Zvládnout rozchod s grácií za pár dnů

Jakmile se rozpadne vztah, je všechno jinak, než bylo předtím. Ale vyplatí se, abychom trpěli tolik? S následujícími tipy se stesku po svém ex příteli zbavíte rychleji.

Ta se to opravdu stalo – váš vztah skončil. On udělal tlustou čáru a vás nechal samotnou. Samozřejmě teď trpíte nešťastnou láskou a bolest z rozchodu je obrovská. Všechno tohle je ale normální a naprosto pochopitelné. A také, že spadne tu a tam nějaká slza (nebo možná i tisíce) je v pořádku. Ale v takovém stavu by asi nikdo nechtěl zůstat dlouho. S následujícími tipy dokážete bolest ze ztráty překonat.

Dělejte jen to, co dělá dobře vám

„Všechno jednou skončí.“ Tohle otřepané přísloví naštěstí platí i pro zlomené srdce. Ale než k tomu dojde, dělejte to, co vás baví a co se vám chce. Pokud chcete plakat, plačte, dokud nebudete mít pocit, že jste se vyplakala dost. Pak se donuťte dělat něco, co vás přivede na jiné myšlenky – běžte si zasportovat nebo si kupte nové oblečení. Až budete připravené, vyjděte si s přáteli a potkávejte nové lidi.

Zůstaňte skvělá

Ačkoli se možná právě cítíte bezcenná a nemilovaná, nezapomeňte na to, že jste stále skvělá a hodná toho, aby vás někdo miloval. A někdo to opravdu právě v tuto chvíli dělá. Že to nepoznal váš expřítel, je jenom jeho chyba.

Soustřeďte se na sebe sama

Myslete na sebe, ne na něj. A zabraňte sama sobě prohlížet si jeho profil na sociálních sítích. Posty, obrázky a videa, které tam objevíte, přece vlastně vůbec vidět nechcete. Protože z nich budete mít pocit, že u něj je všechno v pořádku. Soustřeďte se místo toho raději sama na sebe, na svoje pěkné zážitky s přáteli, rodinou nebo (až na to budete připravená) z nového flirtu.

Jděte dál

To se možná na začátku zdá jako naprosto nemožné, je přece všechno jinak než teď. Přesto to zkuste. První zdravý krok je nehrabat se neustále v minulosti a neptat se stále dokola, co se stalo, co jste měla udělat jinak a tak dále. Je konec a mělo to svůj důvod. Akceptujte to. Očividně nebyl ten pravý a vy jste nebyla ta pravá pro něj. To ale neznamená, že pro někoho jiného být nemůžete.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
99 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek 11.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat