Příjemná vůně, která nevadí. Balení tak akorat velké za příznivou cenu. Použila jsem i na povrchy ale to mam radši sanitou ve spreji, který také používám. podlahy to krásně vyčistí a dezinfikuje. V domácnosti kde je pes (malé nelínající plemeno ale i tak) a malé dítě je čistič s dezinfekcí potřeba..
žádné