Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyrazte ve dvou: Ty nejlepší tipy na jarní rande

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

25.04.2019 | Vztahy

Konečně se zdá, že se nám příroda rozhodla ukázat přívětivější tvář a dočkáme se i nějakého toho slunce a tepla. A to znamená, že odpadají schůzky v kavárnách, restauracích či kinech (nic proti nim, ale po půl roce už to chce změnu). Kam vyrazit za romantikou na jaře?

Co nabízí město…

Pokud žijete ve větším městě, nabízí se tradiční, ale o nic míň romantická procházka zšeřelými ulicemi, mezi budovami zalitými posledními paprsky slunce… Máte pocit, že už vás ve vašem městě nemůže nic překvapit a těžko odhalíte něco nového? Pak se zkuste podívat na jeho internetové stránky, jistě objevíte několik zajímavostí, jež jste netušili nebo neviděli. Tak proč romantiku nespojit s novým poznáním?

…a co příroda

Bydlíte mimo město? Pak se porozhlédněte po okolí a vydejte se třeba pozorovat večerní hemžení na loukách či v lesích. Právě západ slunce je pro mnohé živočichy dobou, kdy vycházejí ze svých skrýší a vy si je můžete nerušeně prohlédnout. A ta romantika, když pozorujete například ptáčky krmící mladé v hnízdě či srnku s kolouškem! To obměkčí srdce i tomu nejzarytějšímu cynikovi!

Sklenka pod hvězdami

Až se opravdu oteplí a nebude hrozit, že večer či v noci chytnete rýmu (nebo na sebe nebudete muset navléknout zimní kabát), vezměte lahev oblíbeného vinného moku a dvě sklenky a pěkně si připijte pod hvězdami! Takový večerní či noční piknik má rozhodně své kouzlo!

Procházka s nejlepším přítelem

Máme na mysli samozřejmě toho psího! Konečně vás miláček nemusí sedět doma a čekat, až se vrátíte ze svého rande. Kdepak! Pojměte venčení jako schůzku a uvidíte, že si všichni tři užijete spoustu zábavy. Kromě toho je pejsek nekonečným zdrojem námětů ke konverzaci, což se na některých schůzkách více než hodí.

Výprava za vínem

Máte ve svém okolí vinici? Pak ji jděte prozkoumat (tedy za předpokladu, že je přístupná – i když to může znít jako romantické dobrodružství, když se někomu vloupete na soukromý pozemek, následky za to nestojí). A možná bude poblíž i nějaký ten sklípek, kde budete moci ochutnat i plody oné vinice.

Hledání pokladů

Přemýšlíte nad nějakou víkendovou zábavou pro dva a výlet vám přijde příliš obyčejný? A co takhle zkusit geocaching? Hra, během níž s pomocí souřadnic hledáte ukryté skříňky s překvapením, vám poskytne nejen spoustu zábavy, ale i nějaké to dobrodružství. Pokud jste se po zimě už trochu nudili a z vysedávání v kavárnách vás svrběly paty, je geocaching přesně pro vás.

Piknik v paprscích

Co takhle strávit sobotní či nedělní odpoledne na dece někde v parku či v přírodě, s něčím dobrým na zub a nějakým lahodným nápojem? Nepodceňujte obyčejný piknik, je skvělou zábavou ve dvou. Budete uvolnění, bude vám krásně na těle i na duši a budete si prostě nějak blíž.

Hurá na festival

Jaro je obdobím, kdy začíná spousta festivalů – divadelních, hudebních, těch spojených s jídlem, s módou… Zkrátka z nabídky si jistě vybere každý. Nepořádá se ve vašem okolí nějaký, který by stál za návštěvu? Pak neváhejte a vyrazte za zábavou pod širým nebem!

Zvládněte rozchod s grácií

Jarní ražničí s cuketou

Jarní ražničí s cuketou

14 hlasů
55min 778 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hrachová polévka

31 hlasů
30min 374kJ 70 Kč

Na Štědrý večer se kdysi vařila hrachová polévka, vyzk...

Papriky plněné rýží a houbami

10 hlasů
60min 502kJ 80 Kč

Recept na letní oběd.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více