost a nějaká loď by nás určitě zachránila ).

simonafau

25.07.2019

Dobrý den, neradi s amnželem nesedíme jentak doma, ale raději podnikneme nějaký akční výlet. Vztah v tom samém duchu má i moje sestra se svým přítelem. Dost často podnikáme různé výlety, ale spiše akčního typu. Nedávno jsme byli na únikové hře, proto si myslím, že toto by pro nás bylo skvělé vybítí a odreagování. Budeme se těšit na společný výlet a horu zábavy.

Mishel.98

25.07.2019

Jako tým bych šla s mou mamkou, taťkou a mým bratrem. Několikrát do roka jezdíme na různé skupinové hry jako například na únikové hry apod. vždy se hrozně nasmějeme a odneseme si spoustu zážitků a vzpomínek. Na opuštění ostrov bych vzala svého přítele s kterým žiji. Nikoho jiného bych semnou nevzala, protože by to semnou a s mými náladami nepřežil a on už je zvykli.

jirikpavlik

25.07.2019

Do svého týmu bych si vzala svého muže a setru s manželem. Na pustý ostrov bych nikdy nechtěla, ale jako doprovod jedině můj manžel, ostatní lidé z mého okolí by tam totiž se mnou nevydrželi a utekli mi, takže jasná volba)))

crazyslunicko

25.07.2019

Náš tým by se skládal z manžela a pozvala bych mladšího bráchu s přítelkyní. Eventuálně nějaký spřátelený pár :) Na opuštěný ostrov bych si vzala svého manžela.

Annie._.ro

24.07.2019

Nás čtyřclenny tým by se skládal z přítele , sestry, jejího přítele a mě. A na opuštěný ostrov bych si vzala přítele, doslova by to byl únik před všemi nástrahy každodenního života a dost velký odpočinek Máme zasebou několik escape games, tak nějaká nová hra by nám přišla vhod.

Amandil

24.07.2019

Složení mého čtyřčlenného týmu znám úplně přesně. Byl by tam můj přítel a naši nejlepší kamarádi, kteří jsou na tuto výzvu jako stvoření. Už jsme společně absolvovali více takových her a vždycky jsme ze sebe vydali to nejlepší. A na opuštěny ostrov bych si samozřejmě taky vzala svého přítele.

ninuska279

24.07.2019

Tým by tvořil můj přítel, já a kamarád se svojí přítelkyní. Na opuštěný ostrov bych si vzala svého přítele

Nixelka

24.07.2019

v našem čtyřčlenném týmů by kromě mě a manžela byli naši kamarádi, taktéž manželský pár, s nimi rádi podnikáme různá dobrodružství. A na opuštěný ostrov bych si vzala s sebou manžela, je s ním sranda a nebála bych se tam

catine

24.07.2019

Zúčastnili by jsme se s přítelem a nějakými kamarády, kteří budou chtít. Určitě bysme byli 2 ženy a 2 muži. A na opuštěném ostrově bych asi nejraději byla sama. Přece jenom by pak nebyl opuštěný.

rodinkamatejku

23.07.2019

To by byla paráda testovat. Máme s manželem spřátelený pár a jako oddech od dětí, které by hlídaly babičky úplně ideální.

Terez33

23.07.2019

Na opuštěný ostrov bych vzala s sebou přítele! bez sebe už nějaký ten rok nedáme ani krok a náš 4 členný tým bych tvořila já+můj přítel a náš dobrý kamarád se svou přítelkyní s kterýma jsme už nějaké to dobrodrůžo prožili

Eliška51

23.07.2019

Nás čtyřclenny tým by se skládal z přítele Kuby, a sestry ktera se též zúčastní testování a jejího přítele Peti.. A na opuštěný ostrov bych si vzala přítele, doslova by to byl únik před všemi nástrahy každodenního života a dost velký odpočinek

tory

23.07.2019

Vzala bych přítele, sestru a jejího manžela, už jsme ve stejném složení byli na únikovce a šlo nám to dobře. Na opuštěný ostrov bych s sebou vzala asi přítele.

Týnuše

22.07.2019

4 - členný tým bych určitě vytvořila ze své báječné rodinky, která se skládá z mé úžasné mamky, taťky a mého bráchy. Na opuštěný ostrov bych vzala svého přítele, který u moře ještě nikdy nebyl.

GabaSan

22.07.2019

Na opuštěný ostrov bych si vzala určitě manžela Po třech dětech a tolika letech, kdy jsme neměli ani chvíli pro sebe, by to bylo zase jako za mlada A 4členný tým bychom vytvořili s nejlepšími přáteli, manželi. Dříve hodně cestovali, lozili po skalách, a potom se stejně jako my odevzdali rodinnému životu. Cesta do Prahy by byla pro oba páry jako druhé líbánky

Přidat příspěvek do rozstřelu.

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Týmové hry jsou stále populárnější. Proč byste na ni měli...

Který testerský tým vyzkouší týmovou hru Futurento

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špenátový salát

6 hlasů
20min 614kJ 75 Kč

Salát ze špenátu, ředkviček a gorgonzoly.

Jehněčí kotletky z grilu

11 hlasů
50min 550kJ 180 Kč

Jehněčí grilované kotletky se zeleninou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více