Komentáře k článku

Michal 27.12.2020

Jéje,ideální večer: V 17 hod.odchod do hospody, v 22.hod. příchod z hospody, Ve 22,15 společné blití na WC, 22,35 pomočení prostěradla místo intimních blbostí, V 8.00 hod-úklid místnosti v domě a společné spřádání plánů-co zase večer podniknout !!

xxkouckaxx 26.12.2020

samozřejmě , bez toho to snad ani nejde - nejsme jen rodiče , ale i partneři a milenci

Děda 26.12.2020

Společné romantické prožitky dávají vztahu neustálou novost, náboj, zamezují stagnaci, "ponorce". Ženy potřebují romantiku více než my muži. Mají totiž rády novoty, příjemné překvapení, obdiv, krásné snění a pochvalné pohlazení. Žena musí mít neustálý pocit potřebnosti z toho co pro svou rodinu dělá, a teprve pak je šťastná. Romantika je nadějná krásná iluze poskytující životu náboj, ale je zde i realita jako pocit potřebnosti co dává životu hluboký smysl. Toužit a naplnit.. Řekl bych, že pocit potřebnosti je u žen motorem obětavé mateřské lásky. Když přijdou děti, musí se láska nás mužů včlenit do lásky mateřské, která je stále živá, a nikdy se z ní nestane stereotyp. Každá žena se rychle změní když se stane mámou. Mužům trvá déle než si tuto změnu uvědomí. A přitom je to tak snadné vzájemně se milovat i v narozeném človíčkovi. A to je to, co náš vztah i po třiceti letech neustále spojuje a naplňuje. Naše láska kterou máme ve svých dětech a vnucích, láska živá.

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat