Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Mezi ženami také existují alfa-ženy

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

21. 5. 2020 | Vztahy

Existují ženy, které jsou rozené vůdkyně a jsou šťastné teprve tehdy, když mají svůj tým nebo jsou svým vlastním šéfem. Jste jednou z nich?

Znáte ty ženy, které kamkoli vejdou, jsou hned středem pozornosti? Ty ženy, které v každé týmové práci tak nějak vyčnívají nad ostatní? Takové, se kterými odjakživa všichni chtěli kamarádit? A nebylo radno si je poštvat proti sobě? Tak jako existují mezi muži alfa samci, existují i mezi ženami alfa samice. Poznáte je? Nebo jste jednou z nich?

Nehledáte pozornost. Prostě ji máte…

Nikdy netrvá příliš dlouho, než se ve skupině veškerá pozornost obrátí na vás. A to přesto, že se o to nijak nesnažíte. Možná se do popředí derete nějak nevědomky… S tím si ale nedělejte starosti, někteří lidé mají jednoduše přitahující auru.

Omezování cítíte velmi rychle

Ať už v zaměstnání, v rodině nebo ve vztahu – jakmile by měl někdo cizí ovlivňovat váš život, budete se rychle cítit omezení. A bez vzduchu…

Vždycky chcete vědět víc

Opravdoví vůdci se vůbec nepovažují za vševědoucí. Právě naopak! Každý den začínáte plni očekávání, co se dnes naučíte. A jste na to vždy připraveni.

City máte pod kontrolou

Málokdo vás uvidí vyšilovat. Svoje emoce máte většinou pod kontrolou a vždy najdete klidnou cestu, jak s ostatními problém vyřešit.

Nezahazujete se s každým

Pomáháte lidem růst, ne přešlapovat na místě. A to stejné očekáváte i od svého okolí. Kdo netáhne za stejný provaz, jde z kola ven. Protože váš čas je příliš drahý na to, věnovat ho někomu, kdo neustále jen naříká, že něco nejde.

Nic nedostanete zadarmo

Alfa ženám jen málokdo nabídne pomoc. Taky proto, že zvenku to vypadá, že svůj život zvládáte levou zadní.

Kritiky se nebojíte

Kdo je vpředu, občas nevidí škody na konci řetězu. To je normální, proto alfa ženy chtějí vždy upřímnou zpětnou vazbu a konstruktivní kritika je potěší.

Zastrašit se nedáte snadno

Místnost plná lidí, kteří si myslí, že jsou něco víc? Pro vás žádný problém. Protože si věříte a máte svůj vlastní názor.

Chyby nezapíráte

Chybují i ti nejlepší. Vy to víte, a proto chybu klidně přiznáte. Po každé porážce se zase postavíte na nohy a poučíte se z ní.

Je vám jedno, když nejste nejoblíbenější

Ne, rozhodně nejste „miláček všech“. Ale o to se ani neprosíte. Proč taky? Dokud ve svých očích budete dělat maximum, budete šťastná a spokojená.

Každý jsme originál

Kuřecí kostky s brokolicí

Kuřecí kostky s brokolicí

1 hlas
1h a 20min 688 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mrkvové „tzatziki“

13 hlasů
15min 195kJ 85 Kč

Vyzkoušejte recept na trochu jiné "tzatziki".

Brambory s rukolou

11 hlasů
45min 894kJ 70 Kč

Bramborový salát s rukolou a sýrem.

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více