Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Mužské zlozvyky, které nás dokážou zvednout ze židle

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

26. 7. 2018 | Vztahy

Zeptali jsme se žen, co jim na mužích připadá nejvíce odpudivé. Mnoho odpovědí se shodovalo a ty nejčastější jsme vypsali do našeho článku. Mezitím, co ženy při pomyšlení na jim oporné vlastnosti kroutily své obličeje do různých grimas, muži projevovali nesouhlas a zmíněné věci zlehčovali.

Možná právě proto se se všemi uvedenými body setkáváme u mužů tak často. Oni to mají prostě jinak.

Děravé ponožky

Dokud nelezou palce u nohou z ponožek ven, tak se přece nevyhodí. A mnohdy se nevyhodí ani tehdy, když už jsou úplně „nadranc“. Mužům z nějakého důvodu nošení takto odporně vyhlížející části oděvu vůbec nevadí. O to hůř, když své nohy v prošoupaných „fuseklích“ vystaví na váš konferenční stolek.

Špinavé a drsné ruce

Mnoho mužů má takové zaměstnání, při kterém se nevyhne špíně na rukou. Všichni ti servisní technici, instalatéři, automechanici apod. mají sice k dobru, že tvrdě dřou a nejsou to žádní peciválové, ovšem na jejich rukou to my ženy vidět nemusíme. Nejčastější odpovědí mužů bylo, že nemohou při práci nosit rukavice, protože jim překážejí. Na druhou stranu se pak těma hrubýma a špinavýma rukama sápou po našich intimních partiích a to zase překáží nám. Fuj!

Zapáchající nohy

Tak tohle je mnohdy opravdu těžký kalibr. Jen máloco je horší, než ten příšerný smrad, který se mužům line z nohou a bot. Co hůř, když se po příchodu domů zují a před sprchou se ještě projdou po koberci v obýváku, odskočí si k lednici a na toaletu, můžete si pak být jisté, že ten hnilobný zápach ucítíte ještě hodně dlouho. Bohužel, zatímco my ženy omdléváme, muži ho z nějakého důvodu vůbec necítí.

Hlasité prdění a krkání

Většina mužů se nezdráhá vypouštět plyny ze svého těla velmi hlasitým způsobem, bez jakéhokoli náznaku studu. Samozřejmě chápeme, že pokud jsou doma, mohou se také jako doma chovat, ale hlasité vypuzování vzduchových bublin, mnohdy ještě s patřičně hrdým komentářem, nám ženám připadá neskutečně odporné.

Neustále sahání na genitálie

Drtivá většina žen uvedla sahání na genitálie jako jednu z věcí, kterou nechápou, a připadá jim odpudivá. Jako by se muži neustále o svůj „poklad“ báli a pro jistotu co chvíli kontrolovali, že je ještě pořád v kalhotách.

Vycházejte s partnerem i v době domácí izolace

Pražmy na zelenině

Pražmy na zelenině

8 hlasů
1h a 40min 445 kJ 178 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Grilovaná žlutá cuketa

13 hlasů
30min 792kJ 55 Kč

Grilovaná žlutá cuketa s pestem.

Zeleninové krokety

1 hlas
40min 392kJ 60 Kč

Jednoduchý, bezmasý oběd.

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více