Jediná otázka pomůže váš vztah zase oživit

Jedna jediná otázka dokáže údajně zajistit, aby váš vztah zase získal na kvalitě. A budete překvapení, která to je.

Situace je tak trochu zvláštní – ještě stále k sobě něco cítíte, ale na obou frontách se to přiostřuje a rozhovory končí ve velkých vášních.

Jednoduchou větou zachráníte vztah

Rodinná a manželská terapeutka Esther Boykin prý ale našla tajný recept, jak vztahu pomoci znovu na nohy. Ta otázka je navíc velmi jednoduchá. Zkrátka se partnera zeptejte: „Co ode mě potřebuješ?“

Definujte potřeby

Tato věta by podle Boykin měla partnera přimět k přemýšlení. Otázka zní pozitivně, nechává prostor kreativitě a pomáhá při definici potřeb. Pokud se partnera zeptáte, co by od vás skutečně potřeboval, musí se sám zamyslet nad tím, co čeká od vás i od vztahu. Páry bohužel příliš málo myslí na to, co potřebují, a pak se cítí jednoduše nešťastní.

Jen tak můžete zjistit, co pomůže

Nebojte se a otázku položte! Dozvíte se, zda váš partner, ale i vy samy, ve vztahu hledáte více pozornosti, více volnosti nebo naopak více společně stráveného času.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

509 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:17
35 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:18
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat