Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyrazte ve dvou: Ty nejlepší tipy na jarní rande

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

25.04.2019 | Vztahy

Konečně se zdá, že se nám příroda rozhodla ukázat přívětivější tvář a dočkáme se i nějakého toho slunce a tepla. A to znamená, že odpadají schůzky v kavárnách, restauracích či kinech (nic proti nim, ale po půl roce už to chce změnu). Kam vyrazit za romantikou na jaře?

Co nabízí město…

Pokud žijete ve větším městě, nabízí se tradiční, ale o nic míň romantická procházka zšeřelými ulicemi, mezi budovami zalitými posledními paprsky slunce… Máte pocit, že už vás ve vašem městě nemůže nic překvapit a těžko odhalíte něco nového? Pak se zkuste podívat na jeho internetové stránky, jistě objevíte několik zajímavostí, jež jste netušili nebo neviděli. Tak proč romantiku nespojit s novým poznáním?

…a co příroda

Bydlíte mimo město? Pak se porozhlédněte po okolí a vydejte se třeba pozorovat večerní hemžení na loukách či v lesích. Právě západ slunce je pro mnohé živočichy dobou, kdy vycházejí ze svých skrýší a vy si je můžete nerušeně prohlédnout. A ta romantika, když pozorujete například ptáčky krmící mladé v hnízdě či srnku s kolouškem! To obměkčí srdce i tomu nejzarytějšímu cynikovi!

Sklenka pod hvězdami

Až se opravdu oteplí a nebude hrozit, že večer či v noci chytnete rýmu (nebo na sebe nebudete muset navléknout zimní kabát), vezměte lahev oblíbeného vinného moku a dvě sklenky a pěkně si připijte pod hvězdami! Takový večerní či noční piknik má rozhodně své kouzlo!

Procházka s nejlepším přítelem

Máme na mysli samozřejmě toho psího! Konečně vás miláček nemusí sedět doma a čekat, až se vrátíte ze svého rande. Kdepak! Pojměte venčení jako schůzku a uvidíte, že si všichni tři užijete spoustu zábavy. Kromě toho je pejsek nekonečným zdrojem námětů ke konverzaci, což se na některých schůzkách více než hodí.

Výprava za vínem

Máte ve svém okolí vinici? Pak ji jděte prozkoumat (tedy za předpokladu, že je přístupná – i když to může znít jako romantické dobrodružství, když se někomu vloupete na soukromý pozemek, následky za to nestojí). A možná bude poblíž i nějaký ten sklípek, kde budete moci ochutnat i plody oné vinice.

Hledání pokladů

Přemýšlíte nad nějakou víkendovou zábavou pro dva a výlet vám přijde příliš obyčejný? A co takhle zkusit geocaching? Hra, během níž s pomocí souřadnic hledáte ukryté skříňky s překvapením, vám poskytne nejen spoustu zábavy, ale i nějaké to dobrodružství. Pokud jste se po zimě už trochu nudili a z vysedávání v kavárnách vás svrběly paty, je geocaching přesně pro vás.

Piknik v paprscích

Co takhle strávit sobotní či nedělní odpoledne na dece někde v parku či v přírodě, s něčím dobrým na zub a nějakým lahodným nápojem? Nepodceňujte obyčejný piknik, je skvělou zábavou ve dvou. Budete uvolnění, bude vám krásně na těle i na duši a budete si prostě nějak blíž.

Hurá na festival

Jaro je obdobím, kdy začíná spousta festivalů – divadelních, hudebních, těch spojených s jídlem, s módou… Zkrátka z nabídky si jistě vybere každý. Nepořádá se ve vašem okolí nějaký, který by stál za návštěvu? Pak neváhejte a vyrazte za zábavou pod širým nebem!

Jakými vztahy si musíme projít, než narazíme na toho pravého

Ostré kuřecí kousky

Ostré kuřecí kousky

10 hlasů
45min 649 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Lahodné kuře Teriyaki s vůní Asie

27 hlasů
50min 617kJ 227 Kč

Kuře s příchutí Asie vykouzlíte podle tohoto receptu. ...

Šťavnaté karbanátky

8 hlasů
50min 625kJ 110 Kč

Karbanátky z kuřecího masa a cukety.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více