Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Názory druhých by neměly zatěžovat vaší mysl

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

13.05.2020 | Vztahy

Zalíbit se ostatním může být z dlouhodobého hlediska pěkně namáhavé. Buďte raději sami sebou a na mínění druhých raději moc nedejte! Že to jde jen těžko? Tak s našimi tipy vám to půjde lépe!

Samozřejmě chcete, aby vás ostatní akceptovali, aby vás měli rádi a naslouchali vám. Ale když je tohle přání tak silné, že už přestáváte být sami sebou a měníte se k obrazu druhých, je na čase přestat s tím být nejlepší, nejkrásnější a nejúspěšnější!

Dívejte se na věci střízlivýma očima

To znamená, že nebudete moc přemýšlet o tom, co si o vás myslí ostatní, když budete vědět, že ostatní o vás vůbec nepřemýšlejí. A přesně tak to je! Většina lidí nemá tolik času, aby se zabývala ještě vámi, protože mají svoje vlastní problémy. Opravdu si myslíte, že někdo má tolik času, že ho může investovat do neustálého přemýšlení o druhých?

Prověřte svůj způsob myšlení

Lidé mají tendenci přemýšlet spíše negativně. Například že v běžných situacích potlačují to dobré, ale naopak do popředí vyzdvihují to špatné. Ujistěte se tedy, že si nevykládáte věci špatně a nenechte se oklamat vlastními emocemi.

Rozlučte se s perfekcionismem

Rozlučte se velmi rychle s myšlenkou dělat vždycky všechno správně, protože to je prostě nemožné. Nejenže perfekcionismus je jen iluze, ale také proto, že většina lidí má problém spíše se sebou samými, takže vy v jejích očích nikdy nemůžete udělat všechno správně.

Poznejte sami sebe

Co máte rádi? A co chcete? Rozhodujete se podle toho, co opravdu chcete vy nebo abyste udělali dojem na druhé? Odvažte se vyzkoušet nové věci a ptejte se „Co bych udělal, kdybych vůbec nepřemýšlel o tom, co si o mě budou myslet ostatní?“

Najděte si spřízněnou duši

Existují totiž lidé, kteří si vás budou vážit za to, jací jste a co děláte. Neztrácejte čas tím, že budete trávit svůj čas s lidmi, jejichž představám nebudete nikdy odpovídat. Zůstaňte raději autentičtí a najděte si opravdové přátele.

Nebojte se rizika

Vědomě se pustit do rizika nebo narazit na odmítnutí je možná v prvním okamžiku trochu děsivé, ale rozhodněte se, co je pro vás důležité a věřte si. Ostatně nemohli bychom se rozvíjet, pokud bychom jednali vždy jen na jistotu. Právě překonávání rizik a překážek nás posouvá ve vývoji stále dál.

Pro flirtování je stále nejdůležitější vzhled protějšku

Hlávkový salát s okurkou

Hlávkový salát s okurkou

7 hlasů
15min 310 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mrkvová polévka

24 hlasů
30min 152kJ 33 Kč

Mrkvová polévka, kterou na vyšší úroveň posune přidaná...

Motýlci se šunkou na smetaně

12 hlasů
25min 979kJ 114 Kč

Motýlci (těstoviny farfalle) se šunkou je velmi jednod...

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více