Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Aby vrásky neměly šanci. Jak se jim bránit?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

3. 8. 2017 | Testování

Vrásky. Není žena, kterou by dříve či později nějaká nepotkala a možná i nepotrápila. A tak se spousta z nás snaží s těmito projevy stárnutí bojovat, jak může. Kteří pomocníci nás v našem snažení podpoří?

Spojenci proti vráskám

Na stravě záleží


Usnadněte pleti boj s vráskami – třeba s pomocí bioaktivního možského kolagenu collalloc.

To není žádné překvapení – i na naší pokožce se odráží to, co jíme. A především to, zda jí dopřáváme správné živiny. Kromě vitaminů a minerálů, které potřebuje náš organismus ke správnému fungování, hrají důležitou roli v péči o pleť antioxidanty. Ty totiž vychytávají v těle škodlivé volné radikály, jež mimo jiné neprospívají ani naší pleti. Jejich zásobárnou je především ovoce a zelenina, na které by měla být naše strava bohatá.

Pozor na slunce

Sluneční paprsky jsou pro nás životně důležité, ale ne ve všem nám prospívají. Tak například nechráněné pleti spíše škodí – UV záření, které obsahují, totiž přispívá k předčasnému stárnutí pleti. Nikdy nevycházejte ven bez nanesení krému s ochranným faktorem – a to v jakémkoli ročním období a v podstatě za jakéhokoli počasí (že je pod mrakem, neznamená, že nějaký ten sluneční paprsek nepronikne až k vám).

Výživa i zvenku

Začali jsme výživou a tak výživou rovněž skončíme. Tentokrát tou v podobě nejrůznějších kosmetických přípravků proti vráskám. Krémů, emulzí a sér proti vráskám je na našem trhu k dostání nepřeberné množství, nezapomeňte si proto vybrat takové, jež budou vyhovovat vašemu typu pleti. Pokud si nejste jista, jaké přípravky budou opravdu účinné, koukněte se na složení – pokud v něm najdete kyselinu glykolovou nebo retinol, máte vyhráno. Velmi účinné produkty jsou ty, v nichž najdete i kyselinu hyaluronovou.

Mocný kolagen


Praktické balení, snadná příprava, neutrální chuť. I to si naše testerky na collallocu pochvalovaly.

V boji s vráskami, ale také s třepícími se nehty či slabými vlasy může pomoci i kolagen. Přesvědčit se o tom mohly také naše testerky, jež vyzkoušely bioaktivní, čistý mořský kolagen bez příměsí a aditiv collalloc. Jak s ním byly spokojeny?

„Collalloc nebyl první kolegan, který jsem používala, ale musím říct, že mi asi vyhovoval ze všech nejlíp. Jednak chválim balení po jednotlivých sáčcích, příprava je jednoduchá a člověk si může klidně pár sáčků vzít na dovolenou a netahá celou lahev kolagenu. Chuť mi vůbec nevadí, skoro žádnou ani necítím, což je taky výhoda oproti jiným výrobkům, co jsem vyzkoušela. Po měsíci můžu říct, že mám kvalitnější nehty a přijde mi, že mi míň padají vlasy. Já u collallocu zůstanu, napsala testerka ivaivca.

„Collalloc mě mile překvapil. Začínám s užíváním už druhý měsíc, protože jsem si koupila další balení. Po prvním měsíci jsem viděla účinky na kvalitě nehtů, byly pevnější, přestaly se lámat. Mám dojem, že i rychleji rostou. Další změnu vidím v kvalitě pleti, je hydratovanější, jasnější. S vlasy jsem problémy neměla, tam moc změnu nevidím. Chci pokračovat v 3měsíční kúře, aby se projevily i další účinky na zdraví. Balení je moc prima, sáčky praktické a je to i dobrý tip na dárek pro kamarádky. Cena je taky rozumná. Já budu ráda doporučovat, přidala se testerka Amalka.


Přírodní kolagen collalloc pomohl našim testerkám zlepšit pleť, nehty i vlasy.

„Příprava je opravdu velmi jednoduchá. Užívaní je snadné, nijak nedráždí žaludek. Testuji chvilku a celkově jsem spokojená. Vlasy jsou zářivější a více vyživené, nádherně se lesknou. Vypadají zdravěji na hřebenu jich po česání zůstává méně. Pleť vypadá svěžejší a na dotek je pružnější, zlepšily se mi dokonce i řasy, které jsou poměrně pevnější a nevypadávají, svěřila se testerka adiro.

„Úžasný přípravek. Jsem velmi spokojená. Perfektně promyšlené balení, takže když někam jedu na pár dní, nemusím s sebou tahat celou krabičku, ale stačí odpočítat dle potřeby. Velký účinek vidím u svých vlasů, už mi nepadají tak, jako dřív. Nehty se mi krásně zpevnily, netřepí se, nelámou se. Přímo ukázkově to lze vidět na nehtu u palce, který jsem si nešťastnou náhodou nasekla elektrickými nůžkami, jak se krásně nehet zpevnil při odrůstání, aniž by mi dělal jakékoliv problémy. Takže za mne obrovská pochvala, obří jednička s hvězdičkou a přípravek si rozhodně zakoupím, v užívání hodlám pokračovat,“ pochvalovala si testerka Vera1.

Hodnocení všech testerek si můžete přečíst ZDE.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Vepřový guláš s omáčkou salsa

Vepřový guláš s omáčkou salsa

18 hlasů
1h a 10min 576 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Špagety s kapary

21 hlasů
35min 891kJ 80 Kč

Jednoduchý recept na velmi chutné špagety s rajčaty a ...

Kuře s rajčaty

11 hlasů
1h a 10min 230kJ 130 Kč

Tento klasický italský pokrm je plný rajčat, hub a pap...

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více