Díky partnerovi můžete být silnější

Nemusí z vás štěstí tryskat do všech stran. Někdy stačí, když je zkrátka někde uvnitř vás. I když není každý den „posvícení“…

Stačí si občas uvědomit, že tam někde je – štěstí. To, co nás neustále drží dohromady, i když zrovna nezáříme jako Harry a Meghan… Pokud následující věci znáte, pak můžete mluvit o štěstí.

Můžete mluvit o všem

Doma je tam, kde můžete říct všechno. Ke každé konstruktivní kritice totiž patří nejen ucho, které jí naslouchá, ale také porce odvahy – a to na obou stranách. Ne vždy je totiž úplně snadné vyložit karty nebo kritiku přijmout. Pokud se vám to (alespoň většinou) daří, je to už dobrá cesta ke zdravému a spokojenému vztahu.

Jste si rovni

Je jasné, že každý z nás je dobrý v něčem jiném. Vzájemně se respektujete? Pak je to další kamínek v mozaice spokojeného partnerství.

Vyjdete si s přáteli

Ve vztahu byste se neměli stávat „jedním“, ale zachovat si svoji individualitu. Stále je možné vás od partnera rozeznat? Super! Protože nezávislý a silný člověk je pro správně fungující vztah velmi důležitý.

Nečekáte všechno

Víte, že váš partner není kouzelný džin ani neumí číst myšlenky. Nikdy vám nikdo nedá všechno, co potřebujete, stejně jako to nedokážete ani vy. Mnohem lepší je spojit síly a toho, co chybí dosáhnout společně.

Stále máte vlastní sny

Společná cesta kolem světa, koupit si transportér nebo postavit dům jsou přání dvou partnerů. Ale kromě nich máte stále i svoje vlastní sny, kterých můžete dosáhnout sama. Nebo klidně za pomoci partnera, ale rozhodně to od něj nečekáte.

Pokud jste si na všechny body, nebo alespoň většinu, mohli říct ano, pak máte štěstí a váš vztah je rozhodně perfektní!

Zdroj: názory autora


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:53
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:52
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat