Filtrujte své nápadníky podle barvy očí

13.05.2021 | Vztahy

V očích se pozná láska, stres, úzkost, lítost, lež, zrada i povaha. Mnohé totiž napoví už jen jejich barva! Filtrujte své nápadníky a podle odstínů jejich kukadel včas odhalte, jací jsou!

Nikdo nikdy nemůže říct, že partnera dokonale zná. Zvlášť v prvních měsících vztahu je rozpoznávání jeho povahy komplikované už jen proto, že zaláskovaní jedinci bývají opilí hormonálním koktejlem, který ovlivňuje jejich střízlivý úsudek. Ale proč čekat, až účinky hormonů opadnou, když informace o charakteru můžete mít hned? Jděte po očích!

Modrá

Pastelové oči nebo ty pronikavě jasně modré. Ať už se jedná o jakýkoli odstín, modrá je spojena s mladistvostí a nevinností. Čím tmavší je, tím vášnivější osobnost se za nimi ukrývá. Modrásci koketují a jsou lepší ve strategii svádění, nicméně často postrádají spontánnost. Věci si musí promýšlet a plánovat. Výzkumy ukazují, že z velké většiny si modrooký muž nachází modrookou ženu.

Hnědá

Podle studie provedené na Univerzitě Karlově v Praze jsou muži s hnědýma očima považováni za něžnější a důvěryhodnější než pánové s jinými barvami. Hnědou charakterizuje sebevědomí, odhodlání a dravost. Spoluzakladatel společnosti Microsoft Bill Gates (65) nebo otec Facebooku Mark Zuckerberg (37) patří k těm, kdo se ve světě obchodu neztratí. Pochopitelně, že mají hnědé oči.

Zelená

Tato barva očí je mnohem méně častá než hnědá a modrá, takže zelenoocí pánové jsou často považováni za záhadnější. Obecně se o nich říká, že mají vysokou hladinu energie a silné libido.  Zelenáči bývají nápadití, spontánní, kreativní a neposední. Rozhodně je nepřistihnete sedět v koutě. Pořád něco vymýšlejí a touží poznávat. Nuda s nimi rozhodně nehrozí.

Oříšková

Toto je další mírně vzácná barva očí, která se může měnit na cosi mezi zelenou a hnědou – v závislosti na světle a podle některých i náladě. Tady pozor. Proměnlivost v barvě poukazuje na zlomyslnou stránku povahy. Ale neházejte všechny oříškové muže do jednoho pytle. Leckteří majitelé těchto očí vynikají velkou empatií, rádi zkouší nové věci a nevyhýbají se výzvám. Pracovním i soukromým. Pokud jim sednete, mohou být věrnými parťáky pro život.

Černá

Uzavřenost, ale i zodpovědnost a spolehlivost. Černoocí (tedy ti, co mají barvu očí hodně tmavě hnědou, až připomíná černou), své partnery potřebují poznat ze všech stran a dokonale, jinak mají problém pustit si je k tělu. Z nějakého důvodu je přitahuje pravý opak – lidé se světlými odstíny očí.


Celkem 10 komentářů

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško
16:32

Kardio trénink

Kardio trénink

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat