Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

6 komplimentů, které HO zaručeně potěší

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

4. 6. 2012 | Vztahy

Každý člověk rád slyší chválu a muži zvláště. Na jaké komplimenty bychom u našich partnerů neměly zapomínat?

„Nikdo mě neumí rozesmát tak jako ty.“

Pro muže je důležité vědět, že jsou zábavní, že vám umí zvednout náladu, že oceňujete jejich smysl pro humor (mimochodem, právě smysl pro humor řada žen uvádí jako jednu z nejdůležitějších vlastností svého ideálního partnera). Takže svůj protějšek ujistěte, že se mu daří vás rozesmát. Mimochodem, když už budete v tom, vyhněte se formulaci: „Jsi legrační.“ Ta totiž mužskému uchu zas tak lichotivá nepřipadá…

„Ty mi vždycky umíš poradit.“

Muži milují, když mohou vyřešit nějaký problém, tím spíš, když pomohou vyřešit ten váš. A pokud je za to náležitě oceníte, budou v sedmém nebi. I ženy slyší rády, že se pro někoho staly oporou – dopřejte proto ten pocit i svému partnerovi!

„Páni, jsi tak… velký…“

Přijde vám to už trochu moc zbytečný a přehnaný kompliment? Pak vězte, že i velmi vyvinutí muži občas propadnou pochybám o velikosti svého mužství. A tak každý z nich rád uslyší, že vás jeho velikost rozhodně zaujala. Protože i když budou stokrát tvrdit, že oni se něčím tak malicherným nezabývají a svou velikost neřeší, můžete si být jisté, že kdysi v pubertě (a kdoví jestli jen tehdy) několikrát svou pýchu přeměřili pravítkem, aby se ujistili, že jsou „minimálně průměrní“.

„Máš moc hezké ruce.“

Když se žen zeptáte, čeho si na muži na první pohled všímají nejdříve, jako jednu z nejčastějších tělesných partií uvádějí ruce. A muži to vědí, proto jsou někteří na své ruce docela citliví. A my ženy máme další příležitost ke složení komplimentu a zvednutí sebevědomí našeho partnera!

„V těch džínech máš vážně pěkný zadek.“

A abychom u poklon vztažených na tělesné partie našich miláčků zůstaly, zkuste partnerovi čas od času pochválit i tuhle část. Ženy totiž nejsou jediné, koho otázka vzhledu jejich pozadí zaměstnává…

„Jsi tak šikovný!“/ „To (doplňte podle situace) ti tak jde!“

Kdo z nás rád neslyší, že je v něčem dobrý? Bohužel, často na takový typ pochval zapomínáme. Takže až zase příště váš miláček pověsí na zeď obraz, spolkněte výčitku, že jej pověsil nakřivo, a složte mu kompliment za odvedenou práci. Snaha se přeci taky počítá!

Nadměrné pití alkoholu je prý u mužů sexy, protože je pro...

Pohanková kaše

Pohanková kaše

15 hlasů
45min 648 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špagety s dýní

13 hlasů
60min 417kJ 110 Kč

Špagety s dušenou dýní.

Jehněčí kotletky z grilu

11 hlasů
50min 550kJ 180 Kč

Jehněčí grilované kotletky se zeleninou.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více