Byla jsem mile překvapená, jak se balzám lehce natírá a rychle vstřebává. Pracuje se s ním moc hezky a “roztopí se” na ruce při mazání.Pokožka dcerky byla jemná, vláčná a hydratovaná. Není parfémovaný-já bych přijala jemnou dětskou vůní. Je opravdu skvělý a jemně olejovitý, což mi vyhovuje a mimi taky.
Jemná vůně krému by mě potěšila