Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Dlouhodobý vztah bez ničivého stereotypu

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

01.07.2020 | Vztahy

Partnera sice milujete, ale začínáte se ve vašem soužití nudit? To chce romantické rande nebo trochu neplánované spontánnosti. A proč urychleně najít nějaký společný koníček?

Kde jsou ty doby, kdy jste si s protějškem vyměnili několik lechtivých esemesek denně a nemohli jste se dočkat chvíle, až budete konečně spolu! Teď se vaše společné rozhovory točí výhradně okolo témat, jako jsou studijní (ne)úspěchy dětí, platba složenek nebo večerní televizní program. Tak jistě, monotónní stereotyp zasáhne drtivou většinu dlouhodobých vztahů, ale pořád to ještě neznamená, že s tím nejde nic dělat. Jak do svazku navrátit vzrušení a zatočit s nudou?

Randěte. Čím častěji, tím lépe

Chodit na rande jako „zamlada“? Přesně o to tady běží! Vztahoví poradci pravidelným a soukromým schůzkám manželů přikládají velký význam. Podle nich může čas, kdy se partneři věnují výhradně sami sobě, dokonce snížit pravděpodobnost rozvodu. A jak by takové dostaveníčko mělo vypadat? Není třeba utrácet za drahé večeře v luxusních restauracích. Vyrazte třeba jen na procházku, do kina nebo krátký výlet. Principem je alespoň na chvíli změnit domácí prostředí, které vás dennodenně obklopuje. Ideálně samozřejmě bez dětí…

Najděte něco, co vás spojuje

Ne, teď není řeč o hypotéce, ale spíše o nějakém koníčku, který můžete dělat pospolu. Je úplně jedno, zda objevíte vášeň v cestování, zahradničení nebo snad sbírání starých předmětů. Důležité je, aby vás to bavilo a našli jste v tom zalíbení. Oba. Ostatně, neříká se přece jen tak, že ve dvou se to lépe táhne! Více společných zájmů znamená více zážitků a vzájemné blízkosti.

Buďte spontánní

Vyveďte běžnou rutinu z míry svou spontánností. Ne všechno se musí odvíjet od zajetých a okoukaných kolejí! Překvapte protějšek nečekaným sexem nebo jeho oblíbeným jídlem, které zase tak často neděláte. A co kdybyste mu rezervovala lístky na fotbal? Cokoli nenadálého a nepředvídatelného se počítá. Zbývá už jen vymyslet, co přesně vám získá ty vzácné plusové body.

Za dobré skutky je karma zdarma

Grilovaný losos

Grilovaný losos

2 hlasy
1h a 35min 620 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový salát

9 hlasů
35min 557kJ 50 Kč

Recept na květákový salát je vhodný jako lehká večeře ...

Chřestový krém

2 hlasy
55min 111kJ 110 Kč

Velmi chutný francouzský chřestový krém.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více