Za nás spokojenost.
Klady jsou rozhodně snášenlivost s pokožkou a že je balzam bez parfemace.
U nás jsme tedy byli velice spokojení, děťátko mělo poslední dobou kůži co připomínalo jako když máte husí kůži a po pravidelném používání tohoto balzámu se to značně zlepšilo.
Myslím si že balzám si budeme pořizovat i nadále.
takže jsem moc ráda, že jsme měli možnost ho tak to objevit a vyzkoušet.
Neviděla bych to přímo jako zápor, jen bych krém nedělala tak hustý, lépe by se potom roztíral.