Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Aby vrásky neměly šanci. Jak se jim bránit?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

03.08.2017 | Testování

Vrásky. Není žena, kterou by dříve či později nějaká nepotkala a možná i nepotrápila. A tak se spousta z nás snaží s těmito projevy stárnutí bojovat, jak může. Kteří pomocníci nás v našem snažení podpoří?

Spojenci proti vráskám

Na stravě záleží


Usnadněte pleti boj s vráskami – třeba s pomocí bioaktivního možského kolagenu collalloc.

To není žádné překvapení – i na naší pokožce se odráží to, co jíme. A především to, zda jí dopřáváme správné živiny. Kromě vitaminů a minerálů, které potřebuje náš organismus ke správnému fungování, hrají důležitou roli v péči o pleť antioxidanty. Ty totiž vychytávají v těle škodlivé volné radikály, jež mimo jiné neprospívají ani naší pleti. Jejich zásobárnou je především ovoce a zelenina, na které by měla být naše strava bohatá.

Pozor na slunce

Sluneční paprsky jsou pro nás životně důležité, ale ne ve všem nám prospívají. Tak například nechráněné pleti spíše škodí – UV záření, které obsahují, totiž přispívá k předčasnému stárnutí pleti. Nikdy nevycházejte ven bez nanesení krému s ochranným faktorem – a to v jakémkoli ročním období a v podstatě za jakéhokoli počasí (že je pod mrakem, neznamená, že nějaký ten sluneční paprsek nepronikne až k vám).

Výživa i zvenku

Začali jsme výživou a tak výživou rovněž skončíme. Tentokrát tou v podobě nejrůznějších kosmetických přípravků proti vráskám. Krémů, emulzí a sér proti vráskám je na našem trhu k dostání nepřeberné množství, nezapomeňte si proto vybrat takové, jež budou vyhovovat vašemu typu pleti. Pokud si nejste jista, jaké přípravky budou opravdu účinné, koukněte se na složení – pokud v něm najdete kyselinu glykolovou nebo retinol, máte vyhráno. Velmi účinné produkty jsou ty, v nichž najdete i kyselinu hyaluronovou.

Mocný kolagen


Praktické balení, snadná příprava, neutrální chuť. I to si naše testerky na collallocu pochvalovaly.

V boji s vráskami, ale také s třepícími se nehty či slabými vlasy může pomoci i kolagen. Přesvědčit se o tom mohly také naše testerky, jež vyzkoušely bioaktivní, čistý mořský kolagen bez příměsí a aditiv collalloc. Jak s ním byly spokojeny?

„Collalloc nebyl první kolegan, který jsem používala, ale musím říct, že mi asi vyhovoval ze všech nejlíp. Jednak chválim balení po jednotlivých sáčcích, příprava je jednoduchá a člověk si může klidně pár sáčků vzít na dovolenou a netahá celou lahev kolagenu. Chuť mi vůbec nevadí, skoro žádnou ani necítím, což je taky výhoda oproti jiným výrobkům, co jsem vyzkoušela. Po měsíci můžu říct, že mám kvalitnější nehty a přijde mi, že mi míň padají vlasy. Já u collallocu zůstanu, napsala testerka ivaivca.

„Collalloc mě mile překvapil. Začínám s užíváním už druhý měsíc, protože jsem si koupila další balení. Po prvním měsíci jsem viděla účinky na kvalitě nehtů, byly pevnější, přestaly se lámat. Mám dojem, že i rychleji rostou. Další změnu vidím v kvalitě pleti, je hydratovanější, jasnější. S vlasy jsem problémy neměla, tam moc změnu nevidím. Chci pokračovat v 3měsíční kúře, aby se projevily i další účinky na zdraví. Balení je moc prima, sáčky praktické a je to i dobrý tip na dárek pro kamarádky. Cena je taky rozumná. Já budu ráda doporučovat, přidala se testerka Amalka.


Přírodní kolagen collalloc pomohl našim testerkám zlepšit pleť, nehty i vlasy.

„Příprava je opravdu velmi jednoduchá. Užívaní je snadné, nijak nedráždí žaludek. Testuji chvilku a celkově jsem spokojená. Vlasy jsou zářivější a více vyživené, nádherně se lesknou. Vypadají zdravěji na hřebenu jich po česání zůstává méně. Pleť vypadá svěžejší a na dotek je pružnější, zlepšily se mi dokonce i řasy, které jsou poměrně pevnější a nevypadávají, svěřila se testerka adiro.

„Úžasný přípravek. Jsem velmi spokojená. Perfektně promyšlené balení, takže když někam jedu na pár dní, nemusím s sebou tahat celou krabičku, ale stačí odpočítat dle potřeby. Velký účinek vidím u svých vlasů, už mi nepadají tak, jako dřív. Nehty se mi krásně zpevnily, netřepí se, nelámou se. Přímo ukázkově to lze vidět na nehtu u palce, který jsem si nešťastnou náhodou nasekla elektrickými nůžkami, jak se krásně nehet zpevnil při odrůstání, aniž by mi dělal jakékoliv problémy. Takže za mne obrovská pochvala, obří jednička s hvězdičkou a přípravek si rozhodně zakoupím, v užívání hodlám pokračovat,“ pochvalovala si testerka Vera1.

Hodnocení všech testerek si můžete přečíst ZDE.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Kuřecí maso s olivama a česnekem

Kuřecí maso s olivama a česnekem

7 hlasů
1h a 20min 380 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Čočková polévka s řeřichou

14 hlasů
55min 359kJ 70 Kč

Zdravá čočková polévka.

Kuřecí kousky pečené na másle

0 hlasů
1h a 20min 889kJ 130 Kč

Šťavnaté kuřecí maso pečené na másle s česnekem.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více