Sportujeme s přítelem opravdu hodně, některá sportovní trička dostávají zabrat a u nich jsem si myslela, že nepomůže už fakt nic, tak jsem je vyprala v Sanytolu a výsledek je super! Hlavně je u toho sportovního oblečení super, že je dezinfikováno i s nižší teplotou, takže se neničí. Vyzkoušeno i na ručnících a taky super, není potřeba prát na 60 stupňů.
Nevím o žádných.