Komentáře k článku

Jura 03.11.2020

Chlap toho obvykle moc nenamluví, ženy mluví víc ale zas je to dost matoucí. Manželka mi nedávno řekla že bych ji občas mohl jen tak koupit kytku, přitom je to měsíc co říkala kamarádce že kdybych donesl kytku bude ji jasné že minimálně mám milenku. Nejsem si jistý zda jsem si to správně přeložil a pak taky mně zrovna žádná vhodná adeptka na milenku nenapadá.

Pepa 01.11.2020

S tim to rict nemam problem. Pokud to tak citim.

xxkouckaxx 30.10.2020

chlapi jsou prostě jiní a sladké řeči moc nejsou

Jitka 30.10.2020

Naučila jsem se za dvaadvacet let manželství pochopit, že můj muž ví činí než mluví. Tedy, ne že by občas neřekl, že mě má rád, ale šetří slovy. Za to opravdu mi doma pomůže s čímkoli. klidně uvaří, uklidí, vypere, vysvětli učení dětem. Když vidí, že mi není dobře postará se o mě i o děti. Kdyby mi denně říkal, že mě miluje, ale nic doma neudělal, asi by ta slova vyšla úplně naprázdno. Takto vím, že se na něj můžu kdykoliv spolehnout. Tak ho miluji a takového ho chci. Díky, že mi ho pán Bůh poslal.

Kim 30.10.2020

Nějak nevím, co těžkého je na tom, říct co cítím... Samozřejmě říkám manželovi že ho miluju, klidně mu to i napíšu do zprávy když je v práci, to samé on...

Trouba od kamen 29.10.2020

Jsem nevděčný parchant a přitom mám doma superservis chudák moje holka je mi to sodová voda

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat