Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

5370 / 5370 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní
Pohlaví: žena

Uživatelka nemá tyto informace doplněné.

Tak jsem si s manželem splnila životní sen a bydlíme v domečku se zahradou. Děti jsou již samostatné a mají své rodiny. Ale člověk míní a život mění. Manžel vážně onemocněl a práci kolem i péči o něj jsem zpočátku zvládala. Práce na domě, zahradě, nákupy, to vše bez auta. To by nevadilo, ale počasí nepočasí to vše pěšky z kopce do kopce. Chůze je nejlepší pohyb, ale musí být energie.Brzo ráno, kdy vše včetně přírody ještě spalo jsem chodila do zaměstnání, zpět i s nákupem na zádech. Říkala jsem si, ještě můžu, ještě můžu . . . Nezbyla síla na obnovení životní energie. Vrátilo se mi vážné onemocnění. Jako žena jsem celý život dokazovala jak jsem silná a vše zvládnu, hlavně bez mužů.Bylo to proto, že jsem měla s muži velmi bolestné zkušenosti od dětství. Mám hodného manžela, ale chyba byla ve mně. Většinou jsem si nenechala pomoci. Nyní ale vím, že to byla chyba. Žena má být ženou, doplňkem muže, jeho součástí. Společně mají zvládat chvíle příjemné i obtížné, odpouštět si a tolerovat drobné rozdíly. Život není boj o kormidlo. Ani soutěž kdo více vydrží, kdo je silnější nebo úspěšnější, kdo má více síly. Pokud chceme mít rádi druhé, musíme se naučit mít rádi sami sebe. A to i se svými nedostatky a chybami. Začíná pro nás nová etapa života. Rozhodli jsme se změnit bydlení a více se věnovat jeden druhému. Ty nejcennější věci se nedají koupit za peníze. Štastný člověk je ten, který je spokojen s tím co má a nehoní se za prachem. Věřím, že nás čeká ještě mnoho krásného.

Nejaktivnější uživatelky za 30 dní

další uživatelky

Kolik bodů sbíráte a za co?

Věrnostní program Moje body je náš způsob, jak vám poděkovat za vaši přízeň. Pro vás je to hlavně skvělý způsob, jak si můžete zdarma objednávat různé dárky! Čtěte články na našem webu, pište komentáře do diskusí, vkládejte své oblíbené recepty. Za nasbírané body si pak objednávejte cokoli se vám líbí z naší Směnárny bodů níže.
Podmínkou věrnostního programu Moje body je být přihlášena na webu.
S platností od 1. května 2016 je testování i věrnostní program přístupný pouze pro čtenářky s doručovací adresou v ČR.

„Bodem“ se pro účely těchto podmínek rozumí každý bod připsaný provozovatelem na účet registrovaného uživatele na www.bety.cz za aktivity uvedených v těchto podmínek.
V případě snahy o podvodné získání bodů si redakce vyhrazuje právo body odebrat.
Dárky nelze vymáhat soudní cestou, ani není možné je doplácet. Body není možné konvertovat za hotovost nebo jakýkoli jiný prostředek směny.
Provozovatel zašle dárek zvolený uživatelem nejpozději do 30 dnů od zaslání objednávky na adresu uvedenou v registračním formuláři.
Na dárky není možné uplatňovat reklamace, jelikož nepodléhají ustanovení § 19 odst. 3 zákona č. 634/1992, o ochraně spotřebitele.
Provozovatel serveru nezodpovídá za poškození nebo ztracení zasílaného dárku během přepravy. Dárky jsou zasílány prostřednictvím České pošty.

Kolik bodů za co?
Registrace 50 bodů
Schválený komentář 5 bodů
Hodnocení v testování 200 bodů
Schválený recept 10 bodů
Hodnocení receptu 1 bod

pokračování
Ryby

Horoskopy Ryby

21. 2. - 20. 3.

Nechtěně se zapletete do milostného trojúhelníku. Přestože jste možná nic podobného nezamýšleli, nezapomínáte, že máte zodpovědnost za své chování. Proto se budete snažit celou situaci co nejrychleji vyřešit. Budete velice rázní a neko...

Více